Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Evanikaa idz na zabieg a znieczuleniem sie nie martw. Mi operowali torbiel na nadgarstku rowniez przy znieczuleniu ogólnym. Poza rzyganiem nie miałam zadnych ubocznych skutków i wyszłam ze szpitala tego samego dnia na własne zadanie;-) Nie nawidze szpitali! Justaa, super ze Szymus zaskoczył. Flowerska, ja narazie dałam sobie spokój, Jarek ma dzwonic w tym tygodniu po agencjach, ale on w Londynie bedzie dopiero za niecałe 2 tygodnie, wiec teraz i tak nic nie zobaczy. Zalezy nam zeby miec juz cis tak ok 7 wrzesnia. No a poza tym cena jest istotna bo chcemy 1 bedroom za 650, na wiecej nas na dzien dzisiejszy( i najblizsze tez) nie stac:-( No i jak ja szukam to automatycznie na połodniowym wschodzie-tam gdzie mieszkalismy, nie moge przekonac sie do innej okolicy, a ze Jarkowi jest wszystko jedno to niech on sie rozejrzy;-) No ale mam nadzieje,ze cos znajdziemy, choc tez mam dosyc. Ja lubie miec wszystko poukładane i zaplanowane, a ten najblizszy miesiac to totalny chaos i jestem tym przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jak moja Iga gada, jak Bielicka. Cały czas agi, aby, bu,ba itp. Ale się można z niej uśmiać. Dzisiaj to chyba z godzinę tak gadała, aż wreszcie usypia. Tak koło 13 jedziemy nad zalew bo taka ładna pogoda. Najgorsze jest to, ze wózek przestał się składać i musimy go reklamować. A firma jest w Częstochowie i nie mam pojęcia kto i jak go tam zawiezie bo my mamy osobówkę, a przecież jak się nie składa to jak. Na dodatek nie wyobrażam sobie nie mieć wózka przez np. 2 czy 3 tygodnie. Jestem wściekła. Zmykam szykować moje towarzystwo, bo przecież sami się nie uszykują. Marzy mi się, żeby Iga miała już z 2 latka i żeby robiła już wszystko ze mną. Wczoraj jak byłam u mamy t była moja bratanica Oliwia. Ona ma 2 latka, a jest taka urocza. SIku i kupkę robi już na kibelek. A jak przyszedł mój tata z pracy to ona do niego mówi tak\" dziadzia obać, ja kotam bardzo Ide\" i zaczęła ją całować, przytulać i smerać po główce. Takie to było słodkie. Ale ona tylko chwilowo była tak grzeczna. Po chwili wzięła wiaderko, nalała w nie wody z basenu i poleciała na sad gdzie leżał kot i całe wiadro wylała na kota, po czym go jeszcze opluła. Dziecko 2 latka, a ma taki rozum, że idzie się nieźle uśmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski Nocka suuper, Bartek obudzil sie o 2 dalam mu herbatke (oduczam go nocnego jedzenia) potem o 4 i o 8.00 wiec moge powiedziec ze jestem wyspana :) My tez jedziemy dzisiaj na jakies kajaki albo gdzies trzeba korzystac z pogody. Magda to kurde przerypane z tym wozkiem. Bartek tez gada i gada do tego piszczy, wklada cale lapki do buzi a potem rzyga justaaaa moja kolezanka tez iala problem z butelka i na zasadzie zabawy przekonala Adasia do butelki i znowu zaczal jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa Ty masz problem, żeby Szymuś jadł z butli, a ja że Iga nie chce jeść łyżeczką, tak źle i tak nie dobrze. zuzanka a Wy będziecie pływać z Bartkiem w tym kajaku??? Bo my mamy taki fajny wielki ponton, ale ja chyba bałabym się z Igą do niego wsiaść. Chociaż mam wielką ochotę aby sobie tak popływać. Założyłam przed chwilką kostium kąpielowy. Bossssiu. Stwierdziłam, że w górze jeszcze jakoś wyglądam, ale na dół zakładam spodenki, bo moje rozstępy na nogac niestety jeszcze nie zbladły :-( Wolałabym mieć rozstępy na brzuchu niż na nogach, bo wtedy założyłabym kostium jednoczęściowy i jeszcze jakoś by się wyszło na tą plażę, a z tymi nogami to przegięcie. Muszę zbierać na operację plastyczną, żeby je usunąć :-) Poważnie przeszła mi taka myśl przez głowe. Kto wie co mi jeszcze strzeli w ten głupi łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka a jeszcze mam pytanko, jak Twoja mama przyjeżdża do ciebie żeby zająć się