Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej my mieliśmy dzisiaj aktywny dzień. Dla mnie aktywny bo był wyjazd z domu. Zabralismy naszą córcię i pojechaliśmy z nią do kin, potem pobawiła się trochę z dzieciaczkami w bawialni (w kinie) i potem na obiad do restauracji. Zjechalismy do domu o 16 i potem kawka , tort (wczoraj mężuś miał urodziny). I tak dzień zleciał. Wiecie, mam pewien problem. Wy wszystkie robiłyście te testy na obiążenie glukozą. Mój lekarz kazał mi zrobić tylko zwykły test na cukier (bez żadnego picia gluzkozy). Wynik wyszedł mi 80 i stwierdził że nie ma potzreby robić tych obiążen bo cukier jest w normie. Nie wiem czy to dobrze czy źle. W pierwszej ciąży chodziłam do innego lekarza (I poł. ciąży) i wtedy to robiłam, a ten tego nie wymaga. Myślicice że ten zwykły test nie jest miarodajny? A wy ile miałyście tego cukru bez glukozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik mi sie wydaje ze to wystarczy ja mialam przed wpiciem 75 wiec masz ok, wiem ze w ciaz pije sie to swinstwo 2 razy ja 50g nie pilam tez mialam tylko pobrana krew i z niej robiony byl odczyt a teraz musialam miec zrobione bo ja mam w rodzinie cukrzykow. mama baczka rozkladalas to lozeczka? fajne jest w realiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam na czczo z krwi (bez picia) 86, a i tak przykaz zrobic 50-tkę i po 1h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez wypicia glukozy miałam robione tylko na początku ciąży. Wtedy wyszło mi 99. A to z glukozą to jest teraz w standardzie, bo bardzo dużo ciężarnych ma cukrzycę ( wystarczy popatrzeć na nasz topik ) Robi się je miedzy 25 a 28 tyg ( chyba ). Ja w pierwszej ciąży nie miałam tego badania, też było tylko takie bez wypicia. Patrzyłam w starej książeczce i miałam robione 2 razy. Wtedy wynik był 86 i 84, a córeczka urodziła się o wadze 3650 w 42 tygodniu, więc cukrzycy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj też przegladałam allegro pod tematem biustonoszy do karmienia, ale w moim rozmiarze ( 80E ) to ciężko coś dostać :-( Też chciałabym kupić coś lepszego, bo przy pierwszym dziecku miałam zwykły bawełniany, kupiny w szpitalu, ale nie na długo mi się przydał, bo się porozciągał jak szmata. Tylko czy gdzieś dostanę ładny \"namiot\" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staniczek kupię po porodzie, bo puki co to na początku ciąźy cycuszki mi urosły, owszem ale póżniej jakby zmalały... sądzę źe jak będą pełniejsze to wtedy dopiero kupię:) dobrej nocy brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę źe nie zastosowali się do źadnych standardów! to badanie było w 100% żle wykonane! ale jak pójdziesz do poradni diabetologicznej napewno zrobię to dobrze. powodzenia! ja piszę moja magisterkę na temat cukrzycy ( co prawda u dzieci, ale książki są rownieź dla dorosłych) więc coś tam wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU ja nie moge spać... wstałam raniutko, zaczęlam gotować jedzonko dla psa i sprzątać... Teraz musze odczekać godzinkę, ukłóc sie w palucha i pojechac na moja wioske wypuścic psa na dworek... Ale sie usmiałam z humorku.. przynajmniej poranek bede miala udany. Moja mała uwielbia kopać mnie nocą, tak się już wyczuliłam, że czasem budze się w nocy dotykam brzuch i juz przestaje.. cwaniara - najpierw budzi a poznie zasypia!! Dzisiaj jadę do gina, wiec bede caly dzien sobie myslala jak tam moja kruszynka sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) za oknem okropna pogoda mi sie nic nie chce , mam snyy nie z tej ziemi , ale wszytskie zwiazane z ciaza narodzinami itp. blizniaki niezle daja mi popalic , wiecie kochane czuje ze juz niedlugo moze tydzien dwa trzyy powaznie wczoraj mialam okropne klociaaa w brzuchu pozniej bol brzuchaa ja rowniez zakupilam kojec na allegroo , ktory juz stoi dumnie w pokoiku kupilismy rowniez lampeczke , wczoraj pieluchy , rozki , kocyki , i chusteczki ::) AAA sobie koszule do karmienia wiec mam juz 2 i wydaje mi sie ze wystarczy , kupilam rowniez staniki do karmienia bialy i czarny i majteczki teraz