Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ech... witam Obudziłam sie o2 w nocy i nie mogłam spać do 5:40. Zasnelam przed 6 i obudziłam sie jakąś chwilke temu. od razu wziełam słuchawke w dłoń i zadzwoniłam do mojej pracy, a tam usłyszałam, że kadrowa jest na zwolneieniu do konca tygdonia i nic nie ustala.Pani w rachunkowości powiedziała, że postara się sprawdzić. Ale znając jej podejście nie bedzie jej sie chcialo....przesada nie kumam tego. Dzisiaj mialam mega bezzsensowne sny, snił mi sie nawet jeżdziec na białym koniu, który miał problemy z jazda konna...i że moja przyjaciółka jest w ciąży w tym samym miesiącu co..ale by były jaja gdyby tak było hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... witam Obudziłam sie o2 w nocy i nie mogłam spać do 5:40. Zasnelam przed 6 i obudziłam sie jakąś chwilke temu. od razu wziełam słuchawke w dłoń i zadzwoniłam do mojej pracy, a tam usłyszałam, że kadrowa jest na zwolneieniu do konca tygdonia i nic nie ustala.Pani w rachunkowości powiedziała, że postara się sprawdzić. Ale znając jej podejście nie bedzie jej sie chcialo....przesada nie kumam tego. Dzisiaj mialam mega bezzsensowne sny, snił mi sie nawet jeżdziec na białym koniu, który miał problemy z jazda konna...i że moja przyjaciółka jest w ciąży w tym samym miesiącu co..ale by były jaja gdyby tak było hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... witam Obudziłam sie o2 w nocy i nie mogłam spać do 5:40. Zasnelam przed 6 i obudziłam sie jakąś chwilke temu. od razu wziełam słuchawke w dłoń i zadzwoniłam do mojej pracy, a tam usłyszałam, że kadrowa jest na zwolneieniu do konca tygdonia i nic nie ustala.Pani w rachunkowości powiedziała, że postara się sprawdzić. Ale znając jej podejście nie bedzie jej sie chcialo....przesada nie kumam tego. Dzisiaj mialam mega bezzsensowne sny, snił mi sie nawet jeżdziec na białym koniu, który miał problemy z jazda konna...i że moja przyjaciółka jest w ciąży w tym samym miesiącu co..ale by były jaja gdyby tak było hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Melduję się z domu....mam 2 tyg zwolnienia, ależ się cieszę. Najbardziej z tego, ze nie muszę w tą ślizgawicę ruszać się z domu. Wczoraj byłam u lekarza, dostałam Aspargin na skórcze w łydkach i jakieś dowcipne globulki, bo od 2 dni miałam lekkie upławy. Niby nic nie piecze, nie swędzi, ale nie jest przyjemne. Z córcią wszystko ok, słuchaliśmy serduszka, a lekarz podotykał mi brzucha i stwierdził, ze pływa sobie jeszcze maleńka jak chce, a na koniec dostał kopniaczka, za to ze ją obudził :-) Szyjka w porządku, zamknieta szczelnie :-) Czeka mnie słodkie leniuchowanie... buzia mi się uśmiecha na samą myśl. Light pytałaś co założyć na pieluszkę tetrową? W sklepach z artykułami dziecięcymi są do nabycia specjalne majteczki z ceratką, zapinane po bokach na 2-3 guziczki. Używałam takich przy Gabrysi, bo jej się na początku od papmersów bardzo odparzała skóra i lekarz kazał przejść na tetrę. No ale musze przyznać, ze pieluchy tetrowe są uciążliwe, Gotowanie, prasowanie, no i jeszcze trzeba mieć dużo miejsca na suszenie. My korzystaliśmy z nich zimą, więc nie było mowy o wywieszeniu na balkon, wiec pokój w którym mieszkaliśmy u teściów był zawieszony sznurkami i tam suszyliśmy, bo kaloryfery i łazienka były na okrągło zajęte praniem :-) Mam nadzieję, że teraz będę stosowała jednorazowe... No cóż zmykam na trochę, idę polezeć bo kręgosłup szwankuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze tabelka NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz izawik..........02...........32.....