Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ostatnio zaczeła mi się podobac Nokia 6131, ale zanim ja ją bede miała, to bedzie pewnie juz milion innych, nowszych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaa Karolcia mnie juz boksuje wieć pora kłaść się spac. Moje maleństwo pewnie jest zmęczone ciągłym przesiadywaniem przed monitorem. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku, ale się naczytałam. Byłam w szkole rodzenia i okazało się, że taka najfajniejsza dziewczyna urodziła już maleństwo i rodziła tylko 2 godziny (od pierwszych skurczy do zobaczenia dzieciaczka). Fajnie ma. Dzisiaj dostałyśmy jakiś puder do pupci, także prezent fajny. A byłam w aptece i kupiłam te niby podpaski,a jako gratisik dostałam śliczne różowe skarpetki dla mojej Iguni. Wyprasowałam 30 pieluch i nie mam siły. Mam do obejrzenia płytę na dvd \" wszystko o karmieniu piersią i pielęgnacji noworodka\". Porzyczyłam sobie ze szkoły. Więc idę pooglądać. Film trwa 1.5 godziny więc nie wiem czy nie usnę. Do jutra moje Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!!! zuzanka dziekuje za zdjecia maluszkow mx 🌻 kurcze ja to juz sie nie moge doczekac kiedy urodzi sie nasze malenstwo, ale boje sie porodu tak strasznie ze szkoda gadac!!!! a dzis przyszla mi paczka z lozeczko- kojcem dla weronisi od moich rodzicow!!! ale sie cieszylam, jak male dziecko!!!! bardzo mi sie podoba to lozeczko!! teraz musze tylko wyciagnac tesciowa do miasta, bo ona powiedziala ze kupi posciel i poszewki dla weronisi do lozeczka!! no i wozek, ale ja nie wiem czy beda takie poszewki jak na allegro mi sie podobaly,,,, heheh no ale teraz to juz moge cos do lozeczka dopasowac.... przesylam wam pare zdjec kojca i moich, gdzies tam tez jest moj P hihi ja ide dopiero suszyc wloski bo przez to zamieszanie z lozeczkiem dopiero teraz sie wykapalam, caluski papa dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to teraz ja mowie dobranoc wlasnie skonczylam pogaduchy z Joe i ide spac bo jutro musze wyniesc reszte moich papierow z pokoju ktory teraz bedzie pokojem Wiktorii:) Spijcie slodko i niech wam bobaski dadza sie wyspac😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka i dorotka, wielkie dzieki za zdjecia. Moglabym atk dostawac caly czas i ogladac dzieci, wozki, kojce i brzuszki. Ide zrobic mala kawke, bo cos ciezko sie dobudzic. I do tego moze rogalik z miodem. Wstawajcie spiochy, bo kogo bede czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane... Nie mogłam spac od 4.. nie wiem cosie ze mna dzieje. Zasnełam dopiero jak moj G wyszedl do pracy i spałam do 8. Jestem lekko podłamana - a moze to hormony. Miałam nie myslec o pracy i o tym co bedzie, a jednak nie moge... Zadzwoniłam do pracy poinformowac, ze zwolnienie dotrze do nich dopiero w czwartek bo nie jestem mobilna a nie chce sie forsowac i jechac autobusem. Zagadnełam od razu o moja umowe, ktora mam do 23 kwietnia - w sumie do dnia porodu. Jeszcze sie ludziłam, ze moze jednak mi przedluza umowe - niestety nie. Kadrowa jasno mi powiedziala, ze nie mam co liczyc na dalsza umowe. Jestem teraz jakas osowiala. Dorotka - sliczny ten twoj kojec. I ty stojaca za kojcem wcale nie wygladasz jakbys byla w ciazy haha ;) tak jak ja... brzuszek tez masz sliczny. Ja dzisiaj jade poszukac lozeczko, w sumie jade jeszcze do jednego sklepu bo w innym juz bylam i upatrzylam, ale bylabym niespokojna gdybym nie sprawdzila tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki! Ja dopiero co wstałam. Spało mi się bardzo dobrze. Teraz właśnie wcinam śniadanko- rogalika z powidłami i popijam kawką z mleczkiem. doroteczka dzięki za zdjecia. Bardzo ładnie wygladasz. Plan na dziś- prasowanie reszty rzeczy+ pisanie pracy mgr. A tak mi się nie chce tego drugiego. Wczoraj obejrzałam ten film o karmieniu i pielęgnacji noworodka, nawet ciekawy. Muszę go jeszcze raz obejrzeć, ale z moim Marcinem. Niech i on się uczy. U mnie jest taka piękna pogoda, że rozłożyłabym sobie łóżko polowe na balkonie i poleżała. Słoneczko i tak cieplutko. