Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gizzbolka

Czy byłyście na takim weselu ?

Polecane posty

Gość pressssadzacie
rozumiem jeszcze zaprosić z mężem, z narzyczonym, ale z chłopakiem?????????? albo z x osoba proszona tylko z racji wesela????? to koszta są!!! i co? tylko po to, aby 17 letnia panienka przyszła z kolegą, bo inaczej bedzie się nudzic na weselu??? szafy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziorekMagda
ZOSTALAM TAK ZAPROSZONA ALE NA WESELE NIE POJECHALAM< TO BYLO WESELE JAKIEGOS KUZYNA> BYLAM ZLA BO KUZYNKA MOGLA PRZYJSC ZE SWOIM KOLEGA JA Z NARZECZONYM NIE NO ALE JAKOS PRZEZYLAM I NIC STRASZNEGO SIE NIE STALO;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus_18
uwazam ze jesli narzeczenstwo zna osobe towarzyszaca osoby , ktora jest zapraszana to powinna dostac 2-ne zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus_18
w zeszlym roku bylam jakby wproszona, bo zaproszenie dostal tylko moj tata i oznajmil ze przyjdzie ze mna i os towarzyszaca- zreszta ostatnim razem na weselu bylam majac 4 latka, wiec dla doswiadczenia moglam przyjsc :) w tym roku mam zas 2 wesela i dostalam zaproszenia z os tow ale moj chlopak (z ktorym jestesm 2 lata i 3 miesiace) nie chce poznawac mojej rodziny :P zreszta to dobrze bo moj tata nie toleruje plci meskiej w moim wieku i to w jakim tonie sie odezwal pytajac utwierdzilo mnie w tym. pyt: czy zapraszasz jakiego (doslownie) gnojka, bo trzeba dac odp presssadzacie-tak mozna isc z chlopakiem, no oczywiscie nie kolega, ale chlopak jak najabrdziej, jak sie jest dlugo z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×