Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

To dziwne. Podstawowe badania na krew i mocz w czasie ciązy powinny być wykonywane co miesiąc. Ja na każdej wizycie dostaję skierowanie od swojego lekarza, chociaż wyniki mam bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z wynikami szoruję dzisiaj. Zobaczymy co powie doktorek, chociaż jak czytała wyniki i normy, to wszystko wygląda cacy. teraz pewnie dostanę skierowanie na usg polówkowe. Kurcze, ależ ten czas zasuwa.....już połowa drogi...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny gratuluje wam wszystkim :-)) Mój skarb tez sie urodzi w kwietniu :-) mam termin 17.04.2007 tym wieksze jest moje szczescie bo moja dzidzia urodzi sie w tym samym miesiacu co ja :-) , moja siostra sie smieje ze dwie baranice beda w domu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doreta witaj w naszej grupie :-) Fajnie że jest nas coraz więcej. Napisz nam coś więcej o sobie, skąd do nas piszesz, jak się czujesz, no i oczywiście dopisz się do tabelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopiszę NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Lucja, Julita, Alicja izawik.........02.04.07........19....1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....40.04.07....... 19 ...+2 .. Kraków ..... nie chę wiedzie jaką płeC Krzyka........04.04.07.......19......1,5..Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.....17.....4.....Białystok....chłopiec...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania swietny ten wozek, moglby byc pomaranczowy, ale bardzo mi sie podoba :) ja siedze wpracy i chyba zjem zaraz kanapeczke, ja na razie nie musze robic badan i tez niwiem czemu, moze teraz mi da skierowanie, jak juz bym chciala byc po usg. Doreta witamy w naszym gronie :) zagladaj czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) Witam i gratuluję nowym mamusiom 🌻 Ja mam robione badania krwi i moczu co miesiąc, a wcześniej miałam nawet częściej. Teraz mam ciśnienie podwyższone i też trzeba sprawdzić krew i mocz, bo jak mam białko w moczu, to może być zatrucie ciążowe i trzeba reagować. Pozdrawiam :) Mamuśka bliźniąt, którą strasznie sutki swędzą... aaaaaa ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmar... smarujecie je czymś... bo skóra też schodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe kwietniowe mamusie! Dzięki za gratulacje! Ja dzisiaj rano byłam na badaniach krwi (morfologia, nareszcie toksoplazmoza) oraz moczu. I nawet odebrałam juz morfologie i załamałam sie mam anemie. Wózki bardzo fajne. Pani w sklepie poradziła mi ostatnio aby nie kupowac wozka w ciemnym kolorze, bo rzuca cień na buzie dziecka i dlatego najwiekszym powodzeniem cieszą sie wózki właśnie z pomarańczem, beżem i czerwienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie stosuję żadnych kremów. Bardziej dokuczliwe od swędzenia sutków jest swędzenie skóry na nogach, konkretnie na łydkach, jak wejdę do wanny z wodą. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale nie mogę powstrzymać się od drapania. Pęka mi skóra a potem piecze niemiłosiernie. Smaruję kremem nawilżającym, ale to niewiele pomaga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie w piatek jak byłam na USG dostałam fajna płytkę DVD \" Z miłością i wiedzą ku szczęśliwemu życiu. Poradnik dla przyszłych mam\" Są tu super 3 filmiki 1) Zdrowy Noworodek, ktory przedstawia pierwsze chwile zycia dziecka, badania czynności po porodzie, które sie przeprowadza i w jaki sposób oraz jak pielęgnowac i opiekowac się dzidziousiem przez pierwsze 3 mc. 2) Jak wychowac małą mądrale, mówi o prawidłowym żywieniu dziecka, kiedy co mozna zacząć dziecki podawać, opisane sa tam zabawy odpowiednie dla maluszka, ktore rozwijają układ nerwowy i mózg dzidzi 3) Szczepionki Skojarzone, czyli kalendarz szczepień oraz wizyt kontrolnych u oediatry Ponadto sa tu odpowiedzi na wiele ciekawych pytań Mówie Wam jaka fajna płytka, zwłaszcza ten pierwszy filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie przetestowałam nowy skaner z drukarka i innymi bajerami. Siedze sobie w domu, sama. Mąż w pracy, szwagier w pracy a tesciowa z tesciem pojechali po nowy naroznik do kuchni. Jem sobie ananasa z puszki. Az strach pomyslec jakie jeszcze mozna miec zachciewajki :D Mnie dopadło jakies otępienie. Nie wiem, czym to jest spowodowane??? Moze to jsienna depresja??? Zeby chociaż padał snieg!!! A u mnie deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz. Nawet kot nie chce wyjsc z domu.... Widze,że dzisiaj się rozpisałyscie ide poczytac ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75 ten sklep Juniorek(od tych wózeczków) to jest u mnie w Oławie. Mają tam tez sliczne łózeczka i peeeeeeeełno ciuszków dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue co do tych zachcianek, to ja natomiast wcinam brzoskwinie z puszki. A dzisiaj robie pyszny obiadek, kluseczki swiderki z podsmazona na chrupiąco cebulką, skwareczkami z boczku i białym serkiem, mniam mniam palce lizać. Polecam mało roboty a pychotka U mnie dzisiaj swiecilo słoneczko choc przez grube chmury, mam nadzieje ze ta pogoda sie utrzyma do środy bo umówiłam sie na zakupy ciążowe, dzieciece oraz mam nadzieje, że uda mi sie kupić wreszcie jakieś fajne zimowe buty i niezbyt drogi wiekszy biustonosz, bo te obecne zaczynaja mnie dusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyka, brzoskwinie z puszki tez wcinałam, ale po prosyu mi się znudziły :( Echhh z tym obiadem... miałam dzisiaj ziemniaki, groszek z marchewką i schabowego... Zrobiła mi się jakaś plamka na brzuchu, ktora się powiększa, a na dodatek swędzi i się łuszczy. Jutro ide do lekarza rodzinnego po recepte na Duphaston, to przy okazji zapytam czy to groźne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na tyle ladnie i slonecznie, ze nawet powiesilam pranie na ogrodku. Robie od rana i robie i jeszcze konca nie widac. Jeszcze kuchnia i odkurzanie. Krzyka ile masz tej hemoglobiny, bo ja 11.3 i biore zelazo od poczatku ciazy. Lekarka kazala mi jesc mieso a to tak jak kazac jesc psu salate. Nie przepadam i juz. Ania 75, z tym swedzeniem mam to samo, jak siedze w wannie to na nogach mam czerwone szramy od drapania. Nie wiem od czego to, juz smarowalam oliwka nawet i dalej co wieczor to samo. Na poczatku myslalam, ze to przez golenie, ale teraz zaroslam jak cap specjalnie i moze troche mniej ale dalej swedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska hemoglobiny nan 11.2, to prawie jak Ty, a czy jakieś RBC i HCT masz tez poniżej normy? bo ja mam RBC 3.69, a HCT 32.6 Ide budzic mężusia po przepracowanej nocce i robić obiadek, bo juz konam z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, RBC mam 3,71 a HCT 31. Ale te wyniki ogladal lekarz i powiedzial mi, ze kobiety wciazy maja czasem ponizej 10 HGB i te nasze 11 to jeszcze nie tak zle. Nie martw sie na zapas. Do niedokrwistosci to jeszcze nam troche brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×