Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

mam nadzieje, ze nie przeoczylam nowszej tabelki, ta jest chyba ostatnia ktora znalazłam NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........29.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........29....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............27......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........27......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........27......+3.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........26.....+11........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........28......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........20......+5...........Łódź... .... ...? Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Cześc Dziewczynki.Dawno się nie odzywałam , ale czytam was na bieżąco.I powiem szczerze że jestem pod wrażeniem jak bardzo jesteście zintegrowane.U mnie pojawiło sie troszke problemów. Okazało się że skróciła mi się szyjka do 1,5 cm i opuściła sie macica. bardzo to przeżyłam, jestem cały czas na lekach i mam nadzieję że jakos uda mmi się donosić maleństwo jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
I jeszcze tabelka NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........29.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........29....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............27......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........27......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........27......+3.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........26.....+11........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........28......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewita a wlasnie od wczoraj mysle co sie z Wami dzieje, fajnie ze sie odezwalas, napewno donosisz tylko bardzo bardzo sie oszczedzaj to jeszcze niecale 3 miesiace dasz rady, my tu wszystkie trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Dowiedziałam się tydzień temu że jest żle. Od tamtej pory prawie cały czas leżę i niestety mój biedny mąż musi wszystko robic sam, ale na szczęście nieżle sobie radzi. Ale tak naprawdę to bardzo sie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny u nas tez w nocy wiało i to bardzo:) ania75 moj facet tez twierdzi ze go tez bardzo biore :) a ja sie smieje ze lubi slonie ( ale nie to zeby mi to przeskadzalo, w ciazy mam wieksza ochote na seksowne fikolki:)) nikolla to co napisalas o tej dziewczynie w poradni jest naprawde przykre :( i jest mi jej naprawde szkoda bo wiem co czula wychodzac z gabinetu, moja pierwsza ciaza obumarla w 13 tygodniu i jak sie o tym dowiedzielismy z mezem wylismy oboje, bylo ciezko sie pozbierac a kiedy zaszlam w druga i od samego poczatku zaczely sie komplikacje balam sie ze zobacze na monitorze usg biala plame (nie ruszajaca sie i bez bijacego serduszka) na czarnym tle, ale wszystko skonczylo sie dobrze - urodzilam synka:) ta ciaza jest 3 i jak narazie czuje sie dobrze i mam nadzieje ze bedzie tak do konca:) ale dosc moich wspomnien:) wczoraj bylam w szkole rodzenia i po 45 min cwiczen myslalam ze dzis nie wstane, byly cwiczenia oddechowe 2 fazy porodu i cwiczenia izometryczne , po takim dotlenieniu spalam jak aniolek i rano nawet nie slyszalam jak maz wychodzi do pracy:) dzis mialam bardzo zakrecony dzien : najpierw pojechalam zapisac sie na kurs pedagogiczny pierwszy zjazd juz za tydzień, potem poszlam do Galerii na zakupy owiedzilam smyka i 5-10-15 i kupilam 2 kaftaniki, welurowego pajaca i 2 pieluchu z flaneli ( jedna w kaczuszki a druga w zyrafy) no i po wyjsciu z zakupow zaczelo sie:( dostalam z naszej firmy ( mamy pizzerie) telefon ze przyjechaly dwie panie (jedna typowy urzednik a druga calkiem sympatyczna ) ze skarbowki - kontrol i czekaly na mnie 1 godzine az przyjade do pizzeri , mam zglosic sie z dokumentami w poniedzialek do skarbowki i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i