Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Właśnie zjadłam przepyszną fantasie tiramisu z czarną porzeczką. Mówię Wam wyborna, fantazyjna. Od dziś nie jem słodyczy, no ale taki serek to chyba można no nie??? ;-) Przypomniało mi się jak ostatni byłam u mojej chrześnicy (5lat) i ona mnie tak podkarmiała bąbonierką, tzn. podkarmiała moją Igunie. I ja jej mówię, że mi sie już nie chce tych słodkości, a ona do mnie mówi, że \"może Tobie już się nie chce, ale twojemu dziecku bardzo\", a potem podeszła do mnie i mówi mi na ucho \" ciociu, tylko dobrze pogryź tą czekoladkę, bo twoje dziecko nie ma jeszcze zębów\" . Tak się śmiałam. Albo jak ostatnio była u mnie i ja zakładałam stanik, ona zobaczyła moje piersi i mówi \" jaaa, ale masz duże cycki, ale moja mama to ma inne, bo takie obwisłe, a ty szpiczaste\". Tak się smiałam. Nie wyobrażam sobie jak moja maleńka będzie walić mi takie teksty jak podrośnie. Co do wózków, to ja nie oglądałam jeszcze nic. Nawet na necie. tylko jak Wy jakiś link puścicie to popatrzę. Nie wiem kiedy będziemy kupować wózek. Czy jeszcze przed urodzeniem, czy po. Nie zastanawiałam się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie wesolo... fajne sa takie dziedziaczki. Mam taka 5-letnia sasiadke, ktora czesto przebywa u nas to non stop nas czyms zaskoczy. Ostatnio sie mnie zapytala czy ja mam mame a ja jej na to ze ta pani wlasnie na ktora ona mowi ciocia to moja mama a ona takie wielkie oczy zrobila i mowi no cos ty a ja myslalam ze to twoja tesciowa. Tez sie usmialam wtedy.Ja tez sie tak czasem zastanawiam jak to bedzie z moja kruszynka jak podrosnie i zacznie tak fajnie rozmawiac, chyba bedziemy umierac ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...odprawiłam męża do pracy i zajęłam się sobą. No może nie dokońca sobą, zaczęłam gotować jedzonko dla psa, sprzątać, wstawiać pranie..i czas juz na relakas.. Wspominacie o okresie po porodzie jaki chcecie spedzić z dzieckiem. Mi chyba nie bedzie dane posiedziec za dlugo. Jak mi nie przedłużą umowy w kwietniu, bede siedzieć na macierzyńskim do wrzesnia, a w sierpniu bede zmuszona szukać jaką pracę. Jestesmy obciazeni duuuzym kredytem mieszkaniowym i nie mozemy pozwolic sobie na pracowanie tylko przez jedną osobę. Moja mama odchodzina emeryturke (zasłuzoną) w listopadzie, wiec do tego czasu cos wymyslimy. a teraz zabieram sie za przegladanie wszych linkow z wózkami i z tym artykulem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki:) wkoncu doczytalam co pisalyscie, wczoraj nie moglam bo padl mi komp i musielismy go przeinstalowywac u mnie dzis makabryczna pogoda ciagle pada a wieczorkiem ma zaczac bardzo mocno wiac dzis ide na zajecia do szkoly rodzenia (dzis 45 min cwiczen:)) 21 Mateusz fajne imie mam tez synka Mateusza Ruda i Koala wasi synkowie to prawdziwi faceci:) Flowerska dobrze ze masz problem mieszkania z glowy co do powrotu po porodzie do pracy to pewnie ja bede wracac we wrzesniu a dzidzi bedzie trzeba znalesc opiekunke bo ta ktora mial Mateusz wyjechala do Belgii, co do zakupow dla dzidzi to nie mam jeszcze nic konkretnego wprawdzie wczoraj bylam u kolezanki i chce mi dac ciuszki po swojej malej ( ma rok) a dzis na obiad robie pierogi dla mezusia ruskie ( uwielbia je) a dla mnie i synusia z serem wiecie nie wiem co robic mam mentlik w glowie istnieje mozliwosc zebym zmienila prace tylko musialabym zrobic kurs pedagogiczny ktory sie wlasnie rozpoczal a trwa do konca czerwca , a od wrzesnia istnialaby mozliwosc abym zaczela prace w szkole jako nauczyciel , kasa mniejsza ale tez mniejsza liczba godzin w pracy, dzis rozmawialam z moja byla nauczycielka ktora podbudowala mnie mowiac ze nadaje sie do tego, jak sie zdecyduje to czeka mnie w poniedzialek rozmowa z dyrektorem, a na kurs i tak sie zapisze kazdy papier sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten artykul to jakaś paranoja...a co z miastami, gdzie jest tylko jeden szpital.. buhahah niezle, niezle. Fakt \"Faktowi\" nie mozna wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wyliczyłam sobie przypuszczalnie, kiedy będę musiała wrócić do pracy i ze wstępnych wyliczeń wynika, ze jeżeli urodzę w terminie, to do pracy wracam pod koniec września. Podobnie jak przy pierwszym dziecku, swoją opiekę nad maleństwem obejmuje mój mąż. Powiedział, że nie wyobraża sobie inaczej. Dał sobie radę przy pierszej córeczce ( miała 5 m-cy jak wróciłam do pracy ) to da i teraz. Zwłaszcza, że piętro niżej moja teściowa zajmuje się jego bratankiem, więc będzie do niego zaglądała i służyła pomocą. Jutro szoruję rano na usg, zaczynam się denerwować, ale mam nadzieję, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ja znając moje podejście i mojego Grześka, na zakupy wybierzemy się spontanicznie i kupimy coś od razu. Wózek, łózeczko..przeważnie tak robimy i zawsze jesteśmy baaardzo zadowoleni. Fakt jest też taki, że jak was czytam zaczynam wpadać czasami w panikę, że jeszcze nic nie mam. Poźniej ta panika przedkłada sie na moje sny w nocy. U mnie jest taka wstrętna pogodna, leje, wieje.. i nie mam ochoty wychodzić z domu. A założyłam sobie, że zrobie sobie spacer do miasta - do lumpeksiku, kupic może jakieś spodnie do chodzenia koło domu, bo moje dresowe, kupione na allegro spodnie po praniu się zbiegły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesada....co za pielęgniarka..może była jeszcze wstawiona. Brak słów, powaznie. Aż strach się bać kto zajmuje sie dziećmi pod naszą nieobecność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do light blue - pamiętam że masz kłópoty z wysokim ciśnieniem dostałaś cos na to -normalnie przed ciązą 120/70 i tak było do połowy grudnia ja na ostatniej wizycie miałam 135 /85 - wysokie prawidłowe + zalecenia dietetyczne teraz mam 140/95 więc już nadcisnienie - mimo diety i braku kawy - nie mam obrzęków termin do gina mam na luty - wiec chciałabym isć wczeńniej bo mnie to niepokoi -lekarkę pierwszego mam nierozgarnientą - która zawsze pyta co pani zapisać ?- wiec sama muszę zaproponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co do powrotow do pracy, to ja zamierzam jej szukac tak,zeby od wrzesnia juz zaczac. Z Bartusiem zostanie moja mama, albo Jarek jezeli do tego czasu pojdzie na operacje kolana i bedzie siedzial na zwolnieniu. Dzis tez ogladalam wozeczki, lozeczka i inne rzeczy i rowniez jestem przerazona,ze jeszcze nic nie mam, ale zakupy zrobimy dopiero jak wroci Jarek, czyli w marcu. Mam nadzieje,ze do tego czasu Bartus bedzie grzecznie siedzial w brzuszku. Izawik, moje skurcze nie sa bolesne, po prostu brzuch twardnieje i czuje jak sie napia, ale tez nie za kazdym razem jest to dla mnie wyczuwalne. Najgozej jak jestem na ulicy, bo wtedy ciezko mi isc. Nie chce panikowac z tym bieganiem do szpitala, bo wyjdzie mi,ze srednio jetsem tam tydzien raz w miesiacu, a i tak podaja mi to samo co biore w domu. Lekarze, ani moj, ani szpitalni nie potragia wytlumaczyc dalczego tak sie dzieje. Szyjka jest twarda, dluga i zamknieta. Trzymaja mnie na obserwacji a pozniej do domu. Oprocz tego nie mam boli, Bartek sie rusza, nie czuje ciagniecia ku dolowi, ani innych obiawow, o ktore zawsze pyta mnie moj lekarz. Ja mam problemy z zaparciami i moj pan doktor mowi,ze te twardnienia moga byc od tego. Wczoraj wladowalam sobie czopek glicerynowy i juz jest lepiej. Ale i tak pewnie jutro pojde do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od poloznej. Standard, wziela mocz i krew, serducho bije jak szalone. Z tymi bolami zeber kazala isc do lekarza rodzinnego, ale chyba to nie ma sensu. Chyba, ze by mnien na jaksies cwiczenia wyslal. A, zobacze. I uzupelniam tabelke: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........29.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........28....+10..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............27......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn......niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........27......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........27......