Bartim jak idziesz do pracy, to chodzi do Twojej teściowej??? Czy omijają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie a nasze dzieci sa w tym samym wieku. Nasz Julianek budzi sie w nocy co godzine i chce piers mam wrazenie ze jest wiecznie glodny jutro skonczy 3 miesiace a my razem z nim nie przespalismy ani jednej nocy moje piersi sa wiecznie puste a maly wiecznie glodny musze tez dodac ze urodzil sie z waga 4,5 kg a teraz ma juz 7,5 czy wiecie moze czym moge go dokarmiac bo po bebiko 1 jest najedzony 2 godz. czy moze ktoras z was podaje juz grysik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie ja ci nie pomogę niestety. Flowereska widać białego kiełka i to dobrze widać! Maja przespała dzisiaj całą noc: od 20.20 do 6.45. Jak fajnie! Kuba za to budził się co chwilę i niestety na koniec wylądował u nas w łóżku. I to już nie jest fajne :-( Byłam dziś zaszczepić Maję. Dostała ostatnią dawkę DTP a w drugi pośladek ostatnią dawkę na pneumokoki Prevenear. I sytuacja ze strzykawką powtórzyła się. Znów podczas kłucia strzykawka odpadła od igły. Myślałam, że zawału dostanę. Człowiek tyle płaci za szczepionkę a lekarze nie umieją jej podać. Czy ktoś to w ogóle kontroluje? Mam ochotę zadzwonić do nich i powiedzieć co o tym myślę. Taki lekarz na pewno nie zaproponuje więcej tej szczepionki chociażby ze względu na problem z jej podaniem. No a moja biedna Maja leżała tam na brzuszku i płakała w głos , raz,że nie lubi leżeć na brzuchu, a dwa to została już ukłuta ale czekała na przelanie do innej strzykawki. Nie mogłam jej uspokoić. Musiałam szybko ewakuować się z przychodni ale na szczęście w wózku usnęła szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka: nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/6400(02.0 8). ..63cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/6100(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/5600 (30.07).. 51/62cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4650(28.06 ) ..55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/6100 (03.07).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/7300... ..........71cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/6780(04 .07)..62,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5280.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/6820 (13.08)....55/65 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/6130 (26.07)....58/60 koala-79.........Julita..........19.04........4900/7900 (30.07)....62/70 lightblue........Karolinka.....20.04........4100/6200 (17/07).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/5600 (26.06).......53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/6300 (2.08)......56/68 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/7200.( 02.08).....54/65 Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mama bączka i kar dziękuję za fotki. Już są w specjalnym albumie. evanikaa kochana ślij teraz, miałam zapchaną pocztę rożnościami, teraz posprzątałam więc może ci się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh jak nie urok to co innego ;) Moj mąż ma nawrót choroby: dna moczanowa. Jest mi go tak cholernie szkoda,że brak mi słów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem zarejestrowana w osrodku do dermatologa na poniedzialek a jutro ide do dermatolog na moim osiedlu strasznie sie boje narazie w domu nic nie mowie i niech tak zostanie LightBlue wspolczuje mezowi.J tez ma dne moczowa i to w tym najgorszym wydaniu jak go zlapie atak to powstaja mu rany na nogach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala i wy jesteście juz także na blogu u Karoli. A teraz zmykam , bo właśnie kończy się aukcja w ktorej biorę udział. Do następnego razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska gratulujeeeee pierwszeeego zabkaaaaaa caluje was