do tego wszystkiego rozbolala mnie glowa, znajomy stwierdzil ze mamy chyba jakiegos \"zyczliwego znajomego\" ktory naslal na nas skarbowke do tego wszyskiego rozbolala mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila to chyba czas konroli, ja sie dzisiaj dowiedzialam ze mam kontrole od wtorku ze starostwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam aga*25, rzeczywiście pomyliło mi się. Ja idę do lekarza 31.01, ciekawe co mój powie na te skurcze. W pierwszej ciąży z powodu skurczy i anemii spędziłam w szpitalu ostatnie 2 m-ce, nie chciałabym tego znów. Przez ten szpital wydawało mi się , że ta ciąża trwała 2 lata. Czasem jednak warto odpuścić sprzątanie, odkurzanie i zakupy na korzyść odpoczynku. Teraz też głównie leżę ale wiem, że jak urodzę i przytulę moje maleństwo, pomyślę sobie warto było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie starszcie mnie...aga25 -ja też mam twardnienia brzucha, dość częste parcie na mocz (tak mi się wydaje), no i wrażenie niskiego brzucha. To wszystko to objawy wczesnego porodu??? Ja mam wizytę u gina dopeiro 31 stycznia,a teraz jest na urlopie. Mam nadzieję że do tego czasu nic się nie wydarzy. I jeszcze tabelka NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........30.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........29....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............27......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........27......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........27......+3.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........26.....+11........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........28......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj przezylam szok, mama baczka (chyba) chwalila sie ze dosala od meza prezent, a ja sobie dzisiaj slodko spie a moj maz \"pobudka sniadanko do lozka przynioslem\" normalnie niewiem co sie dzieje z tymi chlopami oby tak dalej hehe Miego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........30.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........29....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............27......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........27......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........26.....+11........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........28......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Dzisiaj zmienilam tydzien i niestety wage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie często w sobotę albo niedzielę mąż przygotowuje śniadanko jak jeszcze śpię, bo wie że straszy łakomczuch się ze mnie zrobił. Dziś niestety pierwsza musiałam wstać bo od 9 jestem w pracy. Raz w miesiącu muszę tu odsiedzieć 4 h w sobotę. No ale tylko do pierwszej i uciekam do domku. A wieczorem jedziemy do moich rodziców. Fajnie bo już dawno ich nie widziałam. Jutro rano zabieramy ich i jedziemy do Warszawy do mojej siostry w odwiedziny. Tak postanowiliśmy przejeździć cały wekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! izawik, nie stresuj sie niepotrzebnie, bo przeciez u kazdej z nas moze to przeboegac inaczej, Ja tez bardzo czesto chodze siku, ale mysle,ze to ma zwiazek raczej z tym,ze na noc bardzo duzo pije:-) Zreszta zawsze w nocy wstawalam choc raz siusiu i powiedzialam wczoraj o tym mojemu lekarzowi. A niski brzuch, to raczej nie obiaw wczesnego porodu, Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze juz niewiele nam zostalo:-) ewita jak widzisz nie jestes sama z dolegliwosciami i mysle,ze jak bedziesz do nas czesciej zagladac to bedzie nam wszystkim latwiej:-) ruda lala, nie masz za co przepraszac:-):-) Juz niedlugo i tez bede miala sex w lazience, a tym czasem moge pozazdroscic innym dziewczynom:-) Co do skurczow, to mam zwiekszona dawke Fenoterolu do 4 tabletek na dobe i dodatkowo Aspargin 3razy dziennie. mamo baczka, widzisz jaki dobry ten Twoj maz:-) Moj taki bedzie pewnie