Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Ixchel
ata1: nie uzywam innych pradow oprocz Becka bo jeszcze nie rozgryzlam tego aparatu. Hulda daje tylko ogolne prady na tasiemca ale Rief ma dosc dokladne czestotliwosci. Odpowiedzi od pana Jurka jeszcze nie otrzymalam wiec dalej nie wiem co z tym zaperem Becka. Uzywam tych dwoch electrod i trzymam w rece, cos musza one robic. Jestem juz 4 tydzien na pradach i koncze branie kropel na nerki Clark - bole w nerce ustapily i wspaniala rzecz plamy na rekach robia sie coraz jasniejsze. Czy ktos mial taki przypadek? Rownolegle z kroplami (3xdziennie) biore prady Becka Od poniedzialku zaczynam brac krople na watrobe. Jezeli chodzi o problemy grzybiczne wycieki z pochwy to usunelam w ciagu jednego dnia. Zrobilam irygacje pochwy przy pomocy SREBRA COLOIDALNEGO odczekalam 1/2 godziny i zrobilam druga irygacje z dobrych bakteri i po problemie. Poprzednio PO IRYGACJI SREBREM zakladalam tampon nasaczony yogurtem na noc - musialam to robic przez 3 dni. Dostalam na plecach cos w rodzaju wrzoda - mam wrazenie ze to sie oczyszcza organizm, nie bardzo wiem co z tym zrobic. Sprobuje kapiel w MMS Podobno przy Becku nastepuja pekniecia skory i wydostaja sie rozne pathogeny na zewnatrz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata, przypomniało mi się dzisiaj, że jakiś czas temu a dokładniej w maju tamtego roku zawitała do nas na forum pewna osoba o loginie „Jest też zapper wewnętrzny” która pisała o Sputniku czyli o srebrnej kapsułce, która uaktywnia się jak już jest w organiźmie i od wewnątrz jak zapper wybija wszelkie świństwo. Niestety takiego sputnika można kupić tylko w Rosji i kosztuje 38 dolarów. Może to byłby dobry sposób na twojego tasiemca i nie tylko. Jeżeli dokładniej chcesz poczytać co pisała ta osoba to odsyłam do 15 strony tego forum: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3277187&start=420 A to jest link do tej rosyjskiej strony: http://dunes.fromru.com/ w nawigacji wybierz sobie język a potem wejdź na tę srebrną tabletkę. Ixchel, do p.Jurka jest najlepiej zadzwonić niż pisać bo on dostaje setki maili i nie mógłby nic robić tylko siedzieć przy kompie i tłumaczyć ludziom różne rzeczy. Dzwoniłam do niego w swojej sprawie i z ciekawości pytałam też o tego bluttzappera na przeguby rąk to powiedział, że te na ręce nie są tak skuteczne jak te elektrody w rękach gdzie prąd jest o wiele mocniejszy. Te generatory na przeguby rąk są na baterie i mówił, że producenci piszą, że taka bateria wystarcza na 2 miesiące lub dłużej więc jak skutecznie taki generator może działać skoro bateria nie zużywa się przez taki okres czasu. Przyznałam mu rację bo z własnego doświadczenia wiem, że jak jest natężenie prądu większe to bateria szybciej pada. Na początku jak miałam tylko ten zapper z Bioniki to jako laik bałam się włanczać zasilanie sieciowe więc używałam baterii to po 3 lub 4 seansach godzinnych bateria była już wyładowana, więc z baterii zrezygnowałam bo bym na nie nie wyrobiła. To jest trochę tak jakby porównać odkurzacz samochodowy na baterie do odkurzacza takiego normalnego na prąd, jest różnica w mocy?! Co do srebra koloidalnego to nie przyszło mi wtedy do głowy, żeby go sobie zaaplikować, może następnym razem, ale oby nie było takiej potrzeby................. Teraz Becka używam sporadycznie, ale w tymtym roku używałam go codziennie przez 2 miesiące, ponad miesiąc nawet robiłam sesje po 1h wieczorem i nie przypominam sobie żebym miała jakieś pęknięcia na skórze czy jakieś wrzody, ale każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, inny zamiast wrzoda będzie miał bóle głowy, swędzenia skóry, wysypkę czy jeszcze coś innego i nie należy tego traktować jak choroby, że dzieje się coś z nami niedobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś będzie się chciał jesienią zaszczepić na grypę, a tego sezonu będzie to szczepionka na świńską grypę to lepiej niech przeczyta: http://www.vibronika.eu/janeburgermeister.pdf jest to tłumaczenie najważniejszych zagadnień ze strony Jane Burgermeister http://wakenews.net/html/jane_burgermeister.html lub http://birdflu666.wordpress.com/2009/04/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Atena , czytalam juz o sputniku.Poki co zaczelam pic razem z dziecmi MO , od kilku dni pojawila mi sie jakas wysypka na szyji a dzisiaj jakas biegunka-nie wiem czy to od mikstury ,czy moze od koktajlu.Boje sie co bedzie dalej...!!!Szukalam jakichs informacji na temat negatywnego wplywu MO na organizm, ale w sumie nic nie znalazlam.boje sie czy czasami sobie tym nie zaszkodzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, a czy znalazlas gdzies wypowiedz ,ze komus pomogl sputnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata, niestety, na polskich stronach chyba się nie znajdzie ludzi z takimi doświadczeniami, jedynie co znalazłam to na forum o Urynoterapii coś na ten temat: http://209.85.135.132/search?q=cache:O0IN-YRyN58J:f.kafeteria.pl/temat.php%3Fid_p%3D745687%26start%3D8670+sputnik+robaki&cd=4&hl=pl&ct=clnk&gl=pl ale na anglojęzycznym forum http://curezone.com/forums/am.asp?i=483650 znalazłam temat o sputniku i na tym forum piszą też 2 osoby, które pochodzą z Polski, napisałam do nich więc może podzielą się z nami swoimi doświadczeniami. Takiego sputnika oprócz Rosji można jeszcze zamówić w Irlandii za 50 euro: http://www.parasiteremedies.com/ Tu też można coś poczytać o sputniku, ale w j.ang.: http://www.google.pl/search?hl=pl&source=hp&q=sputnik+parasite&lr=&aq=0&oq=sputnik+pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chcialam powiedziec ze zaobserwowalam u siebie przybieranie na wadze bez stosowania zadnych diet. wage mam idealna do wzrostu po raz chyba pierwszy w zyciu. bo od 6 roku zycia wygladalam jak szkielet. dalej zywie sie tak jak zywilam przez ostatni czas. musze tez powiedziec ze pierwszy raz od kilku lat opalilam sie!! a juz myslalam ze to niemozliwe. kiedys nawet wybralam sie na solarium, i bylam czerwona przez pare dni, a potem znow bialo szara. przeprowadzilam tez kuracje olejem rycynowym + koniak. co wyszlo.... raczej nic ciekawego. niteczki zakrecone o dlugosci on 1-1,5 cm a do tego moze 2 o dlugosci 5-7 cm. to wszystok jezeli chodzi o robaki. wyszlo jednak jeszcze cos co jest dla mnie zagadka. otoz podczas oczyszczania watroby za drugim razem wyszly ze mnie miekkie zielone kamienie nawet wielkosci 5 cm. dzis wyszly 3 podobne. jeden wielkosci ok 7 cmx3cm a pozostale 2 niewiele mniejsze. wszystkie w kolorze szarym. nie mam pojecia co to moze byc. dziwne takie. do tego wyszly moze 3 skupiska plesni. uczucie podczas tej kuracji jest jak dla mnie identyczne z kuracja czyszczenia watroby, czyli zimne dreszcze i uczucie wymiotow polacz0one z odbijaniem olejem rycynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
Gabsonik, kto by pomyślał że mamy w sobie tyle "świństwa" i chyba nikt dokładnie nie wie jaki to ma wpływ na nasze zdrowie. Widocznie człowiek jest jak jakaś maszyna którą od czasu do czasu trzeba przeczyścić a za to ona nam dłużej służy :) Napisz nam jak ty się przygotowujesz do oczyszczania wątroby, jak robisz kuracje przeciw pasożytniczą itd. Atena7777 dzieli się z nami wielką ilością opisów i materiałów, lecz jeden opis więcej nie zaszkodzi. Ja mam w woreczku żółciowym kamienie o wielkości ca. 1,8 cm i boje się że podczas oczyszczania wątroby zatkają kanały żółciowe i wtedy tylko pod nóż :( Poza tym nie mam pojęcia, gdzie można kupić czystą Ornityne. Jak myślisz można przeprowadzić oczyszczanie bez Ornityny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz robilam 2 oczyszczania. teraz kolej na trzecie robie to bez ornityny. potrzeba jedynie oliwy, cytryny, tabletki nospa, i sol gorzka. i ten zestaw bardzo dobrze dziala. nie boj sie nic ci sie nie zatka. przygotowywac sie trzeba caly tydzien. czyli tylko warzywa i soki. a w dzien oczyszczania rozgrzewac sie juz od 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Bez nagrzewania tez można ,a zamiast ornityny można użyć nospy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
