Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

No wiec wrocilam od ginekolog, wezlam Pani z recepcji mowi mi ze mam isc do pani poloznej wiec poszlam, ta mnie zwazyla, zmierzya brzuch, zmierzyla cisnienie, tetno, potem chciala zmierzy tetno mojej dzidzi taki8m aparacikiem ale urwis jej uciekal szalal w rzuchu ze szok, potem wizyta u doktora ten zbadal szyjke macicy, i powiedzial ze ciza rozwija sie bardzo dobrze, zapytalam czy nato konto moge sobie dzisiaj wypic REDSA :) powiedzial ze oczywiscie ale skonczylo sie na kakao :) Ja tez na temat MOPSA nic niewiem gdyz nasze dochody sa zbyt duzo, ale mogesiedowiedziec bo pracuje tam moja znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zuzanka, ale ja jutro sie podpytam w MOPSie, chyba ze panie beda malo uprzejme i niewiele sie dowiem to poprosze Cie o pomoc:-) Super,ze wizyta wypadla pomyslnie:-) mamo baczka jak tylko bede cos wiedziec to dam Ci znac:-) Paulka mnie tez bola kosci,ale sie nie ogladala, a teraz jak napisalas jak to wyglada to az boje sie sprawdzac, ale chyba prawidlowo, bo w koncu to wszystko sie w nas zmienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy juz wszystkie poszlyscie spac? ja wlasnie polozylam mojego 4 letniego buntownika spac i mam troszke czasu zeby posiedziec przy kompie na spokojnie tak sobie siedze i czekam na swojego mezulka LightBlue jak myslisz o zalozeniu swojej firmy to nie przestawaj moze naprawde sie oplacac, sama mam dzialalnosc i zatrudniam 2 osoby chociaz powiem ci szczerze ze to moj maz mnie do tego namowil, i powiem ci ze nie jest zle, tez nigdy nie pracowalam w zawodzie( bo w moim fachu niechetnie sie przyjmuje kobiety, a pracuje jako referent ) a z tego co wiem jezeli chcesz kredyt z urzedu pracy i jestes osoba bezrobotna to sklada sie odpowiednie dokumenty - w tym biznes plan i czeka sie na decyzje - jezeli firma przetrwa rok to kredyt ci umazaja ( ale wiem to z autopsji nie ma co liczyc na UP, gdybym na nich liczyla to do dzis nie mialabym pracy:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......TERMIN.......TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8......warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......25.....1.....Poznań......90% córeczka......54.......168 mika82......03.04.07.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... 04.04.07......24....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 ...04.04.07...... 24 ..+4.5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......23......2,5.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a 09.04.2007.....23.....+6....Chełmno...prawdopodobni córka-ANTONINA Paulka123...11.04.07.......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......22....+3,5...................? zuzanka14...13.04.07.......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm Doreta........17.04.07.......18.....1,5.......W-wa sarita.........17.04.07........22.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07.....23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue....17.04.07........22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79...Jola...27..18.04.07....23....4..Węgrów.....dziewczynka?...Hania...73..170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....synek......58...165 margolcia1...20.04.07.......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21.04.07......21......2....Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4.....W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki mama bączka....16.04.07......20.....+7...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Kasik26...26.04.07...20...