Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Danke moje drogie....wrzuce moze na krótkie pranie bez wirowania. Jestem po sniadaniu i odechcialo mi sie znowu wszystkiego. Wczoraj po krótkim spacerku czulam sie strasznie. Chciałam dzisiaj wyskoczyc do kolezanki na herbatke, ale nie wiem czy dojde do niej moim slimaczym tempem! Poki co wstawilam pranie (moje), moja Kama bedzie miala prane rzeczy za tydzien - nie ma co planning mam we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. mama bączka ja też mam takie odloty myślowe jak ty. Moj mąż się śmieje,że moj iloraz inteligencji nigdy nie był wysoki a teraz to juz jest na minusie ;) :D Nie gniewam się na niego za to, bo wiem,że on mówi to w żartach a ja naprawde teraz nie grzesze inteligencją. Dzisiaj w nocy nie spałam od 1 do chyba 5 nad ranem. Przezywałam to,ze w pokoju stoi juz poskładane łóżeczko mojej Karolci. W nocy jak wstawałam siku, to cały czas je dotykałam, czy napewno jest :D Jak już zasnełam, to o 6:30 obudził mnie mąż, ktory dzisiaj pojechał do Poznania. I jak jeszcze raz zasnełam, to o 8:45 mojego męża babka narobiła krzyku,że w domu nikogo nie ma, nie ma samochodu mojego męża, to pewnie mnie na porodówke zawieźli. Mam już dosyć, bo troszeczke zaczynąją przeginać. Gdzie bym się nie ruszyła, to baby mnie obskakują i doradzają, i w domu jeszcze gorzej. teściówce wczoraj opadła szczena jak zobaczyła łóżeczko Karolinki. A pomyśleć,że chciała nam wcisnąc takiego starego grata obs*anego przez gołebie :D Nie mówiąc już o ciuszkach. Te też chciała nam dac stare, z reszta pisałam wam o tym kiedyś. Dobra koniec użalania się nad losem hipopotamicy :D.......... Doroteczka superancki masz kojec. Czego to teraz już nie ma, byle by miec kase :P I dobrze widziałam,że na jednej fotce widac jakiś koniec kota? Moj zazdrośnik wczoraj pomagał skręcac łóżeczko :D 21 super,że już jesteście w domku. Odezwij się do nas czasem :) madziunka26 dziewczyno, co u Ciebie? A może ty juz nie jesteś sama? evanikaa dzięki za fotki Polski, szkoda,że nie można zrobić z nich tapety na pulpit, bo sa naprawde super. Doroteczka tobie dziękuje za prezentacje, napewno sobie na nie lookne, przy chwili czasu. Właśnie, musze jeszcze dokupić pościel. patrzyłam na Allegro, ale powstrzymam się przez kilka dni. W piątek mamy w Oławie plac i tam czasem mają pocielki i inne artykuły dla bobasków, więc moze uda mi się tam coś kupić. I też mam w planach pranie, ale nie wiem jak to z tym bedzie. W każdym bądz razie musze powycierac kurz z mebli, bo nie długo to trzeba bedzie szpachelką zdzierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light... mozesz zapisac spokojnie. Jak otwierasza poczte przez Outlooka wystarczy zapisac zalaczniki i wybrac sobie fotke, ktora cie sie podoba. Ide sie polozyc na chwilke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski! Ja miałam okropną noc. Nie mogłam się powstrzymać i o 22 zjadłam śledzia w cebulce i przypomniała sobie o mnie zgaga. Ale to była zgaga gigant, że płakałam a nie miałam mleka. Już miałam się ubrać i jechać w nocy szukać mleka, ale się bałam. Tak strasznie mnie paliło w przełyku, że w końcu pękłam i wzięłam ranigast. A potem pół nocy nie spałam, bo miałam wyrzuty, że wzięłam jakąś tabletkę. Co prawda przeszło mi po niej, bo inaczej bym się wściekła. LigtBlue mam do Ciebe pytanie, bo Ty też masz często zgagę, brałaś jakieś tabletki na to świństwo??? Robię sobie właśnie śniadanko- jajeczko na miękko. Dziś taka ładna pogoda. Jeszcze cieplej niż wczoraj. Siedzę z otwartym oknem i wdycham to powietrze. Aż miło. dobra zmykam jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jak mnie dobijac juz zaczyna ta nuda i