Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Jarku, wkładają Ci 3 metry kabla w tyłek pompując przy tym odrobinę powietrza, jelita się otwierają poszerzają i elegancko wszystko widać, dochodzi sie w ten sposób do woreczka robaczkowego, jego zawartości nie widać, a szkoda bo wiadomo by było czy wycinać czy nie!! Pobierają w trakcie wycinki, widać także uchyłkowatość oraz ewentualne żółte przebarwienia które świadczą już o czymś niedobrym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku, wkładają Ci 3 metry kabla w tyłek pompując przy tym odrobinę powietrza, jelita się otwierają poszerzają i elegancko wszystko widać, dochodzi sie w ten sposób do woreczka robaczkowego, jego zawartości nie widać, a szkoda bo wiadomo by było czy wycinać czy nie!! Pobierają w trakcie wycinki, widać także uchyłkowatość oraz ewentualne żółte przebarwienia które świadczą już o czymś niedobrym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Lena, rozumiem Ciebie, zrobisz jak będziesz uważała za stosowne. Dobrze że się dopytujesz tu i tam. To znaczy zbierasz dane. Nie dziw się że mamy takie a nie inne podejście do głodówek. Jeżeli My tu z tej strony przeszliśmy oczyszczanie jelita grubego i wątroby i widzieliśmy co w nas siedziało, to ja myślę że podczas głodówki organizm będzie się tym żywił bo nic innego nie dostanie. A ja bym nigdy świadomie czegoś takiego nie wziął do ust:) Może jestem w błędzie co do głodówki ale mi osobiście nie jest ona do niczego potrzebna, co nie oznacza że Tobie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Lena, rozumiem Ciebie, zrobisz jak będziesz uważała za stosowne. Dobrze że się dopytujesz tu i tam. To znaczy zbierasz dane. Nie dziw się że mamy takie a nie inne podejście do głodówek. Jeżeli My tu z tej strony przeszliśmy oczyszczanie jelita grubego i wątroby i widzieliśmy co w nas siedziało, to ja myślę że podczas głodówki organizm będzie się tym żywił bo nic innego nie dostanie. A ja bym nigdy świadomie czegoś takiego nie wziął do ust:) Może jestem w błędzie co do głodówki ale mi osobiście nie jest ona do niczego potrzebna, co nie oznacza że Tobie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
"Jarku, wkładają Ci 3 metry kabla w tyłek" Uuuu, to chyba niezbyt przyjemne. Dla mnie wizyta u dentysty stanowi problem, a do takiego badania poprosiłabym pełną narkozę (o ile to możliwe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
"Jarku, wkładają Ci 3 metry kabla w tyłek" Uuuu, to chyba niezbyt przyjemne. Dla mnie wizyta u dentysty stanowi problem, a do takiego badania poprosiłabym pełną narkozę (o ile to możliwe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
"Jarku, wkładają Ci 3 metry kabla w tyłek" Uuuu, to chyba niezbyt przyjemne. Dla mnie wizyta u dentysty stanowi problem, a do takiego badania poprosiłabym pełną narkozę (o ile to możliwe) :) Co do lewatywy podczas głodówki na wodzie, to kawa jest wykluczona, w ogóle jakiekolwiek dodatki, gdyż jelita to wchłaniają, a organizmowi nie można dostarczać ani grama pokarmu. „podczas głodówki organizm będzie się tym żywił bo nic innego nie dostanie Będzie się żywił także zapasami tłuszczu, obumarłymi komórkami, komórkami rakowymi, które ma każdy z nas, słabą, zmieniona chorobowa tkanką, wszystkim co drugorzędne, zbędne i obce. Głodówka jest niczym operacja bez skalpela. Uważam, że lepsza jest profilaktyka i zapobieganie niż leczenie czegos co może nas spotkać w przyszłości. Metoda dr Clark nie oczyszcza całego organizmu, a jedynie wątrobę, z powyższych względów, oczywiście zdrowa, oczyszczona wątroba usprawnia oczyszczanie toksyn i tak jak czytam to wszystko to wydaje mi się, że głodówka jest dobrym dopełnienem dla metody dr Clark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
