Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

trzymam kciuki !!!! dopegyt - strasznie ogłupiająco dziła - nie wiem jak dajesz sobie rade na takich dawkach. ważne że dzidzia miał komfort :) uzupełnij tabelkę - może jakieś zmiany płci dzieciątka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
jeszcze nie jutro porozmawiam co i jak ale pewnie bede miała bo dzidzia ułożona jest posladkowo wiem o tym bo w sobote byłam na pogotowie bo cały dzień nie czułam ruchów i nie mogłam zrobic kroka tak mnie bolało w pachwinie na pogotowiu zrobili takie szybkie usg i wyszło ze lezy pośladkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz izawik..........02...........32.....+5..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........30....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........32.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........29......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
i jeszcze tydzień ciązy bo zapomniałam NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz izawik..........02...........32.....+5..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........30....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........32.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........29......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka - na razie cenrum jak skończymy remont to niestety głębokie obrzeża :( chodzi mi o to czy trzeba sie gdzieś zgłosić ? najgorsze jest to ze nie wiem gdzie bede mieszkać po porodzie wszystko stoi pod znakiem zapytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka123 zaszalalas ale tym sposobem masz juz mnieeeeej na liscie ja teraz musze zrobic koniecznie zakupy dla siebie musze kupic jeszcze jedna koszule do karmienia , nie mam biustonoszy , musze kupic majtki poporodowee itp rzeczy ktrore sa potrzebne kobiecie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! margolcia, trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze, u mnie ten problem zaczał sie w 5 miesiacu i dotrwalam do tej pory i mam nadzije,ze wytrzymam jak najdłuzej. A ktoras z dziewczyn pisala, ze poznala lekarzy i polozne podczas pobytu w szpitalu. To prawda, ja tez zawarlam znajomosci i dzieki temu nie boje sie tak porodu:-) Flowerska moj Jarek mieszka na Bromley North. To jest połodniowy wschód Londynu. Paulka, Ci fajnie,ze masz juz tyle rzeczy, no i zazdroszcze,ze mieszkasz w Krakowie. Ja mam rodzine w Nowej Hucie i uwielbiam tam przyjezdzac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daleko, bo ja na samej polnocy. Jak chcesz kupic tanio to jak zwykle Primark, Peacock a nawet zwykle Tesco, Asda i Boots. A pozostale jak Next, H&M Mother Care to wiesz jakie maja ceny, mozna kupic cos na wyjscie ewentualnie. Szukam wytrwale lozeczka i szukam, juz mam dwa typy, ale drogie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z podwórka z córką i pieskiem. Ulepiłyśmy bałwana, chociaż pewnie na krótko, bo temperatura dodatnia. Ale co tam, przynajmniej Gabi miała radochę, a ja trochę dotleniłam maluszka :-) Ja też jeszcze muszę dokupić parę rzeczy dla siebie np biustonosze do karmienia, z doświadczenia wiem, że są bardzo przydatne, no i jeszcze przynajmniej jedną koszulę do karmienia. Poprzednim razem rodziłam we własnej, która po porodzie poszła od razu do kosza. Także w szpitalu miałam 3 koszule, teraz też tak planuję. Kurcze myślę sobie, ze gdzieś na początku marca będzie trzeba spakować torbę do szpitala :-) Bo to nigdy nic nie wiadomo. Może się zdarzyć że urodzę wcześniej, a ja lubię być na wszystko przygotowana wcześniej. W ostatniej chwioli i w takich nerwach o połowie rzeczy można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, ale sie naczytalam, teraz nie mam czasu nic naisac, musze sie brac za nauke. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie obiadek , kaftofelki watrobka za ktora nie przepadam ale troszeczke zjemm i kapusta pekinskaaaaaa na deserek kupilam sobie batonikaaaa ktorego zjem lezac w lozku i czytajac gazeteee boze jakkkkiee lenie znas:D wiciaaa biedactwoooo , jak wszytsko ogranies znapisz chociaz jak sie czujeszzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarlam do domu, boshe ale leje deszcz. Fajna ta gazetka z oliwi baby ciekawe artykuly, bylam dzisiaj na tej nieszczesnej gluzkozie 75g fuj ochyda naciagalo mnie strasznie, ale niestety nie moglam uzyc cytryny bo mi niepozwolono, jutro bede miala wszystkie wyniki, chyba dzisiaj sie najem slodyczy w razie jakbym od jutra juz nie mogla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, wspolczuje Ci tego badania:-( Ja tez mam dzis ochote na słodkie:-) Flowerska w Primarku to sie juz nawet troche zaopatrzylam przed wyjazdem, ale w takie bezpłciowe rzeczy, a moj maz ma dokupic. Na Bromley nie ma Peacock, ale na wakacje kupilam tam chlopiece kompleciki za 1,5 funta i do dzis załuje ze jeszcze wtedy nie wiedzialam ze niedlugo bede w ciazy. Teraz to moj maz nie bardzo ma czas zeby jezdzic gdzies dalej po zkupy:-( W Next i tym podobne to wiem ile co kosztuje, ale ciuchy sa rewelacyjne, watpie jednak zeby moj Jarus az tak sie szarpnał. Chociaz kto wie moze swojemu synusiowi nie bedzie załował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska, a z wózkami i łóżeczkami nie mam rozeznania, bo nie bardzo patrzylam na takie rzeczy.Od poczatku nastawialam sie na powrot do Polski, a teraz coraz czescie zastanawiam sie nad wyjazdem jak mały sie urodzi. Oj sama juz nie wiem co robic. A Ty kiedy chcesz wrócicdo pracy po porodzie i wogole jaesli moge zapytac to czym sie zajmowalas przed ciaza? Długo jestescie z meżem w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet w tych drogich cos sie trafi okazyjnie albo po prostu jest zbyt ladne zeby nie kupic. Ostatnio w mothercare widzialam pare przecen i to niezlych, ale jakos jeszcze czekam niewiadomo na co. Wlasnie pojadlam barszczu czerwonego. Pycha; nic tylko leniuchowanie i jedzenie. Mam jedno pytanie formalne co do lozeczek drewnianych. Co jest lepsze i przydatne, jak wyciagaja sie 2-3 szczebelki, zeby lapek mogl wychodzic jak bedzie wiekszy czy cala obnizana scianka ze szczebelkami?? Zielona jestem w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie juz ponad 3 lata. Moj powrot do pracy jest bardzo watpliwy, przynajmniej do czasu jak maluch bedzie mogl isc do przedszkola. Jestesmy tu sami i ie mam nikogo do pomocy. Przyjezdzalam do londynu jeszcze na studiach i wtedy robilam wszystko. A w 2004 po obronie pracy magisterskiej przyjechalam i pracowalam w sklepie z sukniami slubnymi i wieczorowymi. W kwietniu zeszlego roku zwolnilam sie i juz nie poszlam nigdzie na stale ale zrobilam kurs biurowy i pracowalam dla agencji dorywczo w roznych firmach. Na szczescie bylo tego na tyle duzo, ze dostalam macierzynski i juz mi placa od zeszlego tygodnia, bo z jednej pensji to tak na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem cos o zyciu z jedenej pensji, w naszym przypadku bardziej oplacalny byl moj powrot do Polski niz pozostanie w Londynie i my wynajmowalismy tylko jeden pokoj. Co prawda Jarek ma teraz lepiej platna prace niz wtedy gdy ja bylam tam z nim, ale i tak boje sie co by bylo gdybysmy pojechali do niego z Bartkiem. Dlatego zdecydowalismy, ze wroci w marcu i poszuka pracy tutaj,mam nadzieje ze szybko cos znajdzie:-) A jak nie znajdzie to wtedy zobaczymy:-) Łożeczko bardzo fajne, tez poluje na rzezbione:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objadłam się jak bączek sardynkami :) Boshe - ile juz macie bo jeszcze padnę w panikę . chciałabym karmić piersią - po jakimś czasem do pracy i czeka mnie odciąganie pokarmu laktator - czy wystarczy ręczny - elektr jest drogi - alr jeśli konieczny to się nastawię na zakup. Macie jakues doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwilke powiedziec WAM tylko ze chlopaki daja mi niezle popalic jej jak zaczynaja na raz figlowac to po mnie , brzuch na wsyztskie strony sie stawiaa ile wytrzyma? nie wiem hhiihihihi okropnie uciskaja mi tez na pecherz ale mamusia jest twarda!!!! wlasnie kochane mialam sie was zapytac czy jak przez cala ciaze nie pilam mleka po prostu nienawidze go , nie przejdzie mi przez gardlo to mam szanse karmic piersia bo wszyscy mnie strasza ze nie bede miala pokarmu:( slyszlalam tez ze mleko w ciazxy uczulaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Czytalam was ukradkiem całe popołudnie, ale dopiero teraz znalazłam czas na napisanie kilku słów. Za waszym przykładem wziełam się do usuwania