Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

izawik no to jeszcze raz NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07.....20....-1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....04.04.07.... 19 ...+2 .. Kraków ..... ??? Krzyka........04.04.07.......19......1,5..Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka Wica...........29.04.07....15......3....W-wa......?................? poprawiłam się nieco bo wyszedł wczeńiej 40 kwietnia - niezle Majówka spuchły mi b.nogi - jak serdelki mam paluszki :) mam nadzieje ze miesci się to w normie ? jak u was potańczę troszkę- poprrawię krązenie - i może pietruszka aby to odsiusiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica ja równiez miałam problemy z poczęciem dzidziusia przez PCOS i w styczniu tego roku przeszłam zabieg laparoskopii, podczas ktorego usunieto mi torbiel z prawego jajnika, z którego miałam to szczególne jajeczkowanie, dzieki ktoremu moge sie dzisiaj cieszyć ze swojego stanu. Jejku jakoś tak mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKTUALIZACJA TABELI
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07.....20....-1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....04.04.07.... 19 ...+2 .. Kraków ..... ??? Krzyka........04.04.07.......19....1,5....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka Wica...........29.04.07....15......3....W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Mialam cos napisac,ale juz zapomnialam, wiec sie przywitam i moze mi sie przypomni:-) Aha, wyglada na to,ze tylko ja ciagle marudze, ale jak narazie mimo,ze bole brzucha sa to sie zmniejszyly,za to wczoraj bolal mnie jajnik i noga:-( Izawik, wczoraj probowalam przeslac Ci zdjecia,ale byly jakies problemy z poczta, zaraz sprobuje jeszcze raz. Wybieram sie dzis na zakupy, moze znajde jakies buty dla siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Ja wczoraj byłam z wynikami u mojego lekarza. Cala wizyta trwała 2,5 godziny, ale spokojnie, tylko dlatego, ze pan doktor 2 godziny się spóźnił, bo miał dwa ciężkie porody. Urodziło się dwóch chłopców po 4kg. A jednej z mam nie można było zrobić cesarki bo była uczulona na jakieś lekarstwa. Wszystko skończyło się dobrze, tylko, ze wszyscy się umęczyli. wczoraj słyszałam bicie serduszka mojej kruszynki. Bije 145 uderzeń na minutę, więc w normie. Pan doktor przepisał mi żelazo, bo orfologia trochę spadła, mam też za niskie ciśnienie 107/70. Poza tym wszystko ok. Waga w normie, nadal 2 kg do przodu. Dostałam skierowanie na usg, idę 17.11 na 8:50 rano. Będzie to usg połówkowe, na którym oprócz serduszka będziemy oglądać czy ilość wód płodowych jest odpowiednia do masy dzieciątka. Co do bólu brzucha, jeżeli nie jest ciągły i nasilający się, nie należy się przejmować, bo to podobno normalne. Pan doktor jeszcze raz potiwerdził, że pierworódki, pierwsze ruch dziecka czują dopiero ok 20 tyg, także niech wszystkie mamusie, które jeszcze nnic nie czują, spokojnie czekają. To chyba tyle w wielkim skrócie, hihihi. Ależ się rozpisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze aktualna tabelka NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......19....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07.....20....-1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....04.04.07.... 19 ...+2 .. Kraków ..... ??? Krzyka........04.04.07.......19....1,5....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka Wica...........29.04.07....15......3....W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie :) pogoda nadal fatalna, moj maz zaczal szalec, jak kupilismy zmywarke to wczoraj stwierdzil ze w sobote bedziemy robic podloge w kuchni, jak sobie pomysle ze znowu taki syf bedzie fuj... Poszlam dzisiaj do pokoju nauczycielskiego (wiekszosc nauczycielu juz wie ze jestem w ciazy) tak sie wszystcy witaja, a u nas jest zwyczaj podawania reki (nielubie tego bo boje sie ze ktos moze miec grzybice) i kolezanka z wf nawet przywitala sie z moim brzuszkiem, po czym przyszla moja siostra (opracujemy razem) ktora urodzila 2 m-ce