przez 2 pierwsze dni po przyjezdzie, a potem mu przejdzie:-) Dobra zmykam, bo szykuje sie do imprezy imieninowej,a musze umyc podlogi, to apropos porzadkow, niestety musze je raz na jakis czas zrobic, bo umre w brudzie:-( Bede bardzo ostrozna, obiecuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie straszna pogoda ciagle pada kiedys poruszalyscie temat zasilkow itd dzis na wp, na stronie glownej jest artukul na temat zasilkow na dzieci rodzicow gdzie conajmniej jedno z nich pracuje na wyspach , podaje link http://praca.wp.pl/kat,18453,wid,8688270,wiadomosc.html?rfbawp=1169296849.966 ja dzis jestem strasznie senna ( dobija mnie pogoda) ide zrobic jakis obiadek, wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie ten paskudny dzień.... Miałam dzisiaj masę nerwów. Najpierw dostawa do domu sprzętu spozniała się więc musiałam wydzwaniać i ochrzaniac kogo trzeba, pózniej z dostawcą jak juz przywiezli towar uciełam sobie niemiłą pogawędkę i nie zapłaciłam całości za dostawę, bo nie wywiązali się z umowy. Stałam się wredna w ciąży - mam nadzieje, że moje maleństwo nie bedzie bralo z mamusi przykładu. Pózniej moj ukochany pies skoczył mi na brzuszek...nic nie zrobił ale wpadłam w furię. Aaaa dla zainteresowanych - jeżeli któś lubi takie kino- \"Pachnidło\" moge z czystym sercem polecić, przepiękny film o okrucieństwie jakiego można się dopuścić wierząc swojej pasji. Zaskakujacy, ale jak zwykle ksiązka sprawiła mi wiecej przyjemności. Generalnie na takie filmy warto chodzic. Ja nie lubie Bondów i innych filmów gdzie ciągle strzelaja, zabijaja i biegają jak z pieprzem... Czasami zastanawiam sie nad faktem tych naszych dodatkowych kg. ja do tej pory przytyłam 7 kg. Brzuszek mam w sam raz - tak mi sie wydaje (dzisiejsze pomiary - 99 cm w obwodzie). W sumie wygladam smiesznie - mówia mi że jak kobieta z mega wdęciem... aaa i wiecie co...nic wczoraj nie kupiłam mojemu maleństwu - nadal mam wielkie NIC. Mnie moja przyjemnośc u lekarza czeka 5 lutego.... czaas tak szybko leci, że nie zdąze sie obejzec a juz bedzie koniec stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnie i niestety deszczowo ;) Ktoraś z was pytała o maść na opryszczkę. Od pewnego czasu używam pasty cynkowej kupionej w aptece, koszt ok 3-5 zł. Powiem,ze \"daje rade\". Ale lepiej czasem zapytac o takie sprawy ginekologa. Wiem,że jest maśc na opryszczke dla kobiet w ciązy, bo jak byłam ostatnio w szpitalu, to lekarka zaleciła stosowanie jej jedne z pacjentek. A ja byłam na tyle nieprzytomna, aby sobie zapisac jej nazwe :( zuzanka14 zanim dowiedziałam się,że jestem w ciązy miałam usunięty prawy jajowód z ok 7 tygodniowym zarodkiem. Po operacji lekarka zleciła jednak badanie Bhcg i okazało się,że w macicy rozwija się także normalna, zdrowa ciąza - 5-6 t.c. Wszystko co było przyczyną tej pierwszej ciązy, to efekt powikłan pogrypowych, bo miałam zapalenie przydatków, z ktorych bardzo długo nie moglam się wyleczyc. A poźniej okazało się,że mam zrosty w prawym jajowodzie. Tak więc jestem wdzięczna Bogu,że jednak dał mi szanse na dziecko. I moze też przez to wszystko jestem tak strasznie przwrażliwiona na punkcie mojej Karolci. Wiecie, ja tez dzisiaj myslałam juz nad chrzcinami. W jakim miesiącu bedzie najlepiej oraz ilu gości zaprosimy. To takie banalne, mogło by się wydawac.Bo wczesniej czeka nas jeszcze tyle innych wydarzeń. Aga*25** ciesze się,że wszystko w porządku :) ewita2510 dbaj o Was i odpoczywaj jak najwięcej i nie przejmuj się,że mąż musi wszystko robic.A wstawac to powinnaś tylko na siku i mycie :). Powodzenia ..........Bedzie dobrze.... Uciekam leniuchowac dalej. Jutro mąż chce mnie wyciągnąc ze soba na gielde samochodową. 