Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Sms od mamy baczka: Probuje jakos usnac, ale tak bardzo ciagna mnie szwy w cipce :) chcialam isc zobaczyc moja krolewne i po drodze zemdlalam Marcin mnie ledwo zlapal, jestem smutna bo wszyscy ja widzieli a ja nie, ma takie czarne dlugie wloski i niewiadomo po kim bo my blondyni, Iga zrobila radosc mojej mamie bo ma dzisiaj uroddziny, porod to niewyobrazalny bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratulacje!Dzieciaczki koniecznie chciały zdążyć przed wiosną. U mnie po badaniu ok.Badania b.dobre,szyjka zamknięta.Nie zapowiada się na wcześniejszy poród.Ale tetno znów cos w dolnej granicy.Jutro jade na dodatkowe USG.Bedzie to USG przepływowe,bo nie miałam go robionego wcześniej.Być może coś jest nie tak z serduszkiem,że to tętno takie słabe.Ale i ja i gin mamy nadzieję,że nie,bo ktg miałam robione z 10 razy i było ok.Może maluszek tak stresuje sie wizytami u lekarza.W każdym razie trzymajcie za mnie jutro kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tętno miało 123.A na wcześniejszych ktg,średnie było 135.A wtedy jak wylądowałam w szpitalu 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj bylam na ktg i tetno mi sie wachalo od 125-130 i niby to jest dobre, sama niewiem co o tym sadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak maluszek sie rusza przy ktg,to czasami tętno ucieka i też nie ma powodu do niepokoju.Dlatego robi sie je dłużej.Ok 30-40 min.Wtedy jest miarodajne.Ja jak mi robili ktg i mały sę ruszał to czasami wogóle spadało poniżej 90.Zuzanka podobno chłopcy maja to tętno niższe.Co u nas by sie zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero jestem na 324 stronie z czytaniem ale właśnie przeczytałam że mx wysylala zdjątka swoich Dzidziusiów...... ja tez poprosze, bo nim doczytam to mnie ciekawość zeżre (tak to sie pisze?), jak teraz wyglądają sliczne maleństwa mx........ czytam dalej...... dtka82@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka posłałam Ci zdjęcia dzieciaczków mx.troche potrwa ich wyslanie bo to spore pliki.Daj jutro znać czy doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata bączka
Cześć dziewczyny. Zdam wam krótką relację z porodu Igi...: - Ok.1.30 Madzi odeszły wody - Ok.2.30 już byliśmy w szpitalu (badanie i miłe zaskoczenie-Iga naturalnie chciała przyjść na świat) - Ok.9.30 komisja lekarska z opinią - Iga nie będzie czekać do południa... - Ok. 10 przyjęcie na porodówkę - 11.20 nasz skarb mówi nam "dzień dobry" Przy porodzie nie byłem, ale Madzia zapewniła, że nie ominęło mnie nic specjalnego.W sumie sam poród trwał nieco ponad godzinkę co w tym szpitalu przyjmuje się jako świtny czas.Niestety Iga musi spędzić parę chwilek w inkubatorku ale wcześniaki podobno tak mają... Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy i jednocześnie dziękuje za gratulację z waszej strony w naszym kierunku... Przepraszam za ewentualne błędy i tak krótki opis, ale mam nadzieję że w krótkim czasie moje dziewczyny coś dodadzą w tej sprawie... Jeszcze raz pozdrawiam-tata Iguni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
