Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

7-go lipca mam ostatni egzamin wiec po 15 moge cie nawiedzic z moja ferajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tylko na chwilke donosze ze leze z Wiktoria w szpitalu znalezli u niej 2 szczepy bakterii ( e koli i jakies koki) w ukladzie moczowym i jest na antybiotyku leczenie min 8 dni a ja padam na ryjek pozdrowienia dla wszystkich forumowych ciotek :) spadam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_a usciskaj swoja Wiktorie i zycze jej by szybko wracala do zdrowia i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kamila_a duzo zdrowka dla malutkiej, a byly jakies obiawy ? ja tez tylko na moment bo padam na pysk.tak wam zazdroszcze jak piszecie ze wasze malenstwa tak pieknie spia , mi moj maly daje niezle popalic co prawda nie placze duzo tylko budzi sie tak co dwie godziny, oszalec idzie!! az sie o niego boje bo zdaza mi sie przysnąc jak go karmie butelka, z moim K sie pogodzialam co prawda nie bylo tak jak chcialam ale mam nadzieje ze bedzie juz ok kapikapi ja mam ten paląk kupilam Szymonkowi na dzien dziecka bardzo mu sie podoba jak juz wczesniej pisalam moj maly bardzo ulewa karmie go mlekiem nan1 ale moja mama dzwonila i mowila ze kupila mu szczecinie nan1 ale dla dzieci ze sklonnoscia do ulewania wiec zobaczymy czy cos to da , ma ktoras z was to mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi, fajne to bylo o bajkach, posmialam sie, a zaraz po tym taka wiadomosc od kamili:-) Kamilka trzymajcie sie dzielnie i zycze szybkiego powrotu do zdrowka Wiktorce!!! ruda, faktycznie 42 lata to juz nie gowniarz, no ale jak widac wiek o niczym nie swiadczy:-( A moze on ma takich rodzicow jak moj Jarek, ktorzy wychowali go w przekonaniu,ze tylko oni sie licza i z nimi powinien spedzic cale zycie, po co zona i dzieci? Paulka, ja tez mieszkam w domku, ale nie lubie za czesto siedziec w ogrodku, ale wole juz to niz łazenie wkolko po osiedlu, gdzie sami plotkarze mieszkaja. Teraz wszyscy sasiedzi zyja wyjazdem Jarka. Zebyscie widzialy ich miny jak pytaja kiedy Jarek przyjedzie, a ja odpowiadam ze nigdy, bo zostaje juz na stale w Anglii;-) Pewnie juz sa ploty ze mnie zostawil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, mam nadzieje ze juz bedzie u Was wszystko ok. O tym mleczku co piszesz opowiadala mi dziewczyna w szpitalu, tzn nie wiem czy akurat o Nan, ale o mleku dla dzieci ktorym sie ulewa. Podobno dzialaja na zasadzie,ze pecznieja w brzuszku i dziecko jest zapelnione, dzieki temu nie odczuwa glodu. Nie wiem czy to co napisalam ma sens, ale tak slyszalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
margolcia 1 - wiem wiem sama sie zdziwilam jak go zwazlylismy , to nie pomylka ... tylko co j amoge na to poradzic ... przeciez na diete go nie namowie heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa karuzelka super chyba sie sama skusze. Aga wlasnie rodzicow Joe ma fajnych i dlatego wiem ze im nie powiedzial bo zaraz by go uswiadomili jakie ma obowiazki. mam zamiar wyslac plyte z Chrztu Vikuni moze sie uda ze jego rodzina ja zobaczy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
a swoja droga to widze ze polscy politycy to wiesniacy straszni i wogole do kitu z ta LPR ... jeszcze torszke to nasze maluszki nie beda znaly zadnej polskiej bajki bo wszystki uznanae zostana za zepsute i propagujace homoseksualizm... no i co z tego ze Tinky Winky gej ( o ile wogole ) gej w Uk jest Ok gej tez czlowiek od tego sie nie umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Sowinska chyba pozazdroscila torebki bo w koncu czerwony teraz modny :)a tak wogole to ja nie widzialam zadnego geja z torebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
rudamaxi miej honor i nie wysylaj jego rodzinie kasety.Jak facet nie chce sie przyznac do dzecka to sila go nie zmusisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula mylisz sie dziecko powinno miec ojca znikad sie nie wzielo ,ja honor mam bo wychowuje sama dziecko wiec nie mow mi tu o honorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula a tak wogole to bawisz sie w jego adwokata?Jesli tak to to mozesz mu przekazac ze lepiej bedzie dla niego jak sie odezwie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
