Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

a ja mam problem z głowy, bo nie ma prawa jazdy ale Wam strasznie zazdroszcze tej niezaleznosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały właśnie znów daje czadu.No tak sie wierci,ze nie wyrabiam.Całego go wymacać mogę.I też mam schiza,że się obkręca pępowiną i to z nią sie tak szamocze.Dobrze,że jutro USG bo oszaleję. Co do ubioru dziecka po powrocie ze szpitala.Najgorsze co to przegrzać dziecko.Położna kazała wietrzyć i jeszcze raz wietrzyć pokój.Ja tak w połowie maja to wyjadę do moich rodziców na wieś i będe całe dnie na dworzu.Niech się młody hartuje.Mój M i tak całe dnie nieobecny,a tak babcia i ciotki sie zajmą i mną i małym...Sprytna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja po weekendowym maratonie na uczelni leze plackiem nawet Konradka nie zaprowadzilam do Zerowki,a mama ma dzisiaj odebrac dzisiaj tapete do Wiktorii pokoiku wiec bede mogla wreszcie urzadzac pokoik najpierw tapetowanie ,potem kupie mebelki (jak sie wreszcie doczekam na pieniadze od Josepha-a jau zaczyna mnie wkurzac dzisiaj znowu go opierdziele przez skype-bo mnie wnerwia ze zawsze wszystko robi na ostatnia chwile) a jak beda mebelki to wreszcie bede mogla poprac ubranka bo nie mam ich gdzie po wyprasowaniu poukladac. Zrozpaczona-po pierwsze musisz sie dolaczyc bo dziewczyny sa tu cudowne i zawsze potrafia podtrzymac na duchu,a widze ze ty znowu musiasz uwierzyc w siebie .Wiem co czujesz bo moj byly maz tez byl dupkiem ktoremu sie wydawalo ze jest bogiem i ze wszyscy powinni mu uslugiwac i zachowywac sie tak jak on sobie zyczy .Przez jakis czas zachowywalam sie podobnie jak ty wszystko bylo dla niego ale kiedy w drugim miesiacu zycia mojego dziecka okazalo sie ze to ze byl dzieckiem przenoszonym ma swoje konsekwencje i kiedy uslyszalam dla mnie masakryczna diagnoze na temat mojego dziecka ze jest opozniony w rozwoju psycho-ruchowym i ze najprawdopodobniej bedzie roslinka bylam zalamana a to jak zaczol sie zachowywac moj wtedy jeszcze maz jak przestal niezauwazac naszego dziecka,jak zaczol mi wypominac ze zajmuje sie tylko Konradkiem (gdzie rehabilitacja byla bardzo wazna) i to jak wyprowadzajac sie do swoich rodzicow wykorzystujac nasza nieobecnosc w domu i kradnac pieniadze ktore ja dostalam od mojej mamy na leczenie Konradka.Bylam wsciekla ze tak sie zachowal ale z drugiej strony wreszcie moglam odetchnac ze wreszcie \"Pan i Wladca\"a tak naprawde najnormalniejszy dupek nie obrazajac du...w sie wyprowadzil,ze wreszcie nie bede widziec jego naburmuszonej miny sluchac niewybrednych tekstow czy po nim sprzatac.Coprawda potem byla gehenna rozwodu i potem jeszcze pare spraw w sadzie ale ja to wytrzymalam i niczego nie zaluje .Konradek jest normalnym zdrowym dzieckiem:)wiec moje poswiecenie i rezygnacja ze wszystkiego zeby tylko rehabilitowac Konradka daly rezultaty :) a kiedy slysze pochwaly od wychowawczyni z zerowki jak to moje dziecko slicznie czyta jakie jest madre ze tak wspaniale sobie radzi z matematyka to wiem ze dobry Bog wynagradza mnie wszystko to co przezylam wczesniej. W miedzy czasie poszlam na swoje wymarzone studia prawnicze i dzieki mojej mamie ktora jest wspaniala kobieta :) jestem juz na drugim semestrze 4 roku takze juz mi malo zostalo do konca. Jakis czas temu poznalam faceta (nie jest moze idealem)ale dzieki niemu mam kochana kruszynke pod sercem i wszyscy juz nie mozemy sie doczekac kiedy wreszcie Viki bedzie z nami.Tak naprawde nie wiem jaka bedzie przyszlosc moja i Joe ja tutaj on w Stanach od polowy grudnia ,ale po pierwszym nieudanym zwiazku wiem ze zawsze to ja i dzieci sa najwazniejsze. Wiec pora sobie cos uswiadomicZrozpaczona ,po pierwsze przestan byc zrozpaczona i glowa do gory przestan uslugiwac mezusiowi bo to ty jestes w ciazy a nie on i nie jest on ani hrabia ani ksieciem a chocby i nawet to tacy jak chca miec sluzaca to za uslugiwanie paca a nie tylko wymagaja. Jak bral z toba slub to co slepy byl nie widzialy galy co braly? A on to juz taki idealny jest ze nawet nie potrafi uszanowac wspolnego obiadu ani okazac szacunku zonie i tesciowej? Sorki za okreslenie jakim sue teraz posluze ale dla mnie to poprostu zwykly patafian ktory jest zadufanym w sobie dubkiem i ktoremu najwyzszy czas przestac uslugiwac pora by role sie odwrocily .Musisz kobieto zauwazyc swoje potrzeby zacznij robic to co tobie sprawia przyjemnosc to nie sredniowiecze nie zyjemy tez w krajach arabskich ani w Indiach gdzie kobieta