czyli sok z cytryny dodać do soli gorzkiej, tylko ile? albo coś pokręciłem. Jeszcze jedno pytanie, kiedy i ile zażyć tej nospy, żebym nie padł :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poludnia trzeba sie rozgrzewac, siedziec w domu i czytac ksiazke albo co bo stres jest zakazany. mozna wprowadzic jakies cwiczenia rozluzniajace, oddechowe itp. o godz 18 pijemy szklanke soku z cytryny i szklanke oliwy. lyk z jednej a potem z drugiej szklanki. powoli. moze byc nawet co 15 min. w tym czasie nalezy lezec na prawym boku i rozgrzewac watrobe termoforem. jak dojdziemy do polowy szklanki to zjadamy 2 tabletki nospy. ok 12 w nocy pijemy sol gorzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poludnia trzeba sie rozgrzewac, siedziec w domu i czytac ksiazke albo co bo stres jest zakazany. mozna wprowadzic jakies cwiczenia rozluzniajace, oddechowe itp. o godz 18 pijemy szklanke soku z cytryny i szklanke oliwy. lyk z jednej a potem z drugiej szklanki. powoli. moze byc nawet co 15 min. w tym czasie nalezy lezec na prawym boku i rozgrzewac watrobe termoforem. jak dojdziemy do polowy szklanki to zjadamy 2 tabletki nospy. ok 12 w nocy pijemy sol gorzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
Dzięki za odpowiedź, ten sposób oczyszczania wydaje się być dość prosty, muszę tylko z Polski załatwić nospe i w pracy urlop. Prosiłbym jeszcze o podanie ile trzeba wypić tej soli gorzkiej, proporcje soli do wody i jak odrobaczasz organizm przed oczyszczaniem. Ja posiadam zapper z gotowym programem na odrobaczanie, może to wystarczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabsonik, to oczyszczanie które ty proponujesz nie jest wg Tombaka? A do czego potrzebna jest nospa, ma działać przeciwbólowo czy rozkurczowo? Clark nie zaleca żadnych leków w dniu oczyszczania, a nospa jest przecież lekiem chemicznym. Co do ornityny to można ją kupić na stronie Clark, sól też: http://www.drclark.com/shop_de/shop/USER_ARTIKEL_HANDLING_AUFRUF.php?darstellen=1&Kategorie_ID=342&PEPPERSESS=4667e7b8489748c4c4a103cf645c6f62&kat_last=342&kat_aktiv=342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO SPA jest lekiem rozkurczowym. Wyżej podany sposób oczyszczania wątroby nie należy niestety do metody opisanej przez panią Clark, no ale najważniejsze jest to, że poskutkował. Jak juz wcześniej pisałam wypróbowałam na sobie Tombaka i Clark. Mi odpowiada lepiej ta druga, ponieważ nie pije się oliwy osobno tylko wymieszaną z sokiem z grejfruta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Prześledziłam Wasze opinie ale nie znalazłam odpowiedzi na dręczące mnie pytania Proszę o pomoc i przepraszam jeśli mi gdzieś odpowiedzi umknęły ;) Zaczęłam używać plastrów antykoncepcyjnych - czy mimo tego mogę zrobić oczyszczanie według Clark? I jest napisane, że przed oczyszczaniem należy zastosować zioła przeciw pasożytom -czyli co? jak się przygotować do takiego oczyszczania? przebieg znam :) Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nospa dziala rozkurczowo. nawet na ulotce napisane jest ze nospa dziala dobrze na watrobe, kamienia, kolki itd. otwiera przewody zolciowe i kamienie latwiej i szybciej wychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
