Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość sylwia.6
Rose napisz.jakie.rezultaty byly i jaki czas temu i dziecka Stosowalas cos.oslaniajacego.watrobe i nerki? Na silne.zatrucia mozna podac cos przeciwuczulajacego ze wzgledu na reakcje org jaka moze sie pojawic na wydzielanie toksyn i bakterii. Czytalyscie.cos.o kapielach? Podaje sie.ziola jedne.zrodla mowia.ze.najlepiej pelni drugie.ze.w.nowiu,a w pelni.najlepiej wewnetrznie. Kapiel.trwa.min godzine.Naciera sie miodem a poznoej posypuje maka.Moze za pierwszym razem nie wchodzic.Wazne.zeby pory skory sie otworzyly. Wychodza.takie sliskie stwory tego noe widac bo male ,ale widac.ze takie.niteczki.sie.ciagna.Robione.byly badania.pod.milroskopem,bo noektorzy.twirrdza.ze to sklejona.maka. Ja.tam bez maki tez mialam. No i na pare dni przed kapiela ograniczyc cukier lub najlepiej.calkowicie wykluczyc.slodkie. POZDRAWIAM WSZYSTKICH DZIELNYCH I WYTRWALYCH W KONTROLI NAD SWOIM ZDROWIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Kumka jak tam twoj syn?przeszlo mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miałam wczoraj pisać, że synek miał kryzys...kaszel okropny..oczyma wyobraźni widziałam nas u lekarza..wiecie jak człowiek się boi choroby, to widzi nadzieję w ten naszej opiece lekarskiej...a przecież oni guzik pomagają. Na noc wykąpałam go w słomie, wypił srebro, citrosept i do wyrka.Postawiłam mu chińskie bańki. Przyszła gorączka, nie panikowałam. Zasnął, budził się kilkukrotnie(kaszel), po czym długa ciszaaaaaa. Oczywiście zaglądałam do niego co chwilę, bo bałam się okropnie, że może coś mu jest. Rano wstał wyspany, co prawda wygląda jeszcze na chorego (ma podkrążone oczy), dalej spływa mu z nosa gęsta przezroczysta wydzielina i ma już mokrawy kaszel( oklepuję go), ale wygląda to o niebo lepiej. Młoda chyba nie zarażona. Na razie symptomów brak. Powtórzę się- co mogę 6miesięcznej na robactwo zaaplikować? Sylwio- dzięki za linka (autyzm), teraz siedzę i podczytuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia astma zaczęła się w 2007r. gdy pierwszy raz wylądował w szpitalu na "zapalenie płuc", a antybiotyki brał ciągle. potem dołożyli pulmicort i całą resztę "trucizn", w końcu stwierdzili astmę. Około dwa lata temu, kiedy już było bardzo źle, trzecia szkarlatyna pod rząd, ciężka astma i skierowanie do szpitala na wycięcie migdałków......wtedy zaczęłam walczyć. okaząło się że to glisty. po odrobaczaniu astma zniknęła.migdłaki się zmniejszyły ! Zioła stosowąłam długo, paraprotex około 3 miesiące, potem było dobrze, za parę miesięcy znów kaszel, vernicadis, kilka mieśiecy dobrze, znów kaszel więc podałam anti parasite też około 2-3 miesiące. i trzymamy sie dobrze :) jak się pojawia jakiś katar czy kaszel to znów podaje coś na odrobaczenie. i do tego zapper. astmy nie ma i mamy na nią dobry sposób. to powinni wszyscy wiedzieć. na wątrobę nic nie stosowałam bo nie wiem co jest dobre. dawałam dodatkowo tylko priobiotyki. no i dietę zmieniłam, ale w miarę możliwości, bo u babci dzieci podjadały zakazane rzeczy. tylko u mnie jest inna sprawa, bo ja walczyłam niedawno z boreliozą zapperem, i właściwie to przypuszczam że już wyzdrowiałam, ale nie wiem jak to sprawdzić, bo w badaniach krwi przeciwciała utrzymują się wiele miesięcy. szukam tez jakiś ziół przeciw tej chorobie profilaktycznie. może spróbuję Buhnera, nie wiem jeszcze... o kąpielach słyszałam że to działa na te małe pasożyty, podobno wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Jak