Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Magda1983[]
woreczkowa pytanie lekarza o powodzenie metody soli gorzkiej i oleju z grajfrutem na kamienie wątrobowe zamiast operacji jest conajmniej nie na miejscu, przeciez taki pan doktor od razu odbiera to jako podkopywanie jego autorytetu, poza tym jest on przecież niejako wychowany i wyuczony na potrzeby koncernów farmaceutycznych... nikt nie przekona Cie do zastosowania tej metody jesli sama sie jej obawiasz moja mama ma taki sam problem, jest po usunieciu woreczka,a watrobowe dolegliwosci jak byly tak sa, do lewatywy dojrzewala 5 miesiecy, ale z własnego doswiadczenia wiem ze to nie jest takie proste i tez trzeba sie tego nauczyc, oczyszczania watroby jeszcze nie robi narazie ograniczyla sie do nalewki sloneckiego wszystko co nieznane budzi w nas lęk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczkowa
Po nalewce Sloneckiego to ja wylądowalm na SOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
No cóż oczyszczanie wątroby wiazac się może z częściowym uwolnieniem syfu do jelita.Ale to jak najbardziej pozytywny skutek.Trzeba myśleć dalekobierznie.Też się obawialam ,jednak niepotrzebnie.U mnie na początku było bez lewatyw-prościej z niż bez bo wiąże się że złym nastrojem czy niewielkimi bólami, ale zły nastrój można było przetrzymać.A każde oczyszczanie przeprowadzone z przygotowaniem -dużo jabłek i octu jablkowego wiąże się z bardzo pozytywnymi skutkami.Jak się zacznie to trzeba kontynuować oczyszczanie przez cały czas co 3,4 tyg.,ale jest naprawdę warte. To jest to czego twój organizm potrzebuje,bo prosi cię abyś się uwolniła od tego syfu.Najlepiej rozgrzewac kapielami gorącymi i nagrzewac ,ale jeśli tego nie robisz to nie rezygnuj . Grunt to się niebac bo nie taki diabeł straszny jak go malują.Lewatywy też wymagają samozaparcia.Polecam kawowe.Na litr wody 3 łyżki kawy zmielonej organicznej inaczej bio .dostać do wrzamku i gotować 15 czy 10 minut.ostudzić podawać w temp 37-38 lub większej.Polecam od.serca .A lekarze dużo różnych rzeczy mówią i na szczęście są jeszcze mądrzy ludzie a nie powtarzajacy co mu na studiach mówią.Pełno jest dowodów tylko trzeba trochę czasu poświęcić na szukanie.A najlepiej lektury np na chomiku makler001 przeczytać na tym też topiku gdzie się wypowiada anita bardzo mądra kobieta.Niestety musimy być osobami które same do czegoś dojdziemy,bo na razie mamy przez media.mózg wyprany.Czasami szukamy pod wpływem choroby,nieszczęścia...Najlepiej czytać mądrych i doświadczonych ludzi a w międzyczasie oczyszczać wątrobę,bo nic lepszego nie zrobisz dla siebie.Żeby do czegoś dojść,trzeba trochę wysiłku.Tu musisz jeść jabłka dużo ,w dniach wolnych od pracy do 14 nie jeść nic, a później wieczorem wypić gorzką sol metodycznie i przed spaniem grapefrut zmieszany z oliwa z oliwek tak że mi przykład smakuje.a następny dzień 2 razy gorzką sol.i i nic prostszego.nie jest źle.Jeśli nauczy się robić lewatywy najlepiej wstępną oczyszczajaca a później kawowa ,to szybko pomozesz sobie usunąć zbędne toksyny.W życiu dużo rzeczy nauczyłaś już się.Bariera wyobrażeń wydaje się zniechęcać.Nie jest to nic ciężkiego czego byś nie opanowała.Po prostu czasem trzeba się przełamać,ale ja cię namawiać nie