+7...Zgierz..córeczka-chyba Aleksandra? Ewita2510......27.04.07......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......20....+3.....W-wa...........?...56...165 Wica............29.04.07.......15......3.....W-wa............? evanikaa.......23.04.07.......20.....+5....Stargard....córcia - Amelia?......60.......165 kamil_a 09.04.2007.....23.....+6....Chełmno...prawdopodobni córka-ANTONINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila witaj wsród kwietniówek 🌻 Ależ mi dziś dzidzia tańczy, no szok po prostu. I zgaga starsznie mnie męczy. Zrobiłam dziś badania i w poniedziałek biegnę do gina. Kurcze trochę sie denerwuję jak zwykle, i nie mogę sie doczekać, aż znowu zobaczę mojego skarbka. LightBlue a;e mi potrzebna fryzjerka. Odrosty mam straszne a moja przyjaciółeczka która zawsze mi je malowała wyjechąła do Londynu. Od tamtejpory mam problemy bo nie bardzo jest komu mi pomalować te kudły. Ale do świąt musze coś wymyśleć. Zuzanka jak po wizycie u ginka? Izawik czasami czuje się tak samo na forum. Ale to chyba przez to że za mało piszemy w porównaniu z innymidziewczynami. Mamo Bączka ja też liczę że Wilekanoc jeszcze przechodzę 2w1 :) Chciałabym się najeść tych wszystkich świątecznych pysznosci, bo później to wiadomo. Tego nie tamtego nie. Doroteczka daj znać jak wrażenia po 3d. I napisz mi gdzie byłaś, bo ja też się zastanawiam nad tym usg i też stolica. Margolcia ale niespodzianka :D Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila napisz coś o sobie. Ile masz lat, co porabiasz i co uznasz za stosowne. Ja obejrzałam właśnie film na polsacie \"wieczny student\" no i się trochę pośmiałam, chociaż już kiedyś to oglądałam. Narazie nie chce mi się jeszcze spać, a już ta godzina. No ale przespałam dzisiaj pół dnia to co się dziwić. Moja kochana mama przywiozła mi to mleko na budyń i ptysia. Zobaczywszy tego ptysia, odechciało mi się budyniu i zżarłam tego pysznego ptysia. mniam, mniam Dobra idę się myć i kładę się spać. Może jakoś usnę. A nie, przypomnialo mi się jak LightBlue mówiła, ze gdzieś słyszała, że w ciąży nie można się myć. Ale bym narobiła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala79 ja też się zawsze denerwuję przed wizytą u gina. Ale i tak ten czas szybko leci, bo niedawno byłam, a tu za tydzień w czwartek idę znowu. I zobaczę moją dzidzię. Ciekawe czy znów mi się nie ukryje, bo jak mówiłam, że moje dziecko zawarło z tatusiem pakt, że bez tatusia się nie ujawni kim jest, a niestety tatuś wraca dopiero 23, a ja 21 mam wizytę u gina. Tak bym chciała wiedzieć już na choinkę czy tam jest jakaś mała panienka, czy chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo beczka, tezogladalam ten film, ale w polowie mezus mi przerwal, bo dzwonil. Nie moge sie go juz doczekac:-) koala, napisz mi prosze jakie robilas badania i ile czekalas na wyniki, bo ja mam strasznego lenia i mialam jechac jutro,ale moze przeciagne to na przyszly tydzien, tylko boje sie czy wyrobie sie do piatku. Musze zrobic obciazenie glukoza i przeciwciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aga nawet się nie zoriętowałam. ALe może naprawde będzie z niego beczek i mazgaj, oby nie. Ja też sie mojego nie mogę doczekać. Chociaż pokłóciłam się z nim trochę przedwczoraj, bo ja mam smsy do niego za 1 gr i w ciągu dnia wysyłam mu ich pełno, typu \"właśnie zjadłam pytsia, a mam ochotę na budyń\" i mój kochany mąż powiedział, że jestem walnięta i mu przeszkadzam w pracy, bo on zamiast pracować czyta moje superowskie smsy. Więc strzeliłam focha i 2 dni nie pisałam mu nic, aż on w końcu dzisiaj pękł i napisała, co u mnie i bączka i czemu nic nie