temu i wszyscy sie rozplywali nad maksiem :) i kolega stowierdzil ze zajedziemy naszych rodziców :) dodam ze siostra ma jeszcze corke 4 latak :) ale sie rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mojej przyjaciółki w jednym roku została babcią trójki wnucząt. Po jednym od każdej córci. Bardzo pomaga wszystkim trzem, jeździ od jednej do drugiej. Jest już na emeryturze i może pomóc. Poza tym to anioł nie kobieta :-) A dziewczyny sa szczęsliwe, ze dziećmi zajmuje się zaufana osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jeszcze pracuje zreszta tez w szkole, moj tatus tez pracuje i tez w szkole :) ale i tak wiem ze wiele mi pomoga na tesciow niemam co liczyc, tesciowa wiecznie zmeczona :) Paulka odezwij sie, jak bylo na badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa przeszła na rentę jak urodziła się moja córeczka i musieliśmy wynając opiekunkę żeby się opiekowała małą, bo teściowa powiedziała, ze nie ma siły bo jest chora. Ale teraz opiekuje się drugim wnuczkiem. Wstaje codziennie o 4 rano, zeby dojechać do szwagrów na 6 rano, żeby szwagierka mogła iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam... :-) Jakoś długo się chyba nie odzywałam, ale czytałam wasze posty na bieżąco, po prostu chyba nie miałam o czym pisać. U mnie chyba wszystko dobrze. tylko że chciałabym wreszcie poczuć dzidziusia w brzuszku ale jestem w 17 tyg ciąży więc czekam cierpliwie, siara też mi jeszcze nie leci, wogóle i piersi mnie nie bolą. ten mój brzusio wydaje mi się mały w porównaniu do tych Waszych brzuszków które tutaj pokazałyście. w poniedziałek idę do gina i ciekawa jestem czy bedzie mi robił usg? czy dopiero na następnej wizycie. w srode chyba sie wybiore na badania, bo mam zrobic toksoplazmozę i mocz, ale jakoś sie dziwie bo ja tylko raz na poczatku zrobilam sobie morfologie i do tej pory lekarz nie kazal, bo tamte wyniki byly dobre, troche sie martwie tym moczem bo norma bialka w moczu to chyba 5 a ja mialam 11. zobaczymy jak to bedzie teraz. ale śliczne kociaki tutaj pokazały niektore z przyszlych mam, ja tez bym z chęcią pokazała wam swojego ale nie wiem jak to zrobić :-/ co uważacie za najlepsze w pokoju dziecinnym: dywan na cały pokój, wykładzina dywanowa czy po prostu lentex np czy gumoleum i jakiś mniejszy dywanik? sama nie wiem...... może polecicie mi jakiś fajny odkurzacz który sprawdzi sie w domku z kotkiem i dzidziusiem, taki który pochłania roztocza i inne takie, może być piorący. bo chyba musimy kupić ale nie mam pojęcia jaki. no to narazie... acha witam wszystkie nowe mamusie.... fajnie ze jest nas coraz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Wlasnie zjadlam sniadanko i czeka mnie dzien jak kazdy inny. Za oknem szaro wiec bede w domu. A konkretnie przed komputerem, uzaleznie sie zanim urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie godzina pozniej niz w Polsce. Ale wstalam i tak dopiero po 9 bo noc z przebojami, zle spalam dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajciee kochanee....ciesze sie zeee pojawiły sie noweee kwietnioweczki wczoraj mialam wizyte , sluchalam tetna dzieciakowww bylooo boskoo 17 listopada mam usg a 4 grudnia bede miala zalozony krazek tylam po 1 kg a w tym miesiacu to rekord 4 kg :) chcialam sie was zapytac czy orientujecie czy za zalozenie takiego krazka placi sie .... mi ginekolozka powiedziala ze u niej zalozenie 300 zl pod koniec listopada jedziemy do rodzicow chlopaka do warszawy tam mam zaklepany termin na usg 4d w instytycie matki i dziecka czuje sie coraz ciezszaa , mam sie nie denerwowac ze nie czujee ruchoww mam jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszczeee uaktualnie tabelkeeeeeeee NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......19....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07.....20....-1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....04.04.07.... 19 ...+2 .. Kraków ..... ??? Krzyka........04.04.07.......19....1,5....