+5..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........30....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........29......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Byłam dziś rano u gina w związku z moim bolącym, twardym brzuszkiem i niestety zaraz idę do szpitala na izbę przyjęć. Z tego co powiedział mi gin taki stan może doprowadzić do wywołania porodu a tego bym jeszcze nie chciała bo dzieciątko jest za malutkie. Trzymajcie za nas kciuki by wszystko dobrze się skończyło. Jak wrócę to powiem co i jak, na razie tylko boję się okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia - i 0 skurczy :) margolcia1 !!!!! maicie rację !!!!! domku lepiej lezeć - więc jestem grzeczna - chociaż korci mnie - mam okają aby kupić prezent dla męzusia - a tak co dostanie buziaczka .... i nic więcej :) echchc sypie , sypie mazy mi się lepienie bałwanka z dzieciątkiem - za rok będzie mogło sobie popatrzec jak rodzice sie bawią - TO jest super ze bezkarnie można robic to wszystko o w dzieciństwie i nikt nie ma ci e za wariata !!! Ja nie mam surczy przynajniej ich tak nie odbieram - otre kłucie w podbrzuszu -ciagnące tak 2 razy dzienne chyba pojadę do gina na kontrole - może po tyg lezenia z tych 2 cm znowy sie uspokoiło ? PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia, nie denerwuj się, bo to akurat może Ci zaszkodzić. W szpitalu zaopiekują się Tobą i Twoim brzuszkiem, abyś bezpiecznie dotrwała do końca ciąży, to jest NAJWAŻNIEJSZE!!! Nosek do góry, wszystko będzie dobrze. 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmhmm jak pisałyście że macie dwa łózeczka - to jedno normalne a drugie turystyczne? ja się zastanawiam - dziecko bedzie musiło być czasem podrzucane do dziadków na cały dzień - jak w zobku- i tam chce abe miłao zbliżone warunki jak u się bie w domu - własne łózeczko - to własnie turustyczne ? zastanawiam się czy maluch moze być tak przerzucany? jak juz to w wjakim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TaBELKA - ZMIENIAM TYLKO TYDZ - WAGA SPADŁA - A DZIWNE BO SIĘ NIE RUSZAM PRAWIE NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz izawik..........02...........32.....+5..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........30....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........32.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........29......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGLADAŁYŚCIE WCZORAJ tvn uwagA - reportaż o gorzowskim szpitalu gin-poł ? makabra - dostał czarne serd w akcji rodzic po ludzku i słusznie - mam nadzieje ze zadna z wass saię tam nie wybiera !!!! mozna sprawdzić jak notowany jest szpital do którego się wybieram ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajciee babuszki!!!! margolcia1 nic sie kochana nie denerwuj , w szpitalu bedziesz sie mniej denerwowala wiedzac ze jestes pod fachowa opiekaa wracaj do nasz szybciutkoooo :) pamietamy o Tobie 🌼 pocieszam Cie ale wiem jak sama lezalam , tlumaczac sobie tylko tym ze to dla dobra chlopcow :) glowa do goryy i tak jak zyczy Ci nikolla80 zeroooooooooooooo skurczy nikolla80 ja pisalam ze mamy zamiar kupic odrazu dwa lozeczka , zeby blizniaki lezakowały sobie od poczatku same , a z tym lozeczkiem turystycznym swietny pomysl , np. jak sie gdzies wyjezdza cz podrzuca dzieciaki do dziadkoww tak jest wygodniej!!!! co ja sie mialam Was zapytac...... hmm ooo wlasnie zazywacie kwas foliowy , ja od wypisu ze szpitala mam nadal zazywac kwas foliowy + hemofer+magneb6 i witaminki noi o nospieee zapomnialam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla 80 słyszałam,ze jak dzieciatko musi zostawać z kimś innym to przynajmniej na początku lepiej jest jak zostaje w swoim domku,czyli ta osoba przychodzi do dziecka,bo przynajmniej jak nie ma ukochanej mamusi to wszystko inne jest znajome:) ale wiem,ze pewnie nie zawsze się tak da zrobić:(my właśnie łóżeczko turystyczne trzymalismy u dziadków i jak zostawalismy tam na noc to dziecko miało gdzie spać,taki maluszek nawet do 3 miesiaca mógłby spac w wózeczku,ale to wszystko zależy od dziecka.Znam takie mamy które nawet juz roczne maluchy usypiaja w wózku a później dopiero przenoszą do łóżeczka,bo inaczej nie chcą spać:) jedno jest pewne nie dajcie sie dziewczyny skusic dzieciaczkom na spanie z Wami w jednym łóżku!!!!!!!!!! czasami mamom nie chce się wstawac do karmienia więc śpią z dziećmi,ale wierzcie nie ma nic gorszego wystarczy zrobic tak kilka razy i dziecko bardzo szybko sie do tego przyzwyczaja,niestety odzwyczaic od tego jest potwornie trudno,wiec naprawdę nie polecam! jejciu ale u mnie senny dzień,najchetniej cały bym przespała,gdyby tylko mój mały diabełek mi pozwolił na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee madziunka26 zobacz jestes szybsza o minuteeeeeeeeeee:P:P:P:P mam na cos ochoteee tylko sama nie wiem na co.......... chyba zjadłabym lody mietowe z kawałkami czekoladyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ale jesteśmy szybko reagujące. Dziewczyny też tak macie,że wasze dzidzie ruszaja się jak szalone kiedy jestescie same w domu albo z partnerami a kiedy przychodzi ktos z zewnątrz to dziecko sie uspokaja?Moi rodzice przyjeżdżają tak raz w tyg. i mój mały wtedy jest taaaki spokojny,że aż zawsze zaczynam się martwić,że coś jest nie tak. Dziś idę pierwszy raz do szkoły rodzienia-ciekawa jestem jak będzie.Trochę się denerwuję-sama nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam dziewczyny heheh !!!!! sprawdziłam i nie jest tak zle - Kraków jest wogóle wysoko oceniony :) mam takie jeszcze głupie pytanie - chodzi o połozną po porodzie - skąd ja załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka26 ja mam wsumie podobnie jak ja dotykam brzuszka , leze sobie jestem odprezona chlopcy wala jak szaleni jak chcialabym komus pokazac falujacy brzucholll wtedy jak na zlosccc siedza ciuchutkoo ale nie zawszee :) wszytsko na przekor:) nie denerwuj sie szkola rodzenia , na pewno wyniesiesz z niej samee praktyczne i przyjemne rzeczy i mile wspomniaaa sama chetnie zapisalabym sie do takiej szkolyy , dowiedzialabym sie moze wiele ciekawych rzeczy o noworodkach sposobie karmienia blizniatt itp. ooo wlasnie chlopcy sie ruszajaa:P:P: lallaala jak cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Trzymaj sie margolcia, szpital nie taki straszny jesli ma pomoc. Tak sobie mysle, ze to jest tez okazja do poznania innych kobitek w ciazy. Wiem, ze trafiaja sie rozne, marudzace albo brudne ;( ale jakby byl ktos sensowny to takie znajaomosci moga potem dlugo przetrwac i przeciagnac sie na spacerki do parku. Po wczorajszym kisielu dostalam tylko zgagi, ale smakowal mi baaaardzo. Podjelismy decyzje, ze wozek lozeczko i fotelik kupujemy w Polsce. Pare innych robiazgow tez, bo nie widze tu wcale ladnych kocykow albo poscieli. I tu zmuszeni bylibysmy kupic wszystko najtansze a tak moge juz zaszalec. Dzisiaj poszukam ladnego lozeczka z szuflada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzidzia uparcie uciska mi wątobe - moze ma tam cieplej ? wydaje mi sie że teraz leży poprzecznie i bardziej u góry !!!! czasami cału brzuch mi faluje - ale to o 5.00 nad ranem - ulubiona pora - trudno wtedy prezentować gościom ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