to dobrze ze wyleczony.Kiedys nawet byla lekarka ale nie pamietam nazwiska,a li kow juz nie mam .Leczyla ona.wszystkie.choroby za pomoca odrobaczania,ale chyba zwykla farmaceutyka Raz jej pacjet zmarl ,bo mial silny.szok od toksyn,a ona.jeszcze nie.wiedziala,ze to tak moze byc.Napisala duzo artykulow,ale niestety medycyny nadal ciemna.To nic,ze latwy dostep do.wiedzy.Oni.maja.klapki.na.oczach i mowia yylko tak jak im mowia.zeby mowili. Ten.link.z tego.co podalam przez.scribid ksiazki medyvyna.zapomniana tam jest wiele uzytecznych ingormacjii np kapiele parowki wazne zeby po.takiej kapieli.wziasc zimny prysznic na pobudzenie i usuniecie toksyn.zlogow. Ja wlasnie.wzielam kapiel.z.siana dodalam olejku.herbacianego i po takim zimnym.prysznicu.czuje.sie.fantastycznie do tego ma skore olejek arganowy.a przed prysznicem jeszcze natarlam sie fusami z kawy zmieszanymi z sola i olejkiem geraniowym.Jestem drugi dzien na diecie oczyszczajacej jablkowej polecanej przez E Cayca Pplecam ta ksiazke np dzial ziola,zapomniane leki,kuracje.oczyszczajace ,przepisy na choroby.Duzo informacjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kapiele to tak.na.male.pasozyty,ale.wszyscy lub wiekszosc.je.ma to.wlosoglowka nie.zawsze.chce.wyjsc wazne.zeby.bylo.bardzo.ciepla.kapiel.i.dlugo.siedziec.malo.jesc.produktow.kwaszacych.typu cukier.bialko.kilka.dni.przed. Dzis.robilam u syna Dzis mu wychodzily golilam a.wczesniej jakos.nie.chcialy wychodzic.Roznica w tym.ze.on tez.sie.oczyszcza ze mna,chociaz.nie.pije.tylko.sokow. Wlosoglowka.nawet chodzac po trawie.mozna.sie.zarazic. Wchodzi ona.przez.skore.z.tego.co pomietam Dotyczy to choroby niemal bezposrednio.miejsce jej pojawiania.sie.Trzeba.smarowac plecy.omijac.szyje.No i moze.wychodzic na twarzy lub przy uchu jesli objawy chorobowe.sa.takie.Twarz tez.smarowalam kiedys.Syn.mial przy uchu.Radze.wyprobowac,bo oczyszcza to.ze wszystkich chorob.Ona sobie.siedzi .Ja.mialam.problem z kolanem.Do dzis.w tych rejonach.sie.pojawia. Zapomnialam dodac ze jak.bralam dzis.kapiel.z.slomy ktore ma.dzialanie p/reumatyczne na.razie.czuje.bole reumatyczne ktorych od dawna nie.czulam.Tlumacze to.ze.dziala.bo.toksyny moga.sie.wydalac.kilka.godzin po.Zobaczymy.Na razie.to od dawna nie.bolalo,a zaczelo sie.w.wieku 11 lat. I jeszcze przy stosowaniu wody utl trzeba pamietac o wit c np cyrtryna i podazu.slonecznego swiatla lub uv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze takie literowki ale tak zle.mi sie pisze lepiej bedzie jak juz nie bede pisac.Z ta lekarka mialo byc : niestety ale medycyna nadal ciemna , tzn ze mimo.ze napisala tylu ciekawych artykolow o wyleczeniu za pomoca odrobaczania tylu chorob specjalnie u dzieci. i to przewleklych to nikt o tym w srodowisku lekarskim nie wie. Ale ja.tak.sobie mysle ze lepiej.naturalnie.sie.leczyc.a nie odrobaczac. Na.wlasnym przykladzie. Mysle,ze te bole w.stawach i inne silne mogly wlasnie.byc efektem odrobaczania jakie intensywnie stosowalam az bole nerek mialam. Oczywiscie warto.odrobaczac.ale.razem.z dbaniem o nieprzeciazanie.jelita ,o.zdrowie.w.sensie.ogolnym dbanie o nerki i watrobe.Czytalam te ksiazke co podalam na tej stronie poczatek scibit i na koncu niej jest duzo przepisow.na.choroby,a.wczesniej.o warzywach i owocach duzo z nich maja.wlasciwosci.przeciwpasorzytnicze np cebula,por sok.z.kapusty na czczo spozywany po.szkl przez.3.dni por-lek p/robakom: Odciac z pora korzonki dobrze oczyscic i dobrze pokroic. Gotowac w szklance