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i miałam jeszcze Wam powiedzieć, że w szkole rodzenia uczą nas jak kąpać, jak przewijać, jak karmić dziecko. I każda czynność jest już wyuczona na pamięć i pewnie jak mój M będzie inaczej niż po mojemu przewinąć czy wykąpać dziecko, to ja będę się burzyć. Boję się, że będę go pouczać, a wiem, że on tego nie nawidzi i pewnie będą zgrzyty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzucholki😘 Doroteczka dziekuje za zdjecia sa sliczne:) Ja jak urzadze pokoik to tez sie pochwale,ale kiedy to bedzie,hmmmm Rano oddalam krew mam nadzieje ze na ostatnie wyniki Teraz sie troche poucze potem powynosze papiery i reszte rzeczy z \"jeszcze\" mojego pokoju:) potem jak przyjdzie mama mamy isc po tapety i znowu ma mi ugotowac obiadek:) no i musze isc oplacic rachunki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Doroteczka, super ten kojec i widac ze maz juz rozpracował wszelkie techniczne zawiłosci:-) Ty tez wygladasz bardzo ładnie i kotek sie do zdjecia załapał:-) evanikaa, witaj w klubie, ja tez spac nie mogłam, o pierwszej wypiłam melise i troche pomogło. To chyba przez wczorajsza wizyte u lekarza, cały czas mysle jak to bedzie po odstawieniu tabletek! Chyba zaraz tez wybiore sie połazic po sklepach, bo dalej nie mam lózeczka, a do 15 tego marca przydałoby sie juz jednak miec wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 25 ja nie jestem spokojna po wczorajszej wizycie.. szyjka skrócona, nakaz lezenia i w dodatku sie zalamalam troszkę ta praca.. niby mialam sie nie ludzic, ale jednak to w jakis sposob mnie zabolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ciesze sie ze podobaly sie Wam zdjecia...... tak sie zastanawiam czy kupowalyscie albo macie zamiar kupic elektroniczne niańki? kurcze bo my raczej tak ale jeszcze nie ogladalismy i sie zastanawiamy jaka kupic, oczywiscie nie za droga!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa, własnie o to mi chodziło,ze widocznie wczorajsze wizyty wyprowadziły nas troszke z rownowagi i przez to nasza noc była niespokojna. Ja tez cały czas juz mysle o tym jak mnie złapie porod i kazdy skurcz i ukłucie rozpamietuje jak by to było juz! Doroteczka, my nie kupujemy nanki, bo strasznie drogie sa, a tak naprawde to nie jest mi niezbedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie, wlasnie wstalam bo co tu innego robic jak nie spac. Aga, Monika 21 nie odpisala niewiem moze niema czasu evanika mi chyba tez hormony buzuja praktycznie cala ciaze bylam ok, nic nowego a teraz szok portafie sie wkurzac i beczec o byle co szok, w sobote tak sie poklocilam z Radkiem ze chcialam sie wyprowadzac normanie walnieta ze mnie baba, oczywiscie po 20 min mi przeszlo i zastanawialam sie co to odwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczko zajebisty kojec jak mozesz topodeslij mi tronke bo rozumie ze kupowalas na allegro. Dzisiaj snila mi sie cesarka tzn widzialam jak Radek stal za szyba i ogladal cale to przedstawienie a mi lzy lecialy i tak naprawde to on pierwszy zobaczyl Bartusia oh to juz niedlugo ale pewnie ten czas bedzie sie strasznie ciagnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe c sie dzieje z sofijka nic sienie odzywa. Dobra spadam na jakis spacer bo w domu to zwariuje bede po poludniu, moj maz pojechal do Poznana to pewnie dopiero