Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość chce sie oczyścić
napiszcie mi jak Wam pomogło oczyszczanie... Jak często sie je robi ? Czy 1 rok czy więcej? Dziekuje za odpowiedź z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viesia
Wiem ze ich nie usunelam poniewaz czuje je jak sie poruszaja wewnatrz. Ja wiem...to brzmi zwariowanie ale to jest prawda. Ja uzywalam rozne sposoby aby ich usunac...ascaris jest bardzo ciezko usunac. Maja 3 warsty skory przez ktore ciezko sie przebic. Wiec teraz jak cos zjem co one nie lubia to daja mi po sobie znac. Czasami az trudno to jest do uwierzenia. Teraz uzywam kilka metod na ich usuniecia na raz or duze dawki q10. Jesli znasz angielski to Curazone pod forum Parasites - tam jest duzo informacji na temat ich usuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ixchel
viesia: jestem bardzo zainteresowana SPUTNIKIEM, czy mozesz podac ktory myslisz jest najlepszy. Podobno reguluje bardzo metabolizm i jelita ale nie wolno brac jak sie ma zaparcia.? A co by bylo jak by brac rownoczesnie cos na przeczyszczenie.? Czy mialas jakis problem podczas brania i ile dni byl w twoim organizmie. A co by bylo jak by sie gdzies zakorkowal.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielkim żalem informuję , iż 3 września na skutek powikłań po urazie rdzenia kręgowego zmarła Hulda Clark. Jak wspomina jej przyjaciel, Tim Bolen, od kilku lat cierpiała z powodu urazu lecz skrzętnie maskowała swoje dolegliwości. Była kobietą bezinteresowną i oddaną ludziom. Nie skupiała się na dobrach materialnych, a tylko na poszukiwaniach skutecznych metod walki z chorobami. Każdą wolną chwilę poświęcała pacjentom oraz ukochanym wnukom. Pomimo wrogości ze strony firm farmaceutycznych oraz rządu USA nie poddawała się i kontynuowała pracę do końca swoich dni. Chciała aby Jej praca służyła innym i na bieżąco udostępniała wyniki swoich badań. Dzięki poświęceniu Huldy Clark tysiące osób odzyskało zdrowie i chęć do życia. Źródło: http://www.publikacje.skarbnicazdrowia.pl/?p=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena,jakim programem otwierasz te e-booki???, probowalam kilkoma, ale nie idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata, nie możesz otworzyć wszystkich czy tylko MO? Jeżeli chodzi tylko o książki Słoneckiego to są one spakowane i trzeba je najpierw rozpakować bo nie da się jej od razu otworzyć. Musisz najechać na ten ściągnięty plik i nacisnąć prawy przycisk myszki i wybrać „Rozpakuj” czy coś w tym rodzaju, a jak się rozpakuje to nie będzie to jeden plik z książką tylko poszczególne zeskanowane strony z książki i mają format .jpg i otwierane są jak zdjęcia. Inne otwierają się w programach Word lub Adobe Acrobat Reader.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe samopoczucie
Witajcie, oczyszczacze. Proszę o przeczytanie mojej wiadomości. Myślę o oczyszczeniu wątroby, bo tak naprawdę wyczerpałem już chyba wszystkie inne pomysły. Postaram się wyjaśnić co mi dolega jak najkrócej. Codziennie mam mdłości, wypluwam gęsty śluz, ale najgorsze jest uczucie jakby zatkania żołądka. Nie oddycham przez to normalnie, czuję jakby ucisk i ciecz w żołądku. To nie pozwala mi się w ogóle skupić na niczym. Trwa to już 6 lat. W gastroskopii wykazano u mnie m.in. zarzucanie żółci i ostatni lekarz na to zrzuca winę tych nietypowych odczuć. Jak myślicie, czy oczyszczenie wątroby może tu pomóc? Spotkaliście się kiedyś z podobnymi objawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe samopoczucie
Tak, jest to bardzo prawdopodobne. Te takie pseudotesty śliny wychodzą mi pozytywnie. W ogóle moja ślina układa się w takie łańcuszki z kulkami, jak sznur lampek choinkowych :) Tylko nie wiem dlaczego towarzyszy mi tak potworne samopoczucie, jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś miał coś podobnego. Nie zdarza mi się w ogóle jeść/pić bez odbicia, pokarm jakoś dziwnie trafia do żołądka. Ale najgorsze jest to wspomniane już uczucie jakby ktoś mi deptał po brzuchu i blokował oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe samopoczucie
Nie po brzuchu tylko po nadbrzuszu - tam, gdzie jest żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij jesc codziennie czosnek 1 lub 2 swieze zabki. do tego pij nalewke z orzecha wloskiego. slyszalam o wielu przypadkach ale takiej sliny jak ty to nie slyszalam zeby ktos mial. musisz miec dosyc ciezki stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