zawsze jest wlasnoscia jakiegos mezczyzny .Pamietaj ze to nas kobiet jest wkoncu wiecej na tym swiecie.Musisz zaczoac myslec o sobie i o dzidzi .Pozdrow tez swoja mame bo dobrze mu powiedziala:) Ty tez przestan tlumic w sobie to co cie boli w jego zachowanie zacznij mu to otwarcie mowic moze sie ocknie,wiesz czasami jest potrzebna terapia wstrzasowa:) Glowa do gory dasz rade pamietaj ze masz cudowny skarb pod sercem ktoremu potrzebna jest szczesliwa mama a nie mama zaganiana i smutna. Evanikaa rozmawialam z wykladowca od prawa pracy w twojej sprawie jesli nie chca przedluzyc z toba umowy o prace to nic nie zrobisz nic tu nie mozna wywalczyc pamietaj tylko o ekwiwalencie za urlop ,dr tylko powiedzial ze nie rozumie jednego dlaczegoi ZUS chce ci dac tylko 16tygodni urlopu macierzynskiego bo wszystkim przysluguje 18 tygodni moze im chodzilo o to ze czasami na dwa tygodnie przed porodem kobiety biora juz urlop macierzynski. Inaczej by sytuacja wygladala jakby umowa o prace zawarta na czas okreslony konczyla sie u kobiety ktora jest po trzecim miesiacu ciazy wtedy kobieta nie moze byc zwolniona nawet kiedy konczy sie umowa zaklad pracy wtedy jest zobowiazany przedluzyc umowe o prace z kobieta do czasu porodu a to w celu wlasnie by zapewnic takiej kobiecie prawo do urlopu macierzynskiego. Nio a teraz czas na nauke za dwa tygodnie mam znowu zajecia na uczelni i bede juz zaliczac dwa Konwersatoria bo wykladowcy nie mieli sumienia odmowic prosby o wczesniejsze zaliczenie cieżarnej studentce:) Pozdrawiam was slodkie brzuchatki:) Ruda Gośka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemu jak bede wychodzic ze szpitala to Vikusia bedzie lezec jak aniolek w beciku w ktorym byl wynoszony ze szpitala moj Konradus i ja Takze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi jak Cię czytałam to znów się poryczałam. Bo mądrze gadasz ;-) Cieszę się, że byłaś na tyle twarda, że temu wszystkiemu podołałaś :-) Wiecie co a ja wzięłam się trochę za sprzątanie i przeszły mi te kołowrotki głowy. Może ja tak narzekam już z nudów. Trochę się poruszałam i od razu zrobiło mi się lepiej. Mama dała mi wczoraj pewien owoc- POMELO. Wygląda to jak grejfrut tylko jest trzy razu większy. Nigdy czegoś takiego nawet nie widziałam, ale zamierzam go otworzyć i spróbować. Ciekawe czy to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dobre nawet. Smakuje podobnie do grejfruta. Takie soczyste, że cały monitor zachlapałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka musialam sie wziasc w garsc dla slodkiej istotki a jak sie zobaczylam w lustrze pewnego dnia wychodzac z wanny to sie przerazilam wygladalam koszmarnie chuda smutna i stwierdzilam ze ja takiej mamy bym nie chciala miec a po drugie nie dam satysfakcji facetowi ktory jest tak naprawde to do dnia dzisiejszego nie jestem w stanie prawidlowo go okreslic. Teraz jak widze jak Konradek okazuje milosc mi i mojej mamie jak odlicza dni do mometu kiedy bedzie mogl wreszcie pocalowac Wiktorie i jak czule potrafi mowic do mojego brzucha i go glaskac i calowac to jest to dla mnie najwspanialsza nagroda jaka matka moze dostac od dziecka:) Cos mam lenia i nie moge sie zebrac do nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabaczka przestan:) Bo wyjde z lozia ubiore sie i pujde do sklepu chociaz po grejfruty:) Ale mi narobilas smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi jakbyś była bliżej to bym się podzieliła, bo i tak całego nie zjadłam bo to takie wielkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam takiego slinotoku ze poszlam po jablko bo tylko to mi zostalo z owocow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, miałam taki syf w mieszkaniu a tak się zebrałam, że nawet podłogi pomyłam. Od razu lepiej się czuję jak tak ładnie wysprzątane. Idę wystawić i rozwiesić ostatnią partię prania i ciekawe czy mi poschnie to wszystko do wieczora. Rozwiesiłam to całe pranie na balkonie bo tak ładnie świeci słoneczko. Cieszę się, że już widać wiosnę, tylko nie mam kurtki i tu problem. A nie zamierzam kupować nowej. Może jakoś przetrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie kupiłyście podpaski do szpitala??? Bo ja kupiłam sobie największe alwaysy i myślałam, że będą dobre, a moja bratowa mnie wyśmiała bo powiedziała, że się kupuje w aptece \"pieluchy jednorazowe dla dziecka\" i to przypomina podpaskę i takie coś się wkłada. Rudamaxi Ty masz doświadczenie. Co kupić? Bo ta moja bratowa powiedziała, że krwawienie po