Coś dziwnego dzieje się z tą stroną. Wysyłam, pojawia się informacja o błędzie, a wiadomości pojawiają się z opóznieniem. Macie doświadczenia w leczeniu robaczycy czosnkiem, a może ktoś Wam opowiadał o tym ? Ciekawe na ile skuteczna jest taka kuracja. Spożyłam właśnie 2 ząbki czosnku roztarte na miazgę, dodałam trochę wody do kieliszka aby nie paliło tak bardzo. Jeżeli moi nieproszeni goście zareagują tak jak domownicy w drugim pokoju to terapia zakończy się sukcesem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
Coś dziwnego dzieje się z tą stroną. Wysyłam, pojawia się informacja o błędzie, a wiadomości pojawiają się z opóznieniem. Nie wiadomo czy sa wysłane czy nie. Macie doświadczenia w leczeniu robaczycy czosnkiem, a może ktoś Wam opowiadał o tym ? Ciekawe na ile skuteczna jest taka kuracja. Spożyłam właśnie 2 ząbki czosnku roztarte na miazgę, dodałam trochę wody do kieliszka aby nie paliło tak bardzo. Jeżeli moi nieproszeni goście zareagują tak jak domownicy w drugim pokoju to terapia zakończy się sukcesem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
Coś dziwnego dzieje się z tą stroną. Wysyłam, pojawia się informacja o błędzie, a wiadomości pojawiają się z opóznieniem. Nie wiadomo czy wiadomość wysłana czy nie. Macie doświadczenia w leczeniu robaczycy czosnkiem, a może ktoś Wam opowiadał o tym ? Ciekawe na ile skuteczna jest taka kuracja. Spożyłam właśnie 2 ząbki czosnku roztarte na miazgę, dodałam trochę wody do kieliszka aby nie paliło tak bardzo. Jeżeli moi nieproszeni goście zareagują tak jak domownicy w drugim pokoju to terapia zakończy się sukcesem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
Coś dziwnego dzieje się z tą stroną. Wysyłam, pojawia się informacja o błędzie, a wiadomości pojawiają się z opóznieniem. Nie wiadomo czy wiadomość wysłana czy nie. Macie doświadczenia w leczeniu robaczycy czosnkiem, a może ktoś Wam opowiadał o tym ? Ciekawe na ile skuteczna jest taka kuracja. Spożyłam właśnie 2 ząbki czosnku roztarte na miazgę, dodałam trochę wody do kieliszka aby nie paliło tak bardzo. Jeżeli moi nieproszeni goście zareagują tak jak domownicy w drugim pokoju to terapia zakończy się sukcesem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Lena27 Odniosę się do Twojego pierwszego wpisu z godz.13:11 1.Hulda Clark twierdzi co innego niż Walter, 2.Ja piję sok z cytryny na śniadanie co drugi dzień i żadnego kamienia nie wydaliłem, 3.Wątpię aby była jakaś miękka metoda rozpuszczająca kamienie, 4.Dietę którą stosujesz jest bardzo dobra, 5.Piłem mieszankę ziołową w/g Siemionowej 200ml/dzień (wrotycz,piołun,kora kruszyny,kora dębu) i zapewniam że nie jest trująca w tej ilości co zaleca,ja piłem 2x więcej 6.Czosnek nie tylko odrobacza, obecnie zażywam "nalewkę czosnkową" w/g Mnichów Tybetańskich.Jak wypiję do końca, oczyszczę wątrobę. To by było na tyle w tym temacie. Co wiedziałem tym się dzielę.Temat głodówki jest mi obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
„2.Ja piję sok z cytryny na śniadanie co drugi dzień i żadnego kamienia nie wydaliłem, Skąd wiesz, że nie, analizujesz szczegółowo skład swoich kup ? :) Może był tam jakiś mały kamyczek w środku ? :) To był niewinny żart, chyba się nie obraziłeś ? Jeżeli chodzi o moje kupy to czasem tylko rzucę okiem i widzę niekiedy drobne kawałki niestrawionego pokarmu, a staram się bardzo przeżuwać i rozdrabniać pokarm. To już nie żart. O czym to świadczy ? Złe trawienie, ale który narząd kuleje, chyba wątroba ? Słyszałam taka historię: Chińczycy sprzedawali herbatkę na odchudzanie, która miała piorunujące działanie tzn. chudło się w oka mgnieniu, w końcu wydało się, że za cudowne działanie herbatki odpowiedzialne są jaja tasiemca dodawane do herbatek. Uważajcie co jecie i pijecie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