jutro w nocy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka mialam okazje widziec jak dziala taka niania w praktyce. Nie chce cie martwic ale jak masz kupic tania, to lepiej sobie darowac. Bedziesz slyszec wszystko, tylko nie dziecko, za to szumy z ulicy nawet. To musi byc jednak dobry sprzet, wtedy nic nie brzeczy i slychac kazdy odglos maluszka. Poza tym jesli wydaje Ci sie to potrzebne, to nawet mozna odsprzedac jak juz bedzie zbyteczne. Nie wiem jakie sprzedawane sa w polsce i w jakich cenach. Tu za taka znosna musialabym dac ok 80 funtow. Narazie sie wstrzymamy, zobaczymy w praktyce, czy byloby to przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ale się naprasowałam. Ufffa, ale już wszystko skończyłam. Miałam oczywiście wielki dylemat, co do ubrania zabrać do szpitala dla Igi. Wszystkie rzeczy są śliczniutkie i trudno było mi zdecydować. Wzięłam 5 przebrań zapakowałam i zastanawiam się, czy oby nie za dużo. Ale już jestem spokojna, bo to co najpotrzebniejsze na przywitanie małej już mam. inne rzeczy wyjdą na bieżąco. doroteczka ja nie kupuję niani, bo ja mam \"aż\" dwa pokoję w domu i łóżeczko będzie stało w naszej \"sypialni\", także mi takie urządzenie jest zbędne. Niektórzy z mojej rodziny przeżywają, że widzieli piekne ubranko dla mojej Igusi i że kupią. A ja wstydzę się komuś powiedzieć- ej nie kupuj już ubranek bo ja mam całą szafę. Wolałabym aby np. kilka osób złożyło się i kupiło mi podgrzewacz do butelek. No ale tak mi głupio powiedzieć wprost. Muszę moją mamę podsterować, zeby tak ludziom napomniała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej chyba w takiej sytuacji kazac kupowac ale duze rozmiary, bo z tych malych wyrosna nam maluszki bardzo szybko. Tez nie jestem z tych asertywnych co potrafilaby narzucic przydaten mi prezenty, ale jak ktos zapyta to bede wybierac to co mi naprawde potrzebne. 5 kompletow to chyba idealnie. U mnie w szpitalu po zwyklym porodzie zostaje sie 24 godziny a tez kazali miec te 5 ubranek. Polozna mowila, ze lepiej sie nie martwic jak cos przecieknie, albo zabrudzi tylko miec na zapas. Poza tym po porodzie dziecatko ubieraja bez solidnego kapania, wiec to pierwsze od razu jest brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanko ja nie kupowalam kojca na allegro, moi rodzice sa w Usa i tam mi kupili i przyslali. znalazlam taki sam na tej stronie ale http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=9952GLR&productID=1037&CategoryID=3&subCatID= nie wiem czy stad da sie zamowic, kiedys jak bylam w sklepie i sie pytalam o taki kojec to powiedzieli ze niektorych modeli kojcow graco nie ma w polsce i tu nie sprowadzaja tego do sklepow, wiec zaangazowalam rodzicow w poszukiwania hihih czy dochodza od was maile do paulki? bo mi zawsze wszystkie maile ktore jej probuje wyslac to wracaja! sofijka odezwij sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nudyyyy, napisałam połowę tego co powinnam z tej pracy mgr i już mi się nie chce. Tzn. nie mam materiałów a nie chce mi się narazie szukać. Niech to poczeka do jutra. Chyba pójdę się przespać troszkę. Widzę, że coraz puściej robi się na tym forum. Chyba brakuje nam sił, zeby siedzieć przed kompem. Przynajmniej ja tak mam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz ugotowałam obiadek - kosztowało mnie to troszke sił. Za kazdym razem jak wstaje z łózka brzuch mi twardnieje. Jejku jak ja nie lubie bezczynnie lezec. Jestem nadal jakas osowiała - przytłoczyła mnie ta swiadomosc, że jednak musze szukac pracy! Dzisiaj dzwoniła do mnie kolezanka i mi zaczela radzic zebym nie kupowala za duzo ciuszków na pierwsze dni bo za szybko maluszek wyrasta - jakbym nie wiedziala. aaaa