Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dziękuję Wam za wszystko 🌻 Mam wyrzuty sumienia, że Was nie mam czasu poczytać... tylko przelatuję po łebkach. Jakoś muszę przyznać energia mnie rozpiera.... chyba na pięcioraczki by wystarczyło... :D Pozdrawiam 🌻 p.s. Zdjęcia poszły do Saritki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx cieszymy się z Tobą, że wszystko ok. I zazdrościmy Ci, że możesz już przytulać Twoje maleństwa. Sarita prześlij dalej zdjęcia. Czekamy. Podaję mój mail: magdawozniak81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saritka- do mnie też proszę przysłać iza.lewandowska@poczta.onet.pl mama bączka- ja też nie mam sił by siedzieć przy kompie. Ostatnio moja najlepsza pozycja to leżąca. Zwłaszcza wieczorami jestem padnięta, no i krzyże tak mi napierdzielają (sorry) że szok! Jestem dzisiaj znowu sama (tzn. bez męża). Zaraz idę położyć Wiktorkę spać a potem do łóżka i seans filmowy SHREK 2. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzieciaczki :) no i bardzo ładnie razem wyglądacie:) jesteś naprawdę bardzo bardzo dzielna:) zdjęcia wysłałam do: zuzanki evaniki lightblue kapikapi mamy bączka madziunki rudejmaxi koali doroteczce rudej lali aprilce nikolli i izawik cofnęłam się kilka stron wstecz i narazie tyle znalazłam. jak podacie mi reszte to też wyślę:) mówie wam: dzieciaczki super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac kiedy sarita posle zdjecia, ciekawe czy jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudne dzieciaczki boskie mx3 zazdroszcze wygladacie wszystcy cudnie Ciekawe kiedy 21 posle jakies fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę,ale śliczne te dzieciaczki. Mx3 -Ty też wyglądasz super, biorąc pod uwagę że prowadzisz teraz życie w takim szybkim tempie. Widać po Twoich dzieciach że przybierają na wadze. Oby tak dalej, trzymajcie się dzielnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cudne te maleństwa. A jakie mają długie i ciemne włoski. Chyba po mamusi. Jejku kiedy my tak przytulimy nasze maleństwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie tak urodzić się jako bliźniak i to na dodatek tak jak u mx3 parka. Siostra będzie miała oparcie w braciszku. Słodko tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczek a mi sie dluuugo sciaga poczta i nie moge sie doczekac az zobacze te dzielne malenstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są uroczę i takie juz duże... aaa i ty wyglądsz rewelacyjnie jak na takie przejscia. Cieszę si erazem z wami, że wszystko tak dobrze sie ułożyło!! ojj naprawde sie cieszę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Nie mam dzis zadnych wiesci od Moniki zadzwonie do niej jutro dzisiaj nie chcialam jej przeszkadzac. Ja dzisiaj siedzialam nad ksiazkami jutro i w niedziele mam zajecia tylko nie wiem czy dam rade tyle wysiedziec bez lezenia jutro mam troche lzej bo mam mniej zajec od 8.30 do 16 ale w niedziele juz przesadzili bo mam zajecia od 8.30 do 19 takze trzymajcie za mnie mocno kciuki . Teraz napisze jeszcze plan swojej pracy magisterskiej wydrukuje ja i ide spac bo pobutka jutro o 6.30. mx3🌼 dzieciaczki masz sliczne ale czego sie spodziewac jak mama ladna,trzymajcie sie dzielnie tak jak do tej pory:) pozdrawiam was wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać Śpiochy!!! Ja pierwszy chyba raz tak wcześniej wstałam, a to dlatego, że musiałam wytransportować męża na te zakupy dla Igi. Jestem taka ciekawa co oni kupią. Czy nie odwalą kichy. Mam nadzieję, że nie. JA już po śniadanku. Zrobiłam sobie jajecznicę i tak pojadłam. Idę jeszcze poleżeć w wyrku bo nie mam co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz na moich obolałych nogach. Po wczorajszych spacerkach dzisiaj daly o sobie znac zakwasy - powaga! Troszkę pochodziłam a dzisiaj cierpie! Na sniadanko zjadłam sobie chlebek z twarozkiem i z dzemem mojej mamy - pyszne malinki. Siedze jeszcze w pizamce i zastanawiam sie czy to aby nie odpowiednia pora na zmiane ubioru na cos bardziej dziennego! Dzisiaj mam zamiar przewiez jakaś część moich rzeczy do domku. Zaczełam juz troszkę upychac w kuchni ale ciagle sie obawiam mieszkac 5 km od miasta. Niby multum domkow tam stoi ale jakos daleko bedzie mi do wszystkich, a myslimy zeby przeprowadzic sie za 2 