Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witam Was jeszcze w starymm rokuu, zyczee aby ten Nowy byl stoo razyyyyyyyy lepszyy szczesliwszyy pelny miloscii , Abyy naszee pociechyy ktore przyjda na swiatt byly wychowane w cieplym domowym ogniskuuuu ho ho hooo:) mamo bączkaaa , teletubisiuu sliczczny dzieciaczekkk , wyglada na bardzo powaznegoo :) dojzalegoo ihih i na czulkuuu taki fajny efekt jak by to byl kosmyk wloskoww cudnaa brudkaa :) boli mnie dziss okropnie kregosłup , mx3 kochana odezwij sie jak tammm twojaa parka sie miewaa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja się przyłączam do życzeń noworocznych. Oby Nowy Rok był lepszy od teraźniejszego i oby urodziły nam się zdrowiutkie maluszki, bo to przecież jest najważniejsze. Chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że dzisiaj pierwszy raz poleciała mi siara z piersi- taka żółta. Dziwne uczucie. Ja uciekam do mamy na obiadek a potem nie wiem czy doczekam 24 aby powitać ten Nowy Rok. Mam nadzieję. Dziewczyny nie szalejcie z alkoholem ;-) A jeszcze mam pytanie, czy jecie pasztet? bo dostałam od mamy pasztet z królika i mam na niego tak wielką ochotę, a czytałam gdzieś, ze nie można go jeść. Słyszałyście coś o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmao baczka wielkie dzieki, zdjecia doszly i sa cudowne. A ja czasem sie skusze na pasztet, a tym bardziej skoro jest swojski to jedz smialo, tylko oczywiscie nie zaraz pol kilo. I ja rowniez dolaczam sie do zyczen. Ten kolejny rok uplynie nam glownie na temacie dzieci, wiec i Wam zycze zeby urodzily sie nam zdrowe aniolki i cudowne sie chowaly. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff doczytałam :) Kurde ja to chyba nie powinnam się nic odzywac na temat wagi przed i w trakcie ciązy :o Ale guzio mnie to obchodzi, co kto o nas myśli. Najważniejesze,że dzieciaczki są zdrowe :P Wczoraj miałam przyjść i popisac sobie z Wami, ale niestety jeszcze zbyt dobrze się nie czułam, więc wolałam zostać w łóżku :). Dopiero dzisiaj zajrzałam na poczte, dziewczyny dziękuję za e-kartki z zyczeniami :) Wiecie, ja ztym moim przeziebieniem byłam u lekarza i dostalam antybiotyk w sprayu, ktory psikałam sobie do gardła, a ktory zdziałał cuda, bo gardło juz nie boli. To był taki antybiotyk, ktory nie przedostaje sie do krwi. A oprócz tego syropek prawoślazowy dla dzieci i krople do nosa dla dzieci. Naszczescie pomogło :) W tym roku mało co zjadłam na Swięta. Bo niestety wszystko zaraz zwymiotowałam. Ale z drugiej strony nie przytyłam za dużo. O mojej nowej wadze dowiem się w piątek. I wtedy uaktualnie tabelke. A Karolcia kopie jak zwariowana. Jak byłam chora i chciało mi się spac, to nie bylo mozliwości. Ale to,że ona sie tam wierciła dodawało mi jakiejs wewnętrznej radości. Ciuszków dla mojego \"kabaczka\" :D mam juz całkiem pokaźny wór. Musze kiedyś zajrzec do szafy i zrobić przegląd, zeby nie kupowac juz tych samych rzeczy. Bo jak cos kupuje to chowam głęboko w szafie, aby nikt ni widział :classic_cool:. Bo babcia mojegop meza też wyznaje zasade, zaznaczam,że to chore, aby zakupy dla dziecka zrobic po porodzie :( A tym czasem moje miłe, zycze Wam ,aby nadchodzący rok 2007 był o niebo lepszy niż ten mijający, abyśmy urodziły zdrowe dzieciaczki... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamo bączka-przepiękne te zdjęcia. My też wybieramy się na takie usg w styczniu. I też chciałabym mieć takie zdjęcia. Widzicie już jakieś podobieństwo do któregoś z rodziców? Moja kruszynka ostatnio tak buszuje w brzuchu że aż mnie boli. Rozciąga się niesamowicie. W środę idziemy na wizytę do gina.Ciekawe czy powie nam coś nowego. Nie wiem jak u Was,ale u nas straszna pogoda w tym ostatnim dniu starego roku. Wieje, powiem nawet że piź.... Szaro,buro i pochmurno. Ja już składałam Wam życzenia na Nowy Rok,ale jeszcze życzę Wam fajnej zabawy w dzisiejszą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Mamuski, zycze Wam i rodzinkom duzo szczescia, zdrowia, pogody i milosci. Niech Wasze malenstwa przyjda na swiat bezproblemowo, czujcie sie w tym czasie jak najlepiej, pelne energii i sil. Dzieciom zycze, by spokojnie przesypialy nocki, jak najwiecej sie usmiechaly i byly wspanialymi promyczkami :) Wszystkiego naj, naj... Mamo baczka, cudne zdjecia ma Twoje sloneczko... sliczne. Z pasztetem, to nie wiem gdzie slyszalas, ze nie powinnas go jesc. Pasztet przechodzi przez obrobke termiczna, wiec nie stanowi chyba zagrozenia. Za duzo zakazow... tez nie zdrowo ;) Chcialabym tez umiescic gdzies zdjecia naszego synka i corci... sprobuje :) Czujemy sie swietnie. Maz sie \"bawi\" z dziecmi, szturcha je, puka, glaszcze i czeka na reakcje, ktore oczywiscie nadchodza i bawia go. Jest cudownie... ja nie wiem jak przezyje wyjazd... to bedzie straszne. Po powrocie lekarz mi zapowiedzial zastanawianie sie nad kilkoma tygodniami w szpitalu i porodem na poczatku marca... Boszzzz sama w szpitalu, a moj Mis w Norwegii.... ech. Ok, nie rozczulam sie juz, bo znowu sie poplacze (tez tak macie???) Sprobuje gdzies umiescic zdjecia dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz ja tez dolaczam sie do zyczen, najwazniejszym chyba zyczeniem dla nas to zeby dzieciatka urodzily sie zdrowe i tego Wam i sobie zycze Dziewczyny siliczne ta Wasze dzieciaczki. Mnie nadal boli zab i niestety ale od czasu o czau musze wziac pol tabletki apap bol jest niesamowit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam w nowym roku aby spęłniły się wasze najskrytsze marzenia, aby szczęście się do was uśmiechało każdego dnia, aby nasze rosnące w brzuszkach dzieci były zdrowe, pełne radości i aby najbliższci byli zawsze nam bliscy! Jeszcze raz wiele buziaków w nowym roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 Twoje maluchy też oczywiście są urocze. Co do płakania to mi też się łatwo wzrusza, byle co może we mnie wywołać łezki, chociaż odkąd jestem z mężem jestem mniej płaczliwa. mx3 nie martw się, jakoś sobie poradzisz bez męża, a potem już będziecie razem. Co do podobieństwa dzieciaków to jeszcze nie widać. Pani gin powiedziała, że w tym tc dzieciątka nie mają jeszcze tkanki tłuszczowej i jeszcze się zmienią. Także na pewno wypięknieją. Dobra zmykam pichcić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zakończyłam stary rok i powitam nowy jako pierwsza ;-p Widzę, że Wy jeszcze odsypiacie Sylwestra, to pewnie dobrze się bawiłyście. Mój Sylwek był beznadziejny, także nie ma o czym pisać. Napiszcie jak Wy go spędziłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siup i mamy juz 2007 - rok, w ktorym przyjda na swiat nasze dzieci. Mamo baczka, wstalam dzisiaj po 14-tej :) Nasz sylwester byl eksperymentalny. Stwierdzilismy, ze kolo 23 pojedziemy do Bergen (centrum) zobaczyc jak sie bawi drugie w Norwegii miasto. Od 23.15 do 23.45 lazilismy po miescie, ktore wygladalo na totalnie wymarle. Glowny rynek swiecil rowniez pustkami, zadnej plenerowki i planowanych fajerwerkow przez miasto jak to u nas jest.... lipa totalna. Wywialo nas, przemoczylo do samych majtek a ja sie wkurzylam i powiedzialam, ze wracamy i wsiadlam do samochodu. Siedzialam tam sobie do 23.58, bo moj maz poszedl z sasiadka i jej mezem i dzieckiem na rynek i sobie ryczalam. przyszedl po mnie i wyciagnal mnie na sama