piszę. Więc od razu wysłałam mu z 10 esów. Wiem, ze jestem nienormalna. A tak tęsknię za nim, że nie wyrabiam. Czekam już tej przyszłej piątkowej nocy, lub sobotniego ranka jak go zobaczę. Kurczę tyle go nie widziałam, ze chyba się będę wstydzić mojego męża. Ale jestm walnięta ;-) No ale ja sie tak zmieniłam w ciągu tych 3 miesięcy kiedy sie nie widzieliśmy. hehe Ale już się nie mogę doczekać. A Aga Twój kiedy wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski wstawac ilez mozna spac, ja juz dawno w pracy tyram!!! :) Koala-79 powyzej Twojej wypowiedzi napisalam jak bylo wczoraj u ginekologa. Jutro czeka mnie fryzjer :) walne sobie na głowe czekolade z jasnymi refleksami brazu bede piekna. Wczoraj powiedzialam ginekologowi ze mam na nioego uczulenia :) bo jak on mi sprawdza moj puls to wyskokuje mi 134 a jak polozna to 80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnelam z forum z gazety : -------------------------------------------------------------------------------- museum.thetech.org/ugenetics/eyeCalc/eyecalculator.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Mamo Bączka no dobrze że sobie przypomniałaś że my nie możemy sie myć, bomogło być źle :D ha ha ale sie z tego uśmiałam. No właśnie ciekawe czy będziemy wiedziały co mamy w brzuszkach. Ja idę 18.12 w poniedziałęk, mamy oglądać serduszko i podglądać dzidzię. Na poprzednim usg lekarz powiedzaiłże wyglądana dziewczynkę ale na 100 % ma powiedzieć teraz. Ja różnie czuję. Czasami na dziewczynkę i to częściej. Ale jak sobie przypomnę że przywiozłam dzidzię z Hiszpani spod Barcelony i jak zacznie kopać to wydaje mi się że to mały Ronaldinio (nie wiem jak to się pisze) :) Aga ja robiłam moczimorfologię i dodatkowo toxo. Wyniki mają byc w piątek na toxo lub na poniedziałek. Więc możelepiej nie zostawiaj tegona przyszły tydzień. Bomi jedna pani odmóiła powiedeziała że z toxo nie zdąrzy. Mamo bączka nie jesteś walnięta. Ja do swojego też wysyłam mnóstwo sms-ów. To normalne że tęsknimy. Ja swojego widzę średnio co tydzień, czasami 10 dni. Jest noc lub dwie w domu i znowu jedzie. Tęsknię za nim cały czas i pomaga mi to że pisze tyle sms-ów. To dla nas chyba takie trochę lekarstwo nie? Jużniedługo będziesz go miała przy sobie :) BędZiesz sie go wstydzic? Kurcze to może być fajne. To tak jakbyscie się poznawali na nowo. Zuzanka sorki 🌻 Chyba musiałam być mocno śpiąca. Dobra biorę sie za porządki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska- wysyłałm -wysyłałam - i tak na prawdę nie wiem czy doszłao - mam za duże zdjęcia :( byłam u gina. Na poczatku zastrzegliśmy ze nie chcemy wiedziec jak płeć - powiedział że gratuluje postawy i że jesteśmy w jakims 1 %. :) wszystko oki -wielkosci , główka i to co w niej, brzuszek kończyny - ale nie mozna było dokładnie okreslić serca.nie powiedział że znalazł coś niepokojącego - są 4 komory - ale ze względu ze pojawiliśmy się troszkę pózniej nizw 22 tyg spytał czy chcemy echo serca robione przez kardiologa- . tętno 131 - spało sobie ja sie zastanawiam czy dla spokoju tego nie zrobic - najlepszy czas to do 26 tydz - ja właśnie zaczynam 25 inny klopsik - opisywałam swoje skurcze- typu twardnienie całego brzuszka. zaczęły się pojawiać częstsze + dłuższe+ wczoraj z bólem podbrzusza W bdaniu - szyjka rozwarta na palec - więc nie tragicznie mam wiecej leżeć brać jeszcze więcej magnezu i nospy - jak się pojawiają co 10 min / trwaja dłuzej niż 1h - to do szpitala na to samo ale na kroplówki - więc wolę grzecznie w domku .:) ale się nie spytałam czu mogę się kochać z męzem - czy jesli tak to czy w gumce - a o to samo zapytać głupio mi dzwonić - więc chyba na jakis czas pościk.