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka Wica...........29.04.07....15......3....W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Dawno też mnie nie było. Byłam na chorobowym i nie za bardzo chciało mi sie przebywać przy komputerze. Ale od kilku dni jestem na wysokich obrotach. Wróciłam do pracy. A i jeszcze mój dopisekdo Tabelki: NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......19....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07.....20....-1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....04.04.07.... 19 ...+2 .. Kraków ..... ??? Krzyka........04.04.07.......19....1,5....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka Wica...........29.04.07....15......3....W-wa......?................? Moli............12.04.07......18.....+3,5.......................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Wczoraj byłam u lekarza, miałam po raz drugi pobieraną krew i badanie moczu. Wszystko jest w porządku. Mam kupić sobie witaminki i połykać, tylko że wymieniła mi z pięć nazw a żadnej nie pamiętam. Które witaminki polecacie? Byłam też w pracy, podać zwolnienie no i wszyscy chórem krzyknęli, że będziemy mieli chłopca bo tak ładnie wyglądam. Oczywiście podziękowałam i stałam na środku czerwona jak burak. Jedna laska powiedziała mi, że pewnie siedzę w domciu przed komputerkiem na co ja mówię, że prawie większość dnia tak jest. No i stwierdziła, że pierwsze słowa mojego dziecka to nie będzie mama ani tata, tylko internet. :D Tak w ogóle to bąbel w moim brzuszku daje o sobie znaki coraz częściej, jak tylko się położę to zaczyna wariować. Mój mąż się śmieje i mówi, że będzie z niego dobry piłkarz. A no i troszkę mi się przytyło, więc poprawiam tabelkę. Nic dziwnego jak ostatnio tylko jem, jem, jem. Pozdrawiam cieplutko, później do Was zajrzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moli a wpisz jeszcze skad jestes:) a krazek to chyba na podtrzymanie ciazy mnogiej i nie tylko tak ja to zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......19....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07.....20....-1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....04.04.07.... 19 ...+2 .. Kraków ..... ??? Krzyka........04.04.07.......19....1,5....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07....16.....-2....W-wa......Adaą albo Natalka Wica...........29.04.07....15......3....W-wa......?................? Moli............12.04.07......18.....+3,5.......................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore FEMINATAL N,wiem ze jeszcze jest prenatal i materna ale tego ostatniego niepolecam, bo podobno wielkie dzieci sie rodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biore Feminatal N w aptece powiedzial mi farmaceuta ze dobre, sa małe i dobrze sie je połyka i za 60 tabletek zapłaciłam tylko 35zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie je fatalnie połyka masakra, tzn teraz juz jest troszke lepiej ale na poaczatku to mnie naciagalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie dobrze je połyka jak sobie przypomne materne te wielkie klocki to odrazu mi cos staje w grdle fujj. normalnie dziewczyny dzisiaj sukces zjadłam sniadanie i nie wyladowalo w kibelku :) i jakos sie dzisiaj lepiej czuje moze moja dzidzia lubi wtorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po zalatanym, cięzkim dniu :) Doreta mam nadzieje,że moja wczesniejsza wypowiedz nie wkurzyła cię , łagodnie mówiąc. Miałam tylko nadzieje,ze bedzie jeszcze jakies dobre wyjscie z twojej sytuacji ....... Te pomarańczowe wózeczki są prześliczne. Niestety u mnie juz panuje moda na ten kolor, więc nie zabardzo moge z nim poszalec, a też bardzo mi się podoba. izawik nadrabiam zaległosci i w koncu wysyłam ci fotki( o ile poczta bedzie działała tak jak należy) Dzisiaj chcialam sobie kupić kurtkę, niestety panie sprzedawczynie nie mogły znaleźć dla mnie kurtki, poniewaz za szybko sie rozrastam. No cóz, poczekam...Bo najprawdopodobniej dzisiaj moze pojedziemy na zakupy do Castoramy(po nowy kibelek dla babci meza) i moze ??? uda mi sie wpaśc na chwilkę do H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×