Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość kwietniówka07
To usg prenatalne-nie badania prenatalne,z tego co mi wyjasnił lekarz.Pytałam koleżankę-tez takie miała-trwa długo a potem dostaje sie długi opis wszystkiego:)Wy nie bedzuecie miec takiego badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede miala, lekarz ma bardzo dobre usg ktore tez wykrywa wady nie koniecznie genetyczne bo nie wszystki da sie wykryc w 17 tyg, a moze to jest usg 4D tu wszystko widac? Kwitnioweczko napisz nam cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka07
to nie 4d,nazywa sie to usg prenatalnym,podobno to standardowe badanie u kazdej ciężarnej,to nie wiem juz. Mam 28 latek to moje pierwsze dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzisz zadna z nas tego n ie miala, to jak wrocisz to musisz nam wszystko opowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka07
ja to mam zrobic za niecałe 2 m-ce a wiec w 6 miesiacu.Jeszcze bedziecie chyba miały to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kolejne usg ide 15 listopada i z tego co wiem to lightblue tez, w ktorym tygodniu jestes? i z skad do nas piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień przelezałam przed telewizorem...kto to widział tak leniuchowac :P zuzanka14 ja 15 listopada to sobie ide na takie badanie- macanie a usg mam miec robione dopiero w 20 lub po 20 tygodniu, tak wiec ty bedziesz się mogła nam pochwalic jak wyglada twoje szczescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi mialam isc ogladac moje szczescie z moim mezem, ale oczywiscie jedzie na szkolenie, wiedzialam ze tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej,hej..:-D jejuś la esię rozpisałyście i widzę że powysyłałyście do siebie zdjęcia. Proszę mi też przysłać a ja postaram się też to zrobić. Tylko nie dzisiaj bo jestem padnięta. Niedawno wróciliśmy ze Szczecina i jestem po prostu wykończona podróżą i w ogóle weekendem (mało spałam). Zaraz więc idę spać. Ja idę do gin w czwartek-może czegoś się już dowiem;-) Co do ciuchów to kupiłam sobie spodnie dżinsowe na Allegro i muszę powiedzieć że są bardzo fajne,choć na razie pas podtrzymuję agrafkami bo nie mam go na czym zaczepić ;-D Poza tym świetny czerwony golf w ciucholandzie i ropzinany sweter. Co do płaszcza na zimę to na razie mieszczę się jeszcze w swój,a potem wyciągam inny stary i jeszcze go wynoszę. Ja często czuję mojego bączka-niezłe \"uderzenia\". Jeju, naprawdę przeproszę Was bardzo bo zasnę na klawiaturze. Idę dołączyć do mężusia który już się położył :-) Do jutra i czekam na zdjęcia: iza.lewandowska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie z dzidziusiami w brzuszkach Ale przez te dwa tygodnie mojej nieobecności na forum popisałyście, ale mam czytania. Nareszcie skończyłam studia, w piatek obroniłam pracę i już jestem w pełni dyspozycyjna. W piątek byłam tez na drugim USG. Wg niego mam termin porodu o cztery dni później, a więc ok 8 kwietnia ale zobaczymy. Co do płciNie było na USG widac klejnotów rodzinnych, ale lekarz nie kazał nastawiac mi sie na dziewczynkę, gdyż jaderka mogą sie ujawnić dopiero w 24 tc. No nie wiem co o tym myśleć A moja dzidzia wyglada tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21e7ab7217578606.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie nie ma mnie raptem 2 tygodnie a Wy juz wykreślacie mnie z tabelki. Mam nadzieje, że przypadkiem więc wpisuje się jeszcze raz NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......18.....0,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......16....2.........zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15...1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17....4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17....0..........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07......18....2........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ....... 04.04.07.....18....2......L-ca.....?????.....Bartosz, Lucja, Julita, Alicja izawik.........02.04.07........19....1.......Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123...11.04.07.........17............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita.........17.04.07.........17.... 3......Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........19.....1,5......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....40.04.07....... 19 ...+2 .. Kraków ..... nie chę wiedzie jaką płeC Krzyka........04.04.07.......19......1,5..Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś idę do lekarza z wynikami badań. Mamy też zrobić ktg. Mam nadzieję, ze trochę się ispokoję jak usłyszę serduszko mojego maleństwa, bo ostatnio mało czuję jego ruchy i zaczęłam się niepokoić. Ogólnie nastrój mam dzisiaj pod psem. Oby mi przeszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Krzyka gratuluje tytulu przed nazwiskiem. Paulka, ja niby cos poczulam jakies dwa tygodnie temu, chociaz glowy nie daje co to bylo. I od tamtej pory cisza. Pocieszam sie, ze mam troche tluszczyku i wtedy podobno tak szybko i wyraznie nie czuc ruchow, inaczej jak ktos jest szczuply. U mnie nic nowego niedziela zlecialana. Zrobilismy tylko zakupy z tej nudnej spozywczej serii. A tu Wam wkleje zdjecia, oto co moj mezus podziwial w sobote jak ja siedzialam w domu. Ale dobrze, ze nie pojechalam, mowil, ze straszne tlumy i bardzo zimno. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40387694c1b7c107.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/408605de1707ee09.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48f38209678b573f.html Ok, mam takiech zdjec z 200 wiec nie bede szalec, wystarcza Wam 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka nieprzejmuj sie ja tez nic jeszcze nie czuję, czuje tyylko jak swedzi mnie skora na brzuchu, nic i etyje, siara nie leci tak jak innym dziewczyna, a usg mam dopiero 15 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie staram wziac za jakies porzadki i pranie. Moze niekoniecznie z myciem okien ale i tak mi sie baaaarrdzo nie chce. Ale jak sie mialo lenia przez weekend to trzeba odrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Czesc mamuski krzyka gratuluje orony:-) Lihgt Blue tez sie czasje na ten wozek tylko z pomaranczowym, ale nie mam chcialabym najpierw podotykac i wyprobowac. flowerska, co to za swieto, bo moj maz mowi,ze "ciapaci" Sylwestra maja???? Ja codziennie cos tam w brzuchu czuje,ale nie wiem czy to ruchy czy wzdecia, najwyrazniejsze byly w srode. Uciekam, bo zostawilam u kolezanki telefon i caly czas jej dzwoni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka naprawde nie stresuj sie pytalam lekarza o ruchy i powiedzial ze pierworodki moga czuc nawet w 20 tc a ze my mamy troszke tłuszczyku na brzuszku na gorzej bedziemy ja na poczatku czuły :) Ale ci zazdrosze tego usg ja dopiero za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
bedziecie rodzic z mezami? Zdjecia slodkie, ale nie wiem czy w rzeczywistosci tak sielankowo to wyglada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdjecia wygladaja na bardzo luzacki porod, ja raczej bede miala cesarke ze wzgledu na cisnienie, i w styczniu jade do prywatnej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy fajny kolor, a przede wszystkim uniwersalny. Aga to nie zaden sylwester i ciapaci nie maja z tym nic wspolnego. To narodowe swieto angoli zwiazane z historia - Bonfire Night fireworks. Katolicy w XVII w chcieli wysadzic Houses of Parliament i krola. Ale ich przylapali z materialami wybuchowymi i teraz co roku strzelaja wszystkim co mozliwe, zazwyczaj w pierwszy weekend listopada. Bylo glosno cala sobote i niedziele ale przestali zaraz po 22.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię kolor niebieski, ale bardzo dużo jeździ niebieskich wózeczków, więc chyba zdecyduję się na jakiś w czerwieni, może w połączeniu z szarym? Tylko muszę uważać, zeby nie był z blaknącego materiału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki :) Ale dawno nic nie pisałam, z czytaniem jednak jestem na bierząco bo w pracy nie mam zbyt wielu zajęć ;) U mnie już brzuszek zaczyna się odznaczać tak ciążowo, fajnie tylko szkoda że nie czuję jeszcze ruchów. Ja będąc na usg dowiedziałam się że mam łożysko umiejscowione na przedniej ścianie macicy i to właśnie jest powodem późniejszego odczówania ruchów. W piątek wzięłam się za porządki (bo w sobotę niestety szkoła) i już mam tak przyjemnie w mieszkanku bo nawet firanki uprałam. Mężuś pomagał mi wieszać bo podobno to nie jest wskazane w ciąży. A teraz siedzę sobie w pracy i już jestem okropnie głodna. Nawet nie mam jak skoczyć do sklepu bo siedzę sama a biura zamknąć nie mogę. A za oknami piękna zima i cały czas sypie śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia, mogę Cię poczęstować kanapeczką z razowego chlebka, z szynką i pomidorkiem. Reflektujesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno. Jak byłam w ubiegłym tygodniu u gina to dowiedziałam się że usg będę miała robione ne początku grudnia bo na razie nie ma potrzeby. A jak jest u was z badaniami typu krew i mocz? czy robicie je co miesiąc? Ja na razie miałam robione raz i ostatnio też nie dostałam skierowania bo mi gin powiedziała że skoro tamte wyniki miałam dobre to nie trzeba mnie kłuć za często i następne zleci dopiero za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×