będę.Po prostu jeśli chcesz dbać o siebie sama kiedyś dojdziesz do tego,a im wcześniej tym lepiej dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Ach i jeszcze jedno.Na razie nie było jeszcze takiego przypadku że kamień się przesunął i utknął.Proszę przeczytaj Mortiza.Nie ma czegoś takiego. Tak może mówią lekarze,ale oni nigdy nie robili oczyszczania .Zdumiala bus się ale lekarze naprawdę śmieszne rzeczy potrafią mówić czasami nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Co prawdę niektórzy lekarze do czegoś mądrego doszli np Dąbrowska Ale doszli oni przez doświadczenia chęć pomocy,znalezienia przyczyny i chwala im za to.Ale do ta sama prawda już dawno była oczywista.Lekarze tylko ci szukający i sięgający poza granicę powtarzanych bzdetow,odkrywają przez doświadczenia.A jednak cicho o nich.Tyle było doświadczeń na zwierzetach przeprowadzonych a jednak zdaje się prawdę można tylko znaleźć a do lekarza się idzie po szybkie zatrucie się.Ludzie nie oczyszcajcie się bo wiąże się to z mniejszym zapotrzebowaniem na farmakologie.Ty myślisz,że lekarz,jakikolwiek będzie polecał oczyszczanie organizmu?pobierasz 4 dawki gorzkiej soli to rozszerza kanały i wszystko jest bezbolesne.aż byś się zdziwiła.i najlepiej przeprowadzać co 3 4 tyg a nie co tydzień.Wskazane też rozmiekczyc te kamienie jabluszkami.Najlepiej nie.zakazać organizmu mięskiem czy serami .I spokojnie to najważniejsze.W trosce o swoje dobro to robisz,to nie są tortury,to jest upiekszanie się wewnętrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Moja mama piła nalewke słoneckiego i tez potem latała po lekarzach bo sie rozchorowala, ale oczywiscie nie doczytala ze sie ja wprowadza stopniowo i ze trzeba wybrac rodzaj oleju a aloes rozcienczyc. Miała tak szybkie uwolnienie toksyn do organizmu, ze leciala po pomoc do lekarza, dostawala antybiotyki :) odstawila ta MO i teraz ja uswiadomilam i wraca do tego znowu plus lewatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Polecam również książkę " Odżywianie dla zdrowia" Paul Pitchford ''Należy wiedzieć, że przy przechodzeniu na nową, zdrowa dietę i przy oczyszczaniu organizmu występują tzw. reakcje ozdrowieńcze. W naszych ciałach nosimy całą naszą osobistą historię. Kazde zranienie, które nie zagoiło się do końca- na poziomie ciała, emocji czy umysłu- musi zostać uleczone. Natura danej reakcji wskazuje na to, który etap życia ulega uzdrowieniu. Reakcje odczuwane są podobnie do pierwotnej choroby lub emocjonalnego urazu, ale zazwyczaj występują w mniejszym stopniu. Jeśli reakcją jest wybuch gniewu, towarzyszace mu odczucia będą przypominały przeżyty wczesniej napad gniwu, nawet jeśli obecny gniew wydaje się być "spowodowanym" przez inne okoliczności.Jeśli w dzieciństwie dana osoba cierpiała na przewlekły ból gardła, reakcja ozdrowieńcza moze obejmować jedno lub kilkakrotne wystąpienie bólu gardła, co świadczy o usunięciu wszelkich pozostałości, jakie nagromadziły się w wyniku pierwotnych infekcji.'' Właśnie cytuję to po to, że mało kto o tym wie. Mnie sie to przytrafiło po pierwszym oczyszczaniu watroby. Dostałam temp.37,4 strasznego bólu gardła i uszu. Mama mnie wysyłała do lekarza i szczerze miałąm się już wybrać bo pomyślałam, że mnie porzadnie zawiało w aucie. Trwał ten stan 2 dni. Do tego dostałam pięknego wykwitu pryszczy wokół migdałków i zatok przynosowych oraz bólu głowy nie z tej ziemi w okolicy zatok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
