Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Izawik, życzę szybkiego powrotu do domciu. Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć nową królewnę!!! Przysyłaj nam zdjęcia jak tylko będziesz mogła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!! Magda - mama bączka napisła sms: JESTEM W SZPITALU. O 1 W NOCY ODESZłY MI WODY. TERAZ MAM SKURCZE CO 3 MIN A JESZCZE NA PORODóWKę MNIE NIE BIORA!!\" MAMY TRZYMAC ZA NIA KCIUKI! ale z niej numerantka - mowi, że bol niemiłosierny a ma siłe pisac smsa!! to sie nazywa wytrwałość!! jejku no ładnie nam sie sypią dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik GRATULACJE i mega buziaczki dla małej Gabrysi !!!! Ależ wspaniała informacja z samego rana. Czekamy tu na Ciebie i relację z porodu jak tylko będziesz miała siłę i czas się do nas odezwać. No i oczywiście strasznie jesteśmy ciekawi małej księżniczki, więc nie zapomnij o zdjęciach 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Izawik, dużo sił i zdrowia życzę, bo radości będzie pod dostatkiem :D 🌻🌻🌻 No, to Mamy już trzech chłopaczków kafeteryjnych i dwie dziewczynki :) Brawa dla dzielnej małej Gabrysi. Mamo bączka, tak myślałam, że to dzisiaj urodzisz. Trzymam kciuki, bądź dzielna... niech ostatnia faza szybciutko się zakończy dla bączka szczęśliwymi chwilami w objęciach Mamy. Ale fajnie, nasza II tabelka się powiększa szybciutko :D już za długo bylyśmy same z 21 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesci!! Haha Nie moglam spac w nocy i caly czas myslalam o adze, czy sie bidula jeszcze meczy a tu prosze. Moje najserdeczniejsze gratulacje izawik. Tak sie ciesze, trzymaj sie. 🌻 Jejku, tak sie ciesze, mala wagowo w sam raz, ale izawik juz musi byc szczesliwa jak ja teraz tuli. Tez mi sie chce ryczec. Prawde mowiac wczoraj zbagatelizowalam troche bole magdy i izawik, myslalam, ze tak jak niektore z was mialy falszywe alarmy. A teraz musze cofnac i czytac co sie dzialo, zebym ja swoich objawow nie przegapila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono! super wiadomości od samego rana! :) wielkie gratulacje dla Izawik i Gabrysi:) i oczywiście trzymam kciukasy za mamę bączka i Igunię:) wielkie buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja idę ubrać łóżeczko bo już się chyba wywietrzyło po umyciu, a później porozmawiam z kasią i kto wie, może ją przekonam że pomału może już.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak patrze w tabelke, to mnie doslownie przeraza. Mama baczka miala termin 2 dni po mnie i prosze. Oj, ja to chyba pojde przejrzec czy juz wszystko mam. NIe panikuje, ale jestem tak podekscytowana ze hej. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........38.....+10..........Poznań. . .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........38....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........37.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............36.....+13........Węgry... .....córeczka Maja Moli.............12............36.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........36.....+20........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też poprawię tabelkę:) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........38.....+10..........Poznań. . .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........38....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........37.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............36.....+13........Węgry... .....córeczka Maja Moli.............12............36.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........36.....+20........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co szklana-czarodziejska kula Magdy troche przekłamała.. Miała byc Aga jako następna a jest Izawik a jak do tego dojdzie jeszcze dzisiaj sama Magda bedzie swietnie! ja pomimo wszystko i tak chciałabym wytrzymac do terminu. Dzisiaj mam wizyte u gin wiec zobaczymy co mi powie! Dzisiaj w nocy juz mnie nie bolało tak mocno podbrzusze, tylko raz jak w nocy wracałam z toalety... skoczyłam dzisiaj prasowac jedna czesc ciuchów mojej Kamy, druga częśc czeka na moje chęci... nawet zrobiłam kolejne pranie - tym razem poszewki, kocyki, reczniki, pieluchy i inne tego typu... tak wszystko szybko sie rozwija, ze chyba dzisiaj moze najpozniej jutro pojde do sklepu kupic sobie koszule do porodu i karmienia i kosmetyki i kapciochy do szpitala - w sumie mam prawie pusa torbe!! aaaa Rudamaxi dzisiaj wychodzi ze szpitala - służba zdrowia u nas jest naprawde do dupki. Dostała jeszcze zastrzyk w nocy ale i tak ja wypisuja bo potrzebuja lozko -ja tego nie kumam. Jak wroci sama nam wszystko opisze ze szczegółami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoooo co za wiadomosci szok az mi lezki polecialy. Mama baczka trzymam kciuki a moze juz nie musze i lezysz sobie juz z Igunia :) Izawik gratulacje ale Wam zazdroszcze. Mi cos Bartosz malo sie rusza niewiem czy sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za wiadomości z rana! Że