dzien dobry wszystkim ! Zagladam sobie wczoraj poznym wieczorkiem i ot ! co zdziwienie ... juz kolejne dwie urodzily hmmm... GRATULUJE SERDECZNIE !! Mam nadzieje ze mamy szczesliwe a pociechy zdrowe ! Widze ze juz czas na nas dziewczyny !!! Ktora nastepna ? Ja byla w poniedzialek na badaniach i poniewaz mam bardzo spuchniete nogi ( kostek nie widac juz od tygodni ) i do tego bolace , wysokie cisnienie i male bole glowy - troszke mnie postraszayli ... wyslali od razu do szpitala na reszte badan ... podlaczyli do monitorowania serduszka Tygrysa ... przez 2o min. , pobrali krew i wiecej krwi i jeszcze wiecej krwi ... i czekam ! Niby stwierdzili ze nie ma si eco martwic , ze poneiwaz mam tylko 3 z 6 objawow nie powinno byc przedwczesnego porodu , choc trzeba wszystko wykluczyc ! W piatek 23 wracam do szpitala powtorzyc badania ... troche si edenerwuje ! Czy ktoras z was moze mi cos wiecej na ten temat powiedziec ? Czy ktoras miala juz to samo ? I dlaczego spuchneite nogi sa takim straszakiem , slyszalam ze to normalne w ciazy hmmmm... Zaczal mi sie 36 tydziien ... jeszcze z 4 do konca , wiec nie byloby to takie straszne gdyby Tygrys sie teraz urodzil ... choc moglby jeszcze poczekac na przylot mojej mamy ( po swietach 11 kwietnia ) , no i jednak panikuje !!!! A nie powinam . Dzis posiedze dluzej z wami ... bo mam juz wolne Jutro ide ostatni raz do pracy przed odejsciem na macierzynskii ... nareszcie , bo juz jestem zmeczona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wieści ! Aga serdeczne gratulacje 🌼 Już nas coraz więcej w rozsypce :) dobrze że wszystkie mamy i dzieciątka są zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam... po wczorajszym dniu pełnym wrazen zapewne dzisiaj wszystkie musimy ochlonąć.. kohanah - wczoraj urodziły trzy dziewczyny!! Izawik, Mama bączka i Aga! I dobrze, ze juz bedziesz sobei odpoczywac na wolnym i tak sadze, ze długo wytrzymałaś! Ja miała spokojniutka noc - tylko te sny!? dzisiaj sniło mi sie, ze moja córcia miała juz ze 4 latak i poszlam z nia na zakupy a ona zaczela biec do sklepu z butami i wybierac sobie kalosze! No i wybrała na takim mega obcasie! aaa wczoraj wam nie powiedzialam, ze moja gin od 2 tygodni juz nie pracuje w szpitalu, w ktorym chce rodzic. Ma tam tylko dyzury! Załamałam sie bo ludzilam sie, ze moze trafie na jej zmiane... a tak moze byc ciezko z tymi dyzurami, bo ma dwa w tygdoniu! Ale jak juz sie zdecydowalam na ten szpital nie bede zmieniac decyzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie:) Moje gratulacje dla mamy baczka ,izawik i agi. dziekuje tez wam wszystkim ze myslami bylyscie ze mna. A teraz opowiem wam moja szpitalna gehenne:( Wczoraj jak moja przyjaciolka dowiedziala sie jak pod koniec potraktowali mnie w szpitalu to wieczorem przyjechala po mnie i zawiozla mnie do swojego profesora ktory uratowal jej ciaze blizniacza.Profesor przeczytal moja karte informacyjna i juz byl przerazony a jak mu jeszcze powiedzialam jakie mialam dawkowanie lekow zwlaszcza fenoterolu to juz byl tak przerazony ze kazal mi sie przygotowac do badania ,dobrze ze kiedys cwiczylam dlatego stwierdzil ze mam bardzo dobrze umiesnione miesnie brzucha macica tez jest twarda wiec to wszystko zniosla i dzielnie walczyla nie wypychajac dziecka.Skurcze jakie mialam i jeszcze mi troche dokuczaja lekarze z Trzebnicy wywolali mi lekarstwami i ich iloscia wogole nie bylo wskazan zeby mi podawac fenoterol a na pewno zeby mi podawac po jednej tabletce co 3 godziny plus zastrzyki(powiedzial ze maksymalna dawka to 3 tabletki na dobe,ale zadko sie tak podaje) To co mi przepisali kazal nie wykupowac bo jak to powiedzial profesor\"....jest pani przeleczona....