" Z pewnością kazdy by wolał, zeby reakcje ozdrowieńcze były minimalne lub żeby w ogóle nie wystepowały. Jednak wg tradycyjnej medycyny japońskiej : jeśli nie ma meigan (reakcji ozdrowieńczej), nie ma też leczenia. Większość reakcji spowodowana jest oczyszczaniem sie organizmu z toksyn. Zewnętrzne objawy mogą być ciężkie lub umiarkowane w zależności od umiejętności regulowania przebiegiem oczyszczania. Przykłady reakcji ozdrowieńczych: 1. Może pojawić się napięcie lub ból w górnej części pleców i w karku, które to odczucie może przesuwać się w górę w kierunku głowy, w dół poprzez brzuch, ręce i nogi, az w końcu do samego szczytu głowy, palców dłoni i stóp, może wystąpić ból narzadów wew, szczególnie w obszarze wątroby, po prawej stronie pod łukiem żebrowym. Powszechnie występuje ból głowy. 2. Mogą wystąpić wymioty, także wymioty żółcią lub różnego rodzaju sluzem. 3. Zaburzenia trawienia: gazy, skurcze, rozwolnienie itd. 4. Osłabienie, utrata masy ciała, wrazenie zimna lub i gorąca, to oznaki, ze ciało bardzo intensywnie usuwa zbędne substancje przed rozpoczynaniem fazy odbudowywania i wzmacniania. 5. Typowe reakcje emocjonalneobejmują nieuzasadnioną niecierpliwość, złośći /lub przygnębienie. 6. Większa potrzeba snu, a marzenia senne mogą być bardzo gwałtowne. 7. Niekiedy ustaje miesiaczkowanie, które powróci, kiedy trawienie się ustabilizuje i odnowią funkcje nerek i watroby. 8. Pociąg seksualny zazwyczaj się zmniejsza. 9. Możliwe wzmożone wydalanie z ciała różnorodnych substancji obejmuje takie objawy, jak czyraki , pryszcze, wysypki, wydzielanie rozmaitych zapachów ciała, karbunkuły, wydzielinę z nosa i pochwy, nalot na języku, czarne stolce. Z zębów mogą wypadać amalgamatowe ( ze związków rtęci i srebra ) plomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Przepisałam dla wszystkich ten fragment gdyż uważam go za bardzo ważny. Kto tego nie wie może się wystraszyć i naprawdę dać sobie spokój z oczyszczaniem lub co gorsza lecieć do lekarza. Pragnę przypomnieć wszystkim, którzy pierwszy raz biorą się za oczyszczanie wątroby, że najpierw kuracja przeciw pasożytom i wzmacnianie nerek. Do tego trzeba się przygotować!!! Najsilniejsze reakcje ozdrowieńcze spowodowane przejściem na nową dietę pojawiają się w ciągu pierwszych 6 miesięcy. Pokarmy uważane przez medycynę chińską jako neutralizatory toksyn to: tofu, proso, fasolka mung, fasolka adzuki, czarna soja, burak liściasty, rzodkwie, rzepy i figi. Stosujemy je zwłaszcza w czasie występowania RO. Sól i ocet takze działają odtruwajaco ( oczywiście nierafinowana sól), są jednak mocno działajacymi substancjami dlatego stosujemy z ostroznością. Jednorazowa dawkaoctu z cydru jabłkowego to łyżeczka octu rozpuszczona w 1/3 filiżanki wody( w przypadku zatrucia pokarmowego mozna przyjąć nierozpuszczony ocet jabłkowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tym co piszecie, oczyszczania trzeba się nauczyć i trzeba do tego dojrzeć! Ja trzy lata temu pukałam się w głowę, gdy mój M. dał mi