Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hehe a nie mówiłam wczoraj, że przegonimy marcówki. mx 3 i 21 dadzą nam czworo dzieciaczków, a u nich dopiero trójka. 21 trzymamy kciuki. Tatuśku bliźniaków zdawaj nam tutaj co jakiś czas sprawozdanie co u Moni. ja byłam w pracy zawieź zwolnienie, no i nie mogłam się powstrzymać i wskoczyłam do sklepu dla dzieci z mamą i kupiłyśmy: materacyk kokosowy do łóżeczka, laktator elektryczny (moja mama oszalała, ze takie drogie rzeczy kupuje), pampersy, chusteczki do pupy, no i wszystkie kosmetyki dla maleństwa i to co mi potrzebne. No i wróciłyśmy do domu i od teraz odpoczywam już, a moja mama sprząta mi mieszkanie. DObra kobieta. Ma jeden dzień urlopu to musi sprzątać u mnie. I jeszcze tyle kasy wydała na maleństwo, a jutro jadą po reszte zakupów już z mężem. Wykupiłam leki dla siebie- 150 zł. dwa leki są na podtrzymanie i jakieś dopochwowe jeszcze na te upławy. Kurde ile idzie kasiury na to wszystko. Masakra. Dobrze, ze ta moja mama mnie wspomaga, bo nie wiem jak byśmy dali rade. Kupiłam też pampersy, ale już \"2\" bo one są od 3 do 6 kg i myślę, że będą dobre. Dobra koniec chwalenia, idę leżakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj mamusie. zuzanka14 no odzywaj się 😠 ;):P, mam nadzieje,że wszystko sie u ciebie unormuje:) męzu naszej 21 dziękujemy za informacje, trzymamy za waszą gromadkę kciuki, macie jeszcze czas :) mx3 nie wiem jak to napisac, ale jesteś naprawde dzielną babką, oby wiecej było takich kobiet. Widac nasze pozytywne myśli wpływają bardzo dobrze na twoje skarby. Dbaj i uważaj na siebie... mama bączka, ty to jak naprawde prawdziwy bączek ciągle się kręcisz. 🌻 jak masz leżec , to leż, wiem,że to trudne, ale jak mus to mus!!!!!!!!!!!!!!!!!!! evanikaa gratuluje informacji o córeczce :D A teraz idę robic obiad i smażyc racuchy z przepisu 21 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi oczywiscie miało być mamo bączka:) ale cos dzis jestem zakrecona chyba przez tę pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki 21 - trzymaj sie cieplo Zuzanka -wracaj jeszcze troche bys mogla wytrzymac Z mojego lezenia tez raczej nici :) jednak pojechalam na egzamin ,zrobilam kolejne zakupy dla Wiktorii wczoraj wreszcie zamowilam tapete do jej pokoiku,a wczoraj prasowalam rzeczy a dzisiaj dla odmiany posciel ,teraz piora sie pieluszki potem ubranka dla królewny i znowu bedzie prasowanko:) ale chyba tez zaczne szorowac ta podloge na czworakach,dobrze ze mam dom wiec moge sie wykazac to moze mala tez sie przekreci w odpowiedni sposob. MX3 - super ze dzieciaczki tak wspaniale przybieraja na wadze,oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx3 cudowne są Twoje Maluszki❤️❤️❤️❤️❤️ tych zdjeć nie da sie chyba ogladać tak,żeby nie uronic chocby łezki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila rozmawialam z 21 jeszcze jest cala czuje sie dobrze jak tak dalej pojdzie to ja wypisza w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesci od Zuzanki: w szpitalu bedzie jeszcze na pewno przez weekend, a Bartus wazy juz 2400:-) Kawał chłopa! ruadamaxi jak egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to,ze juz po weekendzie spotkamy sie znow w komplecie z dzieciatkami w brzuszkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyśmy się spotkały w dwu, trzypakach :-) Nie ma co się spieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide stad bo dalej jestem w szlafroku, a ztych wszystkich emocji jeszcze mi sie niedobrze zrobiło. A w dodatku dostałam dzis wózek, ktory zamawiałam na allegro i jestem nim bardzo zachwycona. Co [rawda nie za 2000 ale za 200 zł udało mi sie go wylicytowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pochwal się wózeczkiem :-) Szybciutko wklejaj link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 wyniki dopiero poznam w srode o 12.30 takze jeszcze tyle niepewnosci a nie mam odwagi by sprawdzic w ksiazce i kodeksie czy dobrze napisalam ,chyba nie bede sprawdzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę bez Was żyć, muszę Was czytać, bo normalnie z ciekawości mnie skręca. Szkoda, że nie mam laptopa bo bym w łóżku go trzymała. Aga pokaż wózeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tyle topikow kasuja co sie dzieje? ja narazie zmykam gdzies na godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że