+3.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........26.....+11........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........28......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........26.....+11kg.......Białystok ....... C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........20......+5...........Łódź... .... ...? Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja ostatnio czuje sie srasznie klapla, normalnie czasami mam wrazenie ze zaraz zemdleje. Ja do pracy wracam we wrzesniu dziecko dam do zlobka, tescie raczej sie nie zajma, a moi rodzie prauja, tata bedzie odbierala malego ok 12 bo tak konczy prace. Myslalm ze bedzie mi sie nudzic na L4 ale mam tyle roboty od rana siedze z dziecmi mojej siostry jezu padam, wszytsko byloby ok gdyby mi brzuch nie przeszkadzal. Mama baczka ja jako ksiegowa szkoly to bym i zaraz napisala zaswiadczenie, tak po znajomosci ;) Moja mama mnie zastepuje w szkole (tez jest ksiegowa ale w liceum ja jestem w technikum) i wlasnie mi poilczyla \"13\" ohhh ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszej tabece to chyba dziewczynki przewazaja, to nasi chlopcy beda mieec wziecie :) mx3 fajnie ze juz dolecials, zmien sobie tabelek bo zatrzymalas sie na 20 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ciekawe czy urodzimy tego 13. Czy weźmie nas przed Świętami, czy po. Moja mama chce sobie zaplanować urlop,zeby mi troszke pomóc na początku i nie wie jak go sobie wziąść, żeby jej nie przepadł. CHyba umówi się z szefową, żę jak ja zacznę rodzić to ona idzie na urlop. Chcę żeby mi na początku mama trochę pomogła, bo przecież ja dwie lewe rączki co do dzieci i pewnie na początku będę się troszkę bała. A z mamą i mężem będzie już mi pewniej. Dlatego chciałabym iść do tej szkoły rodzenia, ale jakoś nie mam odwagi tam zadzwonić i się umówić. A to dlatego, że mąż nie chce ze mną iść i mam wrażenie, że tam wszystkie dziewczyny będą z mężami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrociłam do domu. Wiatr jest okropny, az oddychac się nie da. Teściowa juz po usg, ma w nerce czy w przewodach moczowych(nie słuchałm :) jej za bardzo ) kamien o średnicy 4 mm. I ztego co wiem bedzie mozna z tym zyc..... Po porodzie nie wracam do pracy ani nie bede jej szukała. Na szczescie moj mąż nie wymaga tego ode mnie, a zarabia w swojej firmie na tyle, ze utrzyma mnie , Karolke i oczywiście siebie :) ruda_lala ten wozeczek, do ktorego podałaś link jest super. Ale nie daj Boze kupowac ci go w takim kolorze jak jest podany na zdjęciu!!!!!!!!!!!! To jest bardzo wściekły zielony, wiec w lecie bedziesz ciągle opedzała się od takich małych, czarnych muszek. nikolla80 to chyba nie ja mam problemy z wysokim ciśnieniem, ale i tak fajnie,że o mnie pamiętasz :D ;) Mam pytanie do tych z was , ktore juz rodziły. A mianowicie, czy pod bawełniany kaftanik zakładałyście jeszcze jakąś koszulke??????? Czy tylko np. kaftanik, spioszki no i rzecz jasna pieluszka???? Dzisiaj moja tesciowa wyskoczyła mi z pytaniem, czy mam jakieś koszulki pod kaftanik???? Ja jej na to,że pierwsze słysze. A ona,że to co ty dziecku bedziesz na gole ciało zakładała kaftanik??? Widzicie, jakie ja mam problemy??? Ręce mi opadają..... A oto co zakupiłam juz dla Karolinki(stan na 17.01.2007) : :D 2 czapeczki bawełniane, wiązane 1 czapeczka cieplejsza 3 kaftaniki 2 pary spodenek 1 sukieneczka 1 polarowy pajacyk 3 cieplejsze sweterki rozpinane z przodu 4 bluzeczki bawełniane 1 body z długim rękawem 3 body z krotkim rękawem 8 pajaców 3 spioszki 1 para spodni dresowych na szelkach 1 koc 1 sliniak ceratkowy Dzisiaj kupiłam szczypiorek i zaraz zabieram się za robienie kanapek. A to wszystko przez mojego meza. Zastanawiam się, ktore z nas jest bardziej w ciązy???? Ja czy on ???? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam jakies wrazeie ze na swieta bede w domu :) albo z dzieckiem alebo jeszcze zapakowana :) olalabym juz z dzidzia Boshe ale wieje zaraz mi drzewa z ogrodu powyrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tak wieje okropnie od wczoraj. A wczoraj jak wracałam wieczorem od mamy, jadąc samochodem, a było już ciemno -na drodze leżał taki wielgaśny konar drzewa i którego nie zauważyłam i wjecałam na niego. Aż boję się iść do auta i zobaczyć czy się nie porysowało, bo wczoraj po ciemku już nie widziałam. A jak porysowałam to będę miała ciepło u mojego męża, bo jego autko to jego cacuszko i nie daj Boże żebym coś z nim zrobiła. Ale jak coś to się nie przyznam. Będę palić głupa. Zawsze tak robię jak coś napsocę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla to ja mam problem z cinieniem, mam podobne ale lekaz stwierdzil ze nie jest az tak zle, ogolnie kobiety w ciazy maja wyzsze cisnienie, jak na razie nie biore zadnych tabletek na cisnienie. Ja tez bym nie musiala wraca do pracy, ale chce, bo jak zrezygnuje z pracy i pojde na wychowawczy to juz nie bede miala gdzie wracac, a potem maluch pojdzie do przedszkola a ja w domu zeswiruje bo mysle ze bedzie mi pozniej ciezko cokolwiek znalezc, a sekretarka meza nie mam ochoty byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zarejestrowałam się do ginekologa. Termin mam na 31 stycznia, poźniej szanowny moj Pan doktro wybiera się z całą swoją familią na narty. I lekarze narzekają,że mało zarabiają :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zarejestrowałam się do ginekologa. Termin mam na 31 stycznia, poźniej szanowny moj Pan doktor wybiera się z całą swoją familią na narty. I lekarze narzekają,że mało zarabiają :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 cicho byc :D:D:D ;););) ja od dłuższego czasu własnie robie za takową męzową sekretarke.I on moze sobie spokojnie jeździc po kraju a wszystkie urzedy i takie tam ma pozałatwiane. Pisze dopóki mam prąd, bo własnie wyłączyli juz na ulicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez sie obawiam co to dzisiaj moze byc, jakies tornada czy cóś ma dzisiaj przejsc nad polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś muszę już zmienić tabelkę bo dawno nic nie uaktualniałam a zmiany są widoczne ;) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........29.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........28....+10..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............27......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........27......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........27......+3.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........26.....+11........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........28......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........20......+5...........Łódź... .... ...? Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka, tez sie zastanawiam (bo tez mam na 13) czy moj dzidziulek wykokosi sie przed swietami czy po. wolalabym przed. a najgorzej jak przyjdzie mi lezez w szpitalu w same swieta, ojojoj ale bede zmartwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ktore tematy mnie rozwalaja, wizdialam gdzies jeszcze temat ze 16-ta bardzo pragnie dziecka i juz sie od pol roku stara... Wlasnie wpieprzylam (nie zjadlam) lody z galaretka agrestowa, bananem i bita smietana, a potem dupa rosnie :) a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zuzanka ale pyszności wcinasz a ja w pracy siedzę i taka już głodna jestem że szok. Ale za 15 minutek lecę do domku i też coś wtrząchnę hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tym terminem porodu też mam pewiem problem, ponieważ mi wypada na Niedzielę Wielkanocną. A jak byłam z moim cukrem u lekarza, to pani doktor powiedziała, ze przy cukrzycy nie wchodzi w grę przenoszenie ciąży i jak dzidziuś się nie urodzi do terminu, to oni wtedy wywołują poród. Nie dość że skurcze są bardziej bolesne przy pododach wywoływanych, to jeszcze mieliby mi to robić w święta...mam od razu wizję pijanych lekarzy i połoznych siłą oderwanych od świątecznego stołu...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×