Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

dziewczyny witajcie!!! nie wiem od czego mam zaczac , zaczne moze od tego ze chce was przeprosic ze sie nie odzywalam nie odpisywalam na smsy za ktoree wszytskim wam dziekujeee wlasnie przed momentem poslalam do was zdjeciaaa dopiero teraz znalazlam chwilke i zgralam czesc na komputerr teraz chce pogratulowacccccccccccccc nastepnym MAMUSIAAAAAAAAAAA boze jak ten czas leciiiii mam rece pelne robotyy chlopaki sa strasznymi glodomurkami , chce jesc jesc jesc a ja spedzam czas tylko z cycorami na wierzchu nie mam wogle czasu dla siebie kacperek ma wlasnie uczulenie , nie wiem chyba na rzodkiewkee mateusz przyssal sie do smoczka innego wyjscia nie bylooo chlopcy marnie przybieraja na wadze , to tez mnie troszeczke podłamało przeciez robilam wszystkoo non stop mieli cycaaa echhh wiec dokarmiam mlekiem bebilon nenatal dwa razy dziennie dostaja mleko modyfikowane , resztaa piers 17 jestesmy zapisani do okulisty a 26 do ortopedy co do mojej wagi przed i po porodzie iw dniu porodu wazylam 75 kg dwa dni pozniej 60 teraz waze 54 ale moj brzuchh tragediaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa echh jeden wielko paskudny parszywyyyyyy rozstęp dobraa nie przynudzam chce wam jeszcze raz powiedziec ze nie zapomnialam o wasssssssssssssss jestem dalej z wami ciotkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda dzięki za zdjęcia Milenki.Cudo i te piękne duże oczy! Monia super,że dałaś znak,że jest ok.Chłopaki czarnuszki jak mama.A Ty wyglądasz super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problemy z ojcec , ktory nie daje znaku zycia wyjechal do niemiec , i sie nie odzywaaa kontaktowalismy sie w rozny sposob wiemy tylko tyle ze mieszka u jakiejs rodziny , rąbie im drzewo ipt nie ma sily pracowac pije czestoo dostaje padaczkiii dzwonilam do tej rodziny wczoraj bo mial urodziny chcialm zlozyc mu zyczeniaaa powiedziec ze wnuki sa juz na swiecieeeeeeeeeeeee KTOS ODEBERAL TELEFON JAK POPROSILAM TATE ROZLACZYL SIE moja mam tez jeszcze nie widziala chlopcow przyjedzie dopieroooooo w czerwcuu echhh szkoda gadac ciesze sieeeeee ze moglam do was napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problemy z ojcec , ktory nie daje znaku zycia wyjechal do niemiec , i sie nie odzywaaa kontaktowalismy sie w rozny sposob wiemy tylko tyle ze mieszka u jakiejs rodziny , rąbie im drzewo ipt nie ma sily pracowac pije czestoo dostaje padaczkiii dzwonilam do tej rodziny wczoraj bo mial urodziny chcialm zlozyc mu zyczeniaaa powiedziec ze wnuki sa juz na swiecieeeeeeeeeeeee KTOS ODEBERAL TELEFON JAK POPROSILAM TATE ROZLACZYL SIE moja mam tez jeszcze nie widziala chlopcow przyjedzie dopieroooooo w czerwcuu echhh szkoda gadac ciesze sieeeeee ze moglam do was napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka123 juz do ciebiee posllalamm zdjeciaaa juz kwiecien kochanaa i ty sie doczekaccc:) swojego skarbeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeheeh doczekasz sie kochana doczekasz a teraz odpoczywaj spij kiedy tylko mozeszzz mowi ci to mamuska ktora cos o tym wiee macie moze jakies przepisy gotowe dania dla katmiacych sama juz nie wiem co jesc mam dosc juzzzzzzzzzzzz kanapek!!!! mozna ogorka swiezego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooo kochanee wrocilammm :) gdzie sie wszytskie podziewacie:) komu podeslac ,, jezyk niemowlat,, swietna ksiazkaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff , dobrze,że mija ten pracowity dzień ;) Jak mnie dzisiaj nic nie weźmie, to nie wiem, co jeszcze bede mogła wykombinowac, aby przyspieszyc poród. Oprócz właczenia pralki, zrobiłam dzisiaj też pranie reczne, na gimnastykowałam się nad miską w wannie.. Poźniej trzeba było rozwiesić pranie i tu natachałam się ciezkich koszów z mokrym praniem... Jedyną oznaką ,że jestem przemęczona jest ból krzyża. Moze