Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rogacz pospolity

moja żona ma dziecko z innym mężczyzną...

Polecane posty

Ojciec dziecka zawsze zostanie ojcem dziecka, nawet jeśli to nie jest mąż matki.... I już. Powinna odejśc od męża i być z ojcem dziecka. Inaczej dziecko będzie cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co u ciebie slychac
drogi rogaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz pospolity
od czasu mojego ostatniego pobytu tutaj wlasciwie nic sie nie zmienilo procz wyznaczenia terminu pierwszej sprawy rozwodowej. nawet nie myslalem, ze to tak szybko sie zalatwia. chyba doszlismy z Ewelina do jako takiego porozumienia w sprawie orzeczenia o winie i ustaleniu ojcostwa. podzial majatku typu samochod, meiszkanie to juz za trudna dla nas sprawa zebysmy mogli o tym pogadac nie klocac sie. a mi to zaczyna powoli zwisac, znaczy sie ta kobieta i jej sprawy. juz wiem, jak czuje sie zwierzak w klatce w zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
kurcze ona jest jakas dziwna nie chce Ci dać dowodów na to ze nie jestes ojcem dziecka? to jakieś dziwne...życzę Ci wszystkiego najlepszego:-) i chyba lepiej by było gdyby to nie było Twoje dziecko bo...możesz znaleśc inną kobete która urodzi Twoje dziecko i bedziecie je razem wychowywać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz pospolity
witam! ponad pol roku mnie tu nie bylo. szmat czasu. i musze wam powiedziec, ze moja sprawa rozwodowa nadal trwa bo "zona" czepia sie kazdej szklanki i widelca. dziecko jak sie okazalo nie jest moje. to wlasciwie dobrze, bo miesiac temu poznalem cudowna kobiete i cos z tego zaczyna sie powoli wyklowac. pozdrawiam wszystkich rogaczy a innym zycze rozsadnego wybierania partnerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz pospolity
od wczoraj jestem szczesliwym rozwodnikiem. koniec nerwowo i roztrzasania szczegolow z naszego zycia. w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluję
Rogaczu pospolity, to jeden z tych pouczających i prawdziwych wątków na kafeterii. Zdrada, rozstanie to coś okropnego, pewnie setki mężczyzn będących w podobnej sytuacji jak ty wpisuje w Google: moja żona myśli o innym, moja żona mnie zdradza... i trafia na Twój topik. Kto przeczyta Twoje słowa uważnie uświadomi sobie, że miłość jest na całe życie lub nagle znika i nikt nie wie dlaczego... Glatuluję Ci że udało ci się przeżyć to z Twarzą... pisałeś o rozterkach, żalu, jednak nie wyzywałeś swojej (byłej) żony od najgorszych. Na zakończenie powiem tylko że nasuwa mi się jedna refleksja: "Dobrzy luidzie dobrze kończą" i jeśli nawet spotka ich nieszczęsie to i tak na końcu będą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicity ....
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogacz pospolity II
Tak.... prawie tak samo. No przynajmniej choć troche nadzieji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie mam
ja mam podobnie moja żona ma dziecko z facetem z kturym była prędzej i jak dowiedział sie że ona jest w ciąży to spiepszył a najgorsze jest to że znaliśmy sie pżedtem i coś tam czuliśmy dosiebie a to i tak sie zdażyło ale niewiem czemu mam uczucie że to moja wina i to że teraz nasze małżeństwo zaczyna sie sypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisiorro
Niestety taka jest prawda,kobieta instynktownie chce wybrac genetycznie lepszego i silniejszego partnera jako ojca jej potomstwa.Coż rogaczom zostaje wychowywanie.Szkoda tylko ,że chce odejśc od Cieebie i wasze sprawy tak źle się potoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X77
Czytając Kaffeterię, można wręcz stracić szacunek do kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X77
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stracić szacunek do kobiet można przebywając miedzy nimi. Na kafeterii można się przekonać że jest to słuszne odczucie i dotyczy wszystkich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×