a ja myslsze ze rudamaxi wpadla na genialny pomysl z ta kaseta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda popieram pomysł z płyta i nie uwazam, ze chec pokazania dziecka ojcu,czy walczenia o jego prawa swiadczy o braku honoru! To jakies pomylone pojecia, trzeba miec honor i walczyc o swoje, bo dziecko ma tez ojca, ktory powinien ponosic za nie odpowiedzialnosc a nie zwalic wszystko na kobiete.Nie stac go zeby uczestniczyc w wychowywacniuto niech chociaz finansowo pomaga, bo na to chyba go stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fowerska
Myslalam, ze jak niedziele to na forum cisz a tu prosze, ruch jak w mlynie. Co z naszymi facetami sie dzieje to sama nie wiem, wczoraj z moim tez mialam przejscia, ale wszystko ok. Oni po prostu sa jak beztroskie dzieci, nie zdaja sobie sprawy z tego ile kosztuje nas opieka nad dzieckiem, domem i wszyskim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez poieram pomysla z plytka :) rudamaxi dzialaj :) Bartek juz spi, ciekawe jaka nocka bedzie. Paulka moj Radek nie jechal akurat do Krakowa wiec nie przyjechalam, ae jest tam bardzo czesto wiec spodziewaj sie mnie w najblizszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
ratunku nie wiem co sie dzieje tesciowa przyprowadzila mi synka a maly mimo ze jadl o 17:20 zachowywal sie tak jak by byl glodny, dalam mu najpierw koperku ale nie chcial pic tylko w ryk zrobilam mleczkodwa razy pociagnal zaczal sie wyginac i w ryk wiec zmienilam mu piluche podalam mleczko i znowu to samo teraz mi ssie reke ale juz zaczyna plakac nie wiem o co mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
darl sie wnieboglosy az byl bardzo czerwony teraz przysnal cholera wie o co mu chodzilo mija wlasnie 3 h od ostatniego pposilku wiec napewno jest glodny bo ssal tez piastki no ale czemu niie chcial butelki??? zachowywal sie dokladnie tak jak dawalam mu cyca jak juz zasmakowal mleczka z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa Bartek tez czasem zachowuje sie jakby niechcial butli ale raczej jest to spowodowane tym ze jest tak glodny i nie umie chwycic do buzki a wyglzdz to tzk jakby jej niechcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
tylko ze on chwycil ssal jakis czas wypluwal i plakal teraz spi moze jak sie obudzi bedzie jadl normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, moja Agatka też czasami to ma. Zaczyna ssać pierś, za chwilę ja wypluwa i przeraźliwie płacze. Też nie wiem czym to jest spowodowane. Ja noszę ją wtedy trochę żeby się uspokoiła i jeżeli nie zaśnie to przystawiam do piersi, jak już nie płacze. Myśłę, ze to może byc związane z kolkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to wczoraj był sadny dzień, chyba najgorszy od porodu. Mała była tak kapryśna i płaczliwa przez cały dzień, ze pod wieczór myślałam że zwariuję. No i oczywiście mój mąż podobnie jak wszyscy mężowie świata chodził za mną i powtarzał, że ona napewno jest głodna. W efekcie posprzeczaliśmy się trochę. A ja o 19 poddałam się, wykąpałam Agatę i połozyłam spać. Dziś było juz trochę lepiej, a dodatkowo mąż wyjechał na tydzień ze swoimi rodzicami nawieś, więc będzie trochę ciszy przez kilka dni. Odpoczniemy od siebie...Oby tylko Agata była spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
czasem tez sie zastanawiam co mysmy zrobili najlepszego z moim D. ( mam na mysli Tygrysiatko) teraz mam dwoje dzieci w domu Tygrysia i mojego D. tylko ze z niemowlanim jakos sobie radze raz lepiej raz gorzej a z D. za cholere nie moge dojsc do ladu duze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te chlopy:O A ja meczylam moja vikunie smarowalam jej te plesniawki sokiem z cytryny i chociaz sie skrzywila to potem dlugo smakowala moja kochana malutka dziewczynka:) justaaaa🌼 dzieci czasami tak maja ze ni z tego ni z owego zaczynaja plakac a mamusie rwa wlosy z glowy o co dzidzi chodzi i jak tu pomoc slodkiemu malenstwu.Wiec skoro to cie spotkalo dzisiaj to pociesz sie ze trudny rozdzial w wychowywaniu i opiece nad maluszkiem masz za soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana!!! moja córeczka znowu miała problemy rano z brzuszkiem...płakała ale dałam jej proszku troistego, zrobiła kupke i jest juz lepiej bo spi...odpukac.... ja juz troche z grubsza mieszkanko ogarnelam...teraz pije cappucino.... kurcze musze wybrac sie do gina bo 6 tygodni juz po porodzie...ale czas szybko leci.... właśnie co z naszym blogiem? rudziutka a pewnie ze wyslij ten film....!!!!!.... co można kupić siedmiolatkowi na urodzinki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×