to jakis znak???;) Chociaż musze powiedziec,ze dokładnie od czterech dni, o tej samej porze łapie mnie taki nieokreślony ból w dole kręgosłupa, tuz nad pośladkami myslalam sobie,ze to rownież z przemęczenia.Wiadomo jak to przed świetami. No, ale pozyjemy-zobaczymy :D mama bączka kurde ja to chyba naprawde zaczne masowac te moje cycorki :P Nigdy w zyciu nie miałam takich jak teraz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ponownie 21- co do jedzenia to ja też nie wiem co mam jeść. Piszesz że maleństwo dostało uczulenia od rzodkiewki. A ja własnie miałam na nią ochotę i zastanawiałam się czy ulec pokusie. Sama najchętniej nawpychałabym się wszystkiego tego co jest zabronione. Nie wiem co wymyslać na obiady. Nieraz muszę coś robić dla siebie i dla reszty. Położna nie kazała jeść smażonych rzeczy,więc dużo potraw odpada,np. kotlety :-( Nie kazała też jeść dżemów z owoców pestkowych,a ja skusiłam się na powidła węgierkowe i nic Gabrysi nie było. Położna powiedziała więc że mam próbować w małych ilościach i obserwować co się dzieje. Nie jem jednak tych wszystkich rzeczy strączkowych i kapustnych. Co do książki Tracy Hogg to też ją mam. Jest fajna ale nie da się chyba wszystkiego wprowadzić. Ostatnio zastanwiam się czy mam dość pokarmu,bo Gabi chciałaby jeść co godzinę a ja niestety nie mogę sobie na to pozwolić bo mam jeszcze starszą córcię która i tak robi się czasami rozdrażniona tym że ciągle siedzę z Gabrysią. A maluda faktycznie jak nie śpi to chce żeby ją trzymać na rękach. Dzisiaj np. spała tylko godzinę między 12-13 i dopiero teraz zasnęła znowu. A tak przez cały czas musiałam z nią być. Do prasowania garstki rzeczy podchodziłam 4 razy i w końcu po 4 godzinach skończyłam prasowanie. A teraz pomimo tego że wolałabym się walnąć i np. coś poczywać to muszę trochę czasu spędzić z Wiktorką. I tak w kółko. Kolejne dni swistaka tylko że bardziej wyczerpujące. Liczę że za jakiś czas to wszystko się jakoś unormuje bo inaczej będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 fajnie, ze znów jesteś z nami. CO do jedzenia, to jak wspomniałam ja nie mam wcale apetytu i właśnie przeżyłam straszną histerię, którą urządziłam mojej mamie bo nie mogę patrzeć na żarcie i się zmuszam, tzn. mama mnie zmusza. A jem przeważnie jakieś krupniczki na kaszy jęczmiennej, albo na kaszce mannie. Jem gotowane piersi, udka, cielęcine. Na deserki- biszkopciki. Ostatnio piję też kubusia marchwiowego. 21 to nieźle już schudłaś. Ale wcale Ci się nie dziwię z dwójką urwisów. Ja z jedną niunką mam co do roboty, szczególnie jeżeli chodzi o karmienie- cały czas przy cycu. Jeśli chodzi o język niemowląt- przestudiowałam. Ale nie potrafię wprowadzić planu jedzeniowego podanego w tej książce. Niby co 3 godziny, a moja Iga chce jeść co godzinkę. Chociaż na troszkę, ale muszę jej cyca przystawić. Moja Iga to wcześniaczek, więc myślę, że ona cały czas potrzebuje ciepła, bliskości, a jak jej dam cyca, to najlepiej jej wtedy. Śmieję się, że moja Iga jak będzie miała 2 latka, to może iść na każde wesele i będzie znała wszystkie piosenki weselne, bo moja mama wyśpiewuje jej \"hej sokoły\" itp ;-) Śmieszne to ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od poloznej i juz nic z tego nie rozumiem. Byla dzisiaj inna i wszystko wg niej jest odwrotnie, tzn. moje malenstwo wcale nie ma jeszcze nisko glowki i jak chce ja obnizyc to mam robic cwiczenie na czworaka (po prostu tak jak sie myje podloge tylko bardzoej krecic tylkiem) A poza tym wcale dziecko nie jest takie dluze tylko jest duzo wody. No i badz tu czlowieku madry. Jets u mnie piekna, letnia pogoda. Przeszlam sie spacerkiem z przychodni i tak mi napuchly palce u rak, ze wygladaja jak male serdelki. 