Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość kwietniówka07
hej,dołączam do Waszego grona,przeczytałam ze juz czujecie Wasze maleństwa,ja jeszcze nic nie czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kwietniowka07 :D fajnie ze nas coraz wiecej Wpisuj sie do tabelki i czuj sie jak u siebie :) Nie przejmuj sie ze jeszcze nie czujesz malego babelka, na pewno poczujesz juz niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze sklepu, prawie mnie zasypalo. Normalnie w Łodzi prawdziwa zima tej jesieni :) (tak w ogole to kalendarzowa zima zaczyna sie dopiero 22 grudnia) Dzisiaj wybieram sie na parapetowke do znajomych. Wszyscy piwko, winko i te sprawy a ja bede siedziec popijajac soczek :). Ciekawe jak to bedzie, tyle osob wokol palących. Damy rade juz prawie 2 tygodnie bez papieroska. Wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika super ze wytrzymujesz bez papieroska, ja tez dalam rade :) ale to bylo na smaym poczatku, pewnie dziwnie bedziesz sie czula na parapetowie ludzie pod wplywem alkoholu maja calkiem inna abstrakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietnioweczko witamy w naszym gronie, nieprzejmuj sie ze nie czujesz ruchow ja tez, dziewczyna nawet juz siara z piersi leci u mnie jeszcze ic, zagladaj do nas czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki mam takie pytanie bo nie wiem czy tylko ja mam bzika czy to normalne. Macie już jakąś muzyczkę dla bobaska?? Ja już słucham sobie kołysanek ale to chyba za wczesnie co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Witaj nowa kwietniuweczko Ja też nic nie czuje dzidziusia - więc się nie martw ;-) Dziewczynki powiedzcie mi w jakich kolarkach kupujecie ubranka skoro jeszcze nie znacie płci dzidziusia ? Zwracacie na to w ogóle uwagę ? I jakie kolorki planujecie w pokoikach (lub jak w moim przypadku -kociąkach) dla dzieciaczków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce bijeeeeeee mi dzis jak szaloneeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
21 co z tym Twoim sercem dzisiaj, nie dziwie sie ze bije, wkoncu masz je trzy:-) Witam kwietniowke w naszym gronie, ja czuje ruchy ale za to siara mi nie leci i tez sie martwie, wiec kazdy ma jakiegos "bzika" :-) mika trzymaj sie dzielnie, fajnie ze sobie gdzies wychodzisz ja siedze w domu sama jak palec:-(, a moj dzidzius slucha muzyki tej co ja:-) Kiwusia, w sumie ubranek nie kupuje jeszcze za wiele. Kupilam tylko body 7 sztuk i w paczce sa zolte i biale w ciapki. No i buciki niebieskie w biale kropeczki, kocyk wybral moj maz, wiec obowiazkowo niebieski:-) Reczniczek kupilam bialy z zielona meduza i niebieskiego slonika z grzechotka:-) Mama wrozyla mi wczoraj z obraczki i wyszedl chlopak, ciekawe czy sie sprawdzi:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Pulka zazdroszcze Ci,ze masz tak wszystko fajnie poukladane, ja jak narazie to chodze miesiac do tylu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Julita,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Lucja, Julita, Alicja izawik.........02.04.07........19....1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? Najpierw aktualizacja tabelki :). Mam nadzieje,ze zadnej z Was nie wyciełam :P kwietniówka07 witaj miło i czuj sie jak u siebie :classic_cool::D i nie przejmuj się, ze nic nie czujesz.....:)Mi tylko sie chyba do tej pory wydawało,że coś czułam......:( mika82 mój bobasek od początku słucha ze mną polskiego hip-hopu...czesto jak jezdze samochodem to słucham dosyc głosno...mam nadzieje,że mojemu szkrabowi odpowiada taki rodzaj muzyki :D Kiwiusia niestety ja