naszego nie skasują. A gdzieś miesiąc temu miałam sen, że sama nacisnęłam \"backspace\" i usunęłam ten topik. Kurde mam nadzieję, że to nie były jakieś sny prorocze. Jak coś to mamy namiary na siebie. Ale też uważam, że to chamstwo, ale robią to nie administratorzy kaffe, tylko jakieś czuby, którzy mają z tego satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta:) ja dopiero dzis bo wczoraj juz nie mialam weny zeby pisac najpierw do 13 bylam w szkole, pozniej wizyta u poloznej i znow przytylam 1,5 kg:( dostalam skierowanie na usg na 9 marca, pozniej wpadlam po malego do przedszkola i do domciu na szybki obiad bo byla prawie 16, a na 17:30 do szkoly rodzenia gdzie mielismy spotkanie z pania z Nivei i pania dr Neonatolog skonczylo sie cos kolo 20 i na sam koniec zadzwonila kolezanka ze lezy na patologii bo ma cos w moczu :( , jak wrocilam do domu czekalo mnie jeszcze sprzatanie :( po wszystkim padlam na ryjek i nie mialam sily mrugac acha od pani z Nivei dostalismy polarowe kocyki takie 1mx1m (fajne:)) a tak ogolnie to dzis tez nie najlepiej sie czuje boli mnie brzuch wiec nie jade na kurs (dzis sobie odpuszczam) zuzanka i 21 trzymajcie sie Mx super ze jestes taka silna i tylko niczego nie zlap jest tyle zachorowan na grype ze az strach mamo baczka uwazaj na siebie i duzo odpoczywaj acha wysylalam do was zdjecia tak z 2 dni temu czy doszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila, skad Ty masz tyle siły, ja po krotkim spacerze padam na twarz??? Zdjec nie dostałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - swietny wózeczek... Ja sie zastanawiam nad kolorem.. nie chce typowego koloru dla dziewczynki (czytaj róż), chciałabym zielony, grafitowy... musze jeszcze podyskutowac z mezulkiem! mamo bączka - no no ... chyba ze postawisz komputer obok siebie - zamiast męża - tez rowiązanie.. hahah ;) kamila do mnie nie doszły fotki - candy7@o2.pl A ja po wczorajszej wizycie na usg i potwierdzeniu, ze z córeczką jest wszystko w najlepszym pożądku mam tyle sił, że przenosiłabym najcięższe z najcięższych rzeczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa, takie informacje zawsze uskrzydlaja:-) Ciesze sie,ze wszystko ok z Wasza corunią, no i że jest 100% dziewczynka:-) A swoja droga to niezła z niej numerantka:-) Ja tez długo zastanawiałam sie nad kolorem, ten wózek mi sie trafił okazyjnie, wiec sie nie wahałam, a kolorystyka jest w rzeczywistosci zywsza niz na zdjeciach( stalowo- piaskowy) Moj Jarek bedzie z nim wygladał bardzo mesko:-) A mi podobaja sie bardzo groszkowe i pomaranczowe z roznymi dodatkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka po swoim synku ma wózek i chce na poczatek mi go pozyczyc.. jest oliwkowo bkremowy. Musze sie zastanowic czy go chce. W sumie na początek mozemy zadowolic sie takim wozeczkiem, a pozniej sprawic sobie jakis nowy - nie wiem czy bedziemy mieli teraz wystarczajaco kasiory na wozek... strasznie zzarł nas koszt remontu i budowy i liczymy sie teraz z kazda zlotowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przyszła mi paczka z zamowioną zasłoną do sypialni, która zamówiłam sobie na allegro - uuu czuje juz jak piekna robi mi sie sypialnia! z kącikiem dla mojej gwiazdeczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem cos o tym, bo my dopiero planujemy remont mieszkania i dlatego nie szalejemy za bardzo z kasa. Wozek kupiłam uzywany, ale jak na niego patrze to tylko po kołach widac,ze nie jest nowy, a cała tapicerke mozna sciagnac do prania. Tak samo planuje zrobic z łozeczkiem, nowy kupie materac, przewijak i posciel:-) W ten sposób uda nam sie zaoszczedzic sporo kasy, ktora bedzie nam bardzo potrzebna na inne dłuzejterminowe cele:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja gdybym miała tylko taką możliwość to chętnie pożyczyła bym od kogoś taki pierwszy wózek z gondolką bo wiem że nie będzie ona zbyt długo służyć. A później kupiła bym jakąś fajną spacerówkę, ale niestety nie mam od kogo i musieliśmy kupić taki wózeczek wielofunkcyjny by od samego początku Karolince było wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze jak ten wozeczke wyglada... moze moj dziadek sie dolozy wiec nie bede musiala pożyczac na poczatek. Jak każda nowa mama wolałabym oczywiście nowy, ale dobrze wiedziec, ze mam jakas ewentualność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×