rutyna. To troche na wlasne zyczenie, bo moge przeciez gdzies isc ale tez czuje lekkie skurcze czy twardnienie i wole sie nie ruszac za duzo. Poza tym gdzie znow pojde - do sklepu po slodkie. Brrrr Zostaje kafeteria dzieki bogu, ksiazki i tv. Przynajmnej jest piekna pogoda to posiedze sobie na ogrodku pozniej. A co do inteligencji to swoja droga, ale nie ma tez dnia, zeby mi cos z rak tak po prostu nie wylecialo. Madziunka, gdzie ty jestes? Caly czas mysle co sie dzieje. Juz nie moge sie doczekac na zdjecia od 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka, ja zgage w dzien zwalczam mlekiem. A jak mam na wieczor to przed snem biore pol rennie (chociaz go nie cierpie) i przechodzi od reki. Wiem, ze rennie mozna brac do woli. Ja biore pol tabletki, zeby szybciej skonczyc ssac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama doświadczona hehe
Dziewczyny na zgage spokojnie mozna brać Reni i to w każdych ilościach:) A co do rozstępów, to mi sie zrobiły dzień po porodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska ja mam to samo. To się nazywa połączenie dnia świstaka z dniem świra= moje życie ;-) :-p a rudamaxi masz rację, idz dzisiaj i zrób sziber tym nauczycielką. Jak nie potrafią dopilnować to niech sie teraz martwią nerwową mamuśką w ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, noc mineła spokojnie a od rana piekna pogoda i zaraz pojde z ksiazeczka posiedziec w ogrodzie:-) Wczoraj nawiedzila mnie tesciowa i stwierdzila,ze lozeczko moge wybrac jakie chce bo ona i tak za nie zaplaci niezaleznie od ceny:-) Moj tato jedzie w sobote na gielde do Lubina i az mnie nosi zeby wybrac sie znim i poszukac kolyski, ale troche sie boje:-( 21 snilas mi sie w nocy, tyle,ze we snie mialas krotkie wlosy, ale tak samo krecone:-) Tez cały czas mysle o moim synku i nie moge uwierzyc,ze to juz tak nieduzo czasiu zostało do jego pojawienia sie. Dzis np. jak patrze na słoneczny dzien to sobie mysle jak bede z wozeczkiem chodzila po parku:-) Light, fajnie ze masz juz rzeczy dla Karolki, mnie jeszcze to łozeczko meczy! Ciekawe co z madziunka, nie pisała wczoraj do ktorejs z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznei ! Widze ze znacie sie tu dobrze , mim oto mam nadzieje ze uda mi sie dolaczyc do dyskusji , ze nei jest jeszcze za pozno. Nazywam sie Sylvia i jestem w 34 tygodniu ciazy. Podpbnie jak wy nie moge sie juz odczekac kiedy zobacze mojego synka . A troszke ejszcze man zostalo . Termin mam na 20 kwietnia. Nadal pracuje , do 23 marca wlacznie wiec troszke wam zazdrosze tego leniuchowanai w domu , choc widze , ze tez niekoniecznie musi to byc dobre . Ale wierzcie mi ... codzienne wyprawy do pracy , nawet ubieranie majtek czy legginsow sprawia mi wielki problem ... a wszystko trzeba robic z zegarkiem w reku , zeby zdarzyc do pracy .Heh! Ostatnio to nawet boje sie ze Wielki Dzien nadchodzi wielkimi krokami , mam strasznie silne bole w podbrzuszu . Tak jakby skurcze tylko nieregularne , raczej ciagle ... ak silne ze czasem nie moge chodzic . Trwa to od kilku dni i nie wiem czy powinnam panikowac i biec do lekarza czy jednak to normalne . Czy ktoras z was miala cos podobnego ? czy to juz poczatek konca ? Pozdrawiam i mam nadzieje ze jednak uda mi sie dolaczyc do waszej rozmowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi gin też mówił o renni, a ja wziełam renigast i nie wiem czy to nic się nie dzieje.] mama doświadczona ale nas pocieszyłaś z tymi rozstępami. Ja już mam je prawie wszędzie więc w dupie mam to czy mi wyskoczą jeszcze po porodzie. No na dupie też mi kilka ich wyskoczyło. Mam dosyć tematu o rozstępach, bo jestem załamana i jak tylko pomyślę o nich to mi się na płacz zbiera. Zuzanka chyba napisała, ze wygląda jak zebra, ja się dołączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama doswiadczona hehe