Tombaka. Jakie lewatywy? Jakie oczyszczanie - to nie wykonalne!!! Dziś po wielkich trudach, żółtaczce mechanicznej (pobyt w szpitalu) spowodowanej kamieniami w woreczku i ucieczce ze szpitala (zanim mi woreczek wycieli) jestem przed trzecim oczyszczaniem i wiem że to początek drogi. Wiem też co mówią lekarze a nawet bliscy, dlatego nie każdemu warto się zwierzać. Życzę wszystkim dużo zapału, chęci do nauki siebie, własnego ciała - wszystko to ma jeden cel - ZDROWIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Bardzo ciekawe.Tak samo.jak z glodowkami te reakcje ozdrowiencze,czy nawet jak.ja.soki piłam,tylko w mniejszym stopniu.Ja wiedziałam o tym,choć akurat nie.czytałam tego autora.Dziękuje za namiar.Najważniejsze jest żeby przestać brać leki,bo to chemia jest,truje. lewatywy lub,i układy z olejku rycynowego nagrzewac,a później przemyc sodą oczyszczona żeby toksyny sie nie wchlonely z powrotem do org.Chciałabym dodać,że te reakcje ozdrowiencze nie są takie silne jak.ból czy to co przeżywaliśmy i nie trwa tak długo. Woreczkowa A jak już wiesz że olej rycynowy i lewatywy to już wogóle przejdzie .Atena opisywała w tym topiku swoje.reakcje ozdrowiencze.Ludzie myślą że jak coś się złego dzieje to jest źle.A organizm przez to się.naprawia.Przez wysiek ropy może usuwać toksyny.Wszystkie takie.reakcje mogą.świadczyć.o naprawie.A.żeby pomóc usunąć to.można.na czczo ssac olej slonecznikowy przez 20min i wypluc do sedesu .Lewatywy kawowe,urynowe i przykładnie oleju ryc. Rozgrzewac .przykładnie magnesow co wspomina makler,wogóle tu dużo mądrych rzeczy.Skarbnica wiedzy wręcz na tym topiku.Dużo ruchu lub chociaż spaceru z potem też toksyny się uwalniaja ,solarium,a najlepiej słońce.kąpiele w soli morskiej lub z kopalni ,w wywarze z.sianaĆwiczenia oddechowe,żeby zatrzymywać.powietrze po wdechu .Mojemu synowi coś na języku jakieś bable po mo.ale przetrzymalismy to.Nawet jak.większe.dawki to miał.wyciek z ucha dużo.tego ale tylko jednorazowo,poprzedniej nocy płakał bo go ucho gardło zatoki bolały.w nocy.teraz nic.go nie.boli.i czuję.się.dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula 007
W kwestii oczyszczania organizmu to moja własna propozycja składa sie z : oliwa z oliwek+sok z cytryny +aloes - pity rano na czczo. Po kilku dniach stosowania nadchodzi efekt "grypowy" łupie w stawach, zmęczenie, sennośc itp ale mija szybko. Do tego stosuję równiez preparat siarkowy który wspomaga watrobe w usuwaniu toksyn, także rekomendowany jest w przypadku wybijania grzybów candida, które zaśmiecają nasze jelita. Ten preparat to sufrin, 3 tabletki dziennie przez okres 3-4 miesiące. Od czasu do czasu popijam jeszcze wyciąg z pestek winogron. To tyle ode mnie :-) Może ktoś skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie:
Stosuję wiele z wymienionych tu sposobów oczyszczania wątroby i organizmu w ogóle. Od kilku dni jestem w posiadaniu plastrów borowinowych i zastanawiam się, jaki mogę zrobić z nich użytek. Czy układanie w okolicach wątroby jest sensowne? (Trzy razy w tygodniu robię okłady z oleju rycynowego). A może zawartość - ok. 250 g dodać do kąpieli? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
