Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ale jazda !!!!!! APRILKA NA TWOJA CZESC ZJADŁAM PTYSIA !!!!!! pychotka Wszystkiego naj !!!!!!! ssasiedzi remontują boli mnie czaszko od tego stuku - nie chcę podgrzewać atmosfery - wróciły skurcze - tym razem inne opis - ładnie zaznaczone- skurcz ból - tak jak na okres( lekko wzmożone ) delikatnie krzyże - a potem po 40 - 50 sek cisza ---- poprzednio ból okropny cały czas - najgorzej plery - niereg skurcze - makabra i tak 0d 1 do 5 w nocy!!!! teraz w odczuciu objawy są takie czyste - wręcz dostojne - wolę takie :) cierpliwie czekam pewnie znowy przejdzie - nie sciąga M z pracy - bo dopiero trwają 3h są co 10-12 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mnie zaskakuje mam b szybkie ttno i sie potwornie poce - na pewno będę się tak bujac tydzień zapomniałam że jesteśmy kwietniówkami - a tu marzec - chyba jeszcze tybki - IGUNIA I GABRYSIA - reszta załapie się na uparciuszki BARANKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wieści !!!!! Gratulacje dla mamuś i dzieciaczków. Ja jeszcze mam trochę czasu, ale to rzeczywiście mocno inspirujące jak się czyta, że już kolejna ma to za sobą. Nie miałam netu przez 3 dni i nie wiem czy uda mi się wysłać tego posta, ale jeszcze raz GRATULACJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poprawiamy tabelkę NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś aga*25** .......04...........38....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............36.....+13........Węgry... .....córeczka Maja Moli.............12............36.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.....waga dziecka....dł. tydz.ciązy.......imię mx3............14.02.2007...1910 i 1710...46 i 45 cm..32......Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.....2700 i 2300..............36......Mateusz i Kacper Izawik..........20.03.2007.....3260.............56c.....39.......Gabrysia Mama bączka.20.03.2007.....2900...............?.......37....I ga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwoliłam dopisać do tasbelki śwoezych mamuś - tydz ciaży kiedy poród nastąpił - da to pogląd innym czego i miedy sie spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny tyle mnie tu nie bylooo wowwwwwwwwwwww widzee nastepne mamuskii GRATULACJE JEST MI tak przykro ze nie moge dluzej tutaj posiedziec ale moi chlopcy sa potwornymi glodomorkami , karmie piersia kazdego osobno zaczynam od mateuszka jest bardziej krzykliwy karmie go prawie godzine pozniej zabieram sie za kacperka nastepna godz , i nie zdaze odpoczac cokolwiek zrobic muszee zabierac sie za nastepne karmienie przewijanie porzadki itp. codziennie obiecuje sobie ze wpadne nadrobie zalegloscii ale nic z tegoooooo rudamix kochana myslami jestem z Toba , trzymam dzielnie kciuki wypoczywaj duzo lezz:) pewnie myslisz ze zapomnialam ,o tym ze lezazlas w szpitalu doskonale pamietalam i myslami bylam z Tobaa buzkaa dla was kocaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pedzeee chlopcyyyyyyyy chcaa cycuszkaaaaaaaaaaa aaa ja juz czuje sie bardzoooooooooo dobrze, w dniu porodu wazylam 75 kg dzis waze juz 54 kg:) tesknie za czasem ktory spedzalam tak czesto i bacznie z WAMI:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, dzieki, ze znalazlas chwilke. Marzymy o tym, zeby zobaczyc twoich kawalerow. Jak kiedys bedziesz miala jak to podrzuc nam jakas fotke. Podziwiam za strate wagi, ale mam nadzieje, ze to nie za szybko i nie przemeczasz sie zanadto. Teraz dzieci sa najwazniejsze wiec poswiecaj im caly czas. No i dobrze, ze karmisz piersia. Usciski od ciotek dla chlopcow. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucaluje ucalujeee siedze w domu calymi dniami sama dopada mnie czesto placz i zwykla bezradnosc na szczescie szybko moja w nocy czesto placze bez powodu mam ciagle pretensje do Lukasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam zktg jezu ale jestem zmeczona szok, oczywisicie chieli mnie zatrzymac bo pojawily sie skurcze ale niedam sie juz nabrac i znowu lezec tam tydzien a poza tym niechce rodzic w tamtym szpitalu. Light blue halo odezwij sie Aga dalej nie odpisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suppper:) IGA witaj :) mamo baczka wielka buzka:) Aprilka sto lat i wszystkiego co naj.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Gratulacje i uściski dla świeżo upieczonych mamuś. Zazdroszczę, że to już po. Wszystkiego najlepszego Aprilko. mx3 wiosną storczyki a szczególnie te z rzędu phalaneopsis lubią sobie kwitnąć, z resztą moje kwitną cały rok. Kiedy kwitną raz na jakiś czas bodajże 1 w m-cu dodaję odżywkę do wody i podlewam. Przedłuża to ch kwitnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi puchną nogi , codziennie po kilka razy mierzę sobie ciśnienie. A i ktg też dzisiaj zaliczone. Położna powiedziała, że wszystko dobrze. Na piątek mam następne ktg i wizytę u Gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś aga*25** .......04...........38....