Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej lightblue-piszesz że chcesz kupić pieluchy tetrowe na Allegro. Powiem Ci tylko że kumpela też tam je kupiła bo były trochę tańsze i żałuje bo są cieńsze i w ogóle takie jakieś dziwne jak papier. Ja więc chyba pójdę normalnie do sklepu, pooglądam, podotykam i tam kupię. Te pieluchy często są wykorzystywane (dziecku się uleje, itp) więc muszą być solidne. Można też kupoić nie tylko białe ale też z jakimś wzorkiem. Co do mojego obwodu brzucha to ja mam 98cm. A przed ciążą jakieś 70-72cm. Ładnie poszłam :-D Teraz idziemy z Wiktorkąą zjeść obiad-makaron z sosem brokułowo-serowym i kurczakiem. No to na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja dzis bylam juz na spacerku z bratankiem, bo słoneczko od rana pieknie swiecilo:-) Z prowadzeniem auta nie mam dylematow, bo nie mam prawka:-( Strasznie mnie to denerwuje bo na kazdym kroku jestem od kogos zalezna, ale jak juz urodze to zrobie,zeby z malym sie autobusem nie tłuc. Fajnie,ze macie dzis wizyty u lekarzy, ja na swoja musze jescze tydzien poczekac. ewita nie martw sie, wszystko bedzie dobrze, a jak ktg i badanie wyszlo ok to nie masz sie czym martwic, bo przeciez oprocz faszerowania lekami i tak nic by Ci juz nie zrobili, a lezec mozesz w domku. Light ja dzis wybieram sie do tesciowej, chuba tez zmierze cisnienie przed i po wizycie:-) ruda lala, melduj sie, co sie z Toba dzieje?????? mamo baczka, nie boj sie zajec, kto by pomyslal,ze Ty taka wstydliwa jestes;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły pomysł Aga, ja też swój dodałam do stopki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam zeby pod koniec ciazy podac nr komorki ze jak juz bedziemy w szpitalach zebysmy wiedzialy co sie u nas dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja też. Już wcześniej o tym też myślałam. Ale ostrzegam--- >mamy nasze forum i tutaj mamy mówić tak jak wcześniej o wszystkim, a nie kryć się na gg!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na gg jestem raczej sporadycznie :-) Ale fajnie że pomysł się \"sprzedał\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja kochane podaje swoj numer gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Was dodalam do listy ;) Jestem na gg prawie zawsze ale zawsze sie ukrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę za ciosem i też podaje mój numer... jak mam włączony komp zawsze jestem na gg, ale zawsze staram sie byc ukryta!! hehe I tez mam apel do was..plisss piszcie duzo na forum bo inaczej strace najlepsze źródło wiedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ten kaszel mnie wymeczy chcieli mnie w szpitalu zostawic przez ten kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniła moja szefowa zapytać ja się czuję. Powiedziała, ze mam sie niczym nie przejmować, tylko dbać o siebie i dużo wypoczywać. Miło mi się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, faktycznie teraz będzie łatwiej pogadać na gg,ale też mam nadzieję że nasze forum nie upadnie. Tam (na gg) jest o tyle lepiej że widać kto kiedy jest dostępny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam naszego forum nie zamierzam opuścić. Lubię tu spędzać czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie czasem mozemy robic sobie grupy dyskusyjne na gg.... za pól godzinki ide przygotowac moje pewne częsci ciała do badania - haha. Zabiorę ze sobą chyba moja mame bo nie chce jechac sama - moj mezulek dzisiaj ma za duzo do robity, w sumie sama mu ja znalazlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie zbadałam sobie cukier i już wiem, ze sosik do spagetti to u mnie odpada na długo, bo wyszedł dużo ponad normę. Kurcze, szkoda mi tej mojej niuni, ze pozbawiam ją fajnych potraw, ale czego się nie robi, zeby tylko urodziła sie zdrowa. Mój brzuszek stanął w miejscu (podobnie jak waga) i ma rozmiar 100cm. Dokładnie tyle samo mam w biuście :-) a dzisiaj usłyszałam od znajomej sprzedawczyni, ze lichutko wyglądam, bo mam sińce pod oczami. Nie ma to jak komplement :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kupiłam na allegro przybornik do łóżeczka i czaję się na przewijak. Ale aukcja kończy się dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozglądam się za fotelikiem do samochodu, może uda mi się coś fajnego i nie drogo wylicytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak samopoczucie? u mnie tak sobie , kurde biore żelazo i ostatnio cosik po nich jest mi nie dobrze. fajny ten pomysł z GG.Dołanczam sie i ja chociaż wy jesteście bardziej zrzyte ze sobą a ja od nie dawna coś pisze i sie wypowiadam chocią od początku was czytam. Mamuśki czy któraś kupiła na alegro kołderke jeśli tak czy warto i czy bardzo jest cienka. Bo przyznam sie że troche sie boje że bedzie cienka jak papier,i jakie jest najleprze wypełnienie? gg3950675

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewuszki i ich maleństwa! A co tam też podaję swój nr gg.Ale i tak najczęściej jestem ukryta-proszę się nie zrażać i pisać. Mój brzuszek ma w obwodzie 91 cm i ne zmienia sie to od miesiąca.Przed ciążą -61-62 wiec i tak spory.Ale zupełnie mi nie przeszkadza i nadal jeżdżę samochodem.Jakbym musiała jeździć autobusem to bym oszalała a na to byłabym skazana,bo mój mężczyzna ciągle w pracy. Dziś mi taka kula wyskoczyła na górze brzuszka,że mogę ją dokładnie pmacać.Tak się mały pcha!Nie wiem co to za część ciała.Chyba jekieś kolano,bo takie ookrąglutkie. Ruda lalo!Co z Tobą.Odezwij się koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lala aktycznie cos milczy, wczesniej cos pisala ze jej komp nawala wie mam nadzieje ze to tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie sprytnie pochowane na gg.Już wszystkie wpisane.Ale mi się długaaaa lista gg zrobiła.Ilu mam znajonych hohoho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, to teraz musze sobie zainstalowac gg. Jakiś czas temu zlikwidowałam przez natrętnego adoratora :D izawik dzięki za rade na temat tych piluch, być moze lepiej bedzie jak je sobie pomacam na żywo :) mx3 moja droga niestety ja nie mam takich luksusów,ze moge nie widzieć teściowej :( Mieszkamy z nią pod jednym dachem, mamy wspolna kuchnie łazienke i wc. Boże mam nadzieje,że to się kiedyś zmieni....... I naprawde czasem chialabym poleżeć w ciągu dnia. Ale nie mam takiej mozliwości, a monopol na fochy ma niestety teściowa. Ale kij jej w oko :D Jakieś 3 godzinki temu zadzwoniła pani z hurtowni www.juniorek.com.pl ,że właśnie przywieźli wózek i w każdej chwili mozna go odebrac. Ja chce juz, ale moj mąż jest uparty jak osioł i jak zapowiedzial początek marca to koniec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) obejrzałm klan i dopiero co usiadłam. wcinam kanapusie z dżemikiem z wisienek, moja mama robiła pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×