polnoc z samochodu, niemal sila. Wtedy juz na ulicach bylo pelno ludzi, na rynku wszyscy wylegli z knajp i domow i skladali sobie zyczenia (nam tez), kilka osob odpalalo swoje fajerwerki z marketow (caly ten czas nadal lalo i wialo - extra). Pojechalismy do domu i kolo trzeciej poszlismy spac. Taki to mialam sylwek w tym roku. Pozdrawiam noworocznie i lece sie poprzytulac do meza, tylko 2 tygodnie do wyjazdu do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, ja tylko na sekundke. Chcielismy zlozyc Wam serdeczne zyczenia na Nowy Rok, a przede wszystkim szcześliwych rozwiazan i przecudownych dzieciaczkow:-) Aga i Bartus:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór w Nowym Roku. Dzisiaj cały dzień odsypiam Sylwka. Przyszłam do domu dopiero ok 4 godziny. Miała być nudna domowa impreza, a wyszło całkiem miło :) Karolcia też chyba czuła,że ja powinnam juz dawno spać, bo buszowała w brzuszku jak nakręcona :D. No i ten seks Noworoczny, echhhhhhhh..... Dzisiaj uświadomiłam sobie jak bardzo zmieniłam. Spoważniałam, mój mąż stwierdził,że za bardzo. Czy ja wiem???!!!! Jestem nadal sobą, ale dostaje się tyle razy kopa w dupe od życia i ludzi,że człowiek musi przejść metamorfoze.....na lepsze. Teraz wyczekuje z niecierpliwością piątkowej wizyty u gina. A moj mąż jutro jedzie do Białegostoku. Gdzie my w Oławie a gdzie Białystok 😭😭 !!!!!!!! Czy działają wam suwaczki z Szipszopa????? bo moj nie i nie moge sie zalogowac :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tezzzzzzz suwaczek nie dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski w nowym roku :) ja wypilam lampke winka i lyk szampana, widze ze chyba jako jdyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ale ten czas leci, ja jeszcze 4 dni i lecimy do domku. Moze i dobrze, bo przy takiej diecie swiatecznej wazylabym za miesiac tone. Sylwester zlecial w domku, wlasciwie na lezaco przez te cholerne bole pod zebrami. A teraz zalatwiamy sobie ostatnie sprawy i w piatek juz bedzie pakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam noworocznie, Zuzanka ja też wypiłam małą lampkę szapmana - niech dzidzia też ma coś z Sylwestra ;) Ja byłam na Sylwestrze wyjazdowym i poszłam spać o piatej rano. Zauważyłam, że jak nie piję to mam więcej siły na imprezowanie i nie chce mi się spać. Oczywiście szaleństwa na parkiecie były umiarkowane, ale i tak bawiłam się super. Dziś niestety od rana w pracy :( Pisałyście coś o wątrobie i leżeniu na prawym boku. Ja chyba też tak mam. Wiem, że powinno się niby spać na lewym boku, ale mi na prawym jest znacznie wygodniej, bo jak za długo leżę na lewym to zaczyna mnie coś boleć. Ponadto, od kilku dni boli mnie lewe biodro, więc dałam sobie spokój i już się nie katuję, tylko śpię na prawym boku i jest mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - ja dopiero teraz - ale nie odsypiałam tyle kaca !!! Załyczyłam się szampankiem - też był sexik noworoczny - byliśmy już tak spragnieni - że nie wiem czy nie był to najlepsza noc :) Dodam że po konsultacji z lekarzem - od 2 tyg zero skurczów - szyjka twarda - ujscie oki - Więc można było poszaleć :) Jakoś lepiej się psychicznie czuję - nutka optymizmu na następny rok - dużo się zmieniło w 2006 a ten 2007 też nie zapowiada się leniwie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku!!! Wszystkiego naj naj w 2007, zdrowych bobasków i bezbolesnych porodów życzę :) Ja też dopiero teraz bo wczoraj byliśmy jeszcze na poprawinach Sylwestra. Na imprezce byliśmy u naszych znajomych w domu, w sumie było 8 osób. Nie za wiele ale i tak bawiliśmy się świetnie. Troszkę podtrułam moją kruszynkę bo