Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........36.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony a moze jednak jestem dobrym komputerowcem heh jeszcze raz buziaki i dziekuje za mile przyjecia zajrze wieczorkiem znow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........36.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper Widzisz poradziłaś sobie. Ja dopisuję jeszcze tych naszych bliźniaków, bo gdzieś zaginęli wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie zniknęły - w takie cudowne dni jedyne co mi pozostalo to siedziec w domu! Moj G. przed chwila do mnie dzwonil i mi zrobil scene, że zrobiłam mu kanapki do pracy z pasztetem, którego nie lubi! Co za podłość! Ja mu zrobię następnym razem sniadanie do pracy - popamieta mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika heheh widzisz jaką jesteś niedobrą żoną ;-) Nie dość żę się napracujemy to oni jeszcze mają pretensje. kapikapi ja też wyszłabym sobie na ogród, ale mi zostaje w bloku tylko balkon. I tak nie mam kwiatuszków, ani nic takiego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jak chcesz pobawic sie w ziemi to poprzesadzaj kwiatki w doniczkach...mowie ci jak to relaksuje! a jaki pozniej jest ubaw żeby posprzatać piach z podlogi - istna rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ostatnio pytałam mojej położnej czy jak zaczne rodzić to mogę liczyć na to, że przyjedzie po mnie karetka. a ona powiedziała, że spokojnie. Pytałam, bo mojego marcina ciągle nie ma i mam przeczucie, że zacznę rodzić jak będę sama. Myślałam też o taxówce, ale zastanawiam się, czy facet jak zobaczy ciężarną babkę do porodu to czy nie spanikuje. A znowu jak wezwę karetkę to zrobię sensację na cały blok. I tak źle i tak nie dobrze. Oby mnie chwyciło jakoś wtedy jak będzie marcin w domu, albo chociaż w Pkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze nie pisze ostatnio za dużo, ale jakaś bez siły jestem przez to choróbsko. Kaszlę tak, ze mam wrażenie, że wypluję płuca. Czytam Was jednak codziennie. Ja dziś na 13:40 mam usg. Oczywiście zaczynam się denerwować, ale mam nadzieję, ze wszystko z maleńką w porządku. Wczoraj śmieliśmy się z mężem, ze byłby numer gdyby jednak okazało się, ze to nie Agatka tylko Bartuś. No cóż miałabym wtedy mnóstwo różowych ciuszków do oddania :-) Evanika ja też nigdy nie miałam zgagi...nie miałam do przedwczoraj. Dopadła mnie z nienacka. Dobrze, ze czytałam tutaj, że pomaga mleko. Wiem, przy cukrzycy za dużo nie można, ale 1,5% weszło i nawet cukier nie skoczył. Niestety znowu waga mi spadła. 1,5 kg w dół. Do wagi sprzed ciąży mogę teraz dodać już tylko 2kg. Jak tak dalej pójdzie to nie będę miała siły urodzić. Wiem, że to przez tą chorobę, bo na nic nie mam apetytu, ale wmuszam w siebie jedzenie, a nawet pofolgowałam sobie trochę z dietą. Najlepsze jest to, zę moja diabetolog twierdzi, ze to nic niepokojącego, ze schudłam, bo przecież od początku ciąży nie przytyłam za dużo a przy tej diecie to normalne. No nic, kończę to marudzenie. Zobaczymy co mi powie pan doktor na usg. Odezwę się później... Nowa kwietnióweczko witaj w naszym gronie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika heheh dobry pomysł, ale poczekam aż moja Igusia dorośnie i wtedy zasadzę doniczki, żeby mi mały pomocnik podlewał, bo ja ciągle zapominam o tym. Pamiętam jak mieszkałam z mamą, to mama na dole miała na balkonie takie piękne zawsze kwiaty a na moim balkonie na górze wyglądało to marnie i zawsze dostawałam o to ochrzan. Dlatego jak mama do mnie teraz przychodzi to zawsze podlewa mi kwiatki w domu, bo ja zapominam. A i tak wyglądają nieźle (coprawda jest ich tylko 