Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość gość
htt p ://david icke.pl/forum /s ankh-praks zalana-oczysz czanie-jelit-t12072.ht ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poduś w drugim linku wykasuj sobie spacje. Pająk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlorek magnezu czy cytrynian magnezu ... co jest lepsze, macie jakieś doświadczenia?? Oba są na allegro w dużych opakowaniach (po 1 kg)... bym se kupiła... któryś... ale który ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Lee no, ze niby chlorek ale temat dawno gryzlam, chyba najlepsza wchlanialnosc, ma dodatkowe właściwości naskorne, goi, jako dezodorant, robi sie z niego oliwę magnezowa, a jak ci sie znudzi to sypiesz nim chodnik przed domem, zdrowy dla gleby ;) Ja mam taki wlasnie techniczny, kąpie sie w nim ale oliwa była paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba w goracej wodzie kapana...tylko zdazylam do was napisac ,ze mi oczyszczanie nie wyszlo jak po 15 minutach cos zaczelo mi przewalac w kichach i sypnelo...samych zielonych wielkie jak paznokiec kciuka co najmniej ze dwie szklanki...ufff...a juz myslalam ,ze meczylam sie naprozno...jednak przy pelni sa lepsze efekty... LEE...pytales sie o urynoterapie...wiec powiem ci kupilam sobie ksiazke Malachowa "urynoterapia" i dopasowalam do siebie niektore zastosowania wewnatrz jak i zewnatrz...sklonilo mnie do tego moja od 20 lat bezskuteczna walka z wypadaniem wlosow i wrzody na zoladku a no i hemoroidy...narazie zakrotko stosuje , zeby zobaczyc jakies efekty ale juz naprzyklad nie miewam zaparc a to mnie przesladowalo od 20 lat...ale powiem uryna to pikus w smaku w porownaniu z ta ochydna sola albo nawet mixem olej+sok...pogrzeb jeszcze sobie na watku " urynoterapia- czy ktos jeszcze stosuje..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Dzięki Pajaczek, poczytam wieczorem,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.papilot.pl/ciekawostki/4271/Sperma-lekarstwem-na-zmarszczki.html albo http://polki.pl/we-dwoje/mity;na;temat;spermy,artykul,20788.html lepiej przyjmować do środeczka ;-) a organizm sobie rozprowadzi gdzie potrzeba...np.do nowego człowieczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee, ja mam witaminę D3 ze Swansona, zalecane spożycie 1 kapsułka (10 mikrogramów). Ja biorę dwie, a ponadto zażywam wapń, który ma domieszkę 5 mikrogramów D3. Na dobę wychodzi i więc w sumie25 mikrogramów. Dużo to, czy mało, nie wiem, nie czuję efektów. Magnez biorę w postaci cytrynianu, podobno mleczan jest równie dobrze przyswajalny. Witaminę C przedawkowałam przy ilości 3 płaskich łyżeczek na dobę, ograniczyłam się więc do dwóch. (Skalibrowanie pod własne potrzeby bywa nieprzyjemne, oj wiem to dobrze). ;) Teraz jej nie stosuję, bo lecę z cytrynami (jutro 5 sztuk, wchodzą leciutko, mniam...). Czy w okresie stosowania czułam jakieś razultaty? Na co dzień żadnych. Faktem jest jednak, że tej zimy ani razu nie byłam przeziębiona, witaminka C mogła się w pewnym stopniu do tego przyczynić. I neews z wtorku: Shrek się rozmyślił :( Że niby nie tak w ogóle, że to załatwi, ale potem... Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-( wygląda na to,że ten Szrek nie ma jaj !! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pająku, widzisz, to podobno jest tak, że wit c i d3 w dużych ilościach wcale nie mają takich skutków ubocznych jak się to powszechnie uważa, nie są takie straszne :) i nie tak łatwo przekroczyć bezpieczne limity... Natomiast te ostrzeżenia (głównie od lekarzy i całego tego przemysłu!!) są z tego samego powodu, dla którego firmy farmaceutyczne "nie dopuszczają" metod naturalnych, naturalnych substancji, typu woda utleniona, soda, olej lniany, soki warzywne, olej rycynowy... bo leczenie nimi nie jest opłacalne! jest tanie, nie da się tego opatentować, a ludzie zdrowieją i nie płacą grubej kasy, np. na chemioterapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrywca właściwości witaminy C dostał za swoj***adania dwukrotnie Nobla!! (więc chyba chłopina się troszkę na tym zna ;) )... i on twierdzi, że można ją brać w mega-dużych dawkach... i dopiero w takich sporych ilościach zaczyna się jej lecznicze działanie... ... dlatego np. podaje się ją w postaci kroplówki... np. chorym na nowotwory (tak duże ilości nie "przeszłyby" przez jelita... wywołałyby biegunkę, ale w kroplówce taka ilość witaminy nie ma skutków ubocznych!