wypiłam 2 drinki z martini, ale chyba się nie obraziła bo były słabiutkie ;) A dziś wracam do szarej rzeczywistości i od 10 jestem w pracy. Na razie nadrabiam zaległości w postaci sprawdzania służbowej skrzynki meilowej hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Brzuszatki!!! Ja od dwóch dni mam totalnego lenia. nic, ale to nic mi się nie chcę. Wczoraj calusieńki dzień przeleżeliśmy z mężem w łóżku i też się sexiliśmy. I to tyle razy, że hohho, aż się bałam czy to nie zaszkodzi naszej dzidzi. Ale chyba i jej się to podobało, bo po każdym sexiku tak mały skubaniec się ruszał, ze szok. Dzisiaj u mnie taka ładna pogoda, tak świeci słoneczko,a mi i tak nic się nie chce. Posprzątałam troszkę w domku,w lodóce mam jeszcze pełno jedzonka z Sylwestra, więc nie gotuję żadnego obiadku, bo trzeba wyjeść to co zalega na półkach. Muszę poprawić tabelkę bo już zbliża mi się 26 tc, a tam jakieś starocie nieaktualne są co do mnie. Ale to później. teraz idę troszke pobuszować po necie, a niedługo muszę wyciągnąć męża na jakieś zakupy dla naszego bączka, no bo my nadal nie mamy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie, ja juz w pracy, ale popstanowliam ze jutro ide juz na L4 (juz tak mowie od listopada) Jutro jade do tej kliniki na badania tam wlasnie chce rodzic, i juz na ta okolicznosc mam stresa. Mama baczka ja tez kompletnie jeszcze nic niemam stwierdzam ze jeszcze czas :) Widze ze wszystkie szalejemy z seksikiem :) ciekawe jak to bedzie w 8 lub 9 m-cu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, widzę że większość z nas zaczęła Nowy Rok od łózeczkowych szaleństw z mężusiem, hihihi. A mówią że jaki pierwszy dzień nowego roku, taki cały rok. No nieźle nam się zapowiada :-) Moja dzidzia też chyba lubi kiedy się z mężulkiem przytulamy, często co prawda na chwilę twardnieje mi brzuch, ale później to czyste wariactwo w środku. Nieraz mam wrażenie, ze pęknie mi skóra na brzuchu i wyjdzie przez niego rączka albo nóżka mojej kruszynki. ja dzisiaj mam jakiś kiepski dzień. Niedawno PAulka pisała, że zemdlała, ja dziś właśnie tak się czuję. Ciągle mi słabo i brakuje powietrza. Moze dlatego, ze pierwszy dzień w pracy po dłuższym leniuchowaniu, a że pracę mam siedzącą to coś mi na mój brzuszek uciska. A może mała inaczej się ułożyła, sama nie wiem. Jutro mma kontrolną wizytę u mojeko doktorka, zobaczymy co mi ciekawego powie. Odbieram też wyniki obciążenia glukozą. Mam nadzieję, ze są ok. Dziewczyny śliczne są zdjęcia waszych maluchów z usg. To niesamowite, ze technika pozwala tak dokładnie podejrzeć dzieciątko w łonie mamy, ze widać rysy jego twarzy :-) Gratuluję śliczności!! Flowerska, u Ciebie dziś \"studniówka\" \"Poloneza czas zacząć\", hihihi Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka właśnie o L4 słyszymy od listopada. heheh Ciekawe jak to będzie z sexikiem w 8 albo 9 mcu. Nie będzie już pewnie sexiku. Mój mąż stwierdził, że przy sexie patrzy już tylko na moją buzię, bo jakby patrzył na brzuch to by było mu jakoś niezręcznie. Stwierdził, że zrobiłam się już \"mamą\", a nie pociągającą nastolatką. I jak go nie kopnąć w sranie ;-) No ale co mam poradzić. I tak dobrze, że jeszcze mogę się kochać bo ostatnio mój mąż rozmawiał z kolegą, którego żona też jest w ciąży i ma problemy, a co za tym idzie nie mogą sie kochać. No i mój mąż mu mówi, że mu współczuje, a kolega na to:\" przecież moja żona ma jeszcze buzie\" ;-) Także może później już naprawdę zostaną nam tylko orale itp. No co niektóre z Was już nie mogą się kochać - Biedactwa. Dobra nie gadam już, bo robię się zbereźna i może kogoś obrażę swoją niewyparzoną