musze sie skupic na kosmetykach:) cos w tym musi byc ze nawet jednej z was sie snilam ihiihihh rozstepy mnie zaatakowałyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie przebrnęłam przez wszystkie wpisy ;) od wtorku jestem na zwolnieniu i jak siedzę w domu to mam mniej czasu na siedzenie przed kompem. Będąc w pracy to był fajny przerywnik wejść na forum a teraz ciągle mam coś do zrobienia i jak wchodzę by coś poczytać to godzinka zleci :) Bardzo lubię ten nasz topik, tyle się można dowiedzieć i skonsultować. W tym tygodniu muszę się wybrać na bobaskowe zakupy bo naprawdę czas ucieka jak szalony a mi jesze tylu rzeczy brakuje... jak czytamjakieś rozpiski z wyprawką to przerażenie mnie ogarnia że jeszcze tylu mi brak. Co do twardnienia brzuszka to ja dostaję zastrzyki rozkurczowe ale chyba też nie wykorzystam całej serii bo już mi lepiej a myślę że wszystkie leki nie są bez znaczenia dla dziecka więc im mniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Witajcie Dziewczynki Ja cały czas leżę i za bardzo nie mam dostępu do komputera, ale dzisiaj postanowiłam trochę wstać i Was poczytać. Wczoraj byłam na izbie przyjęć w szpitalu, bo troche sie martwiłam Wydawało mi się że przestałam czuć ruchy maleństwa. Zrobili mi ktg i tętno było troszkę podwyższone 160-170.Przyszła taka niemiła lekarka ze myślałamze ją tam zabiję i stwierdziła ze jest wszystko dobrze ale ona musi mnie zostawić w szpitalu na jedna dobę bo ona tak musi skoro zgłosiłam się na izbę przyjęć. Zapytałam jej no to jest wszystko dobrze czy nie. Nie zgodziłam się zostać w szpitalu, bo chciała mnie faszerować jakimis lekami i jakoś jej nie ufałam. a tętno dziecka było podwyzszone bo ja byłam zdenerwowana i biorę fenoterol a to też ma wpływ. Ale powiem Wam że teraz to zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam. Wogóle wczoraj prawie cały dzień przepłakałam. Miłam strasznego doła.Chciałabym mieć maleństwo juz koło siebie. Byłabym spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz izawik..........02...........32.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........32.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........30......+8.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........30.........27......+15...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Ale ze mnie gapa. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz izawik..........02...........32.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........32.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........30......+8.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, ja właśnie wstałam, zjadłam śniadanko i za chwilkę biorę się za sprzątanie mieszkanie, bo wygląda jak by przeszło tornado przez nie. Zuzanka co do tego kojca, to jestem bardzo zadowolona. Jest stabilny (wiadomo, że nie aż tak bardzo, jak drewniane łóżeczko), ma fajne bajery, w postaci lampeczek, muzyczki, wibracji i dość łatwo się go składa, a po złożeniu wygląda jak złożony namiot 2 osobowy, więc bez problemu można go gdzieś ze sobą zabrać. Dzisiaj wybieram się po raz pierwszy do tej szkoły rodzenia, a tak się stresuję, bo idę sama, a tam zajęcia trwają już od 2 tygodni, czyli będę nowa. Nie lubię tak. Ale stwierdziłam, że muszę iść, żeby cokolwiek się dowiedzieć, poznać położną ze szpitala, w którym będę rodzić i trochę poćwiczyć, bo przecież ja wcale się nie ruszam. A skoro kazali zabrać ze sobą jakiś dresik, to oznacza, że są jakieś ćwiczenia. Tylko jest jeden problem, bo po sobotnim upadku ze schodów,cały czas bardzo boli mnie noga i nie wiem jak to będzie z tymi ćwiczeniami. Niby chodzić mogę, ale jak tylko stąpam to czuje okrpony ból. I nie wiem czy mogę tą nogę wysmarować jakąś maścią przeciwbólową. Trochę się boję. A wczoraj kupowałam sobie jeszcze taką bluzeczkę z krótkim rękawem do tej szkoły rodzenia i załamałam się. Wcześniej nosiłam rozmiar 38 bluzek, a teraz musiałam kupić koszulkę rozmiar 46. Hehe jak dla słonia, ale tylko taka zakryła mi brzuchola. Masakra Dobra zmykam sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek U mnie przez weekend zadnych rewelacji. Wczoraj dokupilam pare ciuszkow ale to wciaz jakas polowa. NIe moge tu znalezc nigdzie body odpinanaych z boku. W sobote na ebay wylicytowalam nowy laktator za aventu za pol ceny. To moja pierwsza wygrana licytacja w zyciu. W sumie to wozka jeszcze nie zamowilam a kupuje laktator. No ale moze w tym tygodniu rusze z zamawianem najwazniejszych rzeczy. No i tyle, za oknem mam sloneczko ale dosc zimno, wiec raczej dzien spedze w domu i jak zwykle musze wymyslac obiad a tego nie lubie najbardziej, juz wole gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.. Ja także juz po śniadaniu. Za chwilę idę na poczte poopłacać rachunki. Mam stracha bo w piatek jak byłam, to zatoczył się na mnie pijny facet i uderzyłam brzuchem o lade przy okienku. Po oględzinach w domu stwierdziłam,że nic mi nie jest. Ale najadłam sie strachu co nie miara. A ten dziad chodzi jak co dzien narąbany i nawet twarzy nie ma poobdzieranej i jeszcze mnie w piatek zwyzwał. Brak mi słów :o Śliczną mamy znowu pogode. Wczoraj jak byłam u mamy, to na spacerze spotkałam chyba z 7 kobiet z wózeczkami :D A ja z takim wielkim brzuchem(obwód wynosi 115 cm ). Moje poranne ciśnienie bez tabletki wynosiło 119/83, po godzinie miałam zmierzyć znowu,ale wychodziły zawyżone wyniki :D:D:D. To tylko dla tego,że rozmawiałam z teściową i jej matką. Cho..erka przy nich mozna mieć stan przedrzucawkowy :D:D:D:D Wykończą człowieka swoim ględzeniem. Teraz wybieram się na spacer, poźniej dokończę prasowanie i chyba kupie pieluchy tetrowe na Allegro, ale to się jeszcze okaże. Tym czasem miłego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku jak mi się nic nie chce. Ogarnęłam troszkę moje mieszkanie i teraz chyba się walnę na łóżeczko i troszke poodpoczywam. Obiadu dzisiaj nie robię, więc mam czas na nudzenie się. Szkoda, że nie kupiłam żadnej gazetki do poczytania, ale cuż 10 raz poczytam moją ulubioną książkę \"Będzimy rodzicami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po wypiciu tej glukozy!!! niby nie takie to straszne ale jak juz wszystko wypilam to mnie zemdlilo!!! fuj fuj!!! jutro wyniki i mam nadzieje ze beda dobre!!! a boje sie jak nie wiem co!!! teraz zjadlam sniadanko i chyba sie poloze bo jakos spac mi sie chce troszke!! potem moze jeszcze do Was zajrze... całuski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light, może spróbuj jakiś uników przed tymi osobami... jeśli mieszkacie razem, to będzie ciężko, ale zawsze ciężarna może mieć lenia, czy focha i leżeć sobie i czytać, czy pojechać do kogoś miłego z kim przyjemnie pogadać. Podnoszenie ciśnienia przez takie osoby tylko Wam może zaszkodzić - unikaj, unikaj, unikaj.... po co ma później lekarz zwiększać dawki leków czy zmieniać na jakieś inne paskudztwa. Ja jak pisałam separuję się totalnie od teściowej, nie dzwonię, nie jeżdżę... mąż się trochę o to wścieka, ale ja robię to dla dzieci i własnego dobra i nie zrezygnuję. Ona ma inne dzieci do odwiedzania i trucia jaka to jest nieszczęśliwa... ja nie muszę tego wysłuchiwać + jej durnych poglądów i oskarżeń, że my to najgorsi, bo żyjemy po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wróciłam ze spacerku - byłam też na poczcie i odebrałam książkę, która zamówiłam w sprzedaży wysyłkowej \"Dziecko\" Zdrowie i rozwój od poczęcia do 5 roku życia..ma prawie 800 stron...bede miala co czytac Light - az zaczęłam mierzyć mój brzuch - ja mam 100 cm - i tak mam juz od dawna. czyzby nie chciał mi rosnąć. Zacznę zaraz panikować. Dobrze, że jade dzisiaj na kontrol do mojej lekarki, bo już dzisiaj czas. aaa i dostał dzisiaj też torbę pocztą, którą zamowiłam na allegro - torba ma mi służyć do szpitala na rzeczy dla dzidzi, rzeczy których jeszcze nie mam - haha oprócz 3 body i 1 spioszków..ale mam ubaw...to chyba jednak panika! a u mnie pogodna beznadziejna, więc do 15 posiedze w domku a pozniej wsiade do samochodu i pojade do lekarza.. aaa właśnie prowadzicie jeszcze samochody - bo ostatnio znajoma mi powiedziała, ze w 7 miesiacu dobrze