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............36.....+13........Węgry... .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........35......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper Izawik..........20.03.2007.........3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka.20.03.2007..........2900...............?............I ga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze myśłałam że jak wrócę dziś po wywiadówce do domu, to poczytam sobie że Aga już urodziła, a tu cisza :-( Ciekawe co u niej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA Aga urodzila porzed 14, maly wazy 3500 i ma 55 cm, pisze ze bylo strasznie i maly daje jej w kosc. 5 mamusia jejku ale sie posypalo, teraz pewnie bedziesz cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po wizycie kontrolnej u mojej gin... szyjka nadal zamknieta,ale skrocona do 1,5. Mała ulozona główką w doł. Wszystko u mnie w normie a wyniki badan rewelacyjne! Jak powiedziała dzisiaj mam jeszcze czas - ale leci mi 36 tydzien i mam uwazac na kazdy dzien! No-spe i aspargin mam lykac do niedzieli a poziej mam pozostac tylko przy witaminach! pobierała mi tez probki w celu przebadania czy mam jakies paciorkowce - oby nie!! W piatek mam miec wyniki! A teraz uciekam cos zjesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGULEK!!!! GRATULACJE, Z CAŁEGO SERCA ❤️ WITAJ na świecie siódmy dzieciaczku !!! DAJ MAMUSI ODPOCZĄĆ !!! ❤️ 🌻 ❤️ jesssooo!!! ALe dzień !!! Trzeci raz gratuluję. No to się nam dzisiaj darzy!!! Jak będziemy się sypać codziennie po trzy, to do kwietnia nas zabraknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga napisala ze Bartek to straszyn zarlok ze caly czas przystawia go do cyca, ze juz sie dobrze czuje ale ze bylo ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaa
ale numery , faktycznie posypalo sie jak w dominie :) wielkie gratulacje dla mam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka - wyslalam ci smsa z bramki ale za kazdym razem wyrzuca mi GG, wiec nie wiem czy doszedl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge tak dzisiaj gratulowac bez konca. Tym razem Usciski dla Agi!! 🌻 Dzielna babeczka z ciebie. Jakbym wiedziala, w ktorym pubie dzisiaj swietuje Twoj maz to bym dolaczyla do niego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka heheh - ale wyczucie!! Chyba teraz bedziemy miałay mała przerwe w narodzinkach... Ja nadal obstaje przy tym, ze chciałabym rodzic w terminie! aaa Magda napisala, ze dzieciaczka widziała tylko na kamerze, ktora nagrał jej M Jeszcze jej nie widziala i nie przytulała - Cmok dla mamy Bączka!! chyba nie odejde od kompa bo ciagle jakies nowosci u nas goszcza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska przekazalam adze to co napisalas :) ozdrowilam ja od nas wszystkich i pogratulowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi zostaly jeszcze 2 tygodnie, ale jak bylam na ktg to mialam dosc konkretne skurcze, ale jednak wolalabym poczekac do tego 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Co zwariowany dzień.... izawik , mama bączka i aga kochane wszystkiego najlepszego dla was i dla waszych dzieciątek, dużo zdrowia 🌻🌻❤️😘 Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aprilka o tobie tez pamietam, z okazji urodzin ;ekkiego, szybkiego porodu i zdrowego maluszka 😘 🌻 Ja jestem załamana. W domu dopiero pojawili się kafelkarze. 2 tygodnie poxniej niż byli umówieni. Nie mam gdzie robić siku, nie mam się gdzie myć. Dzisiaj cały dzień przeryczałam, bo ta sytuacja poprostu mnie przerosła. Dobrze,ze babcia mojego meża mieszka tuz obok naszego domu. Bo tak to pewnie pęcherz misoałabym sobie zawiązać na kokardke :D Doroteczka no w końcu jestes :) zuzanka dzieki za smsy, troszke podniosły mnie na duchu. I sorki,ze nie odpisałam na ostatniego,ale dopiero nie dawno go otrzymałam. W tej dziurze gdzie mieszkam mamy strasznie kipeski zasięg :o Dzisiaj o 7:03 pierwszy skurcz, po godzinie następny i do tej pory przerwa... też mam białawy śluz, raz jest go wiecej raz mniej. W piatek mam wizyte u ginekologa. Musze jechac sama, bo moj mąż akurat w tym dniu jedzie w delegacje :( Wrazie jakby co, to spakowaną torbe do szpitala wrzuce do auta. Ci jej szkodzi polecec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×