\" mam jak najwiecej pic zeby przeplukac organizm i byl zdziwiony ze przy kamieniu nikt nie stosowal u mnie diety w szpitalu kazal calkiem odstawic mi sol i pic wode mineralna z jak najmniejsza iloscia sodu.I jedynie co mi przepisal to magnez bo w \"przybytku\"ktory wszyscy nazywaja szpitalem powiatowym w Trzebnicy nikt tez nie zauwazyl ze jestem obrzeknieta. Takze profesor mnie uspokoil powiedzial co mam robic jak stawia sie brzuch (a to powiedzial ze to w 9 miesiacu jest normalne) odpowiadal spokojnie na wszystkie moje pytania i nigdzie mu sie nie spieszylo tyle ile ja potrzebowalam czasu tyle on mi go poswiecil. Oczywiscie nie bede rodzic w Trzebnicy tylko u niego w szpitalu we Wroclawiu.Wole sie zapozyczyc ale rodzic spokojnie o czasie albo na poczatku kwietnia a nie rodzic za pare dni bo pewnie by tak bylo jakbym dalej byla pod cudowna psia opieka. Dziewczyny proste cwiczenie ktore zalecil mi profesor podczas stawiania brzucha kilka razy dziennie nie tylko w momecie stawiania sie brzucha \"klekamy na kolana i opieramy sie na przedramiona i tak wytrzymujemy chwilke i tak kilka razy wciagu dnia ,to pomaga rozszerzyc sie spokojnie jeszcze troche macicy bo ona napinajac sie rozsowa nasze narzady na boki robiac sobie tym samym wiecej miejsca a jesli ona ma miejsce do tego zeby sie powiekszyc to w slad za nia rosna nasze dzieciaczki\"-niby proste i logiczne tylko czego te palanty nie potrafia tak prostych rzeczy powiedziec kobiecie. Boze tak mi sie dzisiaj dobrze spalo w moim lozeczku mama mowila ze wyszlam taka chuda na buzi po tym tygodniowym pobycie w szpitalu ze ona juz sie bala .A dzisiaj wstalam wypoczeta z rumiencami na policzkach :) bo nikt mnie nie budzil juz o 1,3 i 6 aby posluchac trabka dzidziusia(co tez bylo bazsensem dla mnie i 3 * dziennie ktg) Teraz czekam na telefon dzisiaj bede wiedziala czy dzisiaj czy jutro lub najpozniej w piatek maja przywiezdz mebelki do Viki pokoju (bo mama moja kochana w pospiechu zamawiala ) a jutro zaczynam prac ubranka Pozdrawiam was moje kochane i jeszcze raz dziekuje za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia mega GRATULACJE dla dzielnej mamy i jej synusia :-) Bartuś podtrzymał \"honor\" facetów i nie pozwolił, żeby urodziły się jednego dnia same kobietki :-) 🌼 dla niego, chociaż może wolałby samochodzik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
ide troche posprzatac ... nastawie tez pranie ... mimo iz tak strasznie mi sie nie chce ... to szkoda mi zmarnowac dzien ... pewnie w polowie sie tak zmecze , ze dam sobie spokoj !!! ale ide sprobowac heh ! A swoja droga to kazda ciezarna kobieta powinna dostac od panstwa na okres tych 9 miesiecy - pomoc domowa heh ! to by bylo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ruda - podziwiam za wytrwalosc, chyba tylko dzieki silnej woli jestes nadal w dwupaku. Trzymaj sie i odpocznij po tych mekach. Kohannah - robisz jutro ''polskie'' pozegnanie w pracy?? Jak nie to moze chociaz dadza ci jutro spokoj i bedziesz mogla sie tylko obijac. Ja tez tak sie zmuszam, zeby cos zrobic w domu. Pranie juz sie pierze, zaczne moze robic troche miejsca w szufladach, bo zamiast ciuszkow i rzeczy dzidziusia mam przy lozeczku swoja bielizne i dokumenty. Ale mi sie fatalnie spi, nadal uciska mi wszystko na zebra w kazdej pozycji. Jutro ostatnia wizyta u poloznej, chyba, ze nie rozpakuje sie przed 11 kwietnia. Jejku, wierzyc sie nie chce, ze zostaly mi 3 tygodnie. To sa tylko 3 weekendy, w tym swieta wielkanocne. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato bączka - strasznie to miłe z Twojej strony, że zechciałeś poświęcić nam troszkę swojego czasu i opowiedzieć o tym cudownym wydarzeniu w waszym życiu. Serdeczne gratulacje tym razem dla świeżo upieczonego tatusia. JA mojego męża też już szkolę, jak się dostać na kafeterię, jakie mam hasło i nick, żeby po wszystkim mógł Wam zdać relację. Rudamaxi - dziewczyno, Ty to masz prawdziwego pecha. Dobrze, że masz jeszcze takie znajomości i teraz jesteś spokojniejsza. Człowiek jedzie do szpitala, żeby ufnie oddać się w ręce fachowców a okazuje się, że nie zawsze nimi są. Trzymaj się dzielnie, jeszcze masz czas... A u mnie kolejna nieprzespana noc...Ta zgaga mnie wykończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) gratulacje AGA , Bartus witaj:) ja wstalam pol godziny temu , noc mialam fatalna od 21 skorcze regularne co 10 min i straszny bol podbrzusza i ci... ok 2 bol przeszedl ale skorcze mialam do rana myslalam ze moj Ł mnie odwiezie, teraz skorczy juz nie mam ale znow zaczyna bolec mnie brzuch i ci... zobaczymy co bedzie dalej dzis zaczyna mi sie 38 tydzien musze spakowac torbe do szpitala bo jeszcze nie mam a jak bedzie trzeba dzis jechac do szpitala to polowy nie zabiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony tak a z drugiej to czeka na mnie gora rzeczy do prasowania dla maluszka ( ale to zawsze moga zrobic babcie :) no nie) co do boli to powiem wam jeszcze ze nie wygladaly one raczej na przepowiadajace bo one raczej nie bola ( tak mialam w pierszej ciazy) , a wczoraj jak mnie dopadly to nie moglam zrobic kroku i malenstwo tez nie ruszalo sie jak zawsze ( czulam raczej muskanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie pecha moze to poprostu musze sie uczyc zycia:) Ale staram sie nie narzekac bo bym grzeszyla nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Co za wiadomosci! Gratulacje dla kolejnej mamusi! Ja z wrazenia spac nie moglam. Naczytalam sie na internecie o porodzie i niepotrzebnie. Ciagle sie budzilam bo wydawalo mi sie ze cos mi jest. Musze wytrzymac przynajmiej do soboty. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś aga*25** .......04...........38....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry... .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper Izawik..........20.03.2007.........3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka.20.03.2007..........2900...............?............I ga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś aga*25** .......04...........38....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55cm.......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka widzę że pomyślałyśmy o zmianie tabelki w jednej chwili :-) Tylko Ty byłaś szybsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato bączka pozdrawiamy i przekaż buziaki dla dziewczyn.A mnie czeka dzis jeszcze USG.Mam wrażenie,że ten gin cos przede mna ukrywa.Niby mówi,ze ok,ale cały czas zleca mi dodatkowe badania.Sam chyba nie wie co może byc przyczyna tego niskiego tętna,ale na pewno cos podejrzewa,tylko nie chce mnie denerwować.Bo przecież ne każdy ma przepływowe USg.Dziewczyny miałyscie? Koohanah-oni tak panikują na opuchliznę b to pierwszy objaw gestozy,czyli zatrucia ciążowego.Do tego dochodzi ból głowy,mroczki przed oczami,wysokie ciśnienie.Może wtedy nastapić rzucawka.Przy zatruciu ciążowym robi sie cesarkę.Ale to podobno żadka choroba i zazwyczaj obrzęki to normalna sprawa.Szczególnie nóg.Niepokojące sa do tego obrzęki rąk i twarzy.I chodzi tu o obrzęki poranne,które występuja pomimo długiego wypoczynku.Wieczorne to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka.Zmiana tygodnia i jak zwykle wagi... NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×