Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

widzę że aga ubiegła mnie z tabelką więc kopiuję jeszcze raz NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........36.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ale telepatia, w jednej minucie pomyślałam o Tobie i Ty się pojawiłaś. evenika ale ja się dołącze do Ciebie. Tak jak kiedyś było z imieniem Magda (w klasie na 30 osób było u mnie 6 Magd), tak teraz są Patrycje, Wiktorie, Weroniki, Oliwie i Natalie. Mój brat dał córci na imie Oliwa. Podobają mi się te imiona, ale już takie oblatane.No ale wolę takie, niż te starodawne. Mój brat cioteczny dał na imię dziecku Staś i uważam, że skrzywdził to dziecko. A moja sis córci dała na imię Zosia i też bym tak nie dała. Już wole Wiktorię, Weroniki i Oliwie. Ale ze starych imion to podoba mi się dla chłopca Jaś. I ze staroci więcej już nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem... evanikaa-ja też czuję się urażona ;-) bo mam córkę Wiktorię co do imion to ja nie miałam problemu ze swoim,bo np. w podstawówce w całej szkoli były tylko dwie Izy i wydaje mi się że akurat tego nie jest aż tak dużo...mam tylko problem z tym że moje imię pisze się przez 2xl,tzn. Izabella. wszyscy to mylą i ciągle mam jakieś problemy z tego powodu. Niby nieistotne (razem czy osobno,bo zgłupiałam?),ale jednak. zaraz lecę wywiesić pranie na balkon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie imie Zosia podoba i dalabym tak, ale na drugie coreczce, bo to z kolei po mojej prababci. Ale wiecie jak to jest,kazdemu podoba sie co innego:-) ja jak bylam w liceum to mowilam,ze jak bede miec syna to dam mu na imie Dawor:-) Ale chyba musialabym go z Chorwatem miec,zeby taka opcja przeszla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak kiedys mieszkałam na takim osiedlu i na cztery klatki schodowe bylo 6 Monik, 1 Baska i 1 Ewa - ja. Powaga... wszystkie Moniki miały swoje ksywki żeby można było je odróznic... Moja mała bdzie Kamilka a te imie jest popularne ale wydaje mi sie, że zadko używane... moja kuzynka dala swojemu synkowi na imie Franciszek a to jest juz przegiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Dawor hehheh podoba mi się ;-) Ale jest tak jak Ty mówisz, każdy ma inny gust i to co podoba się jednemu nie musi sie podobać drugiemu. Ja mam na drugie imię Beata i dziekuję mamie, że nie dała mi tak na pierwsze, bo nigdy mi się nie podobało to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika ja też znam ludzi, któzi dali synkowi Franio na imię. Tragedia ;-) Ale za naszych czasów były same moniki, magdyi agnieszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę po jogurt - bo chyba troszkę zgłodniałam a do obiadu jeszcze czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też przyniosłam sobie jogurt- pyszne musli ze śliwkami- ale wcale nie jest pyszne. Nie ma to jak fantazja tiramissu z porzeczkami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika a co do imienia Kamila, to znałam kiedyś taką dziewczynę (ja miałam z 16 lat) i na nią też mówili Kama i ona była taką punk\'ówą, miala irokeza na głowie, chodziła w glanach, jarała trawę i pamiętam jak każdy się jej bał. A ja jak ją widziałam to spieprzałam gdzie pieprz rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) widze ze dzis na tapecie wybor imion :) dla naszej dzidzi imie wybiera starszy brat , czyli Mateusz :) wiecie wczoraj sie dowiedzialam ze urodzila moja kolezanka mial byc Piotrus lub Jas a tu niespodzianka urodzila sie dziewczynka :) dla ktorej nie mieli imienia dzis siedze w domu i piore poza tym leze i leniuchuje jak mops jem suchary popijajac maslanka truskawkowa :) co do przypadlosci ciazowych to boli nie brzuch i malenstwo nie rusza sie juz tak gwaltownie , przypomina to przeciaganie , rozstepy tez mnie jeszcze nie dopadly , jutro ide na wyniki a w piatek na usg i do lekarza bo konczy mi sie zwolnienie witaj nowa kwietnioweczko w naszym gronie:) 21 ciesze sie ze jestescie juz w domciu i jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do imienia Kamila to powiem ci ze kazda jest inna ja znalam bardzo szalona Kamile , a ja z kolei tez Kamila jestem osoba bardzo spokojna i rzyczliwa zreszta przeczytaj horoskop wagi a zobaczysz jaka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!!! temat imion!!!:) zacznę od Antka - tak ma na imię mój chrzesniak:). to imię bardzo do niego pasuje. Antoni brzmi troche sztywno ( tak jak reszta starych imion) ale zdrodnienia sa ok. Antek skończy 1 czerwca 6 lat a Antoni mówi do niego tylko mój tato jak młody jest niegrzeczny:) B jak Beata. hmm ja też mam tak na drugie imię. moja mamka chciała tak dać na pierwsze ale całe szczęście tato mnie rejestrował w urzedzie i zmienił na izabela (ja mam z