ATA u mmnie juz pierwsze rezultaty picia octu wygladzila sie skora na czym najbardziej mi zalezalo nastepnie ustapilo przykre uciskanie w watrobie a jem co popadnie (to tak narazie dla sprawdzenia tzw domowy test)ustapil bol w nerce poprawil sie metabolizm czyli codziennie do toalety (wazne odpowiedni kolor i konsystencja kalu)musze przyznac ze jakis czas temu przerwalam picie octu poniewaz dostalam wysypke potem zaczelam znowu po dwoch tygodniach wysypka pojawila sie znowu ale ja przetrwalam kryzysowy byl tylko 1 dzien potem juz bylo lepiej zasade picia troche zmienilam rano na czczo 2 lyzki stolowe rozpuszczone w szkalance wody po pol godz sniadanie dowiedzialam sie ze ocet ma wlasciwosci rozpuszczenia kamieni tak jak cytryna i ktos pil cytryne w taki wlasnie sposob i niby poskutkowalo wiec zaczelam i ja tylko ze ocet jesli to pozytywne i tak szybkie dzialanie octu jest wynikiem rozpuczczenia kamienia badz kamieni ktore sie nie wydostaly to mysle ze tylko dlatego ze bylo ich niewiele jak kamienie maja zdolnosc rosnac to moga urosnac do takich rozmiarow ze nawet tornato ich nie przepchnie od innej forumowiczki z innego forum dowiedzialm sie ze te najwieksze wychodza pod koniec oczyszczen czyli jak u mnie ze kamien nie moze zatkac przewodu bo jesli jest za duzy to nie wejdzie u mnie mysle ze jakas jego wezsza czesc sie dostala na poczatku przewodu i zatkala zdazylo sie tez ze kamien utknal w przewodzie czulam go po posilkach musialam wtedy ulozyc sie w odpowiedniej pozycji ale przy nastepnym oczyszczaniu zostal wypchniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe samopoczucie
Gabsoniku, w zeszłym roku w wakacje jadłem cały ząbek dziennie przez kilka tygodni. Kroiłem sobie w małe kosteczki i wcinałem. Skutek tego był taki, że cierpiały przez to moje CHYBA migdałki :) Coś w tej okolicy. Były jakby sparaliżowane, przy przełykaniu śliny czułem jakbym został dopiero co zszyty albo coś. Dodam też, że wczoraj stało się coś, co zdarza mi się średnio raz na niecały rok. Jakoś wydaliłem na kibelku sporą część śluzu i przez kilka godzin czułem się o niebo lepiej. Wziąłem oddech i poczułem jak to było kiedyś, kiedy powietrze tak przyjemnie łechce układ oddechowy :) Ja tego w ogóle nie czuję, bo cały jestem zalepiony tym paskudztwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czosnek codziennie przez kilka lat. do tego nalewka z orzecha wloskiego i propolis. po 3 miesiacach bedziesz sie czuc jak nowo narodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabsonik, ja tez wierze w zbawienna moc czosnku, tylko po "paru latach" to ten ktos bedzie juz naprawde sam jak palec!!!Przez 2 tygodnie robilam kuracje czosnkowa i wiem,ze bylo to naprawde trudne do zniesienia przez otoczenie-ale owszem!moj pecherz mial sie lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe samopoczucie
I nie czujecie tego co ja, tzn. nie drętwieją wam okolice migdałków? Tak jak dla mnie przełykanie od kilku lat jest nieprzyjemne (ślina przeciska się przez śluz, dodatkowo przełyk jest zwężony i przy przełykaniu czuję ciśnienie w uszach :P), tak wtedy, po czosnku, było już koszmarne. To samo plus uczucie jakbym miał się zaraz rozerwać na kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabsonik-zazdroszcze ci , ale jakim cudem po 2 latach wytrzymuja z toba najblizsi?Najlepiej to jakby caly swiat zaczal wcinac czosnek-nikt by nic nie czul !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe samopoczucie
Może cała rodzina Gabsonika cierpi na anosmię :) Ja jadłem na noc, po czym umyłem zęby i wypłukałem buzię płynem, rano wstałem i znów umyłem zęby i wypłukałem, a nadal było czuć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe samopoczucie
Tak w ogóle to życie jest szalenie niesprawiedliwe. Odżywiam się najzdrowiej z całej mojej rodziny, jem najwolniej, a i tak tylko ja cierpię na to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na topik grzybica ukladu pokarmowego dostawka. tam jest moje stale miejsce od x czasu. tez jest teraz jakis nowy gosc ktory zaczyna sie leczyc wiec na pewno znajdziesz wiele wskazowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy czlowiek doprowadzony jest na skraj przepasci to mu obojetne czy pachnie rozami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy połknięcie tabletek nasennych jest absolutnie konieczne? Mają one jakiś wpływa na kurację czy są tylko i wyłącznie potrzebne do dobrego snu? Zastanawiam się, gdyż jestem uczulona na niektóre leki i nie wiem czy to na mnie jakoś wpłynie. Wolałabym ominąć te tableteczki - jest to możliwe? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
gabsonik to wyglada jakby bylo z jelit wejdz w google oczyszczanie jelit a czy to jest twoje pytam sie bo przy oczyszczaniu watroby oczyszamy jelita tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×