"6.Czosnek nie tylko odrobacza, obecnie zażywam "nalewkę czosnkową" w/g Mnichów Tybetańskich.Jak wypiję do końca, oczyszczę wątrobę." A pijesz kefir jogurt ? Czosnek skutecznie niszczy florę bakteryjną jelit, tą pożyteczną także, dlatego po spożyciu czosnku trzeba spożywać bakterie w postaci kapsułek z apteki czy jogurtu, kefiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
hehe zgłaszajcie powtarzające się posty do usunięcia, zdenerwujemy moderatora to coś z tym zrobią :) Lena27 tak właściwie to choć od roku pijemy MO to mogę powiedzieć, że tej zimy byliśmy tylko raz przeziębieni. Lecz tym razem wyleczyliśmy się bez lekarza i jego tabletek. Jak pójdę kiedyś na kontrolne badania to zobaczymy co z moimi własnymi, prywatnymi 2cm. kamieniami w woreczku żółciowym. W każdym bądź razie nikt nie wie czy nas MO nie ochroniło przed jakimiś chorobami. Pozytywne działanie cytryny, wyciągu z pestek grejpfruta są znane a olej też ma swoje walory odżywcze i nie tylko. Jeśli np. zrobimy sałatkę z marchwi to bez dodania oliwy nasz organizm niewiele z tej marchwi sobie "wchłonie". Olej powoduje lepsze "klejenie się" witaminek z krwią. Dlatego dodawać do każdych surówek troszkę oliwy. Jeśli chodzi o wypadanie włosów to trudna sprawa na której niektórzy robią wielką kasę, dlatego nie wyrzucaj pieniędzy za okno. Gdyby był jakiś na to lek (oprócz przeszczepu włosów) to dlaczego są łysi bogacze? Przeważnie są to sprawy hormonalne lub brak cynku w organizmie, dlatego polecam kup sobie Cynk + Histidin jedna tabletka dziennie i będzie dobrze. Histidin wspomaga działanie cynku, przy kupnie uważaj na zawartość cynku przynajmniej 15mg w tabletce. Jeśli chodzi o produkty naturalne zawierające cynk, to nie wierze żeby je ktoś dziennie kupował i jadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
a wiecie że czosnek zbija ciśnienie, jak ktoś ma niskie to uwaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
kurcze zapomniałem. Widziałem w telewizji reportaż o badaniu jelita, jak się okazuje czasami dochodzi do przebicia jelita i wiadomo co się z tym łączy. Kobieta była zdrowa lecz była w wieku w którym powinno się robić badanie kontrolne, a że dbała o zdrowie to zrobiła to badanie jelita. Po badaniu lekarz poinformował ja o przebiciu jelita! Podobno to morze się zdarzyć i najlepszym lekarzom. Pomimo tego warto to badanie kontrolne robić bo dużo ludziom uratowało życie. Mojemu znajomemu podczas badania wycieli duże polipy! Czyli warto było. Chodzi mi o to że w wszystkim jest jakieś ryzyko i albo się na to decydujemy albo nie, innej opcji nie ma. Ja się bałem oczyszczenia wątroby chyba z rok się do tego zabierałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Lena Myślałem że oczekujesz jakiejś pomocy od osób tu piszących na temat oczyszczenia wątroby w/g Huldy, ale widzę że nie, Ty szukasz dziury w całym.Mało tego cytujesz odpowiedzi nie do Ciebie, komentujesz je, a to mi się nie podoba. Zapewniam Cię że mimo picia cytryny i tak po czyszczeniu wątroby wyjdą jakieś kamienie. Zapoznaj się jak się robi nalewke czosnkową, z czym przyjmuje to pogadamy ale nie na tym forum. A może Ty jesteś jakąś małolatą co se jaja robi. Tak czy owak życzę Ci podjęcia takich działań aby Twoje życie odmieniło się na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