O plastrach borowinowych nie wiem nic wiec nie pomoge. Martula007 Czyli oczyszczasz sie mistura oczyszczającą Słoneckiego. 10ml oleju+ 10ml alocitu ( sok z aloesu pół na pół z wodą)+ 10ml soku z cytryny Zaczynamy picie od 2ml, potem 5, 7,5 az do 10 ml. Miksturę przygotowujemy na noc, nie wymaga mieszania. Olej wybieramy w zależności od schorzenia. Olej z oliwek piją cierpiący na choroby żołądka, dwunastnicy, nadkwaśność i kamicę żółciową- pierwszy etap 3 miesiace. Olej z kukurydzy piją osoby chorujące na trzustkę, wątrobę i mające podwyższony cholesterol. Olej z pestek winogron jest przeznaczony dla tych, którzy mogą pominąć dwa powyższe warianty i chcą poprostu dbać o zdrowie oraz dzieci. Informacje te sa z ksiażki Józefa Słoneckiego. Pijąc tą MO nie należy stosować jednocześnie innych metod oczyszczania. Aloes zamieniamy z citrosetem ( 35 kropli na 1/2l wody) ponieważ organizm przyzwyczaja się do środka gojącego i przestaje na niego reagować po pewnym czasie. Pozdrawiam!!! Upał straszny dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
sylwia 6. Napisz coś konkretnie o tej sodzie oczyszczonej bo nic o tym nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
A o co dokładnie chodzi z ta sodą?bo jeśli chodzi o oklady rycynowe to po prostu się zmywa toksyny za pomocą sody .Soda +syrop klonowy można też wewnętrznie na raka stosować. Sodą można stosować też do mycia włosów zamiast chemii Ja odstawilam cały ten syf i a efekty zniewalajace .Już 3 mies nie używam żadnych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakończyłam oczyszczanie wątroby,ponieważ przyplątało się zapalenie jelita.Przechodziłam wiele etapów ozdrowień i oczyszczania organizmu,ale właśnie to może trwać.Skupiłabym się na pozbywaniu pasożytów,bo uważam,że one mają ogromnie zły wpływ na nasz organizm. Przecież nie da się od razu dojść do siebie.Tak wiele korzyści osiągnęłam ja i moja rodzina dzięki zmianie sposobu odżywiania,życia. Teraz,po upływie czasu mogę przyznać,że zmieniłam się zewnętrznie,wewnętrznie.Pomimo tego,że i mi i Papai przyplątał się ten stan zapalny,uważam,że postąpiłam słusznie oczyszczając się.Może coś źle zrobiłam?Nie wiem tego. Dziewczyny---->powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Monikoś ty babo z jajami!!! To.trzeba być niezwykle silnym,żeby uciec ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Jak się przemoglam do oczyszczania wątroby,nie wiedziałam,że to takie proste,a wybrałam met Huldy bez dodatków jak ornityna,czy nalewka .To byłam zdenerwowana nawet bardzo.Wszystko mnie bardziej wkurzalo .Robiłam oczyszczanie jak mialam okres,ale nigdy podczas okresu nie denerwował się.zawsze smutna.Przed pierwszym oczyszczaniem coś w stylu diety Dąbrowskiej + oleje. I.dojrzalam ,dowiedziałam się.o.szkodliwości kosmetyków więc wszystko oddalam a miałam bardzo dużo ich.Więc jakieś 3 tyg pozniej jak.dostałam okresu nic.mnie nie bolało,3 dni później robiłam pierwsze wątroby.Nerwowa byłam zdenerwowana,bo nie doświadczyła na sobie jak pozytywy daje kawowa lew.Okładów też nie.przed i Po drugim oczyszczaniu robiłam już lewatywy kawowe i tak już nie przestalam ,patrząc ile.niestrawionych resztek pok. to przeszłam na soki tylko.W dziesiatym dniu niepewna czy te.kamienie kałowe są kamieniami.a.nie od soków zjadlam juz posilekMłode.ziemniaki w lupinkach .i kapusta kiszona i ogorki kisz.Lewatywy robiłam kilka razy dzienie.Jak zapomniała,lub czasu nie.mialam to występowały bóle,kłucia czy nawet drżenia i.słabo mi było.Ale ocet jablk z wodą bardzo pomagał.Bardzo zmeczona.Soki które piję to dużo winogron i.staram się.z arbuza,ale ciężko dźwigać mi jest . Szczególnie mam dość bo to nie jest łatwe robić.zakupy na.dużo.wazyw ,kupować wodę.