21 ja juz przeczytalam jezyk niemowlat dwa razy a i tak sie czuje glupia. Jak sie odezwei u mnie jakis instynkt, ktory podpowie co i jak robic to nie wiem jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue poważnie, bo zobaczysz potem nie dasz sobie z cycorkami rady. Będą Cię bolały i dostaniesz gorączki jak przyjdzie Ci jeszcze pokarm. A wiecie co mi się jeszcze przypomniało. Jak byłam na porodówce, to położna kazała mi cały czas chodzić i masować sutki, bo to przyspiesza poród. Taka jakaś tam rada. No i ja chodziłam i masowałam. Kręciłam biodrami we wszystkie strony. Kucałam pod drabinkami i chwytałam szczebelki wysoko nad głową. I to wszystko dało taki efekt, że urodziłam w godzinkę ;-) A i pamiętajcie jak będziecie na porodówce i będziecie miały wrażenie że zaraz się zesrac.... to nie lećcie do kibelka, to zaczynają się bóle parte. Bo ja bym Igusie urodziła w kibelku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, ale ulga ze sie wreszcie odezwalas,bo mi juz jakies czarne mysli po glowie chodzily. Chlopaki rewlacyjne, a mama super laska:-) Widac tylko,po tym co napisalas, ze niebardzo mozesz liczyc na pomoc przy dzieciach, al sama napewno swietnie sobie radzisz!!! ruda lala, piekne oczeta ma Twoja Milenka:-) A Ty na zdjeciu wygladasz jakbys sie porzadnie wyspała a nie rodzila przed chwila:-) Paulka, ja wyslalam Ci nowa porcje zdjec na bloga, ale nie wiem czy dostałas. Napisz mi prosze, bo jak je masz a nie mialas czasu wkleic to nie bede Ci znow zasmiecac skrzynki, a jak nie dostalas to podesle jeszcze raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik mi polozna powiedziala przez telefon, ze nie ma czasu przyjechac i raczej pojawi sie dopiero po swietach. Bedzie tylko raz, a o lekarzu w domu to nawet nie mam co marzyc:-( Wizyte mam dopiero w przychodni kolo 28 kwietnia. Dziewczyny, a krwawicie jeszcze, bo ja sie cieszylam,ze mi ustalo, bo nie mialam przez 2 dni a dzis znow. Ile trwa takie krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!! Dzisiaj, tzn. 05.04.2007, o godz.14:10 , nasza forumowa brzuchatka Nikolla80 urodziła chłopca. Maluszek waży 4000 i mierzy 59 cm. Nikolla pisze ,że cała trójka czuje się dobrze, i,ze całe szczescie ,ze dziecko nie ma dwóch metrów jak tata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-ja krwawię cały czas. Raz więcej,raz mniej. Przy poprzedniej ciąży to krwawienie a później plamienie ciągnęło się przez jakieś 4-5 tyg. Później tylko plamienie ale i tak musiałam chodzić z czymś między nogami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla- ładny okaz z tego Twojego synka. Serdecznie gratuluję i życzę Wam szybkiego powrotu do domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............40......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............40.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......39......+18......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+18...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........39......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? nikolla80 jeszcze raz gratuluje 🌻 i musze przyznac,ze całkiem udała się wam niespodzianka :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaa
o prosze troche mnie nie bylo a tu takie wiesci , wielkie gratulacje dla rudej maxi zuzanki i nikolli a ja dzisiaj caly dzien sie stresuje czy przypadkiem nie zaczynam rodzic , rano mialam wsumie nadal nie wiem czy bardzo rzadki sluznormalnie jak woda czy to poprostu wody plodowe mi sie sączyly, byl przezroczysty i mialam wrazenie ze sikam , a teraz bardzo czesto brzuch mi twardnieje co prawda nie mialam zegarka na rece ale twardnial mi nawet czesciej niz co 10 minut , teraz jest spokoj wzielam leki i mam nadzieje ze wytrzymam jeszcze ten tydzien do szpitala mam tylko wziasc rzeczy dla siebie dla dziecka nic jedynie ubranka na wyjscie, i teraz mnie zastanawia jak to jest z pampersami?? to w szpitalu bedą zakladac synkowi tetrowe czy jednorazowe? moze lepiej jak wezme swoją paczke , bo to chyba roznie bywa w tych szpitalach, co? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaa
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............40......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............40.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........39......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Paulka ja jestem za tym zeby tak zrobić z tabelką jak zaproponowałaś, to nam sie co nieco rozjaśni.... 21 ja bym z checią przeczytałam ta ksiazeczke Jezyk niemowląt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, nie placz:) kiedys w koncu urodzimy... ja tez sie nakrecilam bez sensu, ze urodze wczesniej, a przeciez nikt mi tego nie obiecywal.. termin na 13-ego i trzeba czekac.. ja probuje sie wyciszyc i przestac czekac na jakies objawy, bo inaczej zwariuje. przeciez jak naprawde sie zacznie , to chyba tego nie przegapie u licha ciezkiego... troche sie tylko boje, ze beda mi wywolywac porod, jesli sam sie nie zacznie. no ale to tez chyba jest do przezycia. ciezko mi, sapie jak maly parowoz i wygladam srednio ponetnie..., ale tak juz chyba musi byc... wiec Paulka trzymaj sie. jakos sie doczlapiemy do tych naszych terminow.. a! i prosze, nie wykreslajcie mnie z tabelki. wiem, ze nie udzielam sie az tak czesto, jak inne z Was, ale to chyba dlatego, ze malo sie u mnie dzieje ostatnio i nie mam, o czym opowiadac... jak to pisze czesto Flowerska - caly czas mam dzien swistaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, nikolla tak jak ja nie wiedziala co to bedzie a tu chlop i to jaki wielki!! Moje gratulacje 🌻 Doroteczka wyslalam ci jezyk niemowlat. Uwazam co prawda, ze nie ma to jak ksiazka, ale moze jakos przeczytasz z kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla-gratulacje.Kawał chłopa z Twojego synka.Tak myślałam,że bedzie chłopak!Buziaki dla was obojga i szybkiego powrotu do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala3
Paulka 123 przepraszam mam pytanie ,czytałam na innym topiku jak jeszce nie byłaś w ciąży ,że chciałaś mieć córeczkę ,zresztą gratuluję ,bo czytam właśnie ,że bedziesz miała :D ,chodzi mi o to czy pamietasz kiedy zaszłaś w ciążę -ile dni przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli ❤️ 21 super że już jesteś. Ogórka raczej Ci jesć nie radzę. Ale na obiad ziemniaczki z jakimś mięskiem gotowanym i pyszną suróweczkę, jabłko starte z marchewką. Izawik jak Cię czytam to aż się boję, jak będzie u mnie. Też mam synka starszego jeszcze i boję się czy mi czasu na wszystko wystarczy. Szymon niby skończył już 6 lat ale nadal potrzebuje towarzystwa we wszystkim co robi. Jakoś musimy sobie radzić. Dużo sił dla Ciebie ❤️ Nikola ogromne gratulacje!!! Wiesz Twój synek ma dokładnie takie wymiary jak mój miał. 4kg i 59cm! Kawał chłopa prawda? Ucałuj maluszka. A u mnie ... już sama nie wiem. Niby w nocy budza mnie bóle, skurcze, rano też brzuch boli. Później mija. Ciekawe kiedy mnie złapie. Też zaczynam mieć stresa, że gdzieś na mieście odejdą mi wody albo w jakiejś innej sytuacji. Straszne te uczucie. Za parę minut mój Misiek ma wrócić z traski. Nie było go 8 dni, byliśmy pewni że urodzę przez ten czas. Może córunia czekała na tatę? :) Teraz niby od dwóch godzin mam jakieś skurcze. Ale niezbyt bolesne. Wiecie jaki miałam dziś sen? W sumie w tabelce mam wpisane imię Małgosia, ale my cały czas nie możemy się zdecydować. Była już Hania, Antonina Aleksandra, Lena... Sami nie wiemy. I dziś mi się śniło, że Misiek stał przy jakimś regale z książkami, wyjął jedną książkę z górnej półki z prawej strony i w tej książce było takie śliczne imię. I na nie się zdecydowaliśmy. Tylko cholera ja nie wiem jakie to imię, bo się obudziłam :) Jutro go postawię przed książkami, niech szuka :) Dobra zmykam grzać łóżeczko dla Miśka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×