mleka. Jest lekarstwem lagodnym ,ktorego nie mozna przedawkowac. Na nerki dziala sok z kapusty winogronowa kuracja pietruszka ziemniak -kuracja.lecznicza lub wywar z obierzyn oklady rzodkiew czarna por oklady z lisci kapusty na noc na kamice zolciowa rzodkiew czarna, lek cebulowy ponadto sok.z marchwii polecany wzmacniajaco na czczo i wieczorem do litra szpinak.regeneruje watrobe wzmacnia nerki i przewod pok,odmladza i uaktywnia prace trzustki agrest oczyszcza organizm oczyszcza watrobe z zalegajacej tam krwi w.stanach zap. przewodu pok, moczowego ,schorzen watroby burak to zrodlo.cynku wskazanego przy robaczycy i inne wiele zastosowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się poradzić w kwestii odrobaczania. Skoro już rozpoczęłam kurację, to chciałabym ją mimo wszystko dokończyć. Stosuję ekstrakt z orzecha włoskiego i czarnego, ekstrakt z piołunu (oba 2x dziennie) oraz mielone goździki (3 x dziennie). Pytanie pierwsze - dopiero poniewczasie doczytałam, że mam odstawić wszelkie inne zioła. A ja piję ok. 4 herbatek ziołowych dziennie, głównie mieszanki na wątrobę, trawienie, czasem melissę na sen. Czy to naprawdę może zniweczyć walkę z robalami? No i problem drugi: zgapiłam się i źle wycyrklowałam czas - zaplanowałam na ten weekend oczyszczanie wątroby. A to będzie dopiero 10 dzień kuracji przeciwpasożytniczej. Co powinnam zrobić? Bezwzględnie zrezygnować z oczyszczania wątroby i dokończyć 17 dni odrobaczania? Bardzo nie chciałabym tego robić, bo wtedy oczyszczanie wątroby z powodów osobistych będę musiała odłożyć na dość długo. Dodam, że przy trzech poprzednich oczyszczaniach nie kurowałam się przeciw pasożytom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula.....
Czy oczyszczanie wątroby można przeprowadzić podczas brania tabletek antykoncepcyjnych? I tak nie współżyje teraz, więc o skuteczność antykoncepcyjną się akurat nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUAZZI Moim.zdaniem oczyszczanie watroby jest wazniejsze.Sprobuj odstawic teraz oczyszczanie z robakow.Skoro 10 dzien kuracjii to pewnie zadzialalo.Sprobuj teraz oczyscic jelito lewatywa,lub wez napoj ze.slodkich migdalow,lub napoj z suszonych sliwek,wywar z owsa,sok.z.kiszonej.kapusty,agrest lub inne przeczyszczjace I przygotuj sie do oczyszczania watroby a czemu nie.mozna innych ziol z.tego.co ja.wiem kobietki stosowaly z b dobrym skutkiem oslaniajaco.na.watrobe i nerki podczas.odrobaczania.Gdzie.to.tak wyczytalas?np ostropest.na.watrobe bo wydzielaja sie.toksyny a organizm silnie.zanieczyszcony moze.sobie nie poradzic Jedz.duzo jablek i soku jablkowego.celem przygotowania.sie.do oczyszczania.watroby,rozmiekczajac kamienie Owocnego.oczyszczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie.tabletki odstawiamy celem przygotowania.watroby do oczyszczania do wysilku dla.tego.nie.wolno.jej obciazac.lekami A rano lekka dieta najlepiej.grapefrut.na sniadanie lub jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula.....