źródrana bo filtr się.skończył,a jest trudno.dostępny,.robić.soki,myć.zakupy i tak w kolko .ostatnio miele mikserem i wyciskam przez.płótno np winogronowy .A syn stoi.i tylko mówi.co by.chciał,zamiast.mi jakoś.pomóc,ale.za.mały jest.Na dodatek poduszka elektryczna się zepsuła,a lubilam takieogrzewania. Dla mnie lewatywy są takim odpoczynkiem,czasem dla.mnie i odczuwam dużą ulgę po,czasem powtarzam jak się dobrze nie przeczysci .Dziś lub jutro zabiore się do 3go oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Magda1983 Napisalas że reakcje ozdrowiencze mogą być czucia.zimna lub gorąca. Mnie potrafiły zamarzac ręce dodajmy że mamy lato koniuszki palców.robią.się.sine ich nie czuć.Musiałam też.często włączać w lipcu lub w tym mies ogrzewanie.! Ale to może się.wiazac z zawalonymi nerkami. A reakcje mogą.być przez.ogólne oczyszczanie w tym też.wątroba a pomiędzy przez picie soków wszystko przy okazji. Jestem za lekkim odrabaczaniem np ziołami.Przy próbie odrabaczania wszystkimi silnymi ziołami przy mocnej toksykacjii właśnie siadają nerki i wątroba,a jej jeszcze nie oczyscilismy .Można przez same uzasadnienie organizmu i przez.lewatywy pozbyć się robali .One istnieją bo organizm je potrzebuje i wykorzystuje .One.tam są w celu pozbycia.się noestrawionych resztek pok.,które mogą gnić.Robaki.żywią się niepotrzebnymi.dla.nas.komórkami.Jeśli.środowisko będzie czyste,bez resztek pok. i zasadowe -przewagą warzyw i owoców do.20 procent mogą być kwasowe np kasze (kasza jaglana jest zasadowa )to organizm niebedzie potrzebował ani pleśni,ani robaków .Ono.zawsze wybiera.mniejsze zło.Tak naprawdę to robi co najlepsze,a pomóc mu możemy nawet przez unikanie stresu słońce ruch itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Więc Magda1983 odnośnie tego cytatu co napisalas o psychiczne i fizyczne reakcje ozdrowiencze czy mieliście tak?Szczególnie chodzi mi o te psychiczne.No i ponawiam pytanie czy mieliście tak,że przypomnieliscie sobie coś z dzieciństwa?tak jak ja słowa piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Jeżeli chodzi o psychiczne to jestem płaczliwa czasem bez powodu jak wczoraj opowiadałam mamie film i nie mogłam skonczyc bo sie rozryczałam :) godzine mnie dól trzymał z czego nie wiem :) przeszło. Poza tym bierze mnie straszny dół ze wzgledu na swój wygląd tez jest to nie do opanowania i samo przechodzi. Trudno mi jest powiedzieć bo ja dodatkowo ćwiczę joge nidre (od tego wszystko sie zaczeło), więc wiele psychicznych blokad usunełam przez ta metode Jacobsona.Właśnie podczas medytacji wiele mi się przypominało z dzieciństwa, więc w twoim przypadku te słowa piosenki jak najbardziej zaklasyfikowałabym jako oczyszczanie organizmu. Bardzo trudna jest praca nad sobą. Mam prawie 30 lat ale przeszłam w życiu bardzo wiele. Okazało się, że można bez wielu