kasia Hulda pisze żeby przez tydzień codziennie używać zappera przed kuracją, robiłaś tak czy tylko dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Atena7777 zapoznałem się z opisami ozonatora, mam do Ciebie pytanie: jak długo używasz ozonator, czy są jakieś efekty w/g Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena27
Ekran niedawno zaczęłam brać tabletki na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci, mają 7,5 mg cynku czyli według tego co piszesz 7,5 za mało. Dzięki za info o Histidinie, muszę się w niego zaopatrzyć. Do surówek dodaje oleje roślinne: rzepakowy, oliwę z oliwek, słonecznikowy. Nie polecam surówki z dodatkiem sałaty pekińskiej przetrzymywać do drugiego dnia bo robi się gorzka. A jednak podczas głodówki mogą wychodzić kamienie żółciowe. Cytuję Małachowa: „Oczyszczenie wątroby pozwoli wam uniknąć stanów kryzysowych w czasie głodówki, kiedy wskutek silnego efektu żółciopędnego mogą wychodzić drobne kamienie, stara żółć itp. USG nie wykryje mi kamieni bo wykrywa tylko te zwapnione, eh. No to jestem w kropce. Pozostaje mi poczytać o objawach zatkania przewodu żółciowego i zastanowić się co dalej. Wracając do tematu odrobaczania to mój włochaty pupil ma toxokaroze. Nie ma tego dużo gdyż jest wiekowa i tłuszczyku jej nie brakuje. Była odrobaczana jednak weterynarz stwierdził, że nie da się z tego wyleczyć gdyż larwy pozostają. W kontakcie ze zwierzakiem dbam o higienę, a także nie mam objawów glistnicy (np. odkrztuszanie larw które wędrują do płuc). Nie wspominaliście chyba o farmakologicznej metodzie odrobaczania np. za pomocą prazikwantelu, pyrantelu. Leki te w zależności od składu mogą być skuteczne przeciwko różnym stadiom rozwojowym, niektóre mogą przenikać do krwi i tam niszczyć larwy. Czy wrotycz usuwa tylko pasożyty z przewodu pokarmowego, czy też np. larwy znajdujące się w mięśniach lub krążące we krwi ? Jeżeli ktoś boi się wrotyczu i innych ziół można także zastosować lek przeciwrobaczy. Prazikwantel jest syntetycznym lekiem przeciwrobaczym. Jeśli macie dobrego lekarza rodzinnego nie powinno być problemu z receptą. Jeżeli ktoś nie chce rozgryzać czosnku znalazłam taka metodę: przekroić na 4 części i połknąć jak tabletki. Jarosław, „Myślałem że oczekujesz jakiejś pomocy od osób tu piszących na temat oczyszczenia wątroby w/g Huldy, ale widzę że nie Jesteś w błędzie szukam informacji na temat oczyszczania wątroby, organizmu, jestem otwarta na wskazówki, pomoc. „Ty szukasz dziury w całym. Nie szukam dziury w całym tylko rozmawiam, analizuję argumenty za i przeciw. „Mało tego cytujesz odpowiedzi nie do Ciebie, komentujesz je, a to mi się nie podoba. Przepraszam, nie wiedziałam, że zacytowane przeze mnie odpowiedzi skierowane są nie do mnie i nie wiedziałam, że tobie się to nie podoba. Mi nie będzie przeszkadzało jeśli ktoś zacytuje moją wypowiedz skierowaną nie do niego. „Ty jesteś jakąś małolatą co se jaja robi. Nie, nie jestem małolatą i nie robię sobie jaj, tylko 27 letnia kobietą z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Chciałam żebyście się pośmiali, ale mi nie wyszło. Jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś uraziłam, będę teraz poważna. Podczas oczyszczania czy wszelkich terapii zamiast podchodzić do tego tylko z powagą trzeba znalezć w sobie optymizm, radość, wiarę, nastawienie psychiczne także jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
