Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

agawa sadziłem, że przyśpieszenie oczyszcznia, tzn. skrócenie przerw spowoduje osiągniecie efektu końcowego nic z tego "podpalony" zrobiłem oczyszcznie co 2-3 tygodnie i prawie nie było kamieni i co z tego jak po pełnym miesiącu znów się kopalnia ufoludków posypała już o tym pisałem, (zresztą nie tylko ja) postępuj zgodnie z regułami i zachowaj m.in. miesiąc odstępu niech się te syfki, kamienie, złogi ... z trzustki, wątroby osuną i oczyszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Janoity, z tego linka co wkleiles zacytuje W Polsce inwazja: * owsików - sięga 95% ludności * włosogłówk - i sięga 80% ludności * glisty - sięga 50% ludności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Chyba trochę przesadzone te statystyki.Przyznam szczerze,że looknąłem pobieżnie a głównie mi chodziło o to,że jest przegląd tego różnego paskudztwa i terapie ziołowe przy końcu.Może lepszy będzie ten artykuł ale też są te same statystyki. http://www.olej-lniany.net/kuracja-terapia-przeciw-pasozytom.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka prosba........
sąsiad myszki miki sądzę że nalezy się zdecydować, albo jadę jak tylko mogę po swoim organiźmie stosują znane mi metody albo stosuję jakieś odstępstwa z pełnymi konsekwencjami, proszę się niedziwić z że potym występują jakieś niedomagania, a tu ciasteczko, atu placuszek itp. piszecie o nalocie na języku, powodów tego efektu jest nie zliczona ilość, jak będę mił więcej czasu to opiszę w miarę dokładni czy ktoś z was patrzył na spód języka, radzę się przyglądnoć, układ naczyń żylnych na spodzie języka świadczy o stanie wątroby sąsiedzie myszki miki - napisz o co chodzi z tymi żyłami pod językiem. Mam /miałam powiększone, powoli zamieniają się w nitki rozgałęzione, natomiast u podstawy języka wyrżne jakby żylaki. Co to jest? i co mówi o watrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka prosba........
miało być "wyraźne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielll
i raJa w przeszłości zrobiłem 3 oczyszczania wątroby. Pierwsze było rewelacyjne! Najpierw następnego dnia po oczyszczaniu czułem się fatalnie. Rozwinęła się na plecach łuszczyca, która do tej pory była niezauważalna, przybyło mętów w oczach, całą cerę zasypały mi mini-krostki i kręciło mim się w głowie. Po tygodniu wszystko zeszło (oprócz mętów) i... NIGDY SIĘ TAK REWELACYJNIE NIE CZUŁEM! Genialna przejrzystość umysłu, cera jak pupa niemowlaka, grube lśniące włosy, zero zmian łuszczycowych, białe zęby i koniec problemów z trawieniem. Po jakimś czasie porblemy wróciły, ale czyszczenia nie przyniosły już takich efektów. Poza tym wydaliłem baaardzo mało kamieni. Teraz robię przygotowania i po świętach jedziemy z koksem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Janoity, wydaje mi sie że przy obecnym stylu jedzenia zbiorowego a wiemy że testy w większości nie wykrywaJa pasozytow to większość jednak je może mieć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie 6x oczyszczania, sypią sie ze mnie te zielone ufoludki ze aż trudno uwierzyć ile jeszcze tego siedzi w organizmie ;) Wczoraj tuz przed wypiciem oliwy posypało sie ze mnie mnóstwo malutkich 1-2mm czarnych kamieni - zastanawiam sie czy to są kamienie żółciowe czy to moze są martwe pasożyty? Mam tez do Was pytanie, czy pijecie wode podczas kuracji? Ja jak narazie nie piłem ale odczuwam mocno niedobór wody... zwłaszcza po przebudzeniu w nocy i na drugi dzień rano. Co jecie na drugi dzień?, ja zazwyczaj po zjedzeniu owocu jako pierwszy posiłek to kanapki z pomidorem... pod wieczór czasami nawet juz jadłem mieso drobiowe gotowane... Pamietam ze ktoś juz pisał zeby nie jesc jogurtów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie, czy to oczyszczanie, czy ta żółć pływająca w jelicie, czy ona np. pomaga w niszczeniu Candidy i innych grzybów/pleśni jak ktoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie jeszcze nad kwestią oczyszczania nerek, tzn. ja naturalnie dużo pije, często oddaje mocz, wiec nie odczuwam potrzeby specjalnego ich oczyszczania, tylko czy jak sie robi oczyszczanie wątroby to czy oczyszczanie nerek jest obowiązkowo konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roger Waters