sylwia.6 ale nie mogę nagle sobie przerywać brania pigułek, chyba, że podczas przerwy na krwawienie. Czy podczas okresu można oczyszczać wątrobę? Bo zanim zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne to zrobiłam sobie oczyszczanie wątroby, pierwszego dnia było ok, a drugiego z rana dostałam okres, wszystko było ok, chociaż byłam trochę zmęczona, ale nie wiem czy to tak zawsze jest czy to wina okresu, bo nie mam żadnego porównania, bo miałam jak dotąd tylko raz oczyszczaną wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Sylwia. O tych ziołach wyczytałam na stronie Medi-Flowery, gdzie kupowałam ekstrakty. Jeśli chodzi o przygotowania do czyszczenia wątroby, to wszystko chyba robię ok, bo stosuję te rzeczy w codziennej diecie. Owoce, warzywa, sok z jabłek, buraka, marchwii, sok z kiszonej kapusty, kleik z owsa. Ostropest zażywam od ponad roku 3 x dziennie. Lewatywy 2 x w tygodniu. Od tej soboty - codziennie. Okłady z oleju rycynowego 3 x w tygodniu. Oczyszczałam wątrobę 3 razy, z odrobaczaniem zgodnie z jakąś konkretną kuracją - pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumka pisalam.link.rozanskiego. przytoczylam Na robactwo.6 mies.mozesz.wywar z lupin. lub lisci.orzecha.wloskiego dawkowanie.podalam.wszystko na tej stronie wystarczy czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quazzi no a jakie lewatywy bo jak ja robilam codziennie kawowe przed 3cim oczyszcz.to posypaly sie wielkoludy i jeszcze przed samym oocz.i kapiel.goraca tuz przed podaniem mikstury z oleju no to sie niezle przygotowujesz :-) Wlacz.jeszcze ocet jablkowy .Najlepiej rano i wiecz pol.szklanki mozna z dwoma lyzeczkami miodu i 2 lyzeczkami octu i cytr. na rozm kamieni,przysp usuwania zlogow z.jelita.A jak.sie przemozesz.i zrobisz lew z uryny to mozesz.sie.zdziwic.co.tam.znajdziesz. Paula Ja robilam swoje pierwsze oczyszczanie podczas okresu.Poszlo normalnie.zadnych przeszkod. Podobno Siemieniowa.tez poleca bo podczas okresu org sie oczyszcza wiec dodatkowo oczyszczasz.Zreszta sama sprobuj bo zalezy od.twojego org.Ja zaczelam od diety Dabrowskiej i przestalam.brac kosmetyki.przez skore bo.sie.ta chemia.wchlania i przestalam miec bolesny okres,i dlatego bez tabletek teraz daje rady. Ja podczas oczyszczan mam tak,ze.z.rana jest ok a pozniej rosnie mi podatnosc na zdenerwowanie wiec doszlam do wniosku ze to toksyny Wiec robie nawet co 2 godziny lew kawowe w dzien po.oliwie, tak jak organizm mi mowi juz.nauczylam.sie odbierac sygnaly,choc sie.czasem ociagam,bo.czasu nie ma.Ale rezultat dobry bo humor dobry a nawet znakomity podczas oczyszczan.I.tez jak.sennosc bierze org zmeczony pidczas oczysz na druvi dzien.to tez.lew pomagaja. Wiec na mnie.dzialaja.wszelkie.sposoby usuwania toksyn.na.2gi,3ci dzien i.to minimalizuje lub calkowicie.ogranicza.skutki uboczne.Tylko.czasem to jest.caly dzien.dla.siebie,a ja.opiekuej.sie.synem i czasem tez.stres duzy jest podczas ocz. Z.tego.co.zauwazylam ostatnio im.wiecej.robie.dla.siebie tym jestem szczesliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio, przez weekend robiłam rano lewatywy kawowe, a wieczorem cytrynowe. Teraz będę robiła cytrynowe raz wieczorem, a od środy do piątku kawowe. Mogę tylko raz, bo pracuję. Oczyszczanie mam w sobotę, to rano zrobię chyba jeszcze jedną.Z uryną mentalnie nie miałabym problemu, raczej techniczny, bo nie posiadamm wiedzy. Muszę poczytać, jak ją przygotować. Co do octu jabłkowego , to czaję się na niego od dłuższego czasu. W sobotę spędziłam trzy godziny na zgłębianiu zagadnienia. Aż w końcu wyczytałam, że dla wątrobowców - absolutnie niewskazany. No i zwątpiłam. Poprzestałam na własnoręcznie przygotowanym toniku, który stosuję od wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielę się wynikami swoich badań, jak kiedyś pisałem rok temu zdiagnozowany kamień około 7mm w woreczku ale taki nie ruszający się czyli podejrzewany uwapniony polip, kamień w nerkach 6mm, podwyższony cholesterol, ogólnie nieciekawe wyniki, bóle w woreczku. Po