wczoraj jak byłam u G babci wspomniałam co musze jeszcze kupic mojej małej i wymieniam rózne rzeczy miedzy innymi czapeczke jeszcze jedna - taka, ktora bede mogla ubrac jej tuz po kąpieli, a ona na to: \"ja jak kapałam Grzesia zadnych czapeczek nie nakładała tylko zarzucałam mu na glowe pieluszke i tak kładłam go do łózeczka\". Spytałam sie czy pozniej cała noc czuwala przy nim zeby sprawdzic czy sie nie dusi, bo taka pieluszka mogłaby sie zsunac na twarz i dziecko nie mialoby jak oddychac.... aaa jak sie oburzyla, ze chce w tym miesiacu kupic lozeczko i wozek!! Zabobonnica jedna! ciekawe jak ja bym pozniej po narodzinach z dzieckiem na plecach szukala lozeczek i wozkow. Jestem ciekawa co powiedzialabym gdyby wiedzia, ze moje cioteczki forumkowe maja juz wszystko co trzeba - chyba dostałaby apopleksji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - nnie mam siły was podczytywać dopiero dzisiaj nadrabiam zaległości. Po pracy marzę tylko żeby spać reszta aktywnośći to sprzątanie - i tak mi upływa doba po dobie cóż nie leże - moja szyjka musi wyglądać \"dojrzale \" - ale cóż zrobie :) optymistycznie się nastrajam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika moja babcia jest identyczna. Wierzy w te wszystkie zabobony i jak mi tak nagada to nieraz sama się zastanawiam, czy przypadkiem nie zaczynam w to wierzyć ;-) A co do pracy to szkoda, że nie przedłużą CI tej umowy. Ale taki ten nasz dziadowski kraj. cO zrobisz. Mam nadzieję, ze szybko potem znajdziesz jakieś zajęcie. A u Was tam na pomorzu ciężko jest znaleźć pracę??? Bo u mnie tu w pkowie, to znaleźć dobrą pracę to albo trzeba mieć znajomości, albo zajebiste szczęście. Ale mam nadzieję, ze Ci się to uda. A wiecie co ostatnio wyczytałam, że zaczyna się znów wyż demograficzny(pierwszy od cyba 10 lat) i nasz cudowny rząd uznał, że to zasługa \"becikowego\" heheheh. Dokładnie tak. Ja właśnie dlatego zdecydowałam się na dziecko, bo giertyc powiedział, że nawali mi aż 1000 zł. Wy pewnie też dlatego zdecydowałyście się na dzieciaczki no nie??? Jak słucham tych pajaców i tych bredni co oni wygadują, to nie wierzę, że ja żyję w takim głupim kraju. Oni debile nie zdają sobie sprawy, ze wyż zaczyna się dlatego, że my rodzicieliki też jesteśmy z wyżu lat osiemdziesiątych i weszłyśmy w taki wiek, że czas na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesdzcze tabelka mam nadzieję że znalazłam najbardziej aktualną NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........36.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co właśnie zauważyłam, że ja mam termin na 13.04. A ten 13 wypada w piątek. O rany. Robię się naprawdę przesądna jak moja babcia. Córko urodz się lepiej wcześniej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm z ta praca jest róznie. jak masz plecy - nie ma obaw. U mojego G w pracy jest wlasnie taka sytuacja. Jednego pracownika degraduja na nizsze stanowisko, bo kuzyn kierownika szuka pracy. I ten biedak musi przyuczac jakiegos głąba do pracy a sam bedzie na stanowisku nizszym! Jeszcze nie mialam takiej sytuacji zebym nie mogla znalezc pracy. najdluzej szukalam tydzien czasu. Ale wtedy bylam mloda, piekna, niezamezna i bez dziecka. Mam zamiar zaczac miesiac wczesniej - pozyjemy zobaczymy! Nie mam specjalnie znajomych, ktorzy byliby w stanie mi pomoc szukac czy tez mnie komus polecili... Dobrze, ze z ta babcia widuje sie baaardzo zadko bo ciagle bym sie z nia kłociła. Jak ja nie lubie jak ktos narzuca swoje zdanie. A moj G jest bezbledny przytakuje babci a pozniej wychodzi i tylko delikatnie komentuje! Cwaniak jeden. Ja wychodze na zołzę a on taki grzeczniutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×