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah nie oslabiaj mnie. Piszesz ze mna maile od pol roku.To ja, - Ewelina. Tylko moze pod tym nickiem mnie nie poznalas. Czy to znaczy, ze juz masz internet w domu? Tez zaczynam mniec jakies dziwne twardnienia i klucia. Akurat jutro mam wizyte u poloznej, to jej powiem. Z tym, ze to chyba nic dziwnego, wszystko sie przygotowuje juz na koniec. Jedyne co mozna to sie polozyc albo wygodnie usiasc i zrelaksowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania trzymaj się dzielnie. Mam nadzieję, ze na usg maleństwo Ci pokiwa rączką. A co do tej Twojej wagi to ja nie wiem czy powinnam się wtrącać, ale myślę, że Twoja gin nie ma racji. Bo tak naprawdę to tyjąc tylko 2 kg to straciłaś ze swojej wagi ok 7-8kg, czyli dziecko zabiera wszystkie witaminy i minerały z Twojego organizmu. Bo dziecko i te wody płodowe+ łożysko same w sobie ważą ok 10 kg. Więc jak tylko przytyłaś 2 kg, to tak naprawdę ubyło Ci z Twojej wagi reszte. A byłaś u innego lekarza żeby zapytać czy tak może być? Ja wiem, że masz tą cukrzycę ciążową, ale myślę, że oprócz słodkiego to możesz jeść inne normalne rzeczy, a nie patrzyć na każdy kęs jedzenia, czy przypadkiem nie skoczy Ci cukier. Wiem, wiem, znów się czepiam. Powinnam się ugryść w język. Ania opieprz mnie jak CIę wkurzam. A pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi, uwierz ze u mnie muchy juz sie pobudzily bo jest prawdziwa wiosna:-) Ale ze jestem juz umyta to ich atak mi nie grozi:-) mamo baczka, ostatnio kapiele zajmuja mi strasznie duzo czasu i zauazylam,ze nie mam miesni brzucha i nie moge sie dzwignac:-) Za to pochwale Wam sie,ze nie ma jak narazie rozstepow, chyba,ze na tyłku albo udach, bo sama nie jestem w stanie ich wypatrzyc:-) Nie ciesze sie na zapas, bo cos czuje ze jeszcze moga mnie zaatakowac tym bardziej,ze tak naprawde to niczym sie nie smaruje,jak mi sie raz na ruski rok przypomni to posmaruje sie oliwka dla dzieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ma prawie same kwiaty - kaktusy i takie, które podlewa sie baaardzo zadko - wiec jak zapomnie to i tak nic im sie nie stanie!! Ania - az nie moge uwierzyc, ze tak malutko przytyłaś. Ja od oststniej wizyty u diabetologa nie musze juz za bardzo uwazac na dietę - czasem sobie folguje, np. wczoraj o 22 zjadłam lody manhatana - najpyszniejsze z lodow.. czasem budym, kisiel i co tylko mogę. No ale moja waga wzrosła o 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka, a z Fenoterolem to własnie jest bardzo roznie. Ostatnio czytalam topik na kafe gdzie wiekszosc dziewczyn rodzila zaraz po odstawieniu. Moja kolezanka zaczela brac w 32 tyg i pozniej przenosila ciaze i u gina tez spotkalam dziewczyne, ktora po odstawieniu fenoterolu byla 3 dni po terminie. Mi sie wydaje,ze ja raczej urodze wczesniej, bomi ten fenoterol nie bardzo pomaga, brzuch twardnieje caly czas a teraz jeszcze skurcze, no a jak wczoraj probowalam zmniejszyc dawke to myslalam ze zaraz urodzeiszybciutko wzielam zalegla tabletke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ko-hannah obejzalam Twoje fotki i noramlnie dloa zalapalam, nawet juz mnie brak rozstepow nie cieszy:-( Zycie to jest jednak niesprawiedliwe, bo ja wygladam jak obwies:-) Teraz to juz napawde chce wczesniej urodzic i znow wygladac jak czlowiek i miec takie ladne fotki z Bartusiem jak mx z dzieciaczkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska, kwiatuszki przepiekna, ja tez poprosze jednego tym bardziej,ze faktycznie jutro Dzien Kobiet a ja na mojego meza nie mam co liczyc:-( Co najwyzej telefon albo sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień kobiet? u mnie w domu od kiedy pamietam obchodzilismy kolejne urodziny mojego tatka. Więc kwiatek bedzie, ale dla niego.