tygodnie... musimy jeszcze zalozyc net i jakas tv cyfrowa..... A tym czasem - WSTAWAC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Przeslijcie fotki tez do mnie ewqa@op.pl Wlasnie wstalismy i okazalo sie, ze ktos nam urwal lusterko od samochodu, ktory stoi pod domem. Buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3, dzieciaczki cudowne, prześliczne, słodziutkie. A Ty wyglądasz bossssko. Szczęście od Ciebie bije na kilometr. Ach...jak Ci zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. mx3 ślicznie wygladasz a dzieciaczki, echhh zazdroszcze ci :) Poprostu prześliczne, najbardziej to podobają mi się ich noski ;) Ja dzisiaj odpadam ze sprzątaniem, bardzo boli mnie brzuch, tuż pod piersiami i kręgosłup. Brzuch, to pewnie dlatego,że moja Karolcia cały czas mnie kopie a kręgosłup, bo waży troszeczke za duzo jak na swój tzw. wiek. Jestem dopiero na przełomie 33 i 34 tygodnia ciąży a ona rozwinieta jest jak na koniec 34. Achhhh wczoraj na usg widziałam jak ssała kciuka :D i ruszała usteczkami jakby coś jadła. Niemogłam się napatrzeć i oczywiście się popłakałam. Ginekolog kazał mi po porodzie sprawdzić, ktore paluszki są najbardziej opuchnięte od ssania :D Teraz uciekam, mam nadzieje,że jeszcze wytrzymam, nawet dłużej niż zalecane 3 i poł tygodnia. Jutro jadę do domu, odwiedzić moich rodziców i siostre i wujka. Moja siostra wróciła już z Francji, mówi,ze okupiła moje dziecko i ponoć zapłaciła za nadbagaż w autokarze :D Buziaki 😘🖐️ ps ciekawe co u 21 i jej facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue to fajnie masz. Dostaniesz znów nowe rzeczy i to na dodatek z Francji. Fajowo. A ja się śmieję z moich zakupowiczów, bo co chwilę do mnie dzwonią i pytają czy może być to czy tamto. Czy pieluchy tetrowe mają być kwadratowe czy prostokątne. hehehe śmieję się, że święto, że jeszcze się nie pobili z powodu innych gustów, ale nie chwalę dnia przed zachodem. Zoabczymy jak wrócą w jakich będą umorach. A ja czuję się fatalnie. Muszę odkurzyć mieszkanie a nie mam siły. Muszę też zrobić obiad a ja nie mam ochoty z łóżka wstać. Bolą mnie nawet palce u rąk. Tragicznie ze mną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej do mnie zdjecia nie doszly.....:-( tzn jest mail od sarity ale bez niczego, nie wiem czemu.... prosze przeslijcie mi jeszcze raz zdjecia maluszkow mx..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski 🌻 Sarita, dziekuje bardzo za zdjecia! mx wygladasz supper z malenstwami! A dzieciaczki wygladaja na dorodne donoszone bobasy :) Super ze tak przybieraja na wadze. Sa sliczne!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim! dorotko, próbowałam dzisiaj wysłac zdjęcia do ciebie i do flowerskiej ale coś mi szwankuje. będe jeszcze próbowala, ale miedzy czasie komus innemu uda sie przesłać zdjęcia do was. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku a ja siedzę i czekam, jak CI moi wrócą z tych zakupów. Ale jestem ciekawa co kupili. Tak mi szkoda, że nie mogłam jechać z nimi, ale cóż, zdrowie mojej niuni najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Ci i wysłałam jeszcze flowersce, bo nie wiem czy do niej w końcu doszły. Doroteczka daj znać czy doszły, bo jakoś dziwnie z tymi załacznikami sie wysyłało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama bączka 🌻 jeszcze raz dziękuje za zdjęcia tych słodziutkich maluszków Mx, jejku jakie one sa śliczne!!!!! Fajnie że już Mx może je przytulić do siebie!!! Kurcze aż się wzruszyłam. A przed nami drogie kobietki jeszcze trochę przeżyć nim się spotkamy z naszymi pociechami,,,, bbbbrrrrrr aż się boję!!!! a to już coraz bliżej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie chyba dopadł jakis nalog.. co wychodze z domu wracam z kolejnymi ciuszkami dla mojej małej gwiazdeczki. Dzisiaj kupilam sliczna spodnice struksowa - rozowa, koszulke z kwiatkiem tez rozowa i prosze sie nie smiejscie połspiochy w kolorze - rozowym! Zwariowałam. Jak moj G zobaczy tyle rózu to zwariuje! A teraz pedze do kuchni zrobic jakis obiadek - dzisiaj wymysliłam piers z kurczaka nadziewana serkiem zoltym, ogorkiem kiszonym,papryka z octu. Do tego zrobie jakis delikatny sosik. No musze sie ruszyc bo jak tak dalej bede sie lenic to nic z tego nie bedzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×