Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej hej my dzisiaj ok 14 wrocilismy z grilla od znajomych....... bylo bardzo milo!!!! ja tak jak wy nie za bardzo chcialam zostawic na cala noc corcie tesciowej ale odwazylam sie, zaciselam zebiska i ja podrzzucilismy z P jego mamie.....tesknilam za Weronisia ale dalam rade.....wiec u was tez bedzie ok...czaem trzeba sie gdzies wyrwac bez dzidziusia koala nic sie nie stalo jakie macie termometry dla maluchow? moze jakis link? ja mam elektroniczny ale to sama nie wiem czy dobry bo to trzeba chyba w pupce mierzyc.....jeszcze nie mierzylam corce temperatury....ale przeciez kiedys przyjdzie taki czas? jaki to jest ten jednosekundowy termometr? jeszcze naklikam maila do rodzicow i w kime....hehe caluski... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda Lala, Izawik, Rudamaxi, Kamil_a ❤️ Julitka dziekuje za całusy Przeraża mnie chrzest, jak czytam co miałyście. Ja też nie mam ślubu kościelnego,bo jestem po rozwodzie. Ciekawe jak to będzie u nas. Całuski i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Jestem mamą 4 miesieczniej dziewczynki i czsamai Was podczytuje, żeby zorientować się co słychać u rówieśników mojej córci.Z tego co piszecie wystawiacie ciuszki dzieci na alegro.Ponieważ moja mała wyrosła juz z pierwszych ciuszków też chciałabym je wystawic ale nie mam pojęcia jak to sie robi narazie zalogowałam sie i dostałam kod aktywacyjny.Czy mozecie mi podpowiedziec w skrócie co trezba robic dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale jestem niewyspana!!!!!! kapi kapi super zdjecia.... wlasnie pije kawke bo musze sie obudzic.... ja jeszcze nic nie wystawialam rzeczy na allegro wiec beatko nie pomoge ci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa nie wiem, czy jeszczemoja rada Ci sie przyda, ale napiszę. Może koleżanki jeszcze skorzystają, chociaż nie życzę. Osłonkę podaje się przy każdej dawce antybiotyku, ale nie razem z antybiotykiem. MiędZy podaniem antybiotyku i osłonki musi być około godzinna przerwa, bo jak podaje sie razem,to podobno antybiotyk nie działa. Tak mówi moja lekarka. Doroteczka podajesz już soczki? Czy czekasz? Moja Julitka spi smacznie. wczoraj pojechałam z rodzicami i dzieicaczkami na wieś. WZięłam swoją pracę. Dzieciaczki miały spędzić dzień na dworzu z dziadkami i dwoma wujkami, któzy tam mieszkają. Ale akurat jak zajechaliśmy to rozpętała się starszna burza. I spędziliśmy dzięń w domu niestety. Doroteczka u Ciebie też było tak starsznie? U mnie czas też pod znakiem ogórków. Już mam korniszony i kilka słoików kiszonych. No i pierwszy raz robiłam sałatkę z chili, Misiek mnie o nią mećzył, ciekawe co z tego wyszło. Jutro pojadę na dziłke po ogóreczki i dalej będę robiła. Bardzo lubię robić przetwory, tak fajnie w zimę się to wyciąga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja nie dostałam zdjęć od kapikapi... czy mógłby mi ktoś je przesłać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koalka ja nie podawalam jeszcze soczkow...juz mnie korci zeby podac ale tlumacze sobie ze nie bez powodu jest na soczkach napisane zeby podawac po 4 miesiacu....narazie do picia Weronisi daje wode przegotowana z glukoza...bo po koperkach ma zielone kupki hihi saritka zaraz przesle ci zdjecia kapikapi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula przyjade w takim razie pociagiem jutro .Nie wiem czy twoj maz pracuje wiec wybralam taki pociag by mogl nas odebrac po pracy wyjade o 14 a w krakowie pociag ma byc o 18.22. Heh tylko teraz musze sie przepakowac z walizki do plecaka:)Zeby bylo mi wygodniej.Mam nadzieje ze jakos dojade z dziecmi :) Witam nowa mamusie ja nic nie wystawialam na alegro wiec ci nie pomoge.Napisz cos o sobie i o swojej niuni.Fajnie ze sie odezwalas i odzywaj sie czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski cos ostatnio moj Tygrys ma klopotki z zasypianiem ... placzu jest co niemiara juz nei wiem co z tym robic mam nadzieje ze jak pojedziemy do