Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Weronika dzieki, juz obejrzałam. Dziewczyny maja racje dzieciaczki Ci sie udały, a Iza nie tylko oczka ma piekne, bo i rzesy jak firanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aga. wasze dzieciaczki też takie śliczne ze chłopców zamawiam dla mojej córeczki a panienki dla mojego Pawła ;) do evaniki też juz fotki posłane. idę kochane moje do łóżeczka ale przedtem prysznic i chociaz kilka stron książki poczytac bo inaczej nie zasnę. :) papapapapapapa czemu ta paulka tak postąpiła? mam nadzieję że do nas wróci. ach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ulkaa
paulka podszywa sie pod ostatnią pomaranczkę by zwrócic na siebie uwagę. żeby ją wszyscy żałowali. a tu prawie nikt nie zorientował sie że uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi > nie bylo sprawy:) do ulki i jej klonow >> narazie ostrzegam : zakoncz ten cyrk jesli chcesz zachowac twarz . Przy nastpnych pomaranczowych prowokacjach bede kasowala dany nick z metra po 20 ostatnich a wtedy leca rowniez czarne nicki. Posty buuble zostaja \" na pamiątke\" . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gorąco tu u nas, gorąco :-( widzę że nawet mod_essa wkroczyła do akcji. A co z Paulką? Czy ona też od nas odeszła? Rety dziewczyny, nie pozwólmy by nasz topik umarł :-( dziewczyny, czy Wasze pociechy przez to slinienie też mają taką brzydką skórę dookoła ust a zwłaszcza na brodzie? Gabrysia ma takie maleńkie krosteczki (blade), taka kaszka. Dzsiaj jestem sama z Gabrysią. Wczoraj byłam u mamy i Wiktorka chciała zostać u babci. Jak wytrzyma to pojadę po nią dopiero jutro. A dzisiaj jeszzce mój T wyjeżdża więc chata prawie pusta. Przy Gabrysi to można wypocząć bo przy tym moim większym diable ;-) to można sobie rękawy powyrywać :-) dopadł mnie straszny kaszel. Chyba przeszło z Wiktorki na mnie. Do tego ból gardła. A jak kaszlę to mam odruch wymiotny. Zapisałam się do lekarza bo męczę się z tym od przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka >> wyslalam ci e-mail na nowy adres ale mam podejrzenia ze jest nieprawidlowy wiec odezwij sie czy dostalas . Dziewczyny macie fajny temat , ignorujcie trolli , nie dajcie sie zwariowac .Pomaranczowe prowokacje to dzialania na krotka mete .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dawno mnie nie bylo wchodze i co? pomaranczowa rewolucja nie dajmy sie zwariowac, przypomne tylko ze pomaranczowa rewolucja na Ukrainie nie zakonczyla sie pomyslnie dla Polaków wiec badzcie mądrzejsze i nie reagujcie na zaczepki jak ten topic upadnie to kogo bede podgladac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też wpisuję swoje urodzinki mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/6800(24.0 8). ..64cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/6100(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/5900 (17.08.07).. 51/65cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/692 0(20.08 ) ..55/65 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/7130 (20.08).....53/67 nikolla (22.05...........MaX ..........05.04. .....4050/6300..............59/68 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 7300... ..........71cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/7550(21.0 8)..57/66cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/6100.... .. .....51/62cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/6820 (13.08)....55/65 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/6130 (26.07)....58/60 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /7900 (30.07)....62/70 lightblue........Karolinka.....20.04........4100/6200 (17/07).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/7200.( 02.08).....54/65 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/6550 (14.08)......53/62 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/5600(17.08)....52/63 evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/6300 (2.08)......56/68 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm kar-wygląda na to że jesteśmy byczkami z początku znaku. Ty 21 a ja 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, któraś w ostatnich dniach przesyłała link do strony z jakimiś testami? Nie mogę tego znaleźć. O co w tym chodziło? Wiecie gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ooooo, modessa posprzątała... Może w końcu pomarańczki, ulki i inne przestaną zaśmiecać. Koala - co z tymi zdjęciami??? Rudamaxi - jak tam ból głowy??? przeszło? aga*25, to może Ty jednak zostań z nami??? A jak będziesz w Angli to będziesz miała dostęp do netu? WIem już ktoś o to pytał, niepamiętam tylko co odpowiedziałaś...:( Dzięki dziewczsyny za odpowiedzi co do parzenia, ja do tej pory gotowałam butelki 5 min. a Milenka i tak miała pleśniawki co jakiś czas. Więc dam spokój z tym gotowaniem i tak wszystko co weźmie do rączki prędzej czy później ląduje w jej buźce, brudne czy czyste. weronika m, czy te zdjęcia (ostatnie) zdobione są w okolicach Twojego domu? Jeśli tak, to piękne okolice...Boskie... Izawik, Milenka też się strasznie ślini ale na brodzie jak narazie nic nie ma. Jak tam kaszel i kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza idę na 12-stą ruda-przeslij mi zdjęcia Weroniki aga nie będzie miała dostepu do netu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynają od nas odchodzić najbardziej twórcze dziewczyny.Zawsze lubiłam czytać Paulkę i kohanah bo swietnie piszą.Niedługo przez te ciągłe kłótnie skasuja nam topic.Piszemy od roku i nie chciałabym tego stracić.Pamietacie jak zachwycałysmy sie przyjaźnia dziewczyn,które poznały sie w sieci,a potem spotkały.Był artykuł w gazecie.Tam tez ktos próbował macić.Topic przechodził kryzys,ale dziewczyny nie dały się.Mam nadzieje,że dziewczyny do nas wrócą.Wcale Paulce się nie dziwię.cały czas jest atakowana na różnych topicach.Ile można słuchać,że jest się złą matką bo się siedzi na necie.ja też stale siedzę,a moje dziecko obok mnie na macie.I co mam z tego powodu mieć wyrzuty sumienia?Ja tez potrzebuję relaksu,bo bym zwariowała jakbym nic innego nie robiła jak zajmowała się dzieckiem przez 24h na dobe.Paula proszę Cię wracaj,bo naprawdę jestes świetną dziewczyną. A teraz z innej beczki:Weronika mój mail: lewandowska.m@interia.pl Mój artysta zrobił dziś kupala przy przewijaniu i załatwił mi całą posciel.Musiałam go kąpać.Ostatnio w \"Biedronce\" były podkłady belli do przewijania.Ale juz nie ma.Nie wiecie,gdzie mozna kupić?Są co prawda na allegro,ale nie chce mi się czekac i płacic za doręczenie.Poza tym w sklepie kosztowały 1,5 a na allegro 2,5. Ja wyparzam smoczek jak mam aktualnie wrzątek(jak aga),albo jak spadnie.Czasami mnie napadnie i sterylizuję wszystko hurtem,żeby sterylizator nie zaszedł pajęczyną.(dostałam w prezencie) Zawsze sterylizuję butelkę jak odciagam mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ja jestem :-) ruda_lala ja już dawno nie myję buzi Mai przegotowaną wodą. Niestety Maja tez ma krostki a teraz jak sie slini to coraz brzydsza ma skore na twarzy. Smoczka w ogole nie toleruje wiec juz przestalam jej podawac ale na wszelki wypadek mam go w torbie jak gdzies idziemy. paulka odezwij sie!!!! weronika dostalam zdjecia. Slicznie dziekuje! light blue spoznione ale szczere 100 lat z okazji urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana kurcze dziewczyny jak tak dalej pojdzie to naprawde zniknie nasz topik a tak jak napisala flowerska ze to jest nasz pamietnik piszemy go razem juz rok NIE DAJMY SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
dziewczyny bardzo mi zal Paulki,przysiegam wam ,ze Ulka i Paulka to dwie rozne osoby-ja czasami Was podczytuje bo tez mam dziecko z 27 marcai tyle-czasami cos skomentuje,ale nigdy nie po chamsku,to nie w moim stylu.naprawde odezwijcie sie do Paulki, bo ona Bogu Ducha winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik o jakiej Weroniki zdjęcia Ci chodziło? bo jeśli ode mnie to Ci wysłałam przecież. Light Blue wszystkiego naj... sorki że dopiero dzisiaj. kar79 proszę :) powiem szczerze że nie wiem co tu sie dzieje ale paulkę znam chyba najlepiej z Was wszystkich bo najczęściej widziałam jej posty w innych topikach i jestem przekonana na 99,9 % że ulka to nie paulka. paulka zawsze stara się nikomu nie robić przykrości i nie wierzę że jest winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to zycze wytrwalosci. Ja wczoraj caly dzien spedzilam na telefonie i jak narazie tez nic. Jeden dom do obejrzenia w sobote ale nic specjalnego. A data wyprowadzki 29 wrzesien! Ja tez nic nie wyparzam i nie sterylizuje. I jeszcze mam dylemat co dzisija zrobic na obiad. No to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd w ogóle ten pomysł, że Paulka123 nas opuściła ??? Kto tak powiedział ?? Przecież już nie jedna z nas nie odzywała się i kilka tygodni, bo poprostu nie miała czasu. Ona nie pisała przecież dopiero od wczoraj popołudnia. Już takie przerwy miała i dłuższe nawet. Nie wierzę w to, że się obraziła. Bo niby na kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska, ja dziś będę miała cukinię nadziewaną pieczoną w folii. Tylko jeszcze nie wiem czym ją nadziać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudalala ja wiem że odeszła. zresztą wejdż sobie na kwietniówki i poszukaj jej blog, chyba go nie znajdziesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Paulka chyba skasowala
slicznego bloga swojej coreczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Paulka chyba skasowala
i na kwietniowkach tez nie ma jej zdjec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę jednak że jest ale niektóre rzeczy skasowała. paulka nie wygłupiaj się i wracaj!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze godzinami przed komputerem i nie uwazam, ze jestem zla matka! Moze paulka ma do pomocy kogos ale to nie jest wazne. Kogos bardzo wkurzalo, ze taka mloda a ma takie super podejscie do zycia, dziecka. A niejedna forumowiczka chcialaby byc na tyle dojrzala jak ona, zeby swiadomie i z taka miloscia czekac nalpierw na przyjscie dziecka a teraz to dziecko tak fajnie wychowywac. Co za ludzie!!! I to chyba musza byc matki skoro czytaja takie topiki. Nie macie na co innego marnowac swoja energie? Chcecie niszczyc? My nie pozwolimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×