Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Poza tym-ryż zdrowszy.Lepiej,że nie pójdę do sklepu bobym wyszła z czekoladą i pączkiem.A tak jak szukałam ryżu to znalazłam płatki kukurydziane.Uwielbiam jeść na sucho płatki...I teraz sobię po cichu szmię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka26 ja właśnie wrąbałam jablko, ostatnie 😠 a też nie chce mi się iśc do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombinezonika tez nie mam. Z reszta co ja mam? Czekam na dary:-) No i na meza, ktory ma przywiesc jakies ciuszki, a w miedzy czasie pobuszuje jeszcze po lumpikach:-) Dzwoniła bratowa, kołuje mi jakies łozeczka,aby tylko wyprzedziła moich tesciów:-) Aniu, to ja mam juz wiekszy brzuchol niz Ty, bo ostatnio pisałas,ze podobne mamy rzomiary:-). Nie wiem jak sie wkleja te fotki,ale jak mi sie uda to wrzuce jedna, ktora sama robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co.. przez was poszłam do kuchni na mały szaberek i znalazłam Gold flakes i tez sobie podjadam...kusicielki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak wyglada moj brzuchol i pepek, na ktory moj połtoraroczny bratanek mówi pupa:-) Ostatnio chciał mi w niego wsadzic smoczka dla dzidzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** fajnego masz pępucha, ja mam jeszcze troszke wklęsłego. Hmmm ale i tak mam wiekszego brzucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ... pępuch masz niczegosobie.. ja mam mega wklęsła dziurę! Prawie jak krater wulkanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde bedziemy miec zaraz kontrole z banku :o Staramy się o pożyczke na rozwój firmy i bankierzy przeciez muszą zobaczyc jak prosperuje firma, i tak się guzio znają na tym czym zajmuje się moj mąż. A jego nie ma 😭 i ja sama bede musiała się z nimi męczyc. Hmmmm, wyskocze do nich w moim spranym dresie :p Ciekawe jakby zareagowali :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze kobiety ja nic nierobie tylko siedze na forum :) wpierniczylam batonika :) aga suuuuper brzucho ja tez mam jeszcze pepuch wklesly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light powodzenia:-) A moj pepek jak na niego patrze z góry przypomina mi otwardy pyszczek ryby:-) Ide na obiadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light odslon swoj brzuhol to napewo dadza ci kredyt :) ciezarnym sie nieodmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja pojechałam na 2 godzinki na ploty do koleżanki, a Wy 3 nowe strony zapisałyście, ale oczywiście już wszystko przeczytałam. Ja też zrobię sobie ryż z sosikiem słodko- kwaśnym, bo mąż w trasie więc muszę nakarmić tylko siebie. Kurde, ale uśmiałam się jak pisałyście o tych teściowych. Ja nie dołączam się do tych narzekań, bo niestety moi teściowie nie żyją i mamy tylko moich rodziców. Także nie wiem co oznacza, jak dosięga Cię ręka teściowej. Ale chyba coś w tym jest skoro tyle kobiet narzeka na swoje teściowe. Ale wiecie co, ja to obserwuję z innej strony. Moja mama mieszka z moim bratem i jego żoną. Ja uważam że moja mama jest naprawdę najfajniejszą kobietą na świecie, a moja bratowa też jej nie cierpi. I nie wiem za co? Trudno mi to zrozumieć.Bo moja mama nie wpieprza się w ich małżeństwo. Ale bratowa uważa moją mamę za wroga nr jeden, choć gdyby nie moja mama to nic by nie miała, bo od swojej nie dostała nawet ręcznika do wycierania dupy i przyszła do nas z niczym, a i tak nie potrafi tego docenić. Aga masz cudowny brzuszek. Ja zawsze marzyłam aby mieć takiego brzuchola w ciąży. A ja mam dużego brzucha, tylko rozlał mi się jeszcze trochę na boki :-( A Ty super laska z brzuszkiem. Zazdroszczę takim dziewczyną, co rośnie im jedynie brzucholek. A i fajny masz pępuszek. Ja też mam jeszcze wklęsły i zasatanawiam się, czy mi wyjdzie tak