porodzie jest takie silne, że podpadki nie zdawają egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama baczka jak rodzilam pierwszy raz to kupilam w aptece takie specjalne podpaski bardzo dlugie mam nadzieje ze jeszcze takie sa tez mam zamiar sie wybrac jutro jak dzisiaj sie wylenie :) do apteki i kupic co bedzie mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wreszcie spakowałam sobie torbę do szpitala i będę się już czuć jakoś pewniej, bo do tej pory wszystko było ale nie w jednej torbie. Jeszcze jak poschną ciuszki to wyprasuję i dorzucę ubranka dla Igi. Ale się jakoś rozruszałam dzisiaj, aż mi się teraz tak fajnie zrobiło ;-) Zaraz uprasuję sobie jeszcze ciuszki do szkoły rodzenia i pojadę na zajęcia. Muszę jeszcze w aptece kupić sobie magnez bo mi się skończył i od razu zapytam o te podpaski poporodowe, ciekawe co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita pewnie chodzi o właśnie coś takiego. Jadę zaraz do szkoły rodzenia to zatrzymam się w aptece i zapytam o coś takiego. Ciekawe czy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czec diewczynki. Zrozpaczona glowa do gory, dziewczyny juz dosc cie tu pocieszyly a rudamaxi miala podobnie a popatrz jak stanela na nogi. Bylam dzisiaj u lekarza i anastezjologa i uwaga uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!! Termin cesarki mam na 4 kwietnia na godz 8.oo moj maz bedzie przez szybe wszystko obserwowal i rowniez przetnie pepowine, niemusze miec nic dla siebie ani dla dziecka w szpitalu oni mi wszystko dadza jezu uswiadomila sobie ze to juz niedlugo czuje ze wpadam w panike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka napewno chodzi o coś takiego :D Przed chwilka wrociłam ze spaceru. Byłam też w aptece i się wkurzyłam 😠 Kupiłam Tantum rosa i fiolki z sola fiziologiczną do przemywania oczek , ale nie było gazików nasączonych spirytusem do pępuszka. Aptekarka powiedziała,że ona tego nie sprowadza, bo mało kto tak wydziwia w ciązy i po ciązy. Dzisiejsze zakupy były chyba moimi ostatnimi w tej aptece .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wam powiedzieć,że moj mąż też zamierza być na początku porodu. Co by mnie lekarze i pielęgniarki nie olewali. A jak bedzie moment kulminacyjny to wyjdzie o ile go wcześniej nie wyniosą. Nie prosiłam go o taka deklaracje, ale skoro sam powiedział i zaproponował, to czemu nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszekM jakbyśmy chciały, to byśmy zaglądały na to forum, a teraz prosze cię uprzejmie nie zaśmiecaj nam naszego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze,że moderatorzy wykasowali zaproszenie na to inne forum. Dziękuje :D I znowu jestem sama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wcale się im nie dziwie. ja czekam na męża, bo biedaczek stoi w korku we Wrocławiu.Siedze na Allegro i zamawiam ostatnie potrzebne mi rzeczy. O właśnie moj mąż nadjechał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dwoch godzinka wreszcie sie obudzilam ty ze nic kompletnie nie zrobilam dzisiaj chyba weekend dal mi bardziej popalic skoro po calej nocy teraz spalam jeszcze dwie godziny. I przed chwila przyznam sie wam naklamalam Joe:) Powiedzialam ze jutro juz pokoik bedzie wytapetowany a ja ciagle jeszcze nawet mebli nie zamowilam ze o wozku nie wspomne i chlopina sie przerazil bo powiedzial ze jak pojdzie do miasta to wysle mi UPS-em kasiorke na meble obiecal wyslac 2000 PLN wiec 600 jeszcze mi zostanie moze uda mi sie kupic wozek bo ja znowu cos zarobie w tym tygodniu mam napisac dwa pozwy i z FLPP tez cos wpadnie bo zanim on by sie zebral i wyslal wozek ze stanow to bedzie juz po porodzie a ja do konca marca zaplanowalam juz miec wszystko.Teraz mam wyzuty ze go oklamalam ale z drugiej strony juz tracilam doniego cierpliwosc i do jego \"no problem\" uffff ile my sie mamy z tymi chopami:) Zuzanka wszystko bedzie dobrze ja jutro ide zrobic ostatnie juz chyba wyniki:) a potem 12-go na kontrole do swojej pani doktor mam nadzieje ze Viki sie juz obrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna zamawiac na alegro trzeba sie zarejestrowac wczesniej tak?Uswiadomcie kolezanke moze bym wozek zamowila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
evanikaaaa ty bedziesz rodzic w szczecinie tak??? a w ktorym szpitalu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........35.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........35......+15...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×