Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

ja nie idę???? ja już czekam na Ciebie pod oknem, nie słyszysz jak gwiżdżę od 5 minut??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_o łomatkooo ... Gościu od stringów , kup etc może napiszesz o co ci w końcu chodzi? Zamęt jakiś siejesz... no człowieku no zlituj żesz się. Przecież to ani denerwujące nie jest, ani zabawne, dla mnie osobiście lekko męczące. Odniosę się jednak do tych stringów, stringi nie włażą między pośladki, one tam po prostu są. A co do piekła, to ja tam nie trafię przez pomyłkę. Ja tam mam dawno zarezerwowane miejsce:) Nawet kociołek mogłam sobie wybrać. O mnie się nie martw, ja sobie tam poradzę. *** Lee ahaaa już wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zgadza się Pajączku, masz rację jeśli chodzi o tą część garderoby :) (i nie tylko :) ) a gość ma jeszcze większe braki edukacyjne w tym zakresie... gdyż mówienie o stringach jako o "nitce w pitce" jest wieeelką pomyłką... owszem jest to nitka, ale pomiędzy pośladkami, ale z przodu już NIE!! :) :) buziaki Pajączku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. W sumie już wszystko gotowe i można świętować. Muszę się pochwalić. Upiekłam sernik "kwaśniewskiego" i mimo tylu jaj i masła wygląda na bardzo zdrowe jedzonko ;)). Spróbujcie następnym razem. I nie piszcie z tym gościem bo szkoda cennego życia. Papa i .... Doznajcie w te święta wyjątkowego szczęścia. Poczujcie miłość Boga i opiekę aniołów. Zrozumcie sens życia i potęgę rodziny. Otwórzcie serca i wpuście ptaki nadziei. Wesołego Alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia,napisz coś o tym sensie życia,a nie epatuj hasłami bez pokrycia. zobacz jak ładnie Lee pisze konkretnie i na temat a nie takie fiiuu bździuu ptak nadziei,to jest kura,indyk czy jemiołuszka? chyba jednak bocian :-) albo oklapnięty ptak,z nadzieją na to,że drgnie ?! :-P Lee nie wiem nic o tych stringach,faktycznie może inni goście wiedzą lepiej,moje dziewczyny noszą pantalony. i moherowe berety...hihi wesołego dyngusa !! też wymyślonego przez pierwszych chrześcijan,jak wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia pisze tylko z głęboko ufającymi Panu http://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_(mitologia) -reszta to szkoda czasu ona ma czas w schowku na buty, czas mozna stracić jak wagę ? gdzie ten czas siedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja też dziś upiekłam sernik :) i zrobiłam drugi, na zimno... :) ... Wiesz Sylwuniu, ja już tak mam, że lubię pisać (a w realu gadać / zadawać się) z RÓŻNYMI Gośćmi :) Nie oceniam ludzi po pozorach... ani nawet po głupotach które piszą :) :) [Wiem, wiem, chrześcijanie by nie pochwalili takiego podejścia...] ... Ale kto z nas ich (tych głupot) nie pisze?? albo nie robi od czasu do czasu ?? ... I tak ogólnie, lubię różnorodność :) świat byłby cholernie nudny, gdybyśmy wszyscy byli tacy sami: tak samo myśleli, byli zawsze jednakowo grzeczni, poukładani, o takim samym światopoglądzie... :) :) :) ... To nie znaczy, że zawsze ze wszystkim się zgadzam... ale... czasem podyskutować / powymieniać argumenty też lubię :) ... ... Gościu - - [to znaczy, że się rumienię od tych komplementów... ale nie było takiej emotki :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga Lee. Ja też staram się nie oceniać innych tym bardziej jak ich nie znam. Ty oczywiście pisz bo wychodzi ci to świetnie. Jestem też gadułą ale w takich miejscach odpuszczam. GOSIU Życzenia pisze zawsze takie, żeby każdy znalazł w nich coś dla siebie. Jak dla Ciebie nie odpowiednie, to poprostu nie czytaj. A tak w ogóle Gosiu to zastanawiam się czy ty nie masz przypadkiem problemu emocjonalnego typu "oklapnięty ptak" lub "malutki