osobiscie jeszcze nic nie kupuje. Mąż powiedział,ze zawiezie mnie pod koniec roku, albo na początku do jakiego sklepu zechce. Tylko na razie mam nie \"fiksowac\", bo jak do tej pory wszystko było na opak w mojej ciązy. Tak więc czekam ciepliwie... Wiem tylko jedno ,że nasze słoneczko bedzie mieszkało z nami w pokoju, a przed wakacjami robilismy generalny remont z wymianą okien, podwieszaniem sufitu, kładzeniem gładzi na sciany, i w koncu malowaniem. Nasz pokój jest w kolorze łososiowym... Achaaa i nasze dzieciątko zostalo poczęte na nowym łózku, ktore zakupilismy w czerwcu :P A tak po za tym zimno , mokro szaro, brudno...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka podziwiam ze juz wszystko masz ja nadal nic nie zamierzam kupowac, postanowilam ze pierwsze zakupy zrobie pod koniec marca. 15 listopada mam USG i tak sie cieszylam ze pojde z mezem, ale dzisiaj mnie poinformowal ze wyjezdza na 3 dni na szkolenie do niemiec, jak tak dalej pojdzie to dzidzia bedzie do niego mowila wujku :) w kominku grzeje jest przyjemnie, na dworze zawierucha sniezna lubie taka pogode ale tylko jak jestem w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotni wieczor Witaj kwietniowko, coraz wieksze nasze grono. Bedziemy mieli na wiosne baby boom. Paulka, ja tam lubie takei remonty, bo jak juz jest po wszystkim i sie tak usiadzie i podziwia to jest bardzo fajnie. Poza tym powoli i nie przemeczaj sie. Do kwietnia ze wszystkim zdazysz. Brzuszek teraz najwazniejszy. Nuuuudze siieeeeee Nie dlatego, ze nie mam nic do roboty w domu sie zawsze cos znajdzie. Ale jestem wyjatkowo dzisiaj sama. W calym Londynie sa pokazy sztucznych ogni i moj mezus wynegocjowal ze mna, ze na taki pojedzie, wroci ok 22.00. tez bym sie wybrala, ale naprawde jest bardzo zimno a poza tym bedzie tam cholernie glosno. Obiecal mi przynajmniej, ze wszystko nakreci to sobie z kamery obejrze, bo te pokazy sa naprawde z prawdziwego zdarzenia. Zrbie sobei zaraz herbatke, wykapie sie i bede sie lenic przed tv. Moze poczytam jakas madra ksiazke o ciazy. NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Julita,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......18....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Lucja, Julita, Alicja izawik.........02.04.07........19....1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie nic nie chce :(:(:( ale mam lenia:D zaraz ide się wykąpie, moze mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasciwie to jak myslicie kobietki. Czy lepiej sie myc w wannie czy brac prysznic. Bo ja ostatnio caly czas wysiadywalam w wannie ale problem jest taki, ze uwielbiam goraca wode a to podobno nie jest wskazane. A pod prysznicem jest dosc duze cisnienie i ten strumien wody strasznie napiernicza mi na brzuch i piersi. jak go odsune to znow mi zimno. Poza tym jak sie wyjdzie z kabiny to ten chlod jest nie do wytrzymania. Niby w mieszkaniu cieplo ale jednak cialko sie nagrzewa bardziej. W tv nie ma nic, wiec chyba bede ogladac wozki i ciuszki i tak poszperam po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mi tez sie strasznie nudzi, mezulek gra na necie, mi antene sniegiem zasypalo wiec niemam tvn i innych programow maskara, zostala mi 1 i 2 a tam nic niema, jutro jedziemy kupic zmywarke w koncu bo juz pol roku sie do nie przymierzlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam prysznic wiec koapie sie pod ptysznicem i tez uwielbiam gorace kapiele oh, zaraz pojde szybko wziac prysznic i przylece do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Znow jestem przeziebiona:-( Wieczorem zaczne sie kurowac