metek z ubranek dla Karolinki. Niektóre dały się łatwo, ale po niektórych musiałam zszywac ubranko od nowa :( W miedzy czasie moją teściową odwiedziłą jej kuzynka ze swoją prawie 3 letnią wnuczką. Wybawiłam się i wysmiałam za wszystkie czasy. A najzabawniejsze jest to,że mała cały czas pchała się do mojego brzucha i wołała :Karolinka spisz????? A ja tłumaczyłam,że śpi, bo jest jeszcze malutka,ze budzi się w nocy :D Tak wiec mozna przyznac,ze dzień upłynął mi całkiem miło :) Jutro idę do ginekologa. Mam nadzieje,ze moje zapalenie szyjki juz się wygoiło :(. Niestety nie podglądne sobie Karolki. Najważniejsze, to zeby wszystko było dobrze. Zdałam sobie sprawe z tego,że znowu musze zrobic odrosty . Ale chce poczekac jeszcze troszkę, co by w miare znośnie wygladac w szpitalu :D I nie straszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ja ci nie nie umiem powiedziec jaki ma wpływ mleko na laktacje, bo w tej sprawie tez jestem zielona. Przez całą ciąze pije mleko, ale w miare rozsądnie, bo słyszałam,że jak sie przesadzi, to maleństwo moze mieć skaze białkową. Nie wiem czy poprawnie uzylam określenia i czy to prawda. Jeśli nie lubisz mleka, to mozesz przeciez jeśc jogurty i inne przetwory mleczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, ja tez nie wiem jak jest z tym mlekiem. Wszyscy mi mowia zeby pic, bo bedzie pokarm to pije co jakis czas,ale niezbyt regularnie. Jak mi sie zachce to pije. Light ja z metakami przy ubrankach przechodzilam to samo, koszmar jak sa wszyte:-(! Ciekawe jak tam moja szyjka sie czuje. Zastanawiam sie jak wytrzymam do 12tego, wtedy mam wizyte lekarska i mam nadzieje USG. Tak sobie mysle jak kiedys bez sprzetu lekarze wykrywali takie problemy w ciazy. Chyba musieli sie opierac tylko na zwykłym badaniu. Dzis mam dzien gdzie mysle sobie o moim mezu i naszym wspolnym pobycie w Anglii. Tak sobie mysle,ze moj powrot to chyba jakas reka Boska byla, bo przeciez tam przy trzech USG i bez badan lekarskich raczej by mi nic nie znalezli:-( Dlatego trzymam kciuki za margolcie i mike,dobrze ze podczas badania udalo sie wykryc komplikacje i dziewczyny trafily pod opieke lekarska, zostalo im tylko 2 miesiace i napewno szczesliwie dotrwaja do konca. I mam nadzieje,ze ja tez wraz z nimi:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal mam dołka i nic mi sie nie chce... jestem lekko podłamana. W lutym bede miała mega katasrofe finansową - wszystkie wydatki w jednym miesiącu. Ubezpieczenie auta, przegląd, podpisanie umowy z wodociągami, kredy mieszkaniowy i pożyczka do tego raty... jestem przerażona! Zapomniałam a może przez ten cały remont wyleciało mi z głowy, że wszystko w tym miesiącu się nam zwala. Jestem tak przerazona, że płaczę odkad mój misiek pojechał do pracy, bo on mi nie pozwala płakac... Dzisiaj przyszła moja przyjaciółka ze ślicznym prezencikiem dla mnie - kupiła mojej niuni cudowny dresik. Ubierze go dopiero jak bedzie miała 6 miesiecy bo jest troszkę duzy - ale już nie mogę sie doczekac jak go włozy bedzie wyglądała ślicznie. Wczoraj nie zjadłam kisielu, więc dzisiaj zrobiłam sobie wiśniowy z tartym jabłkiem - pychota. Zjadłam i po chwili już nie było w miseczce nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac,ze moj Bartus bedzie mial 2 miesiace mlodszego kolege:-) Moja kolezanka, o ktorej pisalam jakis czas temu,ze jest w ciazy tez bedzie miala synka. Wczoraj miala USG 3D i jest wniebowzieta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!! Ale miałam zaległości. Niestety coś mi się komp wiesza i jutro mój mąż będzie próbował go reanimować. Co do Was coś napisałam od wczoraj, to ta cholera się zawiesiła i wszystko się skasowało. Więc czytam was też na raty. Lepiej już kończę nim się znów zawiesi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa, a wiesz juz kiedy uda sie wyjasnic ta sprawe? wspolczuje Ci,ze sie tak denerwujesz, ale zobaczysz napewno znajdzie sie jakies wyjscie. Jak wygram w tego totka, o ktorym pisałam, to Ci zasponsoruje co bedziesz chciala:-) Zapomnialam ostatnio zapytac o Twoje uczulenie, przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala, dawo Cie nie bylo to i zaleglosci duze:-) naprawiaj szybko komputer i wracaj do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×