kogucik"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś miałam do czynienia z całkiem oklapniętym ptakiem :( bardzo prawdopodobne, że to był nawet kogucik, w każdym razie na pewno jakiś drób :( i -- powiem szczerze -- nie miałam żadnej nadziei, że drgnie... w dodatku zrobiłam mu coś bardzo niedobrego :( :( więcej nic nie napiszę, bo bardzo źle się z tym teraz czuję :( być może dlatego, że był nieświeży, ale być może z całkiem innego powodu, niestety :( ... .... ps. droga Sylwio... aż miło przeczytać jak to baardzo się starasz... i nie oceniasz ani trochę... to jest bardzo w zgodzie z tradycją tych świąt... gratuluję Ci !!!! może zacznę brać przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Lee chodzilo o mnie? Pytam i znikam? Pisałam, ze mam mały kołchoz i wpadam teraz rzadziej...Mądra babka z ciebie, lubie ciebie czytać, i wcale nie taka starsza, koło 5-7 lat ;) Myślałam, ze nie jestes osoba wierząca a tu dzieci świeca koszyczki? Coś złe zrozumiałam. Co do tych kobiet, coś w tym jest, chociaż jeśli chodzi o w iedzmy to w tych czasach najmniej ich w nas, chyba, ze wiedzmowaty charakter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Sylwia :-) a skąd wiesz,że gość jest facetem ? tutaj mozna być takiej płci,jaki się wybierze sposób odmieniania przez przypadki hihi a w momencie jak napisałaś -szkoda czasu dla gościa - to własnie go OCENIŁAŚ !! :-P pozdrowienia dla miłych i mniej miłych czytaczy -tzn.udających jedno,albo drugie 🌼 lovciam , to chyba znaczy kocham ❤️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I nie piszcie z tym gościem bo szkoda cennego życia"... tu jest ocena ŻYCIA, dla osób które znają budowę zdania. A tak na marginesie to mam nadzieję, że nie jesteś obojnakiem. Więc PTAK jest możliwy. A takie osoby jak Ty trzeba olać lub się z nimi zaprzyjaźnić ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo oczyszczacze hah;-) Mądry wpisy się wbiły ..ciekawe, dzięki temu zaglądnęłam na blog b. interesujący zresztą..ale na czytanie czasu mało..w każdym razie opoczykpl.;-)dzieki gościu jakiś ..dobra lektura No i jak tam?? Działamy..ja po clarkowej.. dzisiaj i przez trzy dni detoksik na jabłuszkach teraz to takie modne słowa a nie dla wszystkich tak samo znaczą;-) Pozdrówka i idźcie swoją droga A jaki mi sernik w tym roku wyszedł pyszny Ciacho jak cholera.. Jakbym mogła to po kawałku dla wszystkich z okazji Święta Ziemi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee co do tego wywodu o kobietach chyba tych części jest znacznie więcej ale wszystko uzależnione od natury a natura kobieca to swoboda..każda obiera swój kierunek nie da się wykreować wizerunku przykładowej kobiety współcześnie ..same decydujemy czy będziemy troskliwymi matkami, wiedźmami czy dziewczynkami.czy faktycznie trzema naraz..w zależności na jakim polu i w jakich relacjach.. w każdym razie czy facet czy kobieta a każdym z nas żyje archaiczny człowiek który pomaga nam zrozumieć siebie , otoczenie i sens zycia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduś, nie chodziło o nikogo konkretnego... tak sobie pisałam, co mi tam przyszło do głowy... 👄 Ja nie jestem wierząca?? Wręcz przeciwnie Pod... ja wierzę w diabelnie duuużo najróżniejszych rzeczy... może nie pobijam na tym polu statystycznego polaka-katolika, bo to by było cholernie trudne... ale tak zupełnie na szarym końcu też nie jestem :) :) :) ... Moniuszko, miło, że się z moim wywodem zgadzasz... A jednocześnie się z nim nie zgadzasz :) W każdym razie dodałaś do niego wiele ciekawych spostrzeżeń :) ... Sylwia, proponuję i jedno i drugie - tzn. i olać i się zaprzyjaźnić :) Do olewania (najlepiej wzajemnego) można wykorzystać np. czekoladę (w płynie) albo syrop wiśniowy... przy późniejszym zaprzyjaźnianiu się całkiem się to sprawdza :) ... Lovciam