by było odstawić już samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obwody podajecie, aż normalnie poszłam swój sprawdzić.... Mam 104 - to chyba nie jest dużo przy bliźniętach!? Chudzinką nigdy nie byłam, przed ciążą obwód talii 68-72 (różnie). Evanika, ja nadal prowadzę... choć oczywiście sporadycznie, bo tylko do lekarza czy sklepu (czasem, bo przeważnie Mamie zlecam zakupy). Jakoś nie przeszkadza mi brzuszek w prowadzeniu, a i też nie wydaje mi się, by to miało jakoś szkodzić.... no chyba, że ktoś ciągle się gorączkuje na kierowców typu \"leśne dziadki\" i podnosi sobie ciśnienie, albo jeździ mało płynnie i ostro hamuje. Nie dalej jak 3 tygodnie temu wracałam swoją bryką z lotniska w Warszawce do Gdyni i też luzik..... Mnie jednak nic nie boli, ani plecy, ani krocze i mogłam sobie pozwolić (a siedzenia mam wygodne jak do spania :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na wysokosci pepka 113 cm :o No a ponizej pepka brzuszek jest jeszcze wiekszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniżej... to już bałam się mierzyć... bo bioderka mam jak amfibia Mąż się śmieje, że to przeciwwaga, bo inaczej bym się na brzuch przewracała chodząc... takie prawa fizyki stosowanej w odniesieniu do ciężarnej... hihihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam tą nową książke o przygotowaniachi o dziecku i az mi głowa pęka. Bede dzisiaj u lekarki to zasypie ja pytaniami, biedna kobieta. Muszę chyba spisac wszystkoco mnie interesuje i co chcialabym wiedziec. Szczególnie o szpital, w ktorym ona pracje a ja chce rodzic. Dzisiaj na obiadek mam pieczeń w sosie z ziemniaczkami i sałatą. Już mi slinka cieknie, wiec chyba popedze do kuchni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jeżdżenia autkiem, to ja jeszcze jeżdżę, ale powiem szczerze, ze wolę już jak mój mąż prowadzi, bo wtedy wygodnie rozłożę się w fotelu i mam szofera. No ale, że nie zawsze się tak da, to pakuję dupcię i sama pomykam. Ale brzuszek już mi troszkę przeszkadza. Wczoraj właśnie dostałam reprymęde od mojego taty, ze nie powinnam już prowadzić auta, ale ja zawsze lubiłam jeździć, więc i teraz dam radę. Właśnie wypiłam chyba litr soczku pomidorowego, któy był taki pyszny. Mniam, mniam. Dzwoniłam do pani, u któej wygrałam aukcję na miesięczniki \"mamo to ja\" (wygrałam za 1 zł) i pytałam kiedy mogę spodziewać się przesyłki. Ale mnie to śmieszy. Mąż się ze mnie śmieje,że jak przyjdą mi te gazetki, to żebym poprosiła pania o pozytywny komentarz. hehehe Ale ta pani w miarę miła i powiedziała, że mi je przyśle. Wiem, ze jest pewnie na mnie wściekła, ale co tam. Mogła dać cenę minimalną np. 10 zł. A tak to ja skorzystałam. ;-) Tak myślę o tej szkole rodzenia, jak to będzie. Ale mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wrócisz czekamna wiesci jak było... ja nie poszlam i w sumie ( w tej) chwili nie żaluje...dopiero mogę zalowac jak juz bede leżała na porodówce i nie bede potrafiła oddychac jak piesek.. wiec od razu dziel sie wiesciami jak bylo..ze wszystkimi szczegółami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wocilam od ginekologa zrobila szybkie usg pokazala Radkowi serduszko kregoslup, nerki i jaderka :) ja nic niewidzialam bo monitor byl odwrocony, maly wazy 1550 g pani powiedziala ze super sie rozwija. Jak tak siedzielismy w tej klinice to przyszedl mlody tatus z kwiatami obdarowal personel a potem wzial pocieche zonke i pojehali do domu, az mi sie lza zakrecila w oku tez juz bym chciala zeby Radzio po nas przyjechal :) Co do jezdzenia samochodem to mam uraz ktorego niemoge przezwyciezyc, boje sie wejsc za kierownice, mialam wypadek i od tego czasu nie prowadze, mam nadzieje ze kiedys sie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, super, że z Twoim Skarbem wszystko dobrze. Zobaczysz ani się obejrzysz a będziesz miała maleństwo przy sobie. Wszystkie będziemy miały :-) Podczytuje czasami marcówki i widziałam, że dziewczyny wymieniają się tam numerami gadugadu. Myśłę ze to fajny pomysł. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×