rzeczy żyć, można się cieszyć z wielu małych spraw, można patrzeć na świat w zupełnie innych kategoriach, więc te psychiczne aspekty RO jak najbardziej występują. A sąsiadka smaży kiełbasę z cebulą na zdrowie :) i przetłumacz domownikom, że u nas ciemne pieczywo z pastą pieczarkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Ja nikomu nie tłumacze niczego.Niech jedzą na zdrowie. U mnie trochę zdziwieni byli,że kosmetyki pooddawałam niby.czemu.Ale.też.jeszcze.niedawno uznałbym osobę bez kosmetyków.za totalnego nie.z tej planety.Przecież wszędzie nam mówią.że kosmetyki są niezbędne.A co ja.zauważyłam,że jak je odstawilam to dopiero mi zmarszczki mimiczne znikają te co były już trwałe i nic.je wcześniej nie.ruszalo.Tylko u mnie one tek sobie z imają i pojawiają się ale są mniejsze lub czasem wogóle ich nie.ma.Za.to.kochane miód jest znakomity.Na.usta.ma.właściwości wwchłaniania wody 2razy lepsze niż wazelina.Rozcienczony z wodą min żeby postal 2 h to.wytwarza się.nadtlenek wodoru,to co.my wytwarza nasz system obronny inaczej woda utl. Więc ten miód odstany z.wodą min 2h max do.14h podarowała na włosy.Mam jasne brąz w celu.ich rozjasnienia bo farbowalam i od czasu zaprzestania odrosty mi się.zrobily .Więc nalozylam na 3h łyżkę stolowa.Koszt niewielki.Włosy pięknie się blyszczaly ,odrostow nie było widać nie.rzucały się.w oczy. Miód.na noc.Rozcienczony z cytryną obudzilam się bez ani jednej zmarszczki.I przemywanie octem jablkowym rozcienczonym lub nie to zależy czy jesteśmy same bo.zapach.silny.Działanie przeciwzmarszkowe i doskonale na.naczynka.Ocet jabłkowy jest doskonały do.spożywania codziennie że względu.na.witaminki i masę minerałów.Mi pomaga przy oczyszczaniu jak mnie bierze i trzęsie jakoś.tak.w środku. Na poprawę samopoczucia.to.olejek pomarańczy esencyjny.czy tam naturalny. Działa jak mam czas.to.non.stop sobie tak puszcza go w kominku z.cymamonem.tzn.z olejkiem cyn.Ale ostatnio to nie mam na nic czasu. Niezwykle poprawilam sobie humor jeszcze przed oczyszczaniem wątroby kiedy sobie zrobiłam takie domowe spa .Do.wanny oczyszconej przez filtr z czajnika ,nie pytajcie ile.czasu mi.zajęło na filtrowanie całej.wody do.wanny,nalalam kawę i mleko w proszku sporo i olejki eteryczne .sAmopoczucie boskie do tego świece. Teraz to dla mnie na.razie.zostaje lewatywa na pobycie sam na sam i chwilą relaksu podczas ich. Ja mam.hemoroidy. I.odkąd robilam lewatywy to końcówkę obejzalam olejem neem.Przestały mi krwawic od diety dąbrowskiej+oleje.Później już nie bolały nawet jak robiłam lewatywy.Jak robilam z.octem jablkowym to piekło Ale po ,TERAPII'olejem neem to nawet octem nie piekło.Nadal je mam ale już jakieś pięć lat a terapię zaczęłam od 2-3 mies.Czytałam że na hemoroidy ocet jabłkowy i olej neem.smarowac zamiennie . Wogóle można sobie zrobiłam oc takie domowe spa. Kawę wymieszac z solą morską lub najlepiej himalajska i olejem jakimkolwiek choć ja lubie do skóry migdalowy . Dodać olejek geranium na lepszą detoksykacje-poprawa krążenia limfatycznego cynamonowy lub cynamon zmielony i olejek pomarańczowy.Do tego kochane świece a dzień staje się przepiękny. A tak co o moich uczuciach.Uczucie gniewu.Nigdy u mnie go wcześniej nie było,był on tam tlumiony.Muszę nad tym