Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

A ja juz przyszykowana do jutrzejszego dnia.. powiem wam zarcik..mojemu tacie tez padlpo dzisiaj auto. Nie wiem, co sie dzieje, ale mamy chyba ostatnio jakies zle fluidy..jeszcze zostal moj brat. Czas najwyzszy polozyc swoje 4 litery do lozeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika- no to chyba zaskoczyłaś nas wszystkie. Ja też nie dawno myslałam że jestem w ciąży. Na szczęście okazało się że nie. Na szczęście-bo teraz nie chcę. Może kiedyś...Może... 21- lekarze to patałachy, tylko pieniądze wyciągają a takie błędy popełniają. Czy Mateusz albo Kacper miał uczulenie na marchew? Jsak się to objawiało? ja nie dostałam zdjęć mx3-niech ktoś mi je przeslę, proszę :-) dzisiaj dałam Gabrysi zupkę jarzynową. Zjadła prawie cały słoiczek a po 2h wszystko zwymiotowała. Tak długo wymiotowała że już nie miała czym :-(Potem spojrzałam na skład i patrzę a tam mleko i masło. Przedtem też jej się zdarzało zwymiotować jak coś miało zawartość mleka, np. po Lakcidzie albo jak kiedyś próbowałam dać jej mleko modyfikowane. Ale nie jestem przekonana na 100%. Może za dużo zjadła. Chociaż nieraz też dużo jadła i nie wymiotowała. Jeżeli okazałoby się że to jednak alergia to musi być silna skoro reaguje tak na nawet małe ilości. Chyba zrobię jej testy ale dopiero jak skończy pół roku. Muszę wiedzieć żeby w przyszłości wystrzec się takich sytuacji. Taka mała bidulka :-( Tak wymiotowała że zrobiła się biała jak ściana a usta miała sine. I w ogóle nie płakała...Ja to chyba bardziej przeżyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo Rudziutka:) biedna Marysia...:( trzymamy z Kasiulą kciuki aby obyło się bez operacji. dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki!!!!! Jeju ale mam bajzel w domu...normalnie jak po jakims huraganie.....wczoraj posprzatalam na tip top sypialnie i kuchnie bo juz w tych pomieszczeniach skonczyli wstawiac okna i obrobke lekka juz tez zrobili.....zaraz pewnie znowu przyjda panowie z firmy i dokoncza obrobke.... ja wczoraj zostawilam Weronisie u tesciowej to znaczy najpierw pilnowala jej siostra Mojego P.......i potem Niunia zostala tam na noc dopiero dzisiaj ja odbiore jak wszystko sprzatne bo jest taki syf!!!!!!nie chcialam zeby przebywala w kurzu itp.... kapi kapi dobrze ze jestes....🌻 mx3 jeju tak mi szkoda twojej dziecinki.....trzymam kciuki zeby wszystko sie jej tam poukladalo jak trzeba......cieple fluidki przesylam....pomodle sie za nia.....za was...🌻 paulka nie wyglupiaj sie wracaj.....🌻 zuzanka nie chce mi sie szukac postow ale jak pisalam o tym ze T sie chyba na mnie pogniewala za to ze nie pozwolilam dlugo nosic Weroniki to nie chodzilo mi o mojego P tylko o Tesciowa....hihihihi bo ty chyba inaczej to zrozumiala...... mialam kazdej z Was cos naskrobac ale juz nie pamietam co a juz sa robotnicy do okien wiec lece....ale bede Was podczytywac...... madziunka Marcel przeslodki a jaki sliczny.....czy on jest juz zarezerwowany dla jakiejs slicznotki z naszego forum? bo jak tak to szkoda a jak nie to ja go rezerwuje (oczywiscie jesli sie zgodzisz) dla mojej Weronisi hihihiihihiiihi a i jeszcze jedno....NIE POZWOLMY UMRZEC NASZEMU TOPIKOWI.......JA JUZ SIE CHYBA OD WAS UZALEZNILAM......CALUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrr ale zimno zaraz zmykam do pracy kapkapi fajnie ze sie pojawilas acha i ja tez nie mam zdjecia od mx3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny faktycznie zimno strasznie sie dzis zapowiada. U mnie do tej pory było znosnie, wiec ubierałam Bartkowi długie spodenki, body z krotkim rekawkiem jakas cienka bluzeczke no i ewentualnie wieczorem lub rano jakas bluze, jak spał to przykrywałam go pielucha flanelowa, a dzis to nie mam pojecia w co go ubiore, tez nie mam zadnego spiworka, bo tamte ktore miałam były juz zamałe i sprzedałam:-( Mx serce sie kraja patrzac na Marysie:-( Mam nadzieje,ze gips pomoze! Weronika gratulacje, a to juz pewne? Kapi-fajnie ze jestes:-) blondi tam maseczka nazywa sie Moc Natury Wax. A TY masz córeczke czy synka, moze dopiszesz sie do tabelki i do nas dołączysz? Evanikaaa, ale pech z samochodami-moj brat tez nie ma szczescia do aut:-( Izawik, Bartek tez wczoraj wieczorez rzygnał zupa mimo,ze jadł ja o 16tej. Wczoraj przyszedł wózek. Podoba mi sie tylko sie wkurzyłam, bo miała byc folia przeciwdeszczowa, a nie ma:-( Ale i tak do wyjazdu Bartek bedzie jezdził jeszcze w wielofunkcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagle raptem zrobiła się 595 strona a była grubo ponad 600. Chyba przez wykasowanie postów kapikapi. kapikapi dobrze, że ty sie nie obraziłaś i się odzywasz justaa bardzo fajna ta kamizelka, myślę, że warta jest tej ceny light blue która szczepionka została wycofana? A ja dzisiaj sama zostałam (z dziećmi). Mój mąż pojechał balować z ekipą ze studiów. Wiem, wiem dobrze ma ze mną. Też miałam jechać i spać u swojego kumpla ale się rozmyśliłam bo to dla mnie jak wycieczka w egzotyczne kraje. Najbardziej żałuję nie tego, że sie ze znajomymi nie spotkam ale tych zakupów. Mąz się ze mnie śmieje, że jestem maniaczka i najlepiej by mnie puścić do plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki prześlijcie mi proszę zdjęcia Mx. Weronika-trzeba się cieszyć.Tyle kobiet ma problemu z zajściem w ciążę.Na pewno nie będzie łatwo,ale potem dzieci będą z sobą zżyte.Ja mam rodzeństwo cioteczne rok po roku.Tez trójeczka i daliby się za siebie pokroić.Moja siostra też właśnie urodziła 3 dziecko.Będzie dobrze! Doroteczka-wprawdzie Marcel był zafascynowany Karolą LightBlue,ale ona cos nie wykazała zainteresowania.Ostrzegam tylko,że podobno imię Marcel oznacza mały wojownik.I podobno ma artystyczna duszę.:)No Weronika i Marcel by do siebie pasowali,przynajmniej mają do siebie niedaleko. Mój synek od 3 nocy nie daje mi pospać.Popłakuje,wierci się i stale wisi na cycu.Nie wiem,czy to przez pogodę,czy może boli go brzuszek przez to wstrętne żelazo,które mu podaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa juz nie musisz sie zastanawiac, bo ja kupiłam! Zartowałam ;-) A serio to jest bardzo fajna i tez planuje kupic jakas kamizelke Bartkowi, tylko juz jak pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala cukinie zrobilam jeszcze wczoraj, mniammmmmmmm pyszna wyszla, a dodatkowo starłam jeszcze do farszu troszke zóltego sera no i jak sie juz upiekla to po wyjeciu z folii tez posypalam startym serem i zapieklam, pychotka dzięki za przepis 🌻 justa ja kupilam swojemu synowi te kamizelke w biedronce i powiem ci ze dla takiego maluszka jak twoj syn nie bedzie wygodna, jest dosc gruba i chyba nawet takich malych rozmiarów nie bylo mój ma juz 2 lata to swobodnie bedzie sobie biegal ale do wózka nie polecałabym jej juz lepsza bylaby jakas polarkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje,ze takie fajne rzeczy dla dzieciaków to z reguły sa niewygodne, bo wyobrazcie sobie spac np. w katanie i w dzinsach:-( Justaaa moj Bartek ma identyczne skarpetki, ciekawe czy Tomuś Flowerskiej tez je ma?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka- to ja wtedy myslałam,ze chodziło Ci o Twojego meza, gapa ze mnie, zrobiłam dokładnie to co Koala po przeczytaniu posta Light Blue:-) Doroteczka ale pamietaj, ze Babunia moze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się że już jesteśmy. Agatka właśnie przechodzi \"trzydniówkę\". Jak dostała gorączki to się przestraszyliśmy, ze to cos gorszego, bo mój mężulek ma anginę. Pędem pojechaliśmy do lekarza, ale pani doktor kazała poczekać, bo przyczyn gorączki mogło być kilka. No i faktycznie dzisiaj bylismy na kontroli z całą już wysypaną Agatką i potwierdziło się przypuszczenie ze to \"tylko\" trzydniówka. Gorączka już spadła ( trwała właśnie 3 dni) teraz przez 2 dni wysypka i koniec choroby :-) Ufff. Justaaa Agatce bardzo spodobał się Szymonek. Siedziała ze mną i ogądała zdjęcia, uśmiechała się i szczebiotała do monitora :-) Pozdrowionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi kurcze udzielaj sie tak jak kiedys!!!!!!!!!!!!! Zauwazyla ze wiele z nas juz nie pisze :( Topik upada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaaaa ja ci nie pomoge bo moja Weronisia jest jeszcze poganka ;-( aga 25 przepraszam ze pomylilam sie i myslalam ze to zuzanka....hihihi zuzanka tez sorki ze to na ciebie popadlo juz okna wszystkie mam.....hihii ale syf byl.....jeszcze zostal mi jeden pokoj do sprzatniecia....ale to jutro bo zaraz idziemy po corcie do tesciow..... acha Weronika gratuluje.....i podziwiam.....🌻 odezwij sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka nie ma problemu:-) Justaaa ja nie miałam,zdanych nauk, ani karteczki, wiec Ci nie pomoge:-( Zuzanka, moze to tylko chwilowy spadek aktywnosci na topiku, mam przynajmniej taka nadzieje! Magdy nie ma to nam statystyka siada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×