gębą. :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo brzuszki Nowyy Rok sie zaczal.... ja rowniez przywitalam nowy rok lampka szmpanaaa mialam ochote heh na nastepna nastepnaaa ... tak jak obiecalam od Nowego roku zaczynam ostree przygotowania najwazniejsze sa zakupy dla dzieciii nic jeszcze nie mam samopoczucie mam kiepskie , jestem juz na zwolnieniu i wydaje mi sie ze mala wychodze z domu ze sie wogolee nie dotleniam ..... czuje sie jakas slabaa i mam ogromniee wysokiiiiiiii pulsss kochane kupujecie rzeczy dla maluszkow w sklepach czy zamawiacie na allegro ja chba pieluchyy zamowie przez allegroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWY ROK I NOWY WYMIAR HEHE !!!!! NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ.. IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......26......6......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......27......2.....Poznań......90% córeczka.......55.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......25.....7....L-ca.....synek...Bartosz....43...16 0cm nikolla80 .....04......28....+7 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......26......+4,5.....W-wa.....dziewczynka-A gatka..64kg....170cm kamil_a .......09......26......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespo dzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka... 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dzie wczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia.. imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........23.....+5....Stargard....córcia ! .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uaktualniam: NOWY ROK I NOWY WYMIAR HEHE !!!!! NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ.. IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......26......6......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......27......2.....Poznań......90% córeczka.......55.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......25.....7....L-ca.....synek...Bartosz....43...16 0cm nikolla80 .....04......28....+7 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......26......+4,5.....W-wa.....dziewczynka-A gatka..64kg....170cm kamil_a .......09......26......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespo dzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....13....26.....+11...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka... 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dzie wczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia.. imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........23.....+5....Stargard....córcia ! .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ.. IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......26......6......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......27......2.....Poznań......90% córeczka.......55.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......25.....7....L-ca.....synek...Bartosz....43...16 0cm nikolla80 .....04......28....+7 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......26......+4,5.....W-wa.....dziewczynka-A gatka..64kg....170cm kamil_a .......09......26......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespo dzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....13....26.....+11...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka... 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......25......9,5........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia.. imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........23.....+5....Stargard....córcia ! .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×