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo z grubsza --- witamina C powoduje m.in. zwiększoną produkcję limfocytów oraz interferonu (w organizmie)... a te dwie rzeczy robią już całą resztę... ma działanie i antybakteryjne i antywirusowe... leczy się nią zarówno jakieś ropne zakażenia (bakteryjne) jak i np. aids (wirusowe)... oczywiście nowotwory nie mówiąc już o przeziębieniach czy grypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedawkowanie wit d3 też nie jest takie proste i groźne jak nas uczono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiesz, że całkiem niedawno (chyba w 2012) nawet WHO podniosło jej dzienną normę?? i to sporo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam teraz dokładnie tych danych... ale to świadczy o tym, że wcześniejsze ostrzeżenia (farmaceutów oczywiście), że przekroczenie jest takie groźne, były... troszkę przesadzone... co oni sami w końcu uznali, podnosząc normę dziennego spożycia ... natomiast pozytywy obu tych witamin są warte przyjrzeniu się i... spróbowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten SPAM jest już naprawdę baaaardzo wkurzający... nic się nie da normalnie napisać!!! 😡 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzorek, co to znaczy, że piłaś tą oliwę (czy oleje) z cytryną DWUKROTNIE, rano i wieczorem???? przecież to się pije tylko raz??? :o ... znam forum ut i czytałam Małachowa... muszę sama też kiedyś tego spróbować... ... Pod, Green... no to mi nie pomogłyście... jedna chlorek... druga cytrynian... czyli jestem w punkcie wyjścia... chlorek czy cytrynian?? dalej nie wiem :D ... Green, oddziaływania tych witamin raczej nie poczujesz tak od razu... to są raczej takie bardziej subtelne, długofalowe oddziaływania... taki bardziej całościowy wpływ na organizm i profilaktyka pewnych, bardzo niedobrych rzeczy :(, ale jak się nie przeziębiałaś w zimie, tu już coś!! ja na odwrót, niestety, dlatego teraz je włączam do swoich działań :) ... Pod, ogródek :) :) tak, to wciąga i jest fajnym zajęciem :) nie zrobiłam jeszcze swojego warzywniaka, ale... przy kwiatkach już sporo podziałałam :) mam też kilka drzewek i krzewów owocowych... działaj i napisz, co tam Ci wyrosło... ciekawa jestem jak z tą marchewką, bo to raczej trudno się uprawia :) ... Gościu, no to masz ochotę na te pryszczate dziewczyny?? żeby im te pryszcze "leczyć"???? tymi swoimi "sposobami"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy są ściśle związane z wątrobą. Ludzie mający problemy z oczami, najczęściej mają również zaburzenia wątrobowe, i odwrotnie. Według teorii taoistycznej gniew jest objawem dysfunkcji wątroby, a ludzie którzy nadmiernie przemęczają oczy są cholerykami. Wewnętrzne ćwiczenie oczu wzmacnia równocześnie oczy i wątrobę oraz zapobiega schorzeń om typu zaćma, astygmatyzm, krótkowzroczność, jaskra i problemy wątrobowe. -- W oczach, a zwłaszcza w ich *****ch przejawia się inteligencja. Ludzie inteligentni zataczają oczami szerokie łuki, cały czas badają swe otoczenie. Wolne i ograniczone ruchy oczu wskazują na przytępioną inteligencję, która potrzebuje terapeutycznego ćwiczenia oczu. Ćwiczenie oczu przeciwdziała ponadto złemu krążeniu krwi, którego objawem są podkrążone oczy, a przyczyną długie okresy bezczynności, np. długie godziny spędzone przed telewizorem. -- Często