kochanee milej nocki zyczeee wam i dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane... jejku, mówie wam wczoraj miałam urwanie głowy. Do południa musiałam ewakuować sie z domku, bo G zabrał sie za sprzatanie, a tylko dlatego, że dostaliśmy telefon od jego rodzinki spod Warszawy, że jadą do nas na parę dni. Jego pucowanie chaty troche trwało, wiec ja dopiero po 15 zabrała się za gotowanie smakołyków na powitanie. Dobrze, że wczoraj było wolne i G mógł zajmować sie Kama... Nie wiem od czego mam zacząć przygotowanie do chrzcin. Wszystko dla nini juz mam, zostało tylko przygotowanie jedzenia, ale to może być trudne mając gosci w domu. W dodatku prawie wszystko musze przygotować sama. Wpadliśmy na pomysł, że cała imprezkę zrobimy na świeżym powietrzu, za domem...mam nadzieję, że wypali.. My za godzinkę jedziemy do: mojej nowej pracy skompletować dokumenty, wziąść skierowanie na badania, poźniej jadę do szpitala sprawdzić, kiedy moga mnie przyjąć, a poźniej z Kami do poradni psycho-ruchowej, sprawdzić czy to normalne, że ona ciągle tylko lewą rękę wyciąga i wszystko chce robić lewą ręką... Nawet jak leży na brzuchu tylko lewa jej pracuje, prawą podkurcza i nie chce nawet wyprostować... petunia- klikam i klikam.... lighblue, nie wiem co jest grane, zmniejszyłam juz nawet zdjecia, ale nadal mi wracaja... może masz skypa?? Bedzie łatwiej i szybciej przesłać ci fotki... spróbuje jeszcze z innej poczty... Rudamaxi- trzymaj się dzielnie, może to nic groźnego. Trzymam kciuki! Ide się szykować... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja jeszcze dzisiaj tylko lece podciac wlosy a popoludniu z malym do pediatry i urlop zakonczony jutro juz tylko pakowanie i fru do domku czuje, ze dzisiaj nam dogrzeje bo ma byc 33 st, juz chyba wole moj deszczowy londyn tomus dzisiaj mial popisowa noc, od polnocy budzil sie co godzine, nie mam pojecia dlaczego nie mogl spac, teraz bestia smacznie chrapie a ja ziewam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam. Wczoraj bardzo miło spędzilismy dzien, bylismy na kajakach, potem zjedlismy pizze (na jeden dzien odwolalam dietke) Mama baczka nie plywalam na rowerku balam sie z Bartkiem, ja to wogole mam czasem takie czarne scenariusze ze szok. własnie 16 sierpnia dowiedziałąm sie ze zostane mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska suuper, kurcze musisz zapisac sobie te daty, moze ten 8 sierpnia bedzie jakis magiczny dla Waszej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno sie zabieram za wypelnianie albumu tomusia i jakos nie ma kiedy, ale teraz juz mam troche wywolanych zdjec i trzeba bedzie w koncu zaczac zapisywac tego typu rzeczy; czas leci szybko i wszystko mozna zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza wizyta u dermatologa za mna mam przez tydzien plamke obserwowac i po tygodniu mam sie zjawic i porownamy czy urosla i czy bardziej zciemniala,ale mam stracha mowie wam,moze dlatego ze znam taka osobe ktorej z takiej czerwonej plamki zrobil sie czerniak:O,ale ja wiem ze u mnie to niemozliwe,u mnie bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamaxi najlepiej
idz do chirurga-onkologa nie mzona tego lekcewazyc i czekac tygodniami. Idz jak najszybciej, taki zwykly dermatolog to nie zawsze sie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku rudamaxi:( ale z tym chirurgiem to racja! weź skierowanie od ogólnego lekarza i pędem do chirurga! ZAŁATW TO JAK NAJSZYBCIEJ DO DO CHIRURGA TEŻ MOŻE BYĆ KOLEJKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula juz kliknelam Dzieki dzewczyny za rade juz sie zarejestrowalam do swojego lekarza ale dopiera na jutro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamaxi najlepiej
idź jak najszybciej do chirurga onkologa. To naprawde wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×