Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryś

Która ma doła-Ryś woła

Polecane posty

Gość ryś
Kapka- tak po troszeczce , przy telewizorze, zrzucaj swoje parę deko potworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Rety, rety wielka mi sprawa kotlety, Ważniejsze rzucać po kilogramiku aby sie zmieścić w nowym staniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Dziewczynki, skąd takie kwaśnie minki, jest pora na śmianie , przyjdzie i na odchudzanie. Gdy nie pomogą super diety wtedy KAPKA zaserwuje nam kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgrd
sranie w banie widac tu sami ludzie z blahymi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Sranie w banie a co jadasz na śniadanie? Ja jadam żarciki i mam wyniki, zamiast smucić sie i płakać wolę na wesoło skakać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Problem błachy , niebłach nie czas na kiełbachy. Gdy w brzuszku ssanie weź się za sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
nie pora na marudzenie gdy w lodówie jedzenie. Pora sie sprężyć, silną wolę wyteżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Widzę ,że zamiast żartować towarzystwo lubi sie katować. Wilkieś mi uczyniła pustki moja droga chudości tym zniknieniem swoim, pełno nas , a jakoby nikogo nie było , jedną mała chudziną tak wiele ubyło. Z każdego kąta żąłość człowieka ujmuje, niepotrzebnie minionych lat wypatruje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Halo, czy ktoś czyta te moje wypociny. Bo wyklnę was z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyta ,czyta rysiu miły nie wyklinaj nas z rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Ika chociaż Ty doceniłaś Rysika. Chylę czoła, znad pustego stoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
ja uważam drogie panie ,że śmianie jest smaczniejsze niż podjadanie. Jeden uśmiech dziki i znikaja zbędne kilogramiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu---> humor wszystkim poprawiony czas wracać do......żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Za parę chwil skończę pisanie, muszę zabrać sie za odprowadzanie. Wyprawić w świat szeroki osobnika , który już nie sika do nocnika. Ma zalet wiele, ale o tym napiszę w niedzielę. Teraz czekam na rymowanko Iko droga koleżanko. Moja wena też zawodzi gdy nikt o nia nie zachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Żona , żona w nocy będzie rozanielona. Razem sobie przycupniemy , może rysiątko zmalujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na cambridge zabijam swoją kilogramową zmoge a na cambridge ćwiczyć nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie już pora na mnie już czas więc tym akcentem pożegnam Was byle do jutra Rysiu miły wybornie w Twoim gronie żeśmy się bawiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc w jedzeniu przesadzałam za potwora sie nigdy nie miałam szacunek do siebie to podstawa! w kazdej sytuacji to pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Duże buziaczki dla Iki, jedynej wyrozumiałej i cierpliwej słuchaczki. Ikuś , wytrzymaj dzielnie na wytyczonej drodze, walcz z kilogramami na jednej nodze, nie ulegaj łakociom, tłuszczykom, węglowodanikom, dbaj o swoja figureczkę , a pojedziesz na wycieczke ,papapa, do następnego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rysiu kochany z jedną myślą się zmagam Tyś facet czy baba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Kapka , kapeczko, nie obrażaj się przyjaciółeczko, aby rymek mi pasował wyrazik brzydki się wpasował. Z całym szacuneczkiem kapeczko słodziutka .Nie smuć oczątek, bo to dopiero począTek, Ale obiecuję , że nigdy w brzydki wyraz się nie wpakuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Kapeczko zgadnij ślicznotko jakiej płci jest to Rysiatko, jaka płeć by to nie była zawsze dobrze ci życzyła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) miło mi to słyszeć rysiu drogi ale nadal nie wiem czyś przystojny facet, czy laska co ma do nieba nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Wyobraźnia niech pracuje , Rysiu sie dopasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Ani laska ze mnie z nogami do nieba, ani facet co ma wszystko tam gdzie trzeba. Jestem ryś ,który dobry humor ma od dziś . kto spotyka Rysia na topicach ten wesoło fika, i ma bzika na punkcie Rysika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś jest transwestyta
wiec nech o to nikt go nie pyta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
hi,hi,ha,ha ale ktoś głupihumor ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Rysiu drogi ja jestem jamioł ubogi mam troszeczkę krzywe nogi nie badż więc dla mnie srogi ja tez bardzo lubię rymy więc się chyba polubimy mam skrzydełka opierzone aureolkie wykrzywione bo się strasnie przewrocilem gdy się w święta zaprawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Michelangelo oczy mi się weselą , że ktoś zawitał w moje progi, jemiole krzywonogi, rozpościeram ręce w wielkiej podzięce czym sobie zasłużyłem ,że anioła zobaczyłem. Jam czworonożne stworzenie, czekam na zaprzyjaźnienie. Dzięki tej przyjażni rymów będzie bez liku, nie jedna ze śmiechu wyląduje na nocniku. Witaj brachu drogi, o próg nie złam nogi, uważaj na aureolkę , nie potknij sie o parasolkę, skrzydełka złuż przykładnie, głowa z karku Ci nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
trochę frasuje się moja głowa, Wszystkich z topicu wymiata, każdy gdzieś się chowa. Zmęczony jestem wielce wiecznym napominaniem, łkaniem, narzekaniem, pora zacząć się radować z tego, że jeszce możemy wymieniać poglądy , drogi kolego, że co lato słońce świeci, rosną nam brzuchy i nasze dzieci, że świat się z nami kręci,że jeszcze coś z życia zostanie nam w pamięci, z uśmiechem wspomnimy kolejne diety , popatrzymy na stare zdjęcie naszej kobiety. Wspomnienie, wspomnienieto temat nanasze starzenie. Zamiast wspominać marudzenie, utyskiwanie, przypomne sobie jak się bawiłem na plaży lub w sianie. Dlatego na bok kłopoty,czas się wziąć do roboty, ranek z radościa powitać , o nowe zadanie pytać . Ale bazgrolenia . Czyba z rysia zmieniłaem się w jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×