pierwszym sygnałem jest uczucie zimna, gdy temperatura ciała rośnie i staje się wyższa od temperatury otoczenia. Podobnie jak każdy silnik, ciało potrzebuje chłodzenia - płynów, które krążą i odbierają ciepło. Jeżeli krążenie krwi jest słabe, temperatura ciała wzrasta. Mówi się wtedy, że krew się „warzy" i tworzą się skrzepy. Ćwiczenie oczu jest doskonałym sposobem zapobiegania owym skrzepom, zwłaszcza u osób często oglądających telewizję. Przyczynia się ono również do zmniejszenia „worów" pod oczyma oraz przekrwienia gałek ocznych, które są oznakami zatrzymywania wody lub ogólnie złego metabolizmu. -- 1. Kładziemy kciuki na brzegu oczodołu nad wewnętrznym kącikiem oka. Wyczujemy tu małe wgłębienie kości. Mocno je uciskamy. Pojawienie się bólu świadczy o jakimś zablokowaniu. Masujemy te punkty licząc do 10-ciu. Odejmujemy palce. Powtarzamy 3 razy. -- 2. Kładziemy palce wskazujące w zagłębieniu pośrodku dolnej części oczodołu . Uciskamy mocno to właśnie miejsce, a nie kości policzkowe. Masujemy licząc do 10-ciu. Puszczamy. Powtarzamy 3 razy. -- 3. Następnie kładziemy palce wskazujące na dolnej części oczodołu w pobliżu zewnętrznych kącików oczu . Uciskamy i masujemy licząc do 10-ciu. Zwalniamy ucisk. Powtarzamy 3 razy. -- 4. Kładziemy palec środkowy na górnej części oczodołu w pobliżu zewnętrznych kącików oka . Uciskamy i masujemy licząc do 10-ciu. Zwalniamy ucisk. Powtarzamy 3 razy. -- 5. Kładziemy środkowe palce na skroniach w małych zagłębieniach na przedłużeniu łuków brwiowych . Uciskamy i masujemy licząc do 10-ciu. Zwalniamy ucisk. Powtarzamy 3 razy. -- 6. Pocieramy energicznie obie dłonie, aż się rozgrzeją. Zakrywamy nimi oczy lekko krzyżując palce (prawa ręka na lewą). Nie naciskamy na oczy. Liczymy do 10-ciu. Powtarzamy 3 razy, aby czuć ciepło rąk na oczach. -- 7.W końcu masujemy lekko oczy palcami wskazującym, środkowym i serdecznym. Masujemy kości wokół oka ruchem okrężnym zaczynając od wewnętrznego kącika tuż przy nosie - kość nosową ku górze, następnie wzdłuż łuku brwiowego do skroni i wracamy wzdłuż dolnej części oczodołu do nosa. Wykonujemy ten ruch 10 razy. Zwalniamy ucisk. Powtarzamy ten cykl 3 razy. -- UWAGA A: Jeżeli będziemy masować oczy w przeciwną stronę, osłabimy mięśnie oka i spowodujemy pojawienie się zmarszczek. Używajmy zawsze dla poślizgu jakiegoś naturalnego kremu. -- UWAGA B: W przypadku zaćmy i jaskry stosujemy 7 pierwszych ćwiczeń oczu do 20 minut dziennie. Kiedy mamy zmęczone oczy, ćwiczenia te przywracają witalność całemu ciało w ciągu kilku minut. Ich skuteczność jeszcze wzrasta, gdy połączy się je z ćwiczeniami wzmacniającymi wątrobę. -- UWAGA C: Jeżeli któryś z punktów jest bolesny, nie naciskajmy go zbyt mocno, gdyż nawet lekki ucisk wystarczy dla wywołania właściwego efektu przywrócenia ostrości widzenia. -- UWAGA D: Dwa pierwsze punkty posłużą nam do postawienia diagnozy. Najmniejszy objaw bólu przy ich uciskaniu świadczy o jakichś niedomaganiach oczu i ciała. -- Dla wzmocnienia oczu i otaczających je mięśni można również zastosować poniższe ćwiczenia: 1. Trzymamy głowę nieruchomo i patrzymy najpierw na sufit, potem na podłogę. Powtarzamy ten ruch oczu kilka razy. Oczy poruszają się wolno i rozmyślnie. 2. Rozglądamy się na boki. 3. Patrzymy w górę i w dół przez przeciwległe kąciki oczu. 4. Wykonujemy ruchy okrężne oczami najpierw w kierunku ruchu wskazówek zegara, później w przeciwnym. 5. Ćwiczenie zawsze należy kończyć masażem rękami i uciskiem dłoni na oczy, aby przekazać im ciepło i energię. -- Jeżeli będziemy regularnie wykonywać te ćwiczenia przez dłuższy okres czasu, mamy szansę uniknąć konieczności noszenia okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć potrzebuję rozmowy... Zawsze miałam pretensje do 'zdrowego trybu życia'/?!