Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

21 - no faktycznie debilka, czlowiek czasami nie ma wpywu na glupote ludzka, tylko czemu pozniej odbija sie to na naszych dzieciach? Ja dzisiaj nie spalam od 1 w nocy. O 4 nad ranem po karmieniu Tomka, ktory nadal nie chcial usnac juz sie poplakalam z bezradnosci. Nie wiem co mu bylo, wiercil sie, nie mogl spac. W koncu moj maz wstal i przejal paleczke a ja sie przespalam 2 godziny. Wiem, ze Tomek spalby lepiej u nas w lozku ale postanowilam, ze sie juz nie ugne bo znow bede chodzic powykrecana jak paragraf. Nie moze spac w lozeczku to nie bedziemy spali wszyscy i koniec. Ufff, co za noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski ja tylko na moment U nas wszystko dobrze tyle ze dzisiaj mnie wkurzyla telefonem PANI Urzedniczka,nie bede sie rozpisywac bo nasuwa sie tylko jedno \"Brak kompetencji\" Doroteczka nauka idzie nawet nawet dlatego mnie tutaj tak malo :( A zagladam by przekazac wam wiesci od Mx3 bo rozmawialam z nia wczoraj na skype i kazala was pozdrowic i napisac co u niej wiec wkleje to co najwazniejsze potem wysle wam zdjecie malutkiej a reszte porozsylajcie dalej miedzy soba hej Małgoniu, kilka słów. Marysia jest w domu, zagipsowana od pasa do palców stóp. Biedna ciągle płacze jak chce ruszyć nogą, czy się przewrócić... nie prześpi spokojnie 30 min. (teraz właśnie śpi, zaraz będzie płacz i mamusia bardzo potrzebna). Przeważnie śpi u mnie na brzuchu... Gips ma założony zwykły, a ja nie wiedziałam nawet, że można inny, teraz czekam 6 tygodni na kontrolę i zdjęcie tego a założenie kolejnego w innej pozycji (kupię taki syntetyczny lekki). Moja niunia ma między głową kości udowej a panewką narośl, czy kawałek wiązadła.. nie wiadomo co.. co uniemożliwia prawidłowe ułożenie stawu i powoduje zwichnięcie. Rozwórka nie przyniosłaby tu efektu :( [2007-08-29 22:45:47] ania... napisał(a):Pozdrawiam ciepło i lecę. [2007-08-29 22:46:20] ania... napisał(a):Jeśli się to nie cofnie, to czeka nas operacja biodra i też gips [2007-08-29 22:46:34] ania... napisał(a):na razie lekarze czekają, może będze dobrze, a ja się o to gorąco modlę.... a co do snow to snilo mi sie (po obejrzeniu wczorajszego filmu na jedynce)Ze J przyjechal i porwal mi Vikunie .obudzilam sie uryczana i upocona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 biedna ta twoja córeczka. Dopiero widząc zdjęcie zdałam sobie sprawę jak musi jej byc ciężko w takim gipsie. Toż to nogą nie można nawet ruszyć. Po prostu szok! 21 a co ty musiałaś przeżyć. Biedne dziecko! Co to za konował robił małemu szczepionkę? Ci lekarze są niepoważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm sny - trudno zwalac na burze hormonów bo nie jsteś,y w ciąży :P mam obsesje na tym punkcie cały czas mi się wydaje :P ze tak wyjechałam do irlandii do pracy - a T wniosła pozew o odebranie mi dziecka - ci za koszmar :) heheheh widziałam dzisiaj program Pascala - przepis na cukinie - pysznosci - ale na grilla nie mam szans chyba że zadymie sąsiadów z balkonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwi mnie ze nie mam ubranek - Maks ze wszystkich wyrósł a ty rzeczywiście Jesien się panoszy- dziwnie chłodno kurcze nie mam sama nic na chłodki - byłąm wczoraj w Galerii Kraków- dla niewtajemniczonych - MOLOCH który zepsuł cały krajobraz Sródmiescia - Rynku - DRAMAT i super rzeczy ale co z tego jak żakiecik który mi się podoba ponad 200 zł ?