Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

janusszz, Postaram się wieczorem sprawdzić czy mam gotowe programy dla protokołu Clark i Rife bo coś kojarzę że były takowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie do bardziej doświadczonych w oczyszczaniu wątroby dr H.Clark , odnośnie ornityny, czy 10 kaps na raz to nie za dużo? Żeby się na dobre nie "oczyścić", czy taka ilość ornityny jest bezpieczna? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarena nigdy nie stosowałem ornityny w oczyszczaniu wątroby... to jest sprawa indywidualna jak organizm reaguje na proces oczyszczania wątroby, trzustki, woreczka żółciowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodem alkoholizmu moze być zatrucie berylem lub sporyszem według Clark. osoby uzależnione powinny usunąć ze swojego otoczenia wszelkie paliwa kopalne, rozpuszczalniki itp. używać dużo witaminy C, ciekawie pisze... Beryl można usunąć z mózgu za pomocą kwasu liponowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporysz jest plesnia która moze być spotykaną w wielu produktach spozywczych, trzeba unikać foliowanuch produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zapperze ribcag mam program 42 na alkoholizm, jedyną częstotliwość 10000hz według protokołu Rife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
przedwczoraj zrobiłam oczyszczanie wątroby najgorzej poszło ze solą, oliwa jakoś poszła , na drugi dzień rewolucje jak u każdego i świństwa zeszło, taka byłąm słaba ,że nie mogłam zejść z łóżka , cały dzień z małymi przerwami przespałam , myślałam ,że jak tak pospałam to noc z głowy , a ja noc też przespałam. Nie brałam ornityny bo pani w aptece nie wiedziała co to jest , powiedzcie jakie ma działanie ornityna i gdzie ją kupię lub co w zastępstwie. Czy Wy też mieliście takie skutki uboczne typu słabości , bóle głowy jak ja , dopiero dzisiaj wróciłam do żywych . Za 4 tygodnie powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
Mam jeszcze jedno pytanie chcąc kupić zapper czy należy się kierpwać i gdzie go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat zappera był juz tu wielokrotnie omawiany, jeśli możesz wydać od razu jakieś 800 złotych to kup Ribcag, jeśli nie możesz to Bionika lub jakiś inny który bedzie miał możliwość nastawu dowolnej częstotliwości. Poza tym wkraczasz w strefę medycyny o której większość ludzi nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatyczka :"
Czy ten zapper bionika za 70zł jest zbyt prymitywny? Nie wiem czy tam można ustawiać czestotkiwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
matylda dziękuję za info , tak właśnie myślałam ,że podobny skład może mieć hepatil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanatyczka, ten za 70 złotych wątpię że ma ustawianie częstotliwości. JolaDD, Też się zastanawiałem na kupnem tego co napisałaś. Według mnie jest wystarczający, możesz poczytać opinie o tym. Fajnie aby miał jakąś sygnalizację że faktycznie prąd przepływa przez ciało a on chyba tego nie ma. Ja mam te dwa poniżej: http://allegro.pl/zapper-mikroprocesorowy-iii-generacji-i2437558306.html http://allegro.pl/zapper-clark-rife-beck-srebro-koloidalne-audio-i2431019930.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Co słychać u oczyszczających wątrobę, gdzie są sprawozdania z efektów, gdzie opisy zdrowienia? Szkoda, że to forum tak cichnie. Ja jestem właśnie na 17 dniowym "turnusie" przeciw pasożytniczym ala Siemionowa. Stworzyłam swój harmonogram, dobrałam preparaty i dostosowałam do możliwości. Zaraz potem kolejne oczyszczanie wątroby. Kupiłam też zapper, jednak jeszcze nie było próby. Pozdrawiam i upraszam o większy ruch na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
czemu tutaj tak cichutko ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
monis podziel się swoimi sukcesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
zrobiłam po raz drugi oczyszczanie wątroby - szoku nie było może dlatego ,że sól rozpuściłam w soku jabłkowym bo lepiej wchodzi? może przerwa dwutygodniowa za krótka ? nie przypuszczam ,żebym była już oczyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Robiłam oczyszczanie 2 tyg temu i mam reakcje ozdrowieńcze ( z czego najgorsza jest wysypka i pryszcze ) nietylko pewnie po tym ale piję też zioła i zmieniłam dietę. Planuje ponownie oczyszczać wątrobę w sobotę. Osoba która już od 10 lat stosuje te kuracje zaleciła mi pomiędzy oczyszczaniem wątroby zrobić jeszcze lewatywę z kawy żeby szybciej pozbyć się toksyn i żebym nie wyglądała jak biedronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawelnaaa
Witam, dzis robie trzecie oczyszczanie, akurat sie zlozylo ze faza ksiezyca idealna, moze pomoze. Pierwsze 2 oczyszczania robilam w 2 tygodniowym odstepie, trzecie po miesiacu, w drugim wyszlo troche wiecej kamieni i byly duzo wieksze, licze ze dzisiaj sie jeszcze bardziej oblowie ;) Nie lykam ornityny, spie bardzo dobrze, nie mam sensacji po soli, pierwsze kupy robie kolo 9 rano. Pomagam sobie lewatywami. Porobilam zdjecia zielonym tworom by zachecic pare osob z rodziny do oczyszczenia ale kazdy sie na mnie dziwnie patrzy, trudno, ja bede zdrowsza, juz jestem bo od 2giego oczyszczania nie bolal mnie woreczek a diete ciezko mi jakos bylo trzymac. Pozdrawiam i dziekuje piszacym o swoich spostrzezeniach i radach, ten temat naprawde przypadl mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super że pojawiają się nowe osoby które piszą o oczyszczaniach, cisza ze strony tych co dawniej pisali bierze się z tego że jak już ktoś oczyścił wątrobę to robi to teraz rzadziej więc też mniej się pojawia na forum, co nie znaczy że tu czasami nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Witam wszystkich. Czyszczę się dzisiaj:) jeść mi się chce jak na złość i pić bo niewolno. Dam znać jutro jak dożyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renian66
Życzę powodzenia w przeprowadzeniu oczyszczania, w taki upał nic nie pić to dopiero wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Monikoś
A jak myślisz dlaczego nie ma sprawozdań ze zdrowień? Bo na tym wątku nie warto się tym dzielić :) Dzisiaj moje 10-te czy 11-ste oczyszczanie. W raz z kolejnym oczyszczaniem, kamieni jest mniej, ale są większe, co wskazuje na to iż faktycznie są to stare złogi z głębi wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Dożyłam:) upał straszny i było ciężko nie pic i nie jesc. Nie było kamieni ale zielony szlam :/ nie wiem co to miało być czy kuracja nie wyszła w każdym razie zrobiłam wszystko jak poprzednio gdy były kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zaczęłam oczyszczanie kolejny raz, dieta warzywno - owocowa i sok jabłkowy, a w sobotę wątroba. Mam nadzieję że forum ożyje. Niech coraz więcej osób wie, że warto... zapomnieć o lekach i cieszyć się zdrowiem :) Pozdrawiam wszystkich i powodzenia w kolejnych oczyszczaniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×