/. Chcąc uniknąć operacji stawu biodrowego i pęcherzyka żółciowego (polip, teraz 5 mm), po ostatnim USG, TK i MR jamy brzusznej, stwierdzono u mnie guz nerki. Jestem ogłuszona, przerażona i rozdarta. W ciągu ostatnich tygodni jeżdżę, szukam, czytam. Nie przyjęto mnie na ewentualne zabiegi HIPERTERMII. Według nie tylko teorii Huldy Clark, mam szanse w przeciwieństwie do teoretycznych zwolenników medycyny konwencjonalnej. W przyszłym tygodniu mam termin operacji usunięcia nerki. Nie chce tam pójść!!! Aktualnie siedzę na diecie winogronowej, uzupełniając ją suplementami ze skórek i pestek winogron. Nawet nie wiem gdzie zdobyć witaminę C w czystej postaci? Zaczęłam przyjmować preparat na oczyszczenie z pasożytów, z czarnego orzecha. Szukając ZAPPERa, trafiłam na to forum. Błagam, porozmawiajcie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na str Akademia Witalności tam możesz dostać wit C poczytać o wit D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEE pierwsza dawke miksu oliwa+ sok grejfrutowy pije wieczorem o 22 ... a druga dawke pije sie rano na nastepny dzien dwie godziny po trzeciej dawce solnej...taki znalazlam przepis na oczzyszczanie wg HC...jak cos nie tak robie to prosze mnie poprawic...albo wklej link ... OOSACZONA a moze urynoterapia?..poczytaj o niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lee ja nie twierdzę, że to jest złe, te witaminy, tylko, że trzeba o niektórych sprawach pamiętać. Fakt , że zalecana dawka to jedno, a faktyczne zapotrzebowanie konkretnego człowieka na konkretny minerał to drugie. Problem pojawia się wtedy, kiedy człowiek nie wie ile potrzebuje i wciąga to bez opamiętania. A są tacy:) *** Ha ha, a jednak Wzorek jest podobna do mnie he he. Wzorek ja też robiłam na początku z tego przepisu co podajesz. I nic mi się nie stało he he. Wszystko robisz dobrze, oliwę na drugi dzień możesz spokojnie odpuścić. *** niestereo dzięki serdeczne za wpis. *** Ooosaczona no trochę późno tutaj trafiłaś. Tydzień przed operacją. Poczytaj o wit B17, nafta oświetleniowa. Oczyszczanie organizmu z metali ciężkich, oczyszczanie krwi i limfy ciecierzycą. Na stawy siarka organiczna tzw MSM i konieczne ich oczyszczenie. porządne odkwaszenie organizmu i pozbycie się nadwyżki candidy, bo to też masz. Polip to pewnie też wynik toksyn. Dziewczyno razem z oczyszczaniem wątroby HC to jest nawet 2 lata roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - dzięki za C ... wzorek - poczytam ... pająk bez nogi - serdeczne dzięki za pozytywne wizje i jakże cudowną perspektywę "2 lat roboty". Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osaczona no maszmało czasu ale za ten tydzień coś rób szkoda czasu najszybciej to soda + miód lub syrop klonowy bez zadnego gotowania tego miód mieszamy z sodą i popijamy wodą rano i wieczorem 1łyżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooosaczona tak to napisałaś, że nie wiem czy się ucieszyłaś, czy załamałaś, bo to takie lekko ironiczne :) Organizmu nie oczyścisz w tydzień. Ciężko mi coś doradzić, kiedy za tydzień masz operację i nie wiem w jakim jesteś stanie. Gdybyś operację miała za 2-3 miesiące, to może dałoby się coś zrobić, żeby się wyniki poprawiły. Takie oczyszczanie cieciorką, czyli noszenie ciecierzycy na zrobionej ranie, to przy raku to jest nawet pół roku. Żeby całkowicie oczyścić wątrobę, niektórzy potrzebują 20 oczyszczań, a nie każdy może lecieć z częstotliwością co 2 tygodnie, więc liczę co miesiąc. No tego oczyszczanie nerek przed wątrobą, wybijanie robactwa. To niestety trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz tutaj linki do relacji z leczenia naftą. ht tps://natura lnel. wor dpress. co m/categ ory/leczenie-naft a-i-terp entyna/ h ttp://natura lnel.word press.com/201 3/02/08/le czenie-nafta-i-terpentyna/ wykasuj sobie spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do WZOREK, to TY robilas powieki u Furmanka ? zadowolona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×