Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

NICK......IMIE......WIEK......TERMIN........TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8........warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6........Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5.........Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......23......0.........Poznań.........?..........53.......168 mika82......03.04.07......21.....3,5........Łódź............?..............67,5.........169 aga*25** ... 04.04.07......21......5.........L-ca.............? nikolla80 ...04.04.07...... 23. ..+4.5 ..... Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.........Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5.......Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......21......2..........W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm Paulka123..Paulina...20...11.04.07.......20......3..........Kraków........?... Gabryś, Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6..........Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......22....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......21......0,6.......Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......21......5.........W-wa..........?......60kg....174cm Doreta........17.04.07.......18.....1..........W-wa sarita.........17.04.07........20.....5.........Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07........20..,..3,5.......zach-pom.......chłopiec...55........170 LightBlue....17.04.07........20.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79....Jola.....27.....18.04.07....21.......3.......Węgrów.........dziewczynka?...Hania...73....170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....???......58...165 margolcia1...20.04.07.......21......6........Białystok......chłopiec......57kg....172cm Doroteczka....21.04.07......19......2........Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4........W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1........Gliwice.......2 chłopaki mama bączka...Magda....16.04.07......20.....+7.......P-ków Tryb.....?.....63 kg...166 cm....?...... Iga, Tobiasz Ewita2510......27.04.07......20......5........Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......15....1,5........W-wa...........? Wica............29.04.07.......15......3........W-wa............? Kasik26..........30.04.07.....19.......+5....Zgierz............? evanikaa.......23.04.07.......18.....+4......Stargard........?......59.......165 Mam nadzieje,że nic nie namieszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmodyfikuję swoje dane w poniedziałek po wizycie u gina. Według mojej wagi domowej przytyłam 3 kg, ale ta waga u lekarza od samego początku pokazywała więcej niż moja domowa i to o jakieś 2kg. czyli jak na początku ciąży wg swojej wagi ważyłam 64 to u lekarza 66.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, ale się rozpisałyście, az miło sie czyta :D Dzisiaj się dowiedziałam,że bede miała córeczke. Jestem przeszczęsliwa, moj mąż również . Dzieciątko rozwija się prawidłowo. I na usg widziałam jak gmerało sobie przy twarzy :D. Widziałam kolanka, lekarz policzył paluszki u stóp. I maleństwo rozłozyło nóżki a tam brak oznak siusiaczka :P Mam wybrać do końca ostatnie opakowanie Duphastonu, na skurcze dostałam tabletki o nazwie Magne b6. Waga mi się nie zmieniła. Pytałam lekarza, dlaczego nie czuje ruchów. Powiedział,że to normalne podczas pierwszej ciązy i nie należy się \"łamac\" :) Na zgagę mogę brac Rennie( w razie konieczności). Mam zrobić wyniki i zgłoić się na poczatku stycznia 2007 . Szczerze się wam przyznam ,ze byłam nastawiona,że bede miała chłopca. Dlatego nie przywiązywałam zbytniej uwagi co do imienia dla dziewczynki. A tu taki psikus. I nie mam pojęcia, jak bedzie miała na imię. Ale jest jeszcze troszkę czasu, więc napewno coś wymyślimy :) Widziałam,ze znowu wysyłacie fotki, moj adres powinien znaleźć się koło nicka. Czekam na te fotki, odeśle w zamian swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, wielkie gratulacje dziewczynki. Nie ukrywam, ze chcialabym miec pierwsza dziewczynke ale o tym Was powiadomie w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam kto :D ?????????? Właśnie odespalam stresującą noc i dzień. A tu taka cisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Gratulacje Light Blue, fajnie ze juz wiesz i ze wszystko ok:-) Teraz uciekam, bo dzis przesadzilam z bieganiem po miescie i ide polezec, ale tak waznej wiadomosci nie moglam nieskomentowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę sobie, nic się nie odzywacie, to poszłam do sklepu i wróciłam z paczuszką Maltesers i w między czasie znalazłam oto taki link, ktory mnie zdołował troszku :P http://zdrowie.onet.pl/1219200,2413,,,,przyrost_wagi_w_ciazy,kalkulator.html aga*25** dzięki :D a ty sobie leż ile ci wlezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej.... 