jak Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka, ja tez sie czesto zastanawiam, co moja bratowa gada na moja mame, bo akurat sytuacja podobna do Waszej. Z tym,ze brat z zona wyprowadził sie w zeszłym roku od rodzicow, bo własnie bratowa nie mogła juz tu wytrzymac. A mieli mieszkanie zrobione u gory w domu rodzicow. Teraz mam tez im bardzo pomaga samym tym,ze zajmuje sie dzieckiem. Ale widomo,ze zawsze moga pojawic sie konflikty, dla mnie mama tez jest spoko, choc na wiele spraw przymykam oko, ale nie wiem jak patrzyłabym na nia gdyby była mama mojego meza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow uciekam, bo zaraz goscie przyjda. Light fajny rozek, ja mam nr 24 z tym, ze bez kokardki. jakby mnie juz dzis nie bylo to do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi nie martw sie ja tez jestem ciagle rozkojarzona i chwilami to mam nawet problem ze skleceniem logicznego zdania, ze juz nie wspomne o szwankujacej pamieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno nadązyć :P piszemy ostatnio duuużo - super macie ostatnio wiekszy apetyt? dzidzie przybierają 20 -25 g nadobę - ja na razie nic takiego nie mam wcinam jabłka -ale to z nerwów :) kisiel - to będzie mój pocieszyciel na wieczór- bo męża nie będzie - może jakiś filmik - polecacie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do formy intelektualnej - osiagam dno - artykuły w onecie mnie nudza :P nie wiem jak mogłabym coś zakuwać - sesja to jakaś abstrakcja podziwiam Cie paulinka123 i wszystkie inne pilne studentki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się właśnie maksymalnie wkurzyłam.Zadzwonił mój chłopak i powiedział,że nie zdąży ze mna do szkoły rodzenia.I muszę tam dymać sama.A popsuły mi się okulary i w ta ciemnicę będę jechać samochodem.Mógł chociaż zadzwonić wcześniej tobym sobie wykombinowała jakis transport.Zawsze tak jest.A prosiłam, żeby pamiętał i sie nie spóźnił.Mam dosć.Ja pieprzony obiad i pranie zrobiłam.A na niego nie mogę liczyć.Spadam do tej szkoły.Jestem wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Nikolla pytałaś sie o depogyt mi lekarz kazał zmiejszać dawkę jak tylko ciśnienie bede miała 110/70 . A ile ty bierzesz? oki zmykam na Klan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, na zdjeciach z Gabrysia wogóle nie widac brzusia:-) Nikalla tez zajadam jabłka, ale zeby zatwardzenia nie miec:-( Kuzynka juz poszła no i znow mi sie cisnienie podniosło, bo opowiedziała mi,ze jej maz mimo ze byl na miejscu to i tak jej nie pomagał przed i po porodzie. Tyle,ze oni nie sa juz razem. W mojej rodzinie panuja widocznie inne obyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jaką masz już duża corcie... Chyba musze mojego mężusia zagodnic do robienia zdjeć bo my żadnej dokumentacji z okresu ciąży nie mamy. Az wstyd sie przyznać. Wiecie co, chyba nie powinnam wychodzić z domu. Wyszłam tylko na chwilke - do sklepu z bateriami łazienkowymi. Kupiłam, zapłaciłam i wyszłam. Ja usiadłamw domku jakos mi sie smutno zrobiło. Najgorsze jest to, że nie wiem dlaczego. jakaś melancholijna sie stałam, co za hormonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia skończy w październiku 9 lat. To już pannica :-) Evanika, nie mart się, każda z nas ma lepsze i gorsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki, Ania, twoje zdjęcie... extra, jak ja bym chciała taki mały brzuszek :D WIecie co, nogi mi puchną, cała puchnę, nie mogę zapiąć kurtki, ani butów... masakra jakaś. Po nocy mi nie przeszło. Jutro mam wizytę i pewnie mnie w końcu położy do szpitala... o i le nie uda mi się obiecać, że sama będę mierzyła ile wypijam i ile wysikuję..... ech.... czuję się jak słonica taka spuchnięta. Pozdrawiam i zmykam leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×