witam mamuśki Nikola jak ciśnienie? ja też mam problemy z ciśnieniem. Biore depogyt 3x2 tabletki. i nieraz nadal jest dość wysokie. jutro mam usg zobaczymy czy dzidzia rośnie bo przy wysokim cisnieniu moze być bardzo malutka. ale mam nadzieje że jest oki bo jak miałam 2 grudnia usg to była w normie jej waga i wszystko inne. życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff -znalazłam w końcu babeczkę z ciśnieniem - wysokim .pamiętałam że kóraś z nas ma jeszcze ten problem- teraz biorę 1 tabl wieczorem i cisnienie ładne 120 / 70 naj(160/100) też chciałabym usg - aby zobaczyć czy wszystko oki - trzeba jakieś specjale - bad przepływy czy coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
ja narazie mam normalne jak by wrazie dzidzia nie rosła ide do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
na udraznianie czy coś takiego dziwne bo ja nigdy nie miałam wysokiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie :) - jedwo 115/ 60 - konieczność picia 5 kaw !!! przynajmnie tyle ze z moczem wszystko oki - nie mam białka badam 1 na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla 80 nie martw sie na zapas :) w szpitalu gdzie bedziesz rodzic maja Twoje dane i to szpital przesyła informacje do danej przychodni a poza tym jak wrócisz do domku dostaniesz wypis ze szpitala to mąż lub ktoś z rodziny musi iść zgłosić dziecko do przychodni do której chcecie chodzic i wtedy położna jak przyjdzie z pierwsza wizyta to na ogół przynosi ze soba wszystkie papiery i wtedy wybierasz sobie z nia pediatre:) póxniej juz położna przestaje przychodzi ale za to przyłazi pielegniarka srodowiskowa nigdy nie lubiałam tych wizyt,bo one zawsze przychodzą w najgorszym momencie hihihih to znaczy jak masz najwiekszy bałagan i wszystko wali ci sie na głowę:) Mammonka ja też mam troche podwyzszone cisnienie a w p[ierwsej ciąży było to samo 3 razy wysyłali mnie do szpitala robili wszelkie mozliwe badania,usg dopllerowskie i wszystko było w najlepszym porządku,po prostu nie było wiadomo skad u mnie to cisnienie aż w końcu wymyslili,ze to chyba ciąza powoduje u mnie to cisnienie): też brałam dopegyt,mój lekarz prowadzacy pracował w szpitalu i bardzo chetnie mnie tam wysyłał,ale mi się to wcale nie podobało:( jedyny plus z tych pobytów w szpitalu to to,że dziewczynki te które musicie sie tam wybrac to zapoznacie sie ze szpitalem i jak juz pójdziecie rodzic to bedzie Wam raxniej,ja po tych 3 pobytach tam to znałam juz wiekszość lekarzy.położnych a nawet salowe:) teraz chodze do innej ginki i ona aż tak nie panikuje z powodu tego mojego cisnienia zreszta ja na ogół mam niezłe to cisnienie tylko zawsze przed wizytą mi skacze mam chyba syndrom białego fartucha:) ale kobietki szpital naprawdę nie jest taki zły,ja teraz nie chciałabym tam iść ze względu na to,że musiałabym zostawić moja kochana córcię i bardzo bym sie martwiła leżąc tam co ona w domku porabia tym bardziej,że ona teraz ma taki etap,ze tylko mama i mama :)jak jest mama to jest ok a jak juz dłużej nie ma mamy to jest kiepsko:) cisnienie trzeba kontrolować dość często w domu jeśli się ma z tym kłopot,bo faktycznie przy wysokim cisnieniu moga szwankować przepływy między organizmem matki a płodem i dziecko jest wtedy źle odżywiane i może nie rosnać tak jak powinno,ale jeśli dzieciatko przybiera prawidłowo to nie powodu do paniki:) trzymam kciuki za wszystkie które muszą iść do szpitale ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×