🌻 po pierwsze GRATULUJĘ córci :D Hmmm, kalkulator? a jak go odnieść do ciaż bliźniaczych.... bo jakoś tam nie ma takiej opcji... czy wszystko x2 traktować.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi smutno bo zadnej fotki od Was nie dostalam a pare juz wyslalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje coreczki...mnie tez sie marzy corcia..no ale zobaczymy we wtorek..moze juz bedzie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilko, nie rozumiem dlaczego nie doszło, wczoraj słałam i nie mam raportu zwrotnego... hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26 ale ze mnie gapa, witaj wsród nas :), ale się tłum cięzarówek zrobił :P Aprilka ja to zadnego foto od Ciebie nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue nie bedzie Radzia :) super ze u Ciebie i malenstwa dobrze, moj synus dzisiaj tak kopie ze szok, moze jakis pilkarz z niego bedzie i kiedys powiecie oooto ten bartus od Zuzi14 z forum :) hehe ale mam plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane kobietki! wrociłam własnie do dmku. Mam rewelacyjne wiadomosci. Po dzisiejszym badaniu usg musze powiedziec to glosno MAM ZDROWĄ DZIDZIE - i bedzie to na 90 % Amelka! Moj mąż zaniemówił a siedział tam w takim szoku, że az szkoda mi bylo biedaka! Jestem kaka zadowolona!! Lekarz nagrał mi wszystko na dvd, wiec za chwilke sobie obejrze! buziaki uciekam cos zjesc cmok cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue i evenikaaa gratulacje dla Was mamuśki. Ale macie fajnie, że będą Dziewczynki. I, że już wiecie. Zazdroszczę, ale pozytywnie. Evenikaa jeszcze masz na dvd, my tak tutaj kiedyś rozmawiałyśmy, że to byłby super prezent dla rodziny na choinkę takie usg nagrane na dvd. Ja dzisiaj moje drogie zrobiłam się na bóstwo, tzn wróciłam od fryzjera. Pasemka wyszły mi jak najbardziej blond, także od razu inaczej wyglądam. Przed fryzjerem odwiedziłam moją babcię, która dowiedziawszy się, że idę do fryzjera, zaczęła na mnie krzyczeć, ze cyrki robię, i że jak ufarbuję włosy, to moje dziecko urodzi sie ryże bądź rudę. Śmiałam się z niej jak nie wiem co, bo już mnie rozbrajają te pieprzone zabobony. Te babcie, ciocie i \"przyjazne\" duszyczki nagadają mi takich pierdół, a ja się później zastanawiam, czy oby nie miały racje. Mam nadzieję, że moje dziecko nie będzie ryże, ani rude ;-) Ehh ta moja babcia (i tak jest najkochańsza na świecie) i jej przesądy. Dzisiaj dzień mi zleciał nawet szybko. Idę zaraz spać. Nie wiem jak to będzie z usypianiem, pewnie znów do jakiejś 1 mi zejdzie. Ale idę się myć i lulu. Miłych snów Mamuśki i Maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym oglądać ten filmik chyba ze 100 razy. Pusciłam go mojej mamie, a ona mi, że za małe żeby zobaczyła cokolwiek, że takie niewyraźne! Ech nie zna się, dla mnie dzidzia jest najpiękniejsza! Zjem sobie pomarancza i poloże sie lulu... jutro jade do pracy więc muszę troszkę pospać! W poniedziałek mówię szefowi o ciąży i niech się dzieje cochce, w tym momencie moja Amelka jest dla mnie na pierwszym miejscu! Racja - cudowniejest przeżywać jeszcze raz to połówkowe badanie usg, na koniec nawet zrobił mi 3D i je też mi nagrał na dvd, krótki filmik ale jaki cudowny i widać nawet jak się uśmiecha.. a teraz własnie mnie lekko pogłaskała po brzuszku. Dobranoc kochane mamuśki!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Jechałam dzisiaj do pracy pełna euforii, potakudanym wczorajszym popołudniu. I z tej euforii poszłam do mojego dyrektora naczelnego i powiedziałam o ciąży. Powiedział żebym się nie martwiła, że moje miejsce w firmie jest mocne, jak nie na tym stanowisku to na innym, żebym sie teraz nie zamartwiała pracą tylko zdrowiem dziecka. Wyszłam lekko podbudowana i czysta, że wreszcie powiedziałam. Została mi jeszcze rozmowa z moim bezpośrednim przełożonym z-cą dyrektora, z którym dzielę dwa pokoje - on jeden ja drugi! Ta rozmowa może być ciężka i mniej zadawalająca, ale najważniejsze, że naczelny wie i wyraził się jasno! Mam nadzieję, że dzień zleci szybciorem bo zaplanowałam dzisiaj pokaz mojego filmiku u mojej przyjaciówłki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie że masz taki filmik :) Ja tylko na chwilkę siadłam do kompa i zaraz uciekam sprzątać, a wieczorem na imprezkę do brata (Andrzej). Wczoraj przejrzałam sobie stronki z ozdobami świątecznymi i tak mnie natchnęło że zaczęłam już trochę robić. Jak ja lubię te przygotowania :) U mnie zapowiada się dziś ładna pogoda bo od samego rana świeci