Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryś

Która ma doła-Ryś woła

Polecane posty

Gość ryś
Dobrej nocki wszystkim, którzy tutaj zagladają , niech problemom się nie dają, niech usną z uśmiechem na twarzy,mimo że ich los się waż, rano z wesołą minką zduszą gada w zarodku, aż się ciepło z radości zrobi w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat sam jak palec
drogi rysiu, rusz glową uraduj jakąś rysiową dzięki Ci serdeczne rysiu nasz forumowy przytulający misiu-pysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
ile masz lat sam jak palec - uważaj bo dopadnie Cię walec. Moja rysiowa to babka morowa , głowy w piasek nie chowa, Dzięki za dzieki, z radości zdejmę spodenki, jak powieje wiaterek to zrzucę z siebie sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat sam jak palec
ja tez nie jestem strusiowo mozesz mnie trzymac za slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
ile masz lat nie będę Cię pytać, w mordce jeszcze mi piasek zgrzyta, zapytałem jedna taką ptaszynę , w łepek rudy dostałem, aż w piaskownicy wylądowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
cieszę się wielce ,że nie schowasz głowy w butelce, Ile masz lat już nie sam jak palec- witaj w gronie rymujących i nawzajem się wspierających, pseudonim zmieniaj zara, bo tu liczna wiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka i diotka
to ja co mialam to pseudo do d.. teraz juz wzięłam się calkiem do kupy takze teog kolesia co na sasiednim topiku namieszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Agateczka bardzo długa z ciebie kreseczka, jak napiszesz coś od siebie bee w siodmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Słodka idiotka - witaj nic złego Cię tu nie spotka, czasami wskakują kreseczki agateczki, ale to niegroźne wstaweczki, cieszę sie ,że wziełaś się do kupy, a ten z sąsiedniego topiku niech nie zawraca Ci dupy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Agateczko nie daj sie prosić, nie moge kaprysików Twoich znosić, tupnę łapką, zamajtam ogonkiem, pędzelkiem połachce, aż Agatkapisać zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Agateczka znowu wyszła Ci tylko kreseczka, poprzebieraj palcami nad literkami, a wtedy szybciuteńko wyskoczy słóweńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
O radości iskro Bogów znowu super babeczkę przywiało do moich progów, Wchodź istotko miła, pamietaj abyś się nie smuciła, Bardzo sie ciesze ,że Ciebie Dorotko tez rozśmieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Przez to ,że tak sobie rymujemy szybciej chudniemy , wolniej się starzejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Tak sobie rymuję , uszko mi podskakuje, a serduch się raduje. Tym bardziej ,Że Ty Dorotko też rymujesz i. sie dobrze w tym czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rymuje ??? nie nie nie....ja nie potrafie...hehe...rymy zostawiam zawsze w szafie...teraz zapale papieroska..napije sie wody...i juz wiecej mam swobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
O Dorotka jak dobra robotka, papierosków nie polecam, rzucenie plenia zalecam,picie wody czemu nie, jest gorąco pić się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam rysiu dola
ale to zawinila zycia szkola mówić szkoda chyba, ze do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Doroteczka, doroteczka niezła z Ciebie dzieweczka , dzielnie ze mna stajesz w szranki,wypisujesz rymowanki, mimo,że późna pora,umysł pracuje jak u nie amatora, ale speca wprawionego , do żartów skłonnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Jaka szkoła rani duszę, czegoś wiecej dowiedziec się muszę. Który belfer lub belfrzyca zdjęła uśmiech z tego lica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Doroteczka zostań z nami kochaneczko, zanim łóżko się ostudzi,dzionek sie obudzi, przetrzyj oczka rzwawo a zobaczysz będzie klawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj rty ysiu moj ty misiu
zycia szkola wpędza w dola do tyleczka nakopala nakopuje i doluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i klawo bedzie ale co to bedzie co to bedzie nie przespana cala noc na lozeczku samotny koc oczka zapuchniete bede miala i do porzadku je doprowadzala nie moge po nocy wygladac jak pijaczynka ma byc ze mnie porzadna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Martwi mnie to niebożę , które przez szkołę życia spać nie może. Wylej bóle, troski ,problemy może razem wyjście znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Dorka, Dorka, nie martw się o oczy w workach, kocyk sobie poradzi, kołderkę sprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiu rysiu moj kochany
fajny jesteś...rrrany, rrany ale nie chcę juz tu ględzić tez do dola rysia wpędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×