to znaczy kłocham????????????? No nieeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze dodać, że sposób odmieniania czasowników (zgodny z płcią) - to nie jest odmiana przez przypadki... (tak się odmienia rzeczowniki) tylko przez rodzaje (rodzaj męski, żeński, nijaki... oraz w liczbie mnogiej - męskoosobowy i niemęskoosobowy)... to tyle, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę coś napisać,bo wątek zginie :-P ;-) pająku,tak ale żeby mozna napisać -że TAM są -to najpierw muszą wleźć !! te stringi,między pośladki ;-) sylwia,nie odwracaj kota ogonem :-P szkoda czasu,czy szkoda życia,na jedno wychodzi więc lepiej się zaprzyjaźnij. podobno chrześcijanie mają nawet kochać,ale... najpierw niech spróbują przyjaźni,bo miłość im nie wychodzi przynajmniej na razie,czyli po 2000 -cach lat !! poczekam jeszcze kilkadziesiąt, może wreszcie coś im się w głowach zmieni to znaczy mam takiego ptaka nadziei w tej kwestii :-) :-P ;-) Lee -lovciam Cię ❤️ :-) Moniuszka,dobrze kombinujesz...ale czegoś Ci brak... może ptaka nadziei ...kto wie ? też Cię trochę lovciam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K czy tam inne g... A może pożyczyłbyś tego ptaka jeśli masz;-) Nie kombinuje nic Prosta ..pamiętasz pewnie Dziewczyny co Wy taka STAGNACJA .. wstawać, ruszać i działać słoneczka!!❤️ buziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha "muszę coś napisać, bo wątek zginie". Tak ci gościu bardzo na tym wątku zależy? Ciekawa jestem dlaczego? Bo jakoś normalnego wkładu w wątek z twojej strony nie widzę, tylko same dogryzki i prowokowanie przepychanek słownych. Weź zacznij pisać coś pożytecznego, albo się stąd po prostu zawiń. Co do stringów. One nie włażą między pośladki!!!! Istota tych majtek polega na tym iż się je tak zakłada. A co za tym idzie, osobom lubiącym nosić stringi nie przeszkadzają, w przeciwieństwie do zwykłych majtek, które mogą być dziwnie skrojone i mogą jak najbardziej włazić w tyłek. Chciałeś komuś dowalić i ci nie wyszło :) *** Dziewczynki i chłopcy wilczy głód po liściu oliwnym mi przeszedł, a oprócz wilczego głodu apetyt na słodycze:) Z żołądkiem coraz lepiej, czyli mogę z czystym sumieniem polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajączku kochana no to Ty tera czujesz mój pociąg.. do słodyczy;-)haha pozdrowionka. A ja po poru dniach na jabłuszkach..lżej i weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajączko,Ciebie też lovciam ❤️ 🌼 później napiszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, no właśnie pociągu do słodyczy nie czuję :) a nawet jak mam ochotę to trochę zjem i mnie mdli. Wcześniej niby ochoty specjalnej nie miałam, żadnych jakiś takich ataków czy coś, ale jak usiadłam to mogłam zjeść dość dużo. Liść oliwny reguluje pracę trzustki, działa bakteriobójczo i grzybobójczo. No i efekt mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Pajączki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Pajączku zaskoczyłam;-) coś nie doczytałam bo już wibracje weekendowe tak więc za oliwny trza się brać.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu sie dziwnie zrobilo. I pomyslec, ze kiedys ten temat byl kopalnia wiedzy. Moze niektorzy pomylili go z kacikiem niewyzytego erotomana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler011 :) x ... Trochę się opuściłem w wpisach .. Dziękuję za odpowiedź.. Zaktualizowałem trochę swój profil.. Mam mało czasu .. teraz Jak będziesz miał swoje nowe spostrzeżenia to wrzuć coś dla refleksji ...i dodatkowej motywacji pozdrawiam PS Pozdrowienia dla "ciągnących" ten temat .... PS2 udało mi się dwie osoby uchronic przed operacją woreczka posłuchały ... zastosowały ...i są zadowolone.. pozdrawiam jeszcze raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×