izawik urodzi to się spodziewałam,ale,że Madzia to szczerze powiem,że nie. Faktycznie miała sporo obawów zblizającego sie porodu,ale myślałam,że jeszcze trochę to potrwa.Jak odeszły jej wody to tylko czekać wiadomości o narodzinach.Madziu trzymamt mocno kciuki!! Wielkie buziaki dla izawik i Gabrysi!!!Czyli urodziła w tym samym tyg. co starszą córę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie dziwne że mama bączka jeszcze się dziś nie odezwała, może faktycznie pojechała wczoraj na porodówkę :-) i może trzyma już w objęciach małą Igunię. Trzymaj się kochana 🌼 Ja dziś dostałam od szefowej przykaz, ze od poniedziałku mam nie przychodzić do pracy, bo to ostatnie 2 tygodnie, ale że mam nie brać macierzyńskiego, bo szkoda, tylko żebym załatwiła sobie zwolnienie od internisty, na siebie albo na córcię. Mam się nie przejmować pracą tylko cierpliwie czekać na poród, ale w domu a nie w robocie. Niezłą mam szefową, no nie ? :-) A niunia mnie dziś kopie po żebrach aż miło. Któraś z Was pisała wczoraj o takiej białej wydzielinie, że ma na bieliźnie, bo u mnie też się coś takiego pojawiło. Zastanawiam się czy to przypadkiem nie Izawik :-) Musze poszukać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam....to była Izawik :-) Jak tak to może i u mnie się niedługo coś ruszy, w końcu u mnie to również druga ciąża :-) Oby...chciałabym już urodzić. Najbardziej martwię się czy mała będzie zdrowa. Resztą się nie przejmuję, nie przeraża mnie ani ból ani połóg, nic. Tylko zdrowie maleńkiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ania ja tez sie strasznie boje tego zeby maly byl zdrowy o niczym innym nie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha co za niespodzianka - IZAWIK - spodziewałam się- drugie dziecko bywa szybciej :) a miała termin na 2 więc juz legalnie mogła rodzic mama bączka - prawdziwy czarny koń !!!! Termin odległy - a tu proszę :) Ja chyba będę rodzić na raty !!!! po moim wczorajszym alarmie - efekt szyjka skrócona zgładzona położona centralnie ponad palec na całej długosci - gin nie chciała więcej pchać - słowem gotowa- dzidziuś się rozmyślił i znają c swoje szczećie pewniw będzie mnie męczyć jeszcze tydzień - to skurcze to nic rano znowy był przez dwie h i skończyły sie Ja CHCE RAZ A DOBRZE !!!!!!!!!! poszłam na zwolnienie bo nie dam rady juz ganiać po schodach - droczyć się ze wszystkimi - pozatym juz mam te skurcze i non stop cos boli GRATULACJE DLA MAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspakajają mnie trochę badania usg, ale dopuki na własne oczy nie zobaczę ze z maleństwem wszystko w porządku, to nie będę spokojna. To juz przechodzi w jakąś schzę powoli, chociaż staram się myśleć pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mam to samo, na usg wychodzi ze wszystko ok, ale ja i tak sie strasznie boje, ide dzisiaj na ktg bo Bartus jakos malo sie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod koniec to normalne że mniej się ruszają :) ja mam stetoskop - jak coś to sobie słucham :) byłąm na kTG - nagrałam na dyktafon bicie serduszka :P wzruszam się co chwile jak słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są wiadomości od agi ? wiecie myśle ze bedzie efekt domina - jak się zaczęłyśmy sypać - to wszystkie w ciagu tygodnia zakończymy !!!!! kurcze nie chciałabym być ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Od rana taaaakie wiadomosci!!!! Jestem w szoku :D Gratulacje dla izawik i coreczki ❤️ Mama baczka juz pewnie tuli swoja Ige ;) A ja wlasnie wrocilam od gina i powiedzial ze mam duze obrzeki i skierowal mnie na badania :( Kazal odstawic wszystkie \"podtrzymywacze\" bo nie ma juz co hamowac tej ciazy. I czy urodze naturalnie czy cc bedzie zalezalo od wynikow badan. A wiec w czwartek sie dowiem. Oj chcialabym sie juz rozdwoic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz bym chciala wiedziec co tam u agi i mamy baczka, siedze jak na szpilkach. No i obejrzalabym juz gabrysie, kruszynka pewnie sliczna jest. I na kazdy dziwny bol albo ruch fasolki mysle czy sie nic nie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde pisalam do agi cos czuje ze ona rodzi. Dzisaij w nocy nie moglam spac i chyba juz wiem dlaczego bo nasze dziewczynki rodzily:) Caly czas zagladam na forum bo mysle ze moze sa nowe wiadomosci a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie czekamy na wiadomości, zwłaszcza, ze przy bliźniętach, to było prawie pewne, że urodzą się wcześniej, a teraz rozdwoiła nam się pierwsza \"pojedyńcza\" mamusia, więc wszystkie niemalże stoimy w blokach startowych do szpitala. I wsłuchujemy się w każdy sygnał z naszego organizmu :-) No cóż rozdwojenie jest nieuniknione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do naszych koleżanek, to wydaje mi się, że urodziły lub są w trakcie :-) Mama bączka zawsze do tej pory pojawiała się na forum, a nie wspominała wczoraj, że rano gdziś się wybiera, a u Agi skurcze co 5 minut...takie się raczej już nie cofają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×