- muszę najpierw kupic kombinezonik - butki dla małego chce mi się beczec - moja pensja to porażka , a nie mam perspektyw zeby dorobić :/ zajme się gotowaniem - nietoleruję ostratno mięsa - wiec ta cukinia mi się marzy !!! kuchnia indyjska - własnie szukam przepisów bo chinszczyzna mi się znudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... 21-az sie wierzyc nie chce!!! mx3-tak mi przykro... oby skonczylo sie tylko na gipsie!! z pracy jestem zadowolona... jeszcze nie ma sprecyzowanego zakrsu obowiazkow..ale do przyszlego tygodnia musze opanowac caly dzial handlowy i logistyke!duzo pracy i czas szybko leci... dzisiaj po pracy odpuscilam sobie spacer z kama bo zimno jest niesamowicie!! popsiedze sama z corcia i bedziemy razem spedzac czas... nie mam pojecia w co ubierac mojego szkraba jak jest taaak zimno.. co do soczkow kami wypija skicznie z butelki...moja mama nie ma z nia problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks 74 :) długi i szczupły z niego okaz :) ale na kaszkach bruszek rośnie ehehehh - dalej jest łysy :/ nie mam okazji wykorzystać grzebyka widziłąm wczoraj dziecko kolezanki - 1 miesięcznego Kubusia - taki malutki - już nie pamiętam jak Maksik był taki - az sie popłakałam i pooglądałam zdjęcia po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks ma problemy z wit D3 - ma zwieksoną dawkę , nasłonecznim go - ale nie miał jąder kostnienia ( tak wyszło na USG ) takze sama się martwię co dalej z bioderkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie pusto u nas - nie wiem co się dzieje nie kazdy wpis zdąże przeczytać i tak nie wiem co byłó z ko-hanah , czytałam jak było zamieszanie z Paulką nie amma pojęcia co kipikapi - czy wykasowała swoje posty?- jesli tak to dlaczego? ktoś ją obrażał - pytam bo się pogubiłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie dostalkam zdjecia ani paczki z hippa :( moze dlatego ze rodzilam w prywatnej klinice niewiem dziewczyn do raportu mi tu stawac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cholera jasne jakies pomaranczki nas nie zniszcza!!!!!!!!!!! Chyba na marcowkach tez bylo jakies zadymy z pomaranczami bo dziewczyny tez chca zalozyc forum prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja widzialam kohanne jechalam w tym czasie na roczek do siostrzenca i widzialam jak wychodzila z kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku a ja tesknie juz za moim domkiem..wiem, wiem ze u mamy jest milutko, ale wolalabym dowozic Kami do mojej mamy... musimy szybko kupic autko... upatrzylismy sobie wczoraj jedno,ale juz dzisiaj sprzatneli nam je z przed nosa!! Zuzanka, a zlozylas jej zyczenia dluuugiej drogi zycia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zlozylam :( nie zatrzymywalismy sie nawet bo juz bylismy spoznieni na roczek oczywisicie przez mojego meza a chlopy mowia ze to na nas trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny:) też jestem kwietniówką:) mam pytanko do aga*25** podaj nazwe tej odżywki do włosów, którą stosujesz???? bo niedosyć,że mam trzy włosy na krzyż to jeszcze mi wypadają po ciąży 😭 mój Maluszek też nie chce w ogóle ani smoczka ani butli:O co będzie silikony memlał;) Pozdrawiam wszystkie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Kamcia zasnęła 30 minut temu... kurcze musze jeszcze z nia pocwiczyc, wykapac i wymasowac plecki, a ta skubana sobie spi. Nie mam sumienia jej budzic... Moja mamcia ma problem z jednym cwieczeniem i nie moze z nia cwiczyc wiec ja musze akurat to z nia przerabiac... ech co ja biedny zuczek mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. z jednej strony jestem załamana z drugiej się cieszę. ale chyba będę musiała poszukać topiku termin maj 