pracować bo jak jakiś stresik jak z czymś niewyrabiam z czasem czy już za bardzo zmeczona jestem a.synek absorbuje energię i różne głupie rzeczy potrafi zrobić to już wymaga kontroli.Ale nie powiem że mi jest łatwo bo te soki wymagaja dużo dzwigania i częstego i do tego koszta wielkie.A sokowirowka słabo filtruje bo sok w wytloczynach jest.Chociaż nie jest z tych najgorszych.Najlepiej by było mieć wyciskarke omege i filtr osmotyczny i najlepiej inne mieszkanie,bo w tym co mieszkam to nawet kwiaty plesnieja latem.No ale jutro już będę robiła 3cie oczyszczanie. Chciałam oczyścić cytrynami nerki według tombaka ale albo za twarde cytryną y były a jak leżały na parapecie aby zmiekly to część mi plesniala a tanie nie.są. U mnie wątroba.mocno.jest zanieczyszczona.bo mam zmarszke pomiędzy oczami na czole i brwi zrosniete Do tego.miałam wielką.wrażliwość ma.światło ale.już nie jest takie.mocne.a nawet bardzo delikatne.Bo czy niebo zachmurzone czy min jasność to.ja.mocno.mruzylam oczy nawet w okularach przeciwsloneczych jesienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
sylwia ale co z tym przemywaniem sodą oczyszczoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Juz mam :) tyle tu ostanio piszemy ze jakby monolog nas dwóch :) i przeoczyłam. Tylu rzeczy jeszcze nie wiem a już 5miesiecy czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Magda1983 Proszę napisz mi coś więcej o tej jodze ,od kiedy cwiczysz i jakie.etapy-rezultaty przechodzisz.I czy polecasz ?A jak tak to dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
Monikoś zrobiłam jak tam z 3cimoszewicza oczyszczaniem ?robilas /robisz/?kiedy będziesz robiła? Jak tam pomaga ci srebro?A JAK długo już uzywasz ?i jakie rezultaty?ja też coś gardło od czasu do czasu czuję np z rana wodą utl.mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Sylwia pisz do mnie na e-mail magda_one@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.6
MONIKOŚ a może jutro będziesz robiła bo ja jutro robię to może razem? Woreczkowa a możesz.powiedzieć jakie miałas objawy przyjmowania mo i czemu straszne. I jakie dawki przyjmowalas?czy to był aloes czy krople citrosepu ? Magda1983 próbuje szukać o tej jodze.ciekawe.Może uda.mi się ściągnąć jakiegoś ebooka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 6 ja czyszczę się wg Moritza. Jestem na diecie warzywno-owocowej i soku jabłkowym. Oczyszczanie z miksturą oliwy i grejfuta przypada mi na sobotę. I tak co miesiąc, zawsze po pełni księżyca. Srebro biorę od kilku miesięcy, pierwszy raz wzięłam całą rodziną bo chodzenie do lekarza i leki nic nie pomagały. Wzięłam sprawy w swoje ręce i udało się. Teraz miałam anginę, ale pokonałam ją brałam srebro i piłam herbatę z miodem. Co się nacierpiałam to moje. Po przeczytaniu artykułu o anginie z tego wątku, postanowiłam że przechoruę i udało się. Długo, boleśnie, ale bez farmakologii! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983[]
Mojego syna wzieło zapalenie pęcherza moczowego, ma 3 latka:( chciałam zeby obyło sie bez leków ale ma fatalne wyniki moczu tzn bardzo liczne bakterie, lekarka boi się o nerki. Co robić? Płakać mi się chce jak mam isc do apteki po antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×