Każda ma inaczej, więc nie martwcie się na zapas.Ja miałam cesarkę, więc to pewnie dlatego rozstepy pojawiły się dopiero po porodzie. Warto potem smarować brzuch kolagenem, szybciej bledną i nie są aż tak widoczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Madziunka daj znac co sie z toba dzieje!!!! Lightblue tak na jednym ze zdjec jest pupka i ogon kotka hehehe tez sie krecil przy rozkladaniu lozeczka heheh evenika ja nie bede miala ochraniacza ale ja to bym go nie prala, wystarczy przeprasowac chyba, bo moze sie znieksztalcic w praniu. wiadomo ze kiedys bedziesz musiala wyprac ale tak od nowosci? hehe no jak uwazasz ja bym nie prala. zaraz ide do meza siostry ciotecznej posiedziec z jej 3 miesiecznym synkiem Alankiem, ale mam strach w oczach bo sama nigdy z nim nie przebywalam ale jego mama musi isc do lekarza bo jest jakas strasznie chora, wszystko ja boli...... zobaczymy co ze mnie za opiekunko-ciotka hehehe no to papa acha fajnie ze 21 juz jest w domciu!!!! prosimy o relacje i zdjecia dzidziusiow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ko-hanna witaj. Do nas można się zawsze dołączyć. My tutaj narzekamy, jesteśmy wredne, ale lubimy jak ktoś nowy do nas przychodzi. Znajdz ostatnią tabelkę i dopisz się do niej. Także witaj wśród kwietniówek(lutówek i marcówek- bo my już mamy czworo dzieciaczków, które miały być kwietniowe, a są wcześniej i jakie cudowne). Dobra idę wystawić te jajca, bo miały być na miękko, a już na pewno są na twardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ko-hannah, witaj wsrod nas:-) Jesli chodzi o bole, to u mnie pojawiły sie jakis tydzien temu, wraz z kłuciem w podbrzuszu, z tym,ze ja od 20tc jestem na lekach rozkurczowych(Fenoterol) W poniedziałek byłam na wizycie u gina i jak narazie wszystko jest w porzadku, wiec nie wiem skad te bóle:-( Ruda lala, juz Cie pytałam ale zakrecona jestem:-) Fenoterol odsawiasz stopniowo czy od razu? Bo mi lekarz kazał odstawic wszystko naraz i wydaje mi sie,ze bedzie niezła jazda, bo wczoraj chciałam zmniejszyc dawke z 4 do 3 i dostałam skurczy:-( I znow jestem na 4,zeby do tego 15tego doczekac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide sie umyc, bo do mnie tez sie muchy zleca zaraz;-) Mam nadzieje,ze jeszcze ktos bedzie jak wroce i moze jakies wiesci od madziunki i 21 sie pojawia w miedzyczasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie boje powiem wam szczerze , nie wiem czy jestem gotowa urodzic juz teraz ... niby Tygrys jest juz gotowy , ale po co . Niech posiedzi tam w srodku jeszcze chwilke zeby byla pewnosc ze wszystko sie dobrze rozwinelo . Jak mowie mojemu D. ze teraz to w sumie wszystko moze sie zdarzyc i moge urodzic kazdego dnia , to sie smieje ... on chyba myslie ze jak ustalili mi date porodu to napewno bedzie tego dnia a nie innego. Wiec jak zaczelam pakowac powoli torbe do szpitala i informowac go co ma zabrac i jakie papiery ... gdyby cos ! To wzial mnie za wariatke. Kolyska tez jeszcze nei gotowa ... az si eboje gdzie my polozymy naszego Antosia . No a z tymi bolami - czy sadzicie ze jak beda sie tak ciagnac dluzej to powinnam pojsc do lekarza czy gnac do niego juz dzis ? No i dziekuje za mile przyjecia ...balam si eze meni nikt tu nie zauwazy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ko-hannah!!! oj kurcze wystraszylam sie czytajac o tych rozstepach!!! mnie jeszcze nie dopadly ale boje sie jak diabli!!!! pewnie i tak mnie dorwa juz niedlugo!