2008. wiem co sobie o mnie myślicie, ale ja chciałam miec za niedługi czas trzecie dziecko ale chyba jednak nie aż za tak krótki. pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika - dobrze zrozumialam.... jestes w ciazy?? Tak szybko?? łooo matko, odważna jestes!! Ja chyba dlugo jeszcze bede czekac z decyzja o drugim bejbiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika lasnie czytalam posty dziewczyny z wrzesniowek 2006 i pisala ze podziwia kobiety ktore tak szybo sie decyduja na drugie a 2 dni pozniej dowiedziala sie ze jest w ciazy :) Dziewczny zabezpieczajcie sie :) Pamietam jak ja niedawno panikowalam ze bede kwietniowka 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka mi to nie grozi... ja od porodu moze ze dwa razy dopadlam mojego G.. teraz mam kuracje tabletkowa do zabiegu, ktory mam nadzieje, ze mi w koncu zrobia...a pozniej znou szwy..(chyba) wiec jak juz G mnie dopadnie minie jeszcze jakis czas.. bidulek jeden! Ide sie pokrecic kolo mojej Kami, moze sie ocknie ze snu na cwiczenia!! Weronika - Gratuluje Ci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika w szoku jestem. Ty chyba też. Ale gratuluję i podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opaleczka
weronika m - byłaś już potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Weronika m - ja mam taką obsesje a tobie się udało - ? gratulję - i szczerze podziwiam - 3 dzieci małych to nie lada wyzwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow !!! Weronika!!! Gratuluję! Podziwiam ale nie zazdroszę. Ja zakończę mój proces rozmnażania na dwójce dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kurde, co tutaj się porobiło. Nie podoba mi się to wcale :( Nie jestem w temacie o co poszło z Paulką i Kapi??? Może gdzieś tam wyczytam. 21 normalnie szok to co napisałaś. Echhh mojej Karoli wstrzymali szczepienie, gdyż ta płatna szczepionka,ktorą kupowałam jest chwilowo wycofana z produkcji . I jak tu się nie wkurzyć???!!!!!!!!!!!! mx3 Słońce ty nasze, pamiętaj,że my tutaj trzymamy strasznie mocno kciuki, oby wszystko było już dobrze. justaaa bezrękawnik jest jak najbardziej na miejscu. Karola ma też coś takiego, tyle,ze bez kaptura ale za to ze sztucznym kożuszkiem. zuzanka, czy ja to twoje zdjęcie z Bartoszkiem mogę umieścić na blogu mojej Karoli???? weronika gratuluję z całego serca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ogarneło mnie zakupowe szaleństwo. Odwiedziłam Pewex a tam: bluza z kapturem Diesel akurat na mnie ;), bluza też z kapturem ,ale nie firmowa za to z metką na mojego G oraz bluzeczka na ramiączkach wyszywana cekinami i koralikami, dwa pajace z metkami do spania dla Karoli i kocyk polarowy pod matę edukacyjną i bluzeczka f-my Next. Zwariowałam :D I wiecie, co dziękuję wam za zyczenia urodzinowe. Moj G. zapomniał, jak zwykle ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka zdjęcia ekstra :D A teraz uciekam. Nie wiem,kiedy znowu się wpisze, ale przyznam się ,że od kilku dni czutam was regularnie. Papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono :D weroniko - moje gratulacje! a powiem wam że moja siostra - Emilka, urodziła się w kwietniu, a ja rok później ( a dokładnie 13 m-cy) w maju :D KAPIKAPI - WRACAJ TYLKO MIGIEM, BO SMUTNO TU BEZ CIEBIE :( PAULKA NIECH TEŻ NATYCHMIAST WRÓCI, BO NAM TĘSKNO... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika moje gratulacje,wszystko bedzie dobrze,strasznie ci zazdroszcze tego trzeciego babla. 21 wspolczuje daj znac jak tam sytuacja po tym szczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×