Moritz pisał u siebie, że należy zrobić oczyszczanie nerek po 2 do 4 oczyszczań wątroby i następnie gdy wątroba już jest czysta. Jestem już po 6 płukaniu wątroby i nie czyściłem nerek do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synburzy
mam pytanko dla doswiadczonych oczyszczaczy watroby moja żona czysciła już kilkanascie razy wątrobe. ostatni 10 dni temu.dziś znów czysci.Ja ttez czysciłem ale raz na 5 tyg.Mama wrazenie ze ona chyba oszalała.Czy ktos wie czy ttakie czeste czyszczenie nie zaszkodzi jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janoity43 przerażające te robale. Zastanowiła mnie zwłaszcza ta część dotycząca głowy i sushi. A to dlatego że pewnego razu po zjedzeniu sushi (robionego przez znajomą z Korei, a więc być może z bardziej "żywych" ryb) miałam wymioty i od tamtej pory nie mogę patrzeć na sushi. Od tego czasu tez miałam takie bóle głowy (no do tej pory, po około pół roku) ze 3 razy, które w efekcie prowadziły do wymiotów i dopiero po wymiotach ból ustępował. Zastanawiam się czy nie mam takich robali w głowie (przerażające!. A jeśli tak to jak je usunąć... w artykule nie ma nic na ten temat :( Generalnie jestem świeżo po przeczytaniu książek Clark i Moritza i szykuję się do całej procedury oczyszczania. Najpierw jednak muszę pozbyć się retainera (dla niewtajemniczonych: to drucik metalowy przymocowywany do wewnętrznej strony zębów po usunięciu stałego aparatu ortdontycznego - w celu zachowania równych zębów). Mam go już z 15 lat (sic!) gdyż ortodontka powiedziała, że można go mieć i całe życie... no ale jak wiemy nie należy takich rzeczy mieć w organizmie... Niestety zanim go zdejmę musze usunąć ósemki no i tak to mi się ciągnie. W poniedziałek chirurg - dentysta - zobaczymy co powie... synburzy myślę że żona trochę za często oczyszcza wątrobę - Moritz pisze że minimum co 2 tygodnie, ale z doświadczeń osób piszących na tym forum to optymalnie jest oczyszczać się "na spokojnie" co 4 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Też usuwam ósemkę, w maju mam umówioną wizytę u chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się tylko czy czekać z oczyszczaniem aż usunę retainer czy może od razu "lecieć z tym koksem"... :| Bo ósemki będę usuwać w czerwcu... Lekarz powiedział, że po usunięciu bierze się antybiotyk..:/ Wcale nie mam na to ochoty - jeśli kiedyś w życiu brałam antybiotyki to było to chyba w podstawówce (czyt. ze 20 lat temu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asambler- pijac sok jablkowy przed oczyszczaniem watroby wg zalecen Moritza mysle ze juz przeplukujesz sobie nerki. Tombak polecal czyszczenie nerek sokiem jablkowym: sama kuracje przeprowadza sie 3 dni i przez ten czas nie nalezy niczego jesc. Pierwszy dzien: 8.00- 1 szk.soku, 10.00- 1 szk. soku, 12.00- 2 szk. soku, 14.00-2 szk. soku, 16.00-2 szk. soku, 18.00- 1 szk. soku i 20.00- 1 szk. soku. Drugiego i trzeciego dnia nalezy postepowac tak samo. Jezeli w trakcie kuracji nie nastapi wyproznienie, nalezy zrobic lewatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synburzy- jestem ciekawa jak owocne sa czyszczenia twojej zony, skoro je tak czesto powtarza. Widocznie nie sprawia jej to wiekszych trudnosci, a moze wrecz przeciwnie? Napisz cos wiecej. Hipiejka- dlaczego masz brac antybiotyk? pierwsze slysze, chyba ze masz jakis powazny stan zapalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TU-LA chirurg dentysta powiedział mi, że po usunięciu ósemek bierze się antybiotyk, właśnie żeby nie było stanu zapalnego? tak to zrozumiałam... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
