Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Zuzanka - ja tez nie wiem jak maja wygladac skurcze... bolalo mnie podbrzusze przedwczoraj -a dzisiaj juz nie.. wiec chyba to nie byly skurcze. Nie mam pojecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba ogranicze jedzonko do minimum bo Kasia jakaś duża się zrobiła.:) połowę zawdzięczamy chyba cukrzycy a połowę mojęmu Maćkowi ( 4500g przy urodzeniu).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka i izawik tez urodziła. Z tymi opuchliznami i wysokim ciśnieniem nie ma zartów.To może byc gestoza.BNie chcę Cię denerwować,ale na Twoim miejscu to leżałabym plackiem i robiła co każe lekarka!No chyba,że koniecznie chcesz już dzidzie na świecie!Ale przy tym cisnieniu i opuchliznach to chyba czeka Cie cesarka.Nie przemęczaj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa-u mnie w szpitalu to totalna bida.Podkłady są ale tylko do kupienia.Jak nie zdążę kupić w aptece to zawsze jakieś wyjście.Ale dawać to nie daja niczego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzyłam własnie koszule jaka kupiłam sobie do porodu - kupilam L. I wiecie co - normalnie worek - wisi na mnie jakby to byla XXXL. W sumie i tak po porodzie pojdzie do kosza! Musze jeszcze jedna taka kupic ale w rozm. M... paula - na szczescnie mi nic nie puchnie i nie wiem czy powinno sie brac leki czy nie... w sumie ja nigdy na 100% nie ufam lekarzom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowa nie jest taka zła. ma swoje dziwne teorie i czasami potrafi wkurzyć jak to teściowa. mój mężuś jest jedynakiem i spodziewałam się że bedzie znacznie bardziej zaborcza. jak gada głupoty to mówię jej Tak TAk a jednym uchem wpuszczę, drugim wypuszczę i robię tak jak ja uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same opuchlizny nie są czyms grożnym.Gorzej jak do tego ma sie wysokie cisnienie.Ale raczej wtedy każą leżeć,a nie daja stosa leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosu miało być.Ja do porodu to chyba wezmę jakąś swoją starą koszulę,bo po porodzie to chyba rzeczywiście i tak idzie do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nioo ja kupialm taka za 15 zl - zwykla zeby nie zalowac, jak ja wytarmosze przy porodzie. Druga chyba tez taka kupie, bo ja nie nawidze takich koszul - a fujjj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAgda - WIELKIE GRATULACJE!!! Kiepska z Ciebie wróżbitka ale będziesz wspaniałą mamą bączka 🌼 IGUNIA - WITAJ WŚRÓD NAS!!! 🌼 ❤️ 🌼 Aprilka - z okazji urodzin przyłączam się do życzeń pozostałych. Myślę, że najlepszym życzeniem jest lekki i szybki poród a przede wszystkim - zdrowy Oskarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też weznę jakąś stara koszulę, tylko będę musiała zrobić jakieś rozcięcie żeby małą do cyca móc przyloźyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ poruszenie dziś mamy, aż miło poczytać. Co do podkładów, to mnie mąż zrobił niespodziankę i oszczędził wycieczki do apteki i sam kupił w sobotę. To była ostatnia rzecz jakiej mi brakowało do szpitala, teraz mam już wszystko. Do powrotu do domu ze szpitala brakuje mi fotelika dla maleństwa, ale wciąż nie mogę się zdecydować jaki kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje wszystkim za zyczonka! ...jeszcze nigdy nie dostalam ich tak wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie dziś wspaniałe wiadomości !!!!!!!!!!! 🌼 Izawik i mamo bączka serdeczne gratulacje 🌼 Teraz życzę tylko szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły dla was i waszych dzieciątek :) Aprilka najleprze życzenia urodzinowe :) Lekkiego porodu i zdrowego maleństwa :) Przez te porody i na mnie padł blady strach że to już może się wydażyć w karzdej chwili. Bardzo bym już chciała mieć to za sobą ale muszę jeszcze obronić tą nieszczęsną magisterkę. Chyba będzie to już w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania chyba z okazi Twoich urodzin pojde zaraz szukac czegos na deser w kuchni, bo mi smaka narobilas tym tortem. Ale ja tam nic dobrego chyba nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - powiedzcie w którym tygodniu urodziły wasze koleżanki z topiku? podwójne mamy? dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dla nowo rozpakowanych mamusiek! Teraz to i ja zaczynam bardziej myslec o porodzie, moj termin to 3 kwietnia ale patrzac na izawik to moze juz niedlugo. Jejciu ja tez chce juz tulic swojego Tomcia. Pozdrawiam serdecznie. Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........38.....+10..........Poznań. . .... Gabrysia. mika82.........03...........38....+20..........Łódź...............S..............Tomuś aga*25** .......04...........38....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........37.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............36.....+13........Węgry... .....córeczka Maja Moli.............12............36.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........36.....+20........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poprawiamy tabelkę :-) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś aga*25** .......04...........38....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............36.....+13........Węgry... .....córeczka Maja Moli.............12............36.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper Izawik..........20.03.2007.........3260..............56cm........Gabrysia Mama bączka.20.03.2007..........2900...............?............Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Aga? Jak dobrze pójdzie to w jeden dzień będziemy miały trójeczkę dzieciaczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Co za informacje. Bardzo sie ciesze i gratuluje izawik i mamie baczka!!!!!!!! Ja tez bylam dzisiaj u lekarza i mam juz lekkie rozwarcie, ale zadnych skurczy. Tak wiec moge byc spokojniejsza, ze poki co Maja zaczeka na przyjazd tatusia. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie!!!!! powróciłam do Was...... chyba net znowu mi zaczął działać!!!! ja pikole ale sie ciesze!!!!!!!!!! jeszcze nic nie przeczytałam bo musze isc do sklepu i przygotowac obiad, bo jak juz tu zasiade przy necie to zejdzie sie pare godzin pewnie.... skonczylam na 307 str a wy juz napisalyscie az do 333 str wiec mam co czytac..... Lightblue dziekuje za wiadomości o tym ze juz izawik i mama baczka urodzily....... kochana jestes.... a Wam świeżo upieczone mamusie gratuluje!!!! potem cos napisze napewno......ale się stęskniłam za Wami.... buziaczki!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka my też się cieszymy że jesteś z nami z powrotem :-) Pisz co u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj witaj Doroteczka - tak dawno cie nie bylo.. zaopatrz sobie lodowke w pysznosci i czytaj nas... a stron przybywa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie godzine temu wrocilam do domu myslalam ze was poczytam ale znowu sie nasilily skurczze wiec ide sie polozyc .Jestem strasznie tym wszystkim rozgoryczona i bardzo juz zmeczona. Dziekuje wam wszystkim za slowa otuchy jak lezalam w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj ja sie powoli szykuje do mojej gin.. juz umyta, wypachniona powoli sie ubieram. Moja mała chyba czuje, ze idziemy sprawdzic jak bije jej serducho bo zaczela sie strasznie wiercic. Witaj Gosiaku znou u nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×