Polski nie bedzie gorzej bo nic a nic nie wypoczne na tym urlopie no i nie przygotuje sie do slubu jak powinnam heh no ale coz chcialo sie dzidziusia to sie ma zaraz wybieramy sie na spacerek jak Tylko Tygrys sie obudzi ( spi juz prawie godzinke - to rekord heh ) musze porobic zakupy przed wyjazdem zajrze pozniej milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala - dzieki za radę... zaczełam stosowac sie do ulotki z tym lekiem ochronnym. Dwa razy w ciagu doby... antybiotyk podaje o 5 rano, 13 i 21 wiec nie moge podawac osłonki 3 razy... wziełam sie na sposob i podaje rano i wieczorkiem. mam nadzieje, ze nie zaszkodze mojej kruszynce. Dzisiaj juz nie ma goraczki, ale nadal jest jakas ospala. Teraz tez sobie kima! Ruda lala - jak czuje sie twoje malenstwo? Gorączka spadła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dziś z Mienką u lekarza, rano znów miała 39 stopni. Okazało się, że ma zapalenie gardła, tak jak Twoja evanika. Lekarka przepisała jej antybiotyk 2xdziennie i leki osłonowe 1xdziennie kazala też podawać już soczki, choć Milenka kończy 4 m-ce za tydzień. Najgorsze jest to, że Milenka nic nie chce pluje wszystkim cokolwiek jej dam. I ciągle teraz śpi. Kapikapi - ale wypas na chrzcinach. Super zdjęcia. Ślicznie dziękuję. Doroteczka ja mam taki termometr, który przykłada się do czoła. Zaraz znajdę go na Allegro i Ci pokażę, ale szczeże mówiąc najlepsze są chyba te do mierzenia w uchu... rudamaxi zuzanka się nie odezwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka1976 - wystawienie rzeczy na Allegro jest płatne. Cena zależy od wielu rzeczy (np. ile zdjęć wystawisz, czy chcesz miniaturkę zdjęcia, od ceny, jaką zarządasz za przedmiot, od tego czy ustalisz cenę minimalną i od wielu innych). Zanim wystawisz przedmiot, zawsze wcześniej będziesz miała informację o cenie, jaką póżniej musisz zapłacić Allegro. Za niedrogie ciuszki (np.10 zł) zapłacisz ok. 0,50 - 1zł. Jeżeli nie sprzedasz rzeczy, Allegro zwróci Ci pieniążki. Jeżeli sprzedasz - musisz zapłacić znów (ale to też niewiele - w zależności od ceny, jaką wylicytowano za przedmiot). Co do wystawienia przedmiotu - to bardzo proste, klikniesz w \"Sprzedaj\" na pasku Allegro, a tam dalej będzie wszystko w miarę dokładnie opisane. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala zuzanka nadal milczy i dlatego jade jutro do Paulinki pociagiem. Troche sie martwie ze u zuzy taka cisza mam nadzieje ze u niej wszystko wporzadku tylko wczasy sie przeciagnely i o nas zapomniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Ruda lala.. współczuję. Moja Kama też ciągle śpi. Dobre jest to, że cycuszka sobie nie odmawia. Ale martwi mnie jej bierność. Zawsze całymi dniami nie mogłam nic zrobic bo mnie tak zajmowała moja kruszynka a teraz nie potrafie sobie znaleźć sobie miejsca! mam nadzieje, ze szybko wyzdrowieje twoja niunka! Kapikapi - rewelacyjne zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi - śliczne zdjęcia :) doroteczko - dzięki że mi je przesłałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi ja tez poprosze zdjecia karintje@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala i evenika mam nadzieję że z Milcią i Kamą będzie wszystko ok. ja byłam dzis z Igą na usg nerek i stawów biodrowych. wszysto jest ok wiec sie ciesze. Zaraz zmykam do gina. W końcu się wybieram, bo te 6 tygodni przeciągnęlo mi się do 4 miesięcy :-p Co do wyjazdu do Paulki to mój mąż narobił mi ochoty po czym stwierdził wczoraj że żartował i nie oszalał żeby mnie wieść do Krakowa :-( śfffinia. Zmykam szykować się do gina. rudamaxi ja też w zeszłym tygodniu próbowalam się dodzwonić do zuzanki i miała chyba ze 3 dni wyłączony telefon. Więc pewnie nic jej się nie stało tylko jeszcze wczasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi, az mi dreszcze przeszły! Dobrze ze małemu nic sie nie stało! A zdjecia z chrzcin świetne, sala i ogród wypas, Piotruś elegancki( i chyba podobny do Natalki???) a mamusia nie wiem na