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,zejuz Was nie ma, to zmienie tabelke, bo jakis czas temu ktos skopiowal niaktualna, ale nie bede sie czepiac;-) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........36.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) evanikaa widze,ze Ty sie jeszcze uchowałas:-) Moj synek bedzie mial na drugie Antos po moim dziadku, pewnie sie tesc i tesciowa wkurza, ze nie po ich rodzicach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego brata siostry będzie Antoś. Nie wiem czemu, ale ja bym tak nie dała dziecku na imię. Mam nadzieję, że się nie obrazicie. No może jeszcze na drugie to bym dała, ale na pierwsze to nigdy. Pewnie niektóre z Was też nie dałyby dziecku na imię Iga czy Tobiasz, więc czuję się usprawiedliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiam nad drugim imieniem dla mojej Igi. Mój M wymyślił Michalina, ale ja bym chciała jakieś święte- np. Magdalena ;-) (po mamusi), a moja mama by chciała Aleksandra (po babci), a ja jej dam po mojej babci- Danka, albo Władzia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaczynajcie tematu imion bo u mnie nadal brak koncepcji. A tesciowa co dzwoni to sie pyta czy juz wymyslilismy. Dobija mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Was wygońcie mnie dzisiaj stąd, bo mi korba zaczyna walić i pieprzę od rzeczy :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ale u mnie jest zarąbista pogoda. Wyszłam dzisiaj o 9 na ostatnie badania krwi i moczu i już było 10 st. Poza tym tak grzeje słońce że w moim płaszczu po prostu się gotowałam. Jak taka pogoda zostanie to nie będę miała w czym wyjść na dwór. Ciekawe jakie będą moje wyniki. ko-hannah-- witamy serdecznie w naszym gronie. Jak się okazuje jedną z nas już dobrze znasz :-) Wczoraj w końcu spakowałam torbę do szpitala, bo różnie to już może być. Leci mi już 37 tc. W poniedziałek 12 marca idę do gina i zobaczymy co mi powie. Jutro też w końcu jedziemy kupić wózek. Jeszcze T musi złożyć w tym tyg łóżeczko, odświeżę pościele i chyba będę gotowa. Chciałabym już urodzić, tak za 2 tyg. Bo jest mi coraz ciężej,a brzuch jest taki jakiś twardy. Jeszcze w tym tyg mąż zajmie się depilacją mojej dolnej części ciała. No i będziemy czekać. Co niektórzy zaczynają już mnie pytać kiedy urodzę. Ania75-faktycznie niepokojące jest to Twoje ciągłe chudnięcie. Możesz potem nie mieć siły na nic. Postaraj się wsuwać więcej bo dzidziuś wszystko z Ciebie wyciągnie. mama bączka-tak jak radzi reszta dziewczyn, na zgagę można brać Rennie. Ja też ostatnio mam takie mysli że sobie nie poradzę, tym bardziej że muszę zająć się jeszcze starszą córeczką. Ale nie chcę już teraz panikować bo może się potem okaże że świetnie sobie radzę ;-) zmieniam tylko tydzień w tabelce NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........36.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie podobaja (już) imona Wiktoria, Olivia i jeszcze pare innych.. ostatnio nawet słyszałam w TV, ze za 4 - 6 lat w kazdym przedszkolu i szkole co druga dziewczynka bedzie miala na imie Olivia, Wiktoria..... oo ruda maxi - sorki, ze uzyyłam imienia Wiktorka do porownania! cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi imionami to jest tak jak kiedys z moim Agnieszka:- W ogolniaku bylo nas 7 w jednej klasie, wiec wiem cos o tym. Dlatego dla malego chcialam Blazej, bo jeszcze malo chlopcow tak ma, ale moj maz sie uparl i zostanie na jego:-) On nie wie co to znaczy bo imie Jarek to nie to co Agnieszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×