ekran U mnie było podobnie, tylko nie mogłem się przemóc do lewatywy, i zawsze miałem jakieś wytłumaczenie. Ech, teraz to jest wszystko jak na tacy, sprzęt do kupienia w byle aptece a jak nie to zamawiasz i ci do domu dostarczą. W internecie przepisów na pęczki, jeszcze fora dyskusyjne... Lena Nie czuje się urażony, wyraziłem swoje zdanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, nie zrażaj się :) Co do pastylek od lekarza, to ja bardzo dziękuję, podejrzewam że są to trucizny jeszcze gorsze niż wrotycz/piołun. Dlatego właśnie stosuję naturalne metody. Poza tym nie mam zdiagnozowanych pasożytów metodami tradycyjnymi tylko "alternatywnymi" - a konkretnie elektroakupunktura dra Volla. Czy jest to wiarygodne czy nie - nie wiem ale eksperyment na sobie samej kontynuuję ;) i jak na razie nie wyszłam na tym źle. Jeśli chodzi o odksztuszanie glist, to jest to już jakiś etap krańcowy choroby. Podobno można nawet nie wiedzieć że się ma pasożyty, po prostu jest się osłabionym itp. Kiedy robimy powtórkę z rozrywki? Ja bym chciała jeszcze raz zrobić eksperyment z wątrobą! Pełnia jest 28, czyli najlepiej weekend 24 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena ja uzywałam do odrabaczania ,, zental,, tak sie lek nazywał poczytaj w necie, odrobaczyłam hurtowo całą rodzinke - efekty sama widzę. Najlepiej po samopoczuciu dzieci. Psa odrobaczam 2-3 razy do roku szczepieniem - jakim nie wiem ale słono płace, bo to jakies super mocne i dobre dla zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polakita, 23 kwietnia 24 kwiecień mi pasuje!! Lena sądzę że za dużo sie naczytałaś i masz za dużo obaw bo w tej książce napisali to a w tamtej to!! ...tu trzeba działać a nie czytać, czytać czytać i zastanawiać sie co mi zaszkodzi a co nie... organizm sam Ci powie!! Wczoraj była pełnia, idealny czas na zastosowanie zappera!!, dziś także jest dobry moment robale przy pełni są najbardziej pobudzone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
my tu wow! wow! miał miał a Atena7777 pewnie działa i szuka nowych informacji żeby zadbać o nasze zdrowie :) Zbliżają się święta to może tak trochę porozmawiajmy na luzie, to jak z tymi jajkami można je jeść czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekran jedno pytanie Jak przyrządzasz tę miksturę o nazwie MO i w jakich porach i proporcjach ją popijasz, też chcę sie dołączyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
kasia.promyk ja robię tak, mam taki kieliszek z kreską przy 10 ml. i wieczorem wlewam do kubka przykrywając talerzykiem: 10 ml. oleju Sok z 1/2 cytryny 10 ml. mikstury Miksture trzymać w lodówce, a robię ją tak: do 1/4 litra przegotowanej i ostudzonej wody 18 kropli ekstraktu z pestek grejpfruta lub: 100% sok z Aloe Vera mieszam pół na pół z przegotowaną i ostudzoną wodą (nie za dużo bo może skisnąć) Te mikstury powinno się co 3 miesiące zmieniać. Gdy rano wstaje to najpierw pije MO potem mycie i po minimum pól godzinie coś spożywam. Jeśli chodzi o dokładny opis właściwości olejów itd. znajdziesz w książce Józefa Słoneckiego o której mówiliśmy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
lub na stronie www.bioslone.pl ekran na jaki kolor malujesz jajka :) w tym roku bo ja na zielono:) kolor wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
polakita Coś mi tu nie pasuje z tą pełnią. Znalazłem w necie wywiad gdzie gościu mówi: "Jesteśmy częścią Natury i tak jak na wszystkie żywe organizmy, tak i na nas działają fazy księżyca. Gdy przybywa księżyca, czyli zbliża się pełnia to nasz organizm także gromadzi, zbiera. Wówczas mogą powstawać obrzęki wskutek gromadzenia się wody w organizmie. Ale jest to także bardzo dobry czas na uzupełnienie ewentualnych niedoborów, zaordynowanie sobie wartościowej, zdrowej diety. Natomiast odchudzać się, czy oczyszczać najlepiej jest wówczas, gdy księżyca ubywa". Z tego wynika że po pełni do nowiu jest najlepszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×