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - musze sie pochwalic - w życiu nie miałam zgagi, nawet nie wiem co to jest.. 21 - naprawde ciesze sie, że jestes juz w domku - tylko nie zapomnij przesłac kochana fotek.. ko-hannah - witaj.. nigdy nie jest za późno żeby z nami porozmawiać. Bóle w podbrzuszu, twardnienie brzucha - ja mam na pożądku dziennie, moja gin zaleciła mi no-spę i aspargin, wiec łykam dzielnie, ale i tak mam nadal twardnienie. Moze nie panikuj, ale skontaktuj sie z lekarzem. Mnie moja przebadala i zauwazyla obnizoną szyjke, ale nie kazala panikowac tylko sie oszczedzac.. Jejku normalnie lenistwo na maxa - wywiesiłam juz pranie i mialam zamiar ubrac sie wkoncu, ale w tej pizamce taaak mi wygodnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga co do tego Fenoteralu to ostatnio była u mnie szwagierka( która jest położną) i jak zobaczyła że biorę ten lek to mi powiedziała, że nawet po odstawieniu to później jest ciężko urodzić. Bo te leki jeszcze długo działają w organiźmie. No i nie wiem co o tym myśleć. Jutro idę do gina i go zapytam. Bo ostatnio miałam myśl, zeby samemu odtswić ten fenoterol chociaż ja go biorę dopiero od 3 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika co do zgagi to CI zazdroszczę. Ale to znaczy że Twoja Kama będzie łysa ;-) :-p (według przesadów mojej babci), a mojej Idze to warkocza zaplotę w szpitalu. Bo ponoć jak się ma zgagę to dziecku włosy rosną. A ja przed ciążą też w życiu nie miałam zgagi i nawet nie wiedziałam co to jest. nieraz mój marcin mówił, że ma zgage, to ja mu odpowiadałam, żeby nie przesadzał- co to tam taka zgaga. A teraz już wiem, że chce przełyk wypalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ko-hannah mamy tutaj taką tabelkę, gdzie wpisujemy swój nick, tydzień ciąży, czy będziemy mieć dziewczynkę czy chł, jakie będzie miało dziecko imięi ile przytyłyśmy a i skad jesteśmy. to znajdz ostatnią, skopiuj ją i dopisz jeszcze siebie. Jak nie potrafisz to napisz te wszystkie info o sobie, a ja ją skopiuję i Ciebie dopiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łysa?? chyba zaczne jesc co popoadnie, żeby dobadła mnie ta Wasza zgaga bo ja myslalam, że bede mogla od maleńkości konskie ogony wiązac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, siedzę przed tym kompem i się śmieję sama do siebie, że kolejny dzień przed monitorem w koszuli nocnej. Złapał by mnie ten syndrom wicia gniazda, to wzięłabym się za jakieś sprzątanie, a tak nie chce mi się. Miałam umyć lodówkę, ale stwierdziłam, że jeszcze wytrzyma pare dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze Flowereska jest z Londynu , podobnie jak ja . Mieszkam na Wood Greenie , North London od 4 latek. A ty ? Jakie masz doswiadczenie z tutejsza sluzba zdrowia ? I gdzie planujesz rodzic ? Jaki szpital? Ja planuje wszystko w Wittinghton Hospital na Archway . Poz atym zajrzalam i znalazlam jakas tabelke , a\\le za skarby swiata nie wiem jak sie tam dopisac : Moze wiec inaczej: Nazywam sie Sylvia mam 25 lat Od 4 mieszkam w Londynie Przed ciaza wazylam 60 kg , teraz w 34 tygodniu przytylam ( ble ! straszne slowo ) 11 kilo jak narazie . Bede miec synka - Anthonego Moze ktos pomoze mi to wpisac do tabelki ?! A ja niestety musze znikac do pracy ! Dla wiadomosci : pracuje w H&M Knighstbridge od 2 latek . Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........36.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś ko-hannah.....14............34..+11...... Londyn.........syn Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ko-hannah nie wiem jeszcze na kiedy masz termin porodu, wpisałam, że na 14, bo ja też jestem 34 tc i mam termin na 13. Jak coś to poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×