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wczoraj podjęliśmy \"męską\" decyzję i wybraliśmy imię dla córeczki. Oczywiście wyszło na moje :-) i będziemy mieli Agatkę :-) Chyba się malenkiej spodobało, bo jak tylko mąż powiedział, ze się zgadza na to imię to mała dała mu kopniaczka :-) Wczoraj nie dałam rady już wytrzymać z bólu kolana i wieczorem posmarowałam sobie Fastum i owinęłam w ciepły szalik. Dziś jest o niebo lepiej. Boli jeszcze, ale już nie kuśtykam. Czy znacie jakiś sposób, zeby nie obrzerać się czekoladą. Od kilku dni, codziennie muszę ją zjeść. No i efekt widać na wadze. Z 2,5 zrobiło się w ciągu 10 dni 3,8kg więcej :-( Jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem....ale co tam, przynajmniej mam dobry humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam ochoty na słoskie tylko kwaśne - ogórki sledziki + 1 kh kiwi i nie mogę sie poestrzymać:) moze mały rolmopsik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stwierzilam ze musze ograniczyc slodycze ostatnio za duzo ich jest zaczelam kupowac coraz wiecej owocow i nimi sie opycham, wczoraj jak mnie polozna wazyla to tez sie przestraszylam, ale powiedzialam jej ze to jest nieprawidlowa waga p bo po pierwsze jest godzina 18 a po druie jestem wazona w ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie według internetowych obliczen 56% dziewczynka 72,7 % ze bedzie miala brazowe oczka i bedzie rwala chlopakow 20.4 % ze zielone reszta niebieskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecalam Wam fotki z wczoraj to sobie zobaczcie szkraba. Ma 8 tygodni, urodzila sie duza, bo ponad 4 kg. Teraz juz wyrasta z ciuszkow na 3-6 miesiecy. Ale jest przeslodka, usmiecha sie tylko i wierci. Nie zdziwcie sie bo jej mama jest z Japonka, chociaz sie urodzila w Brazylii a ojciec typowym Anglikiem. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9581bf67c7f93aa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4bf250aaa7af5736.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/645bb8ef9f9c6ad4.html A ja ide dzisiaj do poloznej na 13.00. To bedzie rutyna, mocz, krew, cisnienie no i moze sie dam zwazyc. Potem moze zachacze o jakies sklepy, chociaz na prezenty dalej pomyslu zadnego nie mam. Tez postanowilam, ze ogranicze slodycze ale latwo sie mowi jak mnie juz po sniadaniu sie chce. Ale bede twarda, kupie sobie sucharki albo cos i bede sie oszukiwac. Nikolla nie dostalam zdjec i ciesze sie ze jestem w tym 1%. Chociaz gdybym wiedziala, ze bede miala dziewczynke, to juz wczoraj w spadku dostalabym torbe za malych ciuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska ale to dzieciatko jest urocze. Jakie ma fajne oczka, cudne. hehe Pamiętacie jak mi się kiedyś śniło, że urodziłam chińczyka- to to dziecko z moich snów wyglądało podobnie. U mnie znowu zaczęły się problemy ze snem, a już było kilka takich dni gdzie usypiałam normalnie. A wczoraj wierciłam się chyba do 1 albo do 2, a dzisiaj wstałam o 10. Muszę jechać do miasta pokupować wreszcie te prezenty świąteczne i kupić bąbki na choinkę, ale tak bardzo mi się nie chce wyjść z tej mojej norki. Dzisiaj mam ochotę na barszcz biały z kiełbaską. I pewnie sobie go zrobię na obiadek- hehe ale wyszukane danie. Móglby mnie ktoś odwiedzić, bo samemu już świra dostanę. Nie przejeżdża któraś z Was przez Piotrków, jak tak to zapraszam serdecznie na ploty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu nawet fotosik mnie nie chce :P zjadłam rosołek - ostro przyprawiony - cos mam za duzy apetyt pewnie przez to ochłodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×