kolei przez jedno L bo na tej wiosce gdzie mnie rejestrował tato nie chcieli sie zgodzić na 2xL - zupełnie nie wiem dlaczego) :) i jeszcze jedno:) być może nasza Kasia będzie Karolinką ale tylko wtedy gdy urodzi się wcześniej tj 2 kwietnia w rocznicę śmierci Papieża ( to byłby taki swoisty znak, bo ja się urodziłam w urodziny Jana Pawła II ) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co laski...u mnie na termometrze jest 31 st. Normalnie słońce tak daje że szok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pankówa powiadasz...Zobaczymy na kogo wyrośnie moja mała gwiazda! Ja tez jutro ide na wyniki - niby ogolne bo krew, mocz i HBS a na wizyte jade dopiero 20. W sumie powiem wam, że najważniejsze żeby nasz dzieci były zdrowe bez względu czy beda to Granki, Antoniny czy Olivie.... Moj jogurt był tez taki sobie - moj G ja sobie jakis kupi to mozna skonac.. Danio z kawalkami toffi byl za bardzo slodki i nie dostarczyl mi przyjemnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaha nie wiem co za imie tam wpisalam \"Granki\" miało być Franki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie najważniejsze zdrowie naszych maluchów i pal sześć czy będzie Zocha czy Zenek i czy mam na dupie i brzuchu rozstępy. Oby maleństwa były zdrowe. Kurde dzwonił mój M ze znów mu się auto w trasie popsuło. Idę na net szukać pomocy drogowej w Lublinie. Potem wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wyjdziemy z Wiktorką na chwilę na spacer.... pa,pa.. jak jest taka pogoda to aż energia rozpiera :-D wciągam polar i biegnę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kolezanke Beate, co prawda nie utrzymuja z nia kontaktow mimo,ze mieszkamy przez plot i od razu to imie mi sie znia kojazy, aczyli z ociezaloscia, powolnoscia i slamazarstwem, ale samo imie mi sie podoba:-) Ja mam na drugie Ewelina i jak pytam tate czemu nie zarejestrowal mnie tak w urzedzie, bo Agnieszka to takie oklepane, to mowi,ze mogl mi dac Kunegunda i to bylo by oryginalne imie:-) No to niechjuz lepiej bedzie Agnieszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przyszlosci naszych dzieci, to juz ogolnie i powszechnie wiadomo,ze moj Bartus bedzie piłkarzem FC Barcelony, tak przewidzial moj maz i jego koledzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,że siedzę jeszcze w koszuli nocnej, ale już tak posiedzę jeszcze godzinę, potem pójdę się wykąpę i będę się szykować do szkoły rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam az mi sie ziemniaki w mundurkach ugotuja, bo dzis podjelam sie robienia obiadu:-) a potem ide posiedziec w ogrodku, o czym pisalam ponad 2 godziny temu a dalej siedze przy komputerze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam -wieczorkiem przeczytałam SMSA od Madzi 26 - pisała że jest w szpitalu i dziecko ma arytmię - co dalej da znać Mam nadzieję ze śie wyjaśniło i jest oki sorki że nie pisałam wczećnij - praca-i urwanie głowy nawet nie wiem czy ktoś pisał o tyn :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nikolla, czekalysmy na jakies wiadomosci. Jakbys cos jeszcze wiedziala to informuj nas bo sie martwimy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nicola za wiesci trzymajmy kciuki i modlmy zeby wszystko bylo ok z dzieciatkiem no i mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie cisnienie podnioslo... hehe zadzwonila do mnie moja kolezanka żeby mi sie pochwalic jaki to wypoczynek sobie kupila po okazyjnej cenie 3 tys. i byla wyprzedaz i kupili jeszcze mebloscianke za 6 tys. Mowie jej, że moja kuchnia t\\kuchnia kosztowala 6 kola a ona,że nie mam za specjalnej.. a jak wspomniała mi o stole jadalniamym myslalam, że wydrapie jej oczy przez tel. mowie, ze upatrzyłam sobie stol do jadalni ale w tej chwili wazniejsze jest dla mnie zeby obkupic moja dzidzie a stol kosztuje 980 zł do tego krzeszła wiec teraz mnie nie stac a ona mi na to - no cos ty przeciez tak tanio stolu nigdzie nie znajdziesz... co za tupeciara. Wie, ze mam teraz podbramkowa sytuacje a ona jeszcze mi takie gwozdzie do trumny wbija. Zero jakiejs wrazliwosci. A pozniej do mnie tekst - aaa na strychu znalazlam kocyki dla dziecka. No myslalam, że wyjde z siebie! Kocyk ze strychu?! No ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla - przekaż Madziuni, że trzymam za nia kciuki i za jej dzidzię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wlaczyl mi sie syndrom wicia gniazda dzis wzielam sie za gruntowne porzadki ( a mialam lezec i odpoczywac) przygotowuje miejsce na lozeczko i piore ciuszki dla malenstwa od poniedzialku bede miala troche wiecej czasu bo jutro ostatni dzien ide na praktyki przed rozwiazaniem i jeszcze w czerwcu pojde na kilka lekcji prowadzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×