mlekiem z miodem, niech zima juz sie skonczy, ja chce wiosne, a wiosna beda juz nami dzidziusie i bedziemy chodzily na spacerki. Moj maz przyjedzie 17 grudnia jak dobrze pojdzie, az mi sie humor poprawil jak mi wczoraj o tym powiedzial. Zauwazylam,ze nie moge siedziec dlugo przed komputerem, bo mnie plecy zaraz strasznie bola. Light Blue, te slucham hip hopu, ale nie tylko polskiego i czasami zdarza mi sie potanczyc przy tanecznych rytmach jak jestem sama w pokoju,a dzidzius tanczy ze mna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka07
Dziękuję za ciepłe przyjęcie:) U mnie termin około 20 kwietnia Zima u mnie na całego,śnieżyca za oknem jak w pełni zimy. Czuję sie dobrze,prawda to ze w II trymestrze człowiek by góry przenosił.Przed świetami mam miec robione usg prenatalne,podobno to badanie standardowe i każda je przechodzi-trwa około 50 min. Pod koniec 3 miesiaca miałam badanie połoznicze przez pochwę,widziałam juz mojego szkraba,niesamowite przezycie.Wszystko jest ok. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Lucja, Julita, Alicja izawik.........02.04.07........19....1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....40.04.07....... 19 ...+2 .. Kraków ..... nie chę wiedzie jaką płeC ma( na razie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) w ta deszczową, okropnie zimną i wietrzną niedziele.. Własnie zjadłam obiad, i przyszłam pobuszowac w necie, a mój małżonek poszedł sobie na mecz. Wyposazył sie w kurtkę zimowa , czapkę, parasolke...Ufff dobrze,ze mi nie proponował , abym z nim poszła. Mieliśmy dzisiaj jechac po drukarkę, ale przez ta pogode mam okropnego lenia. Więc pojedziemy innym razem, w nieokreslonym terminie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 - gdzie robisz USG 4D - i jaki koszt tego badania? ja myśle o tym ale nie wiem kiedy się zdecydowac . Jak tam ze smakami - ja od tgodnia wcinam ponad kilo pomarańczy dziennie - inaczej mam kiepski hymor- przypominają mi słońce !! ale dzisiaj obudziłam się i jestem - pomarańczowa. Musze przejsc detox - i znaleśc sobie coś nowego. Po kiwi dostałam uczulenia . nie lubie owoców o gęstym miąższu !! Truskawki byłyby idealne - ale do czerwca daleko - a ja potrzebuję duzych ilości !! i nie chce zbankrutowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla80 przed wczoraj stałam w sklepie i juz miałam kupic mrozone truskawki, ale odechciało mi sie, bo za długo musiałabym czekac na ich rozmroznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Własnie wrocililsmy kupilismy w koncu ta zmywarke jest piekna :) badania prenatalne z tego co mi widaomo roisie przez pepek i to raczej kobireta po 35 roku, ale moge sie mylic, Kwitnioweczko a Ty skad jestes i ile masz latek? Wlasnie robie obiadek, wymylsilam sobie spagetii :) najszybciej sie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
kwietnioweczko wpisz sie do naszej tabelki to bedziemy wiecej wiedzialy o Tobie:-) Zaraz wybieram sie do przyjaciolki, mamy ogladac film z mojego wesela, chyba sie wzrusze troszeczke:-( Milej niedzieli dziewczynki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
haha zaczelam nowa strone, ale rosnie nasz topik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jak bylismy po ta zmywarke to obok jest sklep \"Swiat Dzieciecy\" progukty z chico i nie tylko boshe tam idzie szalu dostac takie piekne rzeczy ale ceny tez piekne jak to firma chico, ja jestem twarda i bede dopieorow kupowala pod koniec marca, no chyb aze bede miala cesarke to na poczatku marca bo pod koniec bedzie cesarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×