co narzeka;-)? Zastanwiam sie własnie nad takim radykalnym cieciem jak Twoje, ale zawsze miałam w miare długie włosy i troche sie boje. Evanikaa i Lala współczuje, kurcze a mowia ze dzieci na piersi rzadziej choruja:-( Oby wasze ksiezniczki szybko wrociły do zdrowka! Ruada, mam nadzieje ze Zuzia jeszcze sie odezwie a jak nie to trzymam kciuki za udana podróż i zazdroszcze odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi dzieki za zdjecia, wreszcie wiem jak wygladasz. A matka chrzestna Piotrusia to chyba twoja siostra, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka ale dowcipnisia masz w domu;-) aha rudamaxi fajnie,ze napisałas o tym gryzaczku ale ja przeczytałam Twojego posta po tym jak go zamówiłam, cholera jasna:-( :-(! Trudno sie mowi! A mi sie wrode konczy maciezynski i musze sie stawic w posredniaku, nie wiem tylko po jakiego czorta? Ale przynajmnie wyrwe sie w z domu i sklepy obskocze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi nie wystarczy ze ja juz ladowalam ze schodow z kolyska i z Viki? Wiem jak sie czujesz ,mnie do dzisiaj pupsko boli jak zle usiade ,od upadku moge siedziec tylko bokiem:P mamo_bączka fajnie ze badania wyszly dobrze,ale zagrywka mezusia mi sie nie podoba .Masz racje a- fe nie ladnie sie zachowal. Boszzzzz moje starsze dziecko mnie rozwala juz trzeci raz sie rozpakowal i znowu pakuje swoj plecak:)Mam nadzieje ze do jutra sie wyrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi nie wystarczy ze ja juz ladowalam ze schodow z kolyska i z Viki? Wiem jak sie czujesz ,mnie do dzisiaj pupsko boli jak zle usiade ,od upadku moge siedziec tylko bokiem:P mamo_bączka fajnie ze badania wyszly dobrze,ale zagrywka mezusia mi sie nie podoba .Masz racje a- fe nie ladnie sie zachowal. Boszzzzz moje starsze dziecko mnie rozwala juz trzeci raz sie rozpakowal i znowu pakuje swoj plecak:)Mam nadzieje ze do jutra sie wyrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi nie wystarczy ze ja juz ladowalam ze schodow z kolyska i z Viki? Wiem jak sie czujesz ,mnie do dzisiaj pupsko boli jak zle usiade ,od upadku moge siedziec tylko bokiem:P mamo_bączka fajnie ze badania wyszly dobrze,ale zagrywka mezusia mi sie nie podoba .Masz racje a- fe nie ladnie sie zachowal. Boszzzzz moje starsze dziecko mnie rozwala juz trzeci raz sie rozpakowal i znowu pakuje swoj plecak:)Mam nadzieje ze do jutra sie wyrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi nie wystarczy ze ja juz ladowalam ze schodow z kolyska i z Viki? Wiem jak sie czujesz ,mnie do dzisiaj pupsko boli jak zle usiade ,od upadku moge siedziec tylko bokiem:P mamo_bączka fajnie ze badania wyszly dobrze,ale zagrywka mezusia mi sie nie podoba .Masz racje a- fe nie ladnie sie zachowal. Boszzzzz moje starsze dziecko mnie rozwala juz trzeci raz sie rozpakowal i znowu pakuje swoj plecak:)Mam nadzieje ze do jutra sie wyrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie napisalam i cos mi posta zrzarlo grrrrrrr mamo_baczka ciesze sie ze badania wyszly dobrze,a co do meza to bez kometarza ,powiem krotko nie ladnie tak zone w blad wprowadzac.A-fuj nie ladnie jakby to powiedzial Konradek:) kapikapi nie wystarczylo ze ja niedawno ladowalam ze schodow z Viki w kolysce?Wspolczuje bo wiem jak sie czujesz mnie do dzisiaj pupsko boli i ciagle musze siedziec bokiem bo inaczej stekam z bolu. A co do podrozy to trzymajcie jutro za mnie kciuki od 14.Najgorzej sie boje jak Konradkowi sie zachce isc do toalety,wtedy bedzie klopot chyba ze zrobie jak Paula radzila wsadze mu pampersa i juz:P Pojade jak przezyje do jutra bo Konrad juz jajo znosi i nie rozumie czemu dzisiaj nie jedziemy,i mnie zalamuje wlasnie sie po raz kolejny rozpakowal(chyba to juz 3 lub 4 raz)Oby sie wyrobił do jutra z tym pakowaniem:P aga co do gryzaczka ja napisalam tylko co inni pisali ale fakt jest jeden u mnie w aptekach go nie ma iw sklepach tez go nie widzialam.Dobrze ze duzo nie kosztuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×