😭 Pojade i bede udawal ,że mnie to baaaaardzo interesuje :P Hmmmmm w przyszła niedziele 28 stycznia Grzesiek kończy 28 lat. Echhhhhhhh a w sumie juz jesteśmy razem 10 lat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue, ja też nie wiedziałam, że przeżyłaś taką tragedię. Rozumiem Twoją RADOŚĆ i obawy związane z tą ciążą. Ja od stycznia 2006r też dwa razy poroniłam, udało się dopiero w lipcu (do trzech razy...) Ale u mnie to trochę inna sytuacja, bo ja już jedno dziecko mam. Jeśli chodzi o proszek do prania to ja używałam Lovelli. I jeszcze moje zmiany: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........30.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........29....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........26.....+11........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........28......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ale nie powiedziane ze Lovella nie uczuli dzidzi, ja tez na poczatku przez jakis miesiac urzywalam Lovelli a pozniej przeszlam na E ( sypalam poprostu mniej proszku ) i maly nie mial zadnego uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, ja rzeczy dla malucha piorę w Jelpie. Myślę, że i Lovella i Jelp to dobre proszki, kiedyś nasze mamy nie miały wyboru i prały w tym co akurat było na rynku, czyli Cypisek i płatki mydlane. My mamy większy komfort :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda mi sie wydaje ze po kazdym poronieniu pozostaje ta niepewnosc czy tym razem sie uda ja poronilam w 2001 roku a w 2002 urodzilam Mateusza, teraz tez nie zaczelo sie najlepiej ale teraz jest ok:) Light super ze sie udalo i rowniez rozumiem twoje obawy co do tej ciazy napewno wsztystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze niektore z Was musialy przejsc przez takie nieszczescie jak poronienie, Light suuuuuper ze wszystko ok, teraz juz blizej niz dalej, moje malenstwo dzisiaj tak szalalo, kopalo tatusia a tatus sie cieszyl jak dziecko, teraz chyba poszedl spac :) wydaje mi sie ze z dnia na dzien to mam chyba wiekszy brzuchol, podobno dziecko codziennie rosnie 20-40 gram. Jakie plany na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy isc dzis na impreze ale niestety dzis mezus ma dyzur w pizzeri i bedzie dopiero po 23, wogole to bylo do zalatwienia ale kolezanka dopiero dzis zadzwonila wiec nici z imprezki:( , za to nocke spedze przy kompie przygotowujac sprawozdanie z remanentu dla skarbowki na poniedzialek moje dzidzie dzis spokojne jak aniolki :) jedno sie grzecznie bawi a drugie pewnie spi :) ale odboj zrobi w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejzalam skoki, boshe jak ten czech upadl straszne, za Malyszka trzymalam kciuki w koncu to moj sasiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, ja dopiero teraz dotarłam do kompa. I już jestem smutna bo mój mąż znów wyjechał do niemiec i wróci dopiero jutro. A cały dzień tak mi podnosił ciśnienie, że już czasami poprostu niewyrabiam i zakneblowałabym mu tą jego buźkę. A zaczęło sie od rana. Wstaliśmy i mój mąż zadecydował- rozbieramy dzisiaj choinkę, po czym rozwalił dupsko przed kompem a ja męczyłam się z tą pieprzoną choinką. Potem mój mąż wziął się za instalowanie tych roletek, które kupiliśmy wczoraj. A ile się przy tym nagadał, nabluźnił, bo coś tam mu nie wychodziło. Teraz wieczorem byliśmy u jego siostry i mieliśmy później jeszcze jechać na jakieś jedzenie, ale tak zbierał się, że w końcu nigdzie nie pojechaliśmy, bo on już musiał wyjeżdżać. I znów spędzę nockę sama. Na dodatek głodna, bo nie mam w domu pieczywka, bo zapomniałam kupić. Na dodatek za ścianą u sąsiadów i na dole mają takie imprezy, że muzę słyszę tak, jak bym u siebie włączyła wieżę na full. Mam nadzieję, że jeszcze z godzinkę i zciszą troszkę. A ja taka ciepła klucha jestem,że wstydzę się iść i im zwrócić uwagę. Może jak będzie już Iga, to wtedy wparuję do nich z awanturą, że mam dosyć takiej głośnej muzyki w nocy. Bo nieraz dają czadu do 3-4 nad ranem. Jedyna dzisiaj miła wiadomość- jak pojechałam do mamy, to mamuńka moja pokazała mi jej nowe zakupy dla mojego bączka. 2 buteleczki avent, 2 smoczki, i śliczne buciki. Obiecała mi, że kupi mi jeszcze laktator elektryczny avent. Także się cieszę. Kochana ta moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×