Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

paulka-posyłam Ci 2 kolejne zdjęcia Gabrysi do umieszczenia na naszym blogu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, posyłam, a gdzieś mi wcięło adres @ Paulki. Może mi któraś go podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja sie zastanawiam czy jak kupie przescieradlo 120/60 to czy naciagnie mi sie na moj materacyk....a moze wieksze kupic? ale nie chce zeby mi sie to sciagalo w kojcu..... nie wiem..... a ty jak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie niewiem czy sa takie przescieradla, patrzylas moze na allegro? Kurcze zastanowilas mnie z tym przescieradlem, ja mialam problem zeby kupic o takich rozmiarach materac a teraz znowu mi dalas robote z przescieradlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na allegro kiedys szukalam to nie bylo takich przescieradel jak nam by pasowaly......nie wiem.......moze cos wymyslimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, i co kupilas te liscie malin? ....ja pije codziennie i jakos nie zapowiada sie na wczesniejszy porod :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny wszystkie robia wszystko zebby tylko urodzic :), mojej siostrze pomogl olej rycynowy przy obu ciazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamusią!!!!! tak, tak i ja dolaczyłam do szczesliwych mam. Urodzilam 26.03 w poniedzialek to rawie 3 tygodnie przed terminem ale jestem szczesliwa!!!! Julcia urodzila sie sliczna i zdrowa, od srody jestesmy juz w domku i uczymy sie siebie. Pozdrawiam wszystkie mamusie i te czekajace i te ktore juz maja maluszki przy sobie. Jeszcze musze poprawic tabelke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz jestem w szoku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE, prosimy o zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no muszka, to zaskoczyłaś nas wszystkie. Po cichutku, po cichutku, a tu proszę już dzidziuś na swiecie :-D prosimy o szczegóły i zdjęcia. Jesteś już w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia przyszla na swiat o godz 12:55 (tatus przecinal pepowinke, chociaz mial nie byc tam w ogole ze mna... :)) ale potem zmienil zdanie... NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+17...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........38......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jestem majóweczką ale podczytuje was sobie- gdzie macie ten swój blog- też chce pooglądać dzidziusie!!!! u nas na razie cisza- ale my mamy jeszcze duuuuzo czasu:( mamy niedosyt świerzych dzidziusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) no nam luty raczej już nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziusie są przepiekne- mąż zapytal czy nasz też będzie taki fajny- gratulacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka! Gratulacje, czekamy na fotki, no chyba ze juz sa na blogu a ja jeszcze nie sprawdzealam? Moj tatao wlasnie gada z Bartkiem a ja mam chwile zeby popatrzec co sie u Was dzieje, choc oczywiscie nie zdazylam przeczytac Waszych postow, a Jutro przylatuje Jarek, wiec z now do poniedzialku nie bede miala kiedy poczytac i chyba juz nigdy nie nadrobie zleglosci tak duzo piszecie:-) Mamo baczka, widze ze nie tylko ja mam shizy o wszystko, ciagle sie czyms martwie.Dzis maly mi swiszcal troche w nocy i przestraszylam sie ze ma katar:-( Rano bylo juz ok, widocznie sluzówke mial wysuszona. ruada lala? Co Ty sie tak dlugo trzymasz? Ja moze w poniedzialek przesle Paulce fotki malego ze mna i z tatusiem jak jakies zrobimy przez weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze moja odpowiedz na temat łozeczko kojca ja sie kierowałam rada znajomych i mojego btrata, ktorego synek(bardzo ruchliwy) jak zaczal wstawac byl wiecznie poobijany od drewnianego lozeczka, wiec kierowałam sie doswiadczeniem innych:-) Pozatym jak napisala zuzanka, to lozeczko moge ze soba wszedzie zabrac i ogolnie poki co jestem z niego bardzo zadowolona, Bartek tez:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyatam po kolei poki mam jeszcze chwile i prostuje-Paulka nie pilam lisci z malin, tylko slyszalam ze pomagaja, ale osobiscie nie znam nikogo kto stosowal te praktyki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, my tu wyczekujemy ktora nastepna a mamy dzidziusia juz od poniedzialku. Muszka sciskam mocno i gratuluje, prosimy oczywiscie o fotki i i relacje z porodu 🌻 Niech sie Julcia zdrowo chowa. Aga rob jak najwiecej tych fotek. Jak tak sobie pomysle, ze ten Twoj chlop przyjdzie do domu i pierwszy raz zobaczy skarba to juz mam lzy w oczach. Ale bedzie emocji co? Opowiesz nam jak bylo? A ja zrobilam porzadki weekendowe w domu, mojemu zostalo tylko odkurzanie bo juz nie mialam sily. Wykapalam sie a obiadek dochodzi na piecu. Moge zaczynac weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Ty to powinnas komedie pisac:-):-) Light, ja tez milalam leniwa macice-niedoczynnosc skurczowa i mialam vacum, czyli odkurzanie, wyciagali mi malego z brzucha bo nie moglam go wyprzec, a na koniec lekarka stwierdzila,ze i tak powinna byc cesraka:-( A opieki w szpitalu przy dzieciach zazdroszcze, bo u mnie mimo,ze byly poowijane w pieluchy caly Bozy dzien i nie mozna bylo ich ubrac to jeszcze oprocz kompania Ci w niczyn nie pomogły france. A czemu evanikaa sie nie odzywa? O 21to juz nawet nie wspomne, mogla by zdjecia chociaz podeslac! Wlasnie napisalam jej smsa:-) Dziewczyny, ktore rodzily i byly rozcinane, boli Was jeszcze rana? Bo mnie boli i swedzi, no i mam temperature, wczoraj lekarka sciagnela mi szew, ktory niby mial sie sam rozpuscic, bo stwierdzila,ze robi sie lekki stan zapalny:-( Kurde jak nie urok to sraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska, jasne ze opowiem:-) Przeciez ja sie Wam ze wszystkim tu uzewnetrzniam:-) Do mnie jakos nie dociera, ze Jarek ma przyleciec i jakos nie potrafie sie tym cieszyc jak narazie. nie wiem chyba w czasie porodu z wysilku mi jakas zylka w mozgu pekla. Najchetniej siedzialabym sama z malym i nikogo do niego nie dpouszczala. Jutro jak bedzie pogoda ide z Bartkiem na pierwszy spacer:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz aga - fenoterol podobno działa tak, że albo się rodzi na drugi dzień po odstawieniu albo są wielkie problemy z porodem - ja pewnie należę do tej drugiej grupy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera!!! Która wrzuciła link do tych pieprzonych kulek, nic nie robię tylko strzelam w nie jak jakaś nawiedzona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala, a ja mysle,ze po prostu natura czuwa i wszystko jest w swoim czasie. Tak jak w moim przypadku, bo gdybym doczekala terminu albo przenosila maly bylby jeszcze wiekszy i nie wiedomo jak moglo by sie wszystko skonczyc. Na ciebie tez juz niedlugo przyjdzie czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
poprawiam tabelke :P NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+18...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........38......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia kilogramy rosną nieublagalnie ale jest w tym duzo mojej winy , wlasnie zjadlam calą pake pistacji 200 gram!!! normalnie nie moglam sie powstrzymac, w poniedzialek mam wizyte i byc moze juz we wtorek przybedzie kolejne malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×