roku, 10 oczyszczań wątroby, zmiana diety, kuracje jak w opisie moim i wyniki: - kamień w nerkach zniknął (kuracja cytrynowa?) - kamienie po 10 oczyszczaniu znowu się sypią, a już po 9 myślałem że będzie pusto bo było już brak - wątroba dużo mniejsza, woreczek wcześniej był obkurczony, teraz poprawny - kamień w woreczku nadal jest 6mm (zmniejszył się, rozpuścił..), nie doskwiera ale dieta jest zdrowa. Możliwe że to co zostało trzeba inaczej usunąć o zwykłe oczyszczania tego nie zrobią, trzeba to rozpuścić.... - wyniki badań krwi i moczu prawidłowe, cholesterol w normie - ciśnienie krwi uregulowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocet szkodliwy na watrobe?????? Należy pamiętać, że w miarę starzenia się organizmu zapotrzebowanie na potas rośnie i osoby w podeszłym wieku potrzebują go nawet dwukrotnie więcej niż ludzie młodzi. Dostarczenie potasu młodemu człowiekowi nie stanowi problemu. Wystarczy, aby spożywał dużo Świerzych owoców, warzyw i miodu, ale u osób starszych, często cierpiących na cukrzycę lub mających problemy z wątrobą, nie jest to już takie proste i tu właśnie pomocny okazuje się ocet jabłkowy. zrodlo: http://wwwekomedpl.blogspot.co.uk/2010/08/ocet-jabkowy-potas-i-inne-korzysci.html?m=1 Jedynymi ograniczeniami w wewnętrznym stosowaniu octu jabłkowego jest choroba wrzodowa i dieta wykluczająca produkty kwaśne. Zrodlo: http://aptekanatury.com/strony/ziola/jablon.html ja mialam.pewnie wrzody a stwierdzone w mlodosci nadzerki pozniej juz tylko byli gozej a gastroskopii nie robilam i zaleczylam dieta np jesli mialam ochote na ziemniaki.w lupinach.to jadlam pietruszka.gotowana z olejem . A.stosowalam i stosuje ocet jablkowy bez.zadnych dolegliwosci ze strony ukl pok. A jak mam napady oczyszczania czasem cos.dziwnie mnoe trzesie.to mi ocet od.razu.pomaga. Przy zanieczyszconej watrobie ocet jest wskazany!!!! Rozpuszcza ,rozmiekcza kamienie watrobowe co.sie.pozniej usuwa przy oczyszczaniu po za tym zawiera bioflawonoidy cytat jak wspomagaja watrobe: Preparaty i składniki wspomagające proces odtruwania wątroby: bioflawonoidy/ występujące przede wszystkim w zewnętrznych warstwach owoców; w łupinach oraz liściach. Obieranie jabłek i pomidorów znacznie obniża więc zawartość flawonoidów. Bogate w flawonoidy jest także biała skórka pomarańczy i grejpfrutów.Do flawonoidów należą też antocyjany nadające owocom i warzywom kolor czerwony, niebieski i fioletowy (owoce jagodowe, wiśnie, śliwki, bakłażany, czerwona kapusta/ zrodlo: http://mojadrogadozdrowia.com/jak-wzmocni-wtrob-artykuly-87.html Cytat ze zawiera Ma w sobie także chroniące nasz organizm przed wolnymi rodnikami flawonoidy. po.za tym Leczy stłuszczenie wątroby Zrodlo: http://www.wzdrowymciele.pl/zdrowie/103-kuracja-octem-jabkowym Przez 5 dni poprzedzających sam zabieg pić jak najwięcej soku jabłkowego lub cydru [jabłecznik, fermentowany sok z jabłek - ocet jabłkowy] oprócz normalnych posiłków. Najlepszy do tego celu będzie świeżo przygotowany sok z jabłek z uprawy organicznej. W dalszej kolejności sok jabłkowy lub cydr (niesłodzony, bez dodatków chemicznych i najlepiej z uprawy organicznej). Zrodlo w necie http://kwiatlotosu.wordpress.com/2012/01/28/oczyszczanie-woreczka-zolciowego-i-watroby/ Istnieje przekonanie, że picie octu jabłkowego pomaga oczyścić wątrobę i nerki i tym samym decyduje o łatwiejszej i szybszej detoksykacji organizmu zrodlo: http://tradzikleczenie.pl/leczenie-tradziku-octem-jablkowym/ Odpreza.zablokowana watrobe