TunriaSkand plastry antykoncepcyjne nie powinny byc przeszkoda ja efektywne oczyszczanie przeprowadzilam bez kuracji przeciw pasozytom i bez uprzedniego oczyszczenia nerek nalezy pilnowac zeby do godz 14 cos jesc bo raz gdy to zlekcewazylam zwymiotowalam mieszanke oliwy i grejpfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
czy moze mi ktos powiedziec czy te kamienie na usg powinny byc widoczne czy nie bo ja juz sie w tym gubie pani dermatolog powiedziala mi ze sa widoczne no ale to w koncu dermatolog moze nie byc wtajemniczona bylam na usg watroba i nerki w jak najepszym porzadku a lekarka naprawde sie starala bo wiedziala co szuka nawet uzyla dwie glowice i nic natomiast moje wyniki krwi mowia co innego bilirubina 2.8 gdzie norma jest do 1,0 czyli bardzo wysoka co moze swiadzczyc o zoltaczce ktorej nie mam wyniki watrobowe wporzadku plus rozpychanie w watrobie po posilku ktore czasem jest a czasem nie no i przyplatala sie fosforaza bardzo niska ktorej ni jak nie moge przypasowac chyba ze przewlekle zapalenie nerek z tego co odkrylam to mialam 2 razy moze rreszta to bezobjawowe w poniedziale ide z tym jeszcze raz do lekarza i zobacze co wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
dodam jeszcze ze jak mialam robione usg 10 lat temu przed oczyszaniem to watroba i woreczek tez byly bez zlogow a watpie zeby do oczyszczania przez 10 lat tyle sie ich namnozylo gdzies przeczytalam ze najlepiej zrobic tomografie komputerowa to widac podobno kamienie zolciowe mozna tez rozkruszyc ultradzwiekami ale jest to malo popularne jezeli chodzi o kamienie zolciowe poniewaz grozi zatkaniem przewodu rozkruszonym kawalkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena:, chcialam sciagnac sobie ksiazke Sloneckiego o MO z podanej przez ciebie strony, probowalismy ja otworzyc potem przez rozne programy, ale zaden z tych ,ktore mamy nie otwiera jej-jakiego programu ty uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viesia
Ja chcialam powiedziec ze uzywalam Sputnik wiele razy. On moze nie usunal mi robakow ale wydaje mi sie ze pomogl mi pod wieloma innymi wzgladami...tak jak np oczyszczenie watroby i innych narzadow. Pozatym wydaje mi sie ze mi proprawil metabilizm poniewaz bez zadnego wysilku stracilam kilka kilogramow (albo usunelam toxyny ze swojego ciala). Jesli macie zamiar kupic Sputnik to chyba bym powiedziala ze z Rosji. Oni tam je produkuje. Ja kupowalam z Irlandi poniewaz nie moglam znalezc namiarow na Rosje. W Irlandi kosztuje drozej i niektore Sputniki mialy slabe baterie (moim zdaniem). Mialam porownanie poniewaz uzylam 4 sputniki i kazdy z nich przepuscilam po trzy razy przez swoje jelita czyli razem bylo to 12 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viesia
Ja chcialam powiedziec ze uzywalam Sputnik wiele razy. On moze nie usunal mi robakow ale wydaje mi sie ze pomogl mi pod wieloma innymi wzgladami...tak jak np oczyszczenie watroby i innych narzadow. Pozatym wydaje mi sie ze mi proprawil metabilizm poniewaz bez zadnego wysilku stracilam kilka kilogramow (albo usunelam toxyny ze swojego ciala). Jesli macie zamiar kupic Sputnik to chyba bym powiedziala ze z Rosji. Oni tam je produkuje. Ja kupowalam z Irlandi poniewaz nie moglam znalezc namiarow na Rosje. W Irlandi kosztuje drozej i niektore Sputniki mialy slabe baterie (moim zdaniem). Mialam porownanie poniewaz uzylam 4 sputniki i kazdy z nich przepuscilam po trzy razy przez swoje jelita czyli razem bylo to 12 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viesia: a mialas przedtem problemy z robalami i skadwiesz ,ze sie ich przez sputnik nie pozbylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce oczyscic sie
Witam. Jestem własnie w czasie czytania ksiązkji Kuracja życia metodą dr Clark, chciałabym oczyścic wątrobe skąd jednak wziąść ornityne i sól gorzką... Co to w ogole jest ? I ten orzech czarny... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×