słoneczko, więc idę zrobić porządek i może wybiorę się na spacer. Pa pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika agratuluje coreczki, czyzby teraz byl znowu bumna dziewczynki? :) Ci do przesadow to moja kumpela z pracy (41 lat) jak byla w ciazy z pierwaszym dzieckiem byla bardzo niedoswiadczona to powiedzieli jej zeby nie glaskala psa bo dziecko moze urodzic sie zarosniete jak pies, ale sie usmielam z tej historii :) A teraz lece bo siostrzenica przyjechala (4lata) niemoze sie uz na mnie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja jestem w lekkim szoku, bo wczoraj usnęłam chyba w 10 min, co od bardzo dawna mi się nie zdarzyło, a dzisiaj spałam do 10. evenikaaa no wreszcie sie odważyłaś, i tak długo ukrywałaś tą ciążę w pracy. U mnie też ładna pogoda, no ale brak towarzysza do spacerku a samej mi się nie chce. Zuzanka z tym psem też było dobre. Potem jeszcze zaglądnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga w ciąży - idealny przyrost* 13 - 15 tydzień 3 x 250g = 750g 16 - 18 tydzień 3 x 300g = 900g 19 - 22 tydzień 4 x 350g = 1400g 23 - 24 tydzień 2 x 400g = 800g 25 - 26 tydzień 2 x 450g = 900g 27 - 38 tydzień 12 x 500g = 6000g 39 tydzień 1 x 250g = 250g całościowy przyrost 11000g Podczas ciąży w naturalny sposób kobieta przybiera na wadze. Jednakże powinno się dbać, aby przyrost ten nie był ani zbyt duży co może przerodzić sie w otyłość ani zbyt mały, co skutkuje niedowagą. Do oceny masy ciała można posłużyć się formułą Body-Mass-Index BMI= waga ciała -------------------------------------------------------------------------------- ( wzrost )2 Prawidłowy przyrost masy ciała kobiety pod koniec okresu ciąży zależy od wagi kobiety sprzed momentu zajścia w ciążę. Opis wyników: poniżej 19 -> masa ciała przed zajściem w ciążę była zbyt niska (niedowaga) 19 - 24 -> masa ciała przed zajściem w ciążę była prawidłowa powyżej 24 -> masa ciała przed zajściem w ciążę była zbyt duża (nadwaga) powyżej 30 -> otyłość Przy prawidłowej wadze fizjologicznej, przyrost masy ciała w czasie ciąży wynosi średnio 11 - 13 kg. Kobiety z niedowagą masy ciała sprzed ciąży powinny przytyć więcej natomiast kobiety z nadwagą powinny znacznie bardziej kontrolować przyrost wagi. Poniższy wykres ilustruje przyrost wagi ciała kobiety w całym okresie ciąży (kliknij na obrazku aby powiększyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://twoja-ciaza.com.pl/waga.html Wysyłam link - aby każda z nas wiedziała i mogła pokazac innym ze wcale nie trzeba jeść za dwoje - przyrosty nie muszą być 25 kg - bo inni tak mieli i było wszysto w porzadku ja wczoraj po obiedzie przyjechałam do rodzinki - która od samego wstępu miała misje karmieniamnie - bo za mało przytyłam i na pewno dzidzius jest głodny -- brbrbrbrrrrr jestem w 23 tyg + 4 kg więcej - wszystkie badania super - a im trudno przetłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis juz na spokojnie moge powitac nowa mamusie i pogratulowac serdecznie kolejnej mamci, ktora wie juz kto sie w brzuszku ukrywa:-) Ja po wczorajszym wypadzie do miasta i lazeniu po sklepach mam takiego dola,ze szok. Tyle pieknych ciuchow i fajnych lasek sie kreci a ja jestem spłukana doszczetnie, musze czekac az maz przyjedzie i na zakupy go wyciagne, a to jeszcze tyle czasu. Czuje sie jak wypłoch i nie mam sie w co ubierac buuuuu. Dodatkowo moje dziecko bedzie mialo siersc zamiast wlosków, bo moj kundel caly czas sie pod nogami kreci:-) Niezłe to bylo zuzanka:-) Wczoraj odkrylam,ze leci mi siara, a juz zaczelam sie bac,ze nie bede miec pokarmu. Light przestan sie juz ta waga dolowaz, moja sasaidka w ciazy przytyla ponad 30 kilo i uwaza sie za najpiekniejsza kobiete na swiecie:-) Grunt to znac swoja wartosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dziewczynki podeslijcie mi zdjecia, a obiecuje,ze odesle swoje agulek_81@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
hej mamuśki! mój mężuś wczoraj założył mi wreszcie nową skrzynkę, więc ja też poproszę o zdjęcia, a wieczorkiem odeślę swoje:) z góry dziękuję:) mój adres: sarita82@tlen.pl buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłałam kilka swoich fotek na adresy, któe tutaj wynalazłam. Mam nadzieję, Drogie Mamuśki, że odeślecie swoje. Nudzi mi się. Właśnie zżarłam 4 mandarynki i wypiłam soczek pomidorowy. Pychotka. Idę poszperać trochę w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka,dzieki za fotki,wlasnie probuje wyslac swoje do Ciebie i sarity,ale cos mi nie idzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,chyba poszlo:-) Ja czekam na fasolke po bretonsku, ktora wlasnie pichci moja mama:-) Mam nadzieje,ze przezyje po jej zjedzeniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×