szczegolnie miod.wymieszany z octem jablk zrodlo http://medycyna-chinska.blogspot.co.uk/2010/11/ocet.html?m=1 po.za tym skoro wszystkie.choroby biora sie.glownie z zanieczyszczonej watroby i my w wiekszosci mamy.to.zdanie "niewskazane dla.watrobowcow" powoduje ze nikt z nas nie.moze go pic,a.pomaga i leczy szkoda.zeby go zaniechac bo jest wrecz przeciwnie Cytat: Reguluje trawienie, stymuluje pracę wątroby i nerek, oczyszcza i odtruwa organizm zrodlo: http://www.zdrowie-kangur.pl/twoje-zdrowie/29-zdrowo-jesc/149-ocet-jablkowy-dla-zdrowia-i-figury I A Mortiz podaje w Niezwyklym oczyszczaniu watroby i woreczka zolciowego na stronie.133 picie 1-2 lyzek octu jablk w szklance wody 4 razy dziennie przez 6 dni jako alternatywe dla osob ktore nie toleruja soku jablkowego.w duzych ilosciach przed oczyszczaniem watroby kwas jablkowy rozmiekcza kamienie.zolciowe i sprawia ze beda przechodzly bezbolesnie No i. http://www.naturalpedia.com/Apple_Cider_vinegar-6.html to co znalazlam na temat dlaczego stosujemy grapefruit w plukaniu "Grapefruit reduces theactivity enzymes in theLiverthat your body uses to break down cholesterol-lowering "statin" drugs. If the drugs are not metabolized, they remain in the body in higher concentrations. This increases the risk of unwanted toxic effects, such asLiveror muscle damage. sorghum but not in most other grains and are powerful antioxidants thatresearch shows exhibit potent free radical-scavenging activity. Eat a variety of fruits for their antioxidant effects (see "Flavonoids," page 143) and soluble fiber." - Michael Murray, N.D. and Joseph Pizzorno, N.D.,The Encyclopedia of Healing Foods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na mysli.gastroskopii ostatnio nie robilam tylko jako nastolatka i byly nadzerki a pozniej bylo tylko gozej ocet pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba kupić ocet jabłkowy. Sylwia, napisz coś więcej o tych kosmetykach, jaka znajdziesz chwilkę. Ja po lekturze Kuracji życia, zaniemówiłam... Jakoś na co dzien nie zdawalam sobie sprawy ile rzeczy nas po prostu truje...Do dziś się nie maluję, nie używam kremu, przecieram tylko twarz WU rano i na wieczór. Zrezygnowałam z wszystkiego... no może oprócz Białego Jelenia i szamponu i płynu Babydream ,a teraz szukam jakiś zamienników. Np. czego używasz do kąpieli?Czy sama sól wystarczy? W ogóle jak to wygląda u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin - to są świetne wyniki :) Napisz trochę więcej jaką dietę stosujesz, co jesz, czego unikasz... Ten kamień chyba rzeczywiście warto by było rozpuścić. Raczej nie przejdzie sam. Papaja gdzieś niedawno podawała namiar na chińskie medykamenty (zioła??), które rozpuszczają kamienie.... Sylwia, może masz rację, że szybka i mocna reakcja na kurację sokami (czy glodówkę) to oznaka silnego organizmu :) Byłoby miło :) :) W każdym razie tydzień za mną, nie było łatwy, ale widzę, że idzie mi coraz lepiej :) Zorganizowałam sobie sam "rytm dnia", łatwiej to wszystko ogarniam i lepiej też się czuję :) Co do robaków - to powiem szczerze, że po tzw. "zielonym soku" żaden pasożyt nie ma, wg mnie, szans przetrwać :) :) :) Mnie one o mało nie zwalają z nóg, nie ma mowy o piciu małymi łyczkami i trzymaniu w ustach - jedyna metoda to szybko przełknąć cały kubek i zapomnieć.... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisze dzis niestety mialam juz tyle.ciekawych linkow ale pisalam 2 razy.i.sie.skasowalo na.dodatek.internet sie spowilnil bo wykorzystalam limit i teraz godzinami.bedzie sie.otwierac a mimo.to.probujac.znowu.sie wszystko wylaczylo.Wiec moze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona. Co.to.za.zielony.sok? JA PROBOWALAM przedwczoraj na noc.sok.z cebuli z odrobina.cieplej.wody.Pity od razu po.wycisnieciu.myslalam ze.zwymiotuje.Ale pozniej w miare ulatniania substancjii.nie.bylo.tak.strasznie.a nawet normalnnie. Sok.z.cebuli.to.takie panaceum na.wszystkie dolegliwosci. Robaczyce np albo noezyt jelit,fermentacje.w.jelitach, hemoroidy i rozpuszcza kamienie zolciowe,awitaminoze, i w.zasadzie.wszystko dzialanie.antyseptyczne,przeciwreumatyczne,przeciwinlfekcyjne p/zakrzepowe, p/szkorbutowe ,p/sklerotycznie.Leczy gruzlice wezlow chlonnych ANGINE, ASTME, BIEGUNKE CUKRZYCE GRYPE,obniza poziom cukru we krwi, leczy gruzlice wezlow chlonnych WZMACNIA CZYNNOSCI NEREK WATROBY JELIT UKLADU NERWOWEGO ulatwia.trawienie eliminuje mocznik z organizmu leczy infekcje ukl moczowego awitaminoze krzywice Kamice pomaga w schorzeniach prostaty Itd otylosc obrzeki skapomocz puchline wodna wzmacnia przemiane materii wzmacnia fizycznie i umyslowo uelastycznia stwardiale tetnice lagdzi stan zap krtani olucnej osierdzia oskrzeli wezlow chlonnych hamuje skrzepliwosc krwi likwiduje skrzepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Von Blaskowitz
http://www.wdr.de/tv/quarks/sendungsbeitraege/2012/0228/003_fasten.jsp?startMedium=557492&startPicture=/bilder/mediendb/quarks/Bilder/2012/0228/120228_entschlakungskur.jpg&dslSrc=rtmp://gffstream.fcod.llnwd.net/a792/e2/mediendb/quarks/video/2012/0228/120228_entschlakungskur_aus_dem_internet_web-m.mp4&overlayPic=/tv/quarks/codebase/img/overlay_video.png&offset=0&red=fsstd-tv%2Fquarks&base=/tv/quarks/codebase/video/&isdnSrc=rtmp://gffstream.fcod.llnwd.net/a792/e2/mediendb/quarks/video/2012/0228/120228_entschlakungskur_aus_dem_internet_web-s.mp4&vtCaptionsURL=&vtCaptionsWidth=400&vtCaptionsURL=&vtCaptionsWidth=400 dlugi ten link... ale wyjasnia to co od poczatku podejrzewalem... to nie sa zadne zlogi cholersterolu a tym bardziej kamienie... olej plus sok z grejfruta reaguja w ten sposob ze powstaje reakcja z mydlania... potem w klozecie znajdujecie jedynie to co wzieliscie do oczyszczenia... czyli przereagowana oliwe z sokiem (kwasem organicznym)... bardzo mnie cieszy glupota w narodzie... na niej zarabiam... nie zajmuje sie co prawda uzdrawianiem ani medycyna... ale jak jestescie glupi jezeli o idzie o tak wazna sprawa jak zdrowie jestescie i glupi w mniej waznych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Von Blaskowitz
zawsze uwazalem Hulde Clark za idiotke ale ten trick z reakcja zmydlania miedzy olejem z oliwek a grejfrutem jest naprawde spox... ludzie znajduja w klozecie zelki i sa przekonani ze dziala...hahahahahhaahahahhahahahah ze niby to kamienie watrobowe hahhahahahahahhhaaahahhahahaahahhahahahahahaahahhahahahahahahahahahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr. Von Blaskowitz kwestia tego co to jest już została omawiana na forum i nie tylko. Ale widzę że znów znalazł się ktoś "NAJMĄDRZEJSZY". Rozumiem mieć swoje zdanie, ale od razu wyzywać od idiotów i głupków. Dobrze że znasz wszystkich którzy w ten czy inny sposób dbają o swoje zdrowie i wiesz kim są. Zobaczymy kto wyjdzie na tym lepiej. Ale tak to już jest i tacy prości ludzie muszą żyć na świecie i podnosić sobie krytyką samoocenę, ale tylko we własnych oczach. Życzę zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×