W piątek szykuję się do 7 czyszczenia wątroby a 2 - iego w tym roku. mam nadzieję, że będzie bardziej znośne od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hipiejka, mysle ze masz nadgorliwego lekarza, nie ma uzasadnionej potrzeby brania antybiotyku, musisz tylko uwazac zeby do pustego zebodolu nie dostal sie pokarm i nie zaczal gnic, bo to moze spowodowac ewentualne zapalenie i bol. Wystarczy jak bedziesz uwazala przy jedzeniu i przeplukiwala usta, ale nie za mocno, zebys nie wyplukala skrzepu, ktory naturalnie chroni przed dostaniem sie pokarmu . On ci oczywiscie wkoncu sam wypadnie po dniu lub dwoch, ale tyle wystarczy zeby dziaslo zaczelo sie zasklepiac. Mialam juz usuwane dwie osemki i bardzo ladnie i szybko sie oba dziasla zagoily. A jesli planujesz takie porzadki w organizmie, to wymien przy okazji, jesli posiadasz oczywiscie, plomby amalgametowe, co by cie nie truly wiecej. Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem gorącą zwolenniczką naturalnego oczyszczania, ale i posiadaczką kamieni w woreczku żółciowym. Przechodziłam ataki bólowe i nie poszłam na wycięcie, które miało być 7 marca b.r. Pierwszy raz oczyszczałam się w 2010 roku metodą Clark. Wyszło ze mnie dużo miękkich zielonkawych stworów o różnej wielkości. Tydzień później trafiłam do szpitala z żółtaczką mechaniczną. Marzę o tym, żeby usunąć je poprzez oczyszczanie i mimo że wszyscy są przeciwko mnie to ja wierzę, że się uda. Przygotowuję się do oczyszczanie po raz drugi. Na razie zbieram więcej informacji, czytam Moritza i nastawiam się psychicznie. Boję się że kamień może mi utknąć. Pozdrawiam wszystkich i dzięki że jest takie forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikoś tak trzymaj, nic na skróty, rób miesięczne odstępy, zachowaj rygorystycznie zalecenia znawców tematu a zobaczysz efekty, jeżeli masz zwapnione kamienie to musisz popracować nad ich trwalszym zmiękczeniem - wcześniej ten watek był wielokrotnie omawiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikoś, ja bym jednak radziła brać pomiędzy oczyszczeniami LINDAN PAISHI PIAN, likwiduje stany zapalne dróg żółciowych, oczyszcza i otwiera kanały żółciowe, rozpuszcza i wydala kamienie żółciowe(pęcherzyk i przewody). Likwiduje robaczycę.Kurs leczenia 4-5 opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi 1 dzięki za rady, muszę sporo jeszcze doczytać zanim się wezmę za działanie! papaja303 Właśnie miałam zamiar zakupić sobie LINDAN PAISHI PIAN, na razie piję zioła Bonifratrów i olej lniany z cytryną! Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TU-LA hm... no to mam zagwozdkę ;) :) ale może sobie zrobię 1 dzień głodówki (w dniu usunięcia), a drugiego będę "jadła" pokarmy w płynie i dam radę bez antybiotyku :) Dzięki za posta - podbudował mnie. Zwłaszcza, że mój chłopak też nie brał antybiotyku po usuwaniu ósemek :) Plomb amalgamatowych już zdaje się nie mam - tylko ten retainer mi został ;) pozdrawiam! Monikoś To, że Twoja wiara jest taka silna to już baaardzo dużo! Nie poddawaj się - my Cię tu jakby co będziemy wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dziś ponownie się oczyszczam, ale mam kłik kłeszczyn: Co z tym olejem z grejfrutem - ma się go wypić "w ciągu 5 minut", czy to oznacza, że trzeba przez te 5 minut cmoktać soczek grejfrutowo-olejowy, czy też można normalnie raz dwa trzy i legnąć w bezruchu (raz dwa trzy - czyt w ciągu 5 sekund)?? Czy 5 minut to nakrótszy czas w którym trzeba wypić sok, czy najdłuższy? Nie licząc osób starszych które mogą przez 15, jeśli nie smakuje, albo mdli. Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambuczea oliwa z grej. wcale nie jest taka zła robisz mix z oleju i soku w słoiku potrząsasz porządnie wypijasz tak jednym duszkiem i do łóżeczka. leżymy grzeczniutko 20 min i śpimy do rana a rano dopiero ślizgawka :D Nie bój żaby , żaba w wodzie nie bodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke danke czy tez Dzieki dzieki. ;) Watrobke juz raz oczyszczalam, ale wtedy wypilam wszystko szybko i ogolnie rzecz biorac spodziewalam sie wiecej skarbow w toalecie. I teraz sie zastanawialam czy to wynik zbyt szybkiego wypicia czy uroda pierwszego razu z Hulda, tzn z jej kuracja. A sama oliwa i grejfrucik - jak dla mnie miodzio,juz nie moge sie doczekac. Zostalo pol godzinki by zrobic miksturke. Jutro opowiem jak bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambuczea różne osoby rożnie tolerują miksturę grejpfrutowy-olejową moim zdaniem powinnaś łyknąć koktajl "duszkiem" i od razu do wyrka na lublanko z podsuszką elektryczną na wątrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×