Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

rany...kapikapi też??? co się dzieje??? ale ja nigdzie się nie ruszam :-) dziewczyny, pamiętacie jak zaczęłyście wprowadzać zupki? Czy Wasze dzieci też robiły często kupki? Gabi jak była na samym mleku to robiła 1 kupkę dziennie a nieraz nawet 1 na dwa dni. A dzisiaj (od kilku dni je zupki) zrobiła gęste 3 kupki. Poza tym ma taką dziwną delikatną kaszkę na buźce. I teraz nie wiem czy dlatego że zaczęłam przemywać jej buzię zwykłą wodą czy od tych zupek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek.......
forum wymieka, duzo dziewczyn juz widze nie pisze ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... co tu sie porobilo?? Znowu wpadam na chwilke i jak zwykle nie wiem o co chodzi. Nie mam sił nadrabiac zaleglosci, ale w takiej sytuacji chyba wypada. Co sie stalo kapikapi?? paulka?? Drugi dzien w pracy zlecial juz szybciej i wykonalam mniej telefonow do mamy niz wczoraj..ale i tak ciagle myslami bylam przy mojej Kamie. Jutro w pracy bez pardonowo bede sciagac mleczko co by mi nie zaniklo! A teraz chyba jestem zmuszona podczytac o co tu chodzi! aaa szukanie samochodu idzie nam jak krew z nosa. Jak juz cos upatrzylismy okazuje sie, ze sprzedane. Teraz znalezlismy volvo v40, ale wydaje mi sie ze i ono juz poszlo. Jutro dzwonimy i sie dopytujemy... Dlugo tak nie pociagne na kupie u moich rodzicow, nie u siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!! czyli co pomaranczki wygraly? nikogo nie zmusimy do pisania z nami, trudo jak paulka niechce to nic nie zrobimy moze jej przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie zle sie tu porobilo ale mam pytanie z innej beczki do rudej_lali o te cukinie faszerowaną, nigdy tego nie robilam a mama ma na dzialce wiec pomyslalam ze moze zrobie tylko nie wiem jak moglabym cie prosic o przepis? z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny A u nas nocka super. Znów się wyspałam ale to dlatego, że o po 21 leżałam już w wyrku. Maja wstała tylko raz do karmienia a potem o 7 juz leżała z nami. No i dołączył też Kubuś. Tak więc jest dobrze. I co dziwne jak Maja zaczyna stękać i się wiercić nie wybudza Kubusia ani odwrotnie. U nas jest bardzo deszczowo- chyba już po lecie. Następne za 9-10 miesięcy. Czemu lato trwa tak krótko?? Ja tak kocham lato. A teraz mam instynkt szykowania się na zimę. Chcę dzisiaj pokupować dzieciom czapki, Mai jakieś body z długim rękawem. I sobie pomyśleć o jakiejś ciepłej odzieży. Boże mam tak co roku. Jeszcze chodzę w laczkach a już myślę o butach na zimę. Tak jakby jesień nie istniała i po lecie od razu przychodziła zima. evanika z tego co wiem przysługuje się jakaś dodatkowa przerwa w pracy matkom karmiącym piersią. Czym się w ogóle zajmujesz w nowej pracy? kapikapi jeśli to prawda, że już do nas nie chcesz zaglądać to wielka szkoda :-( Co się stało tak nagle? O paulce nie wspominając :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądaczko - z przyjemnością podaję Ci przepis: 1/2 kg pieczarek, 2 cebule, natka pietruszki, 250 g.mięsa mielonego, cukinia podłużna. Cukunię przekroić na pół, wydrążyć (zostawić skórkę i około 1-2 cm cukini, zależy od jej wielkości). Pieczarki i cebulkę przesmażyć. Mielone można też przesmarzyć. Wymieszać pieczarki, cebulkę, mielone i natkę pietruszki dodać vegety lub soli i pieprzu do smaku i wypełnić połówki cukini. Owinąć folią aluminiową i zapiec w piekarniku ok.40 - 45 min w 200 stopni. Tak, żeby cukinia była miękka (można nakłuć widelcem, żeby sprawdzić miękkość). Moja mama do farszu dodaje jeszcze ryż, świeżą bazylię i boczek - też jest pycha ale ja wolę w swojej kuchni wersję light. Pozdrawiam i życzę smacznego. aaaaa, często też kroimy cukinię na plasterki grubości 2 cm, posypujemy przyprawą do grila i grilujemy....pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Kar ja tez wczoraj kupiłam Bartkowi body z długim rekawem, bo jak mu przymierzyłam stare to rekaw miał 3/4 ;-) Izawik, Bartek tez robi teraz kupki nawet 3-4 razy dziennie, a jak fajnie przy tym steka:-) Jemu troszke brode wysypuje ale plamki ma takie czerwone i mysle,ze to moze byc rowniez od slinienia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda_lala dzieki bardzo, jutro napewno zrobie bo brzmi smakowicie powiedz mi jeszcze czy zapiekasz ze skórką? a pozniejprzedjedzeniem sie sciąga? moze zadaje glupie pytania ale nie mam pojecia o cukini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest, że Maja nie chce pić ze smoczka? Daję jej sok brzoskwiniowy a ona tylko nim pluje. Chciałabym, żeby nie tylko posmakowała ale trochę go wypiła. Jak wy to robicie? Bo ja się obawiam, że moje kolejne dziecko nie będzie chciało butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądaczko, nie wiem jak to robią inni ale ja zapiekam ze skórką i skórkę później jemy, bo jest mięciutka. kar79, Milenka też nie lubi soczków. Wypycha smoczek z buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzuce swoje trzy grosze moje dziecko tez nie lubiło soczków wiec nie wpychalam na sile pilo tylko wode i herbate zwyklą (tych hippa nie wzielo do buzi) nie wsyztskie male dzieci tolerują soki, teraz ulubionym napojem mojego dziecka jest herbata z cytryną soki tez rzadko pije no juz sie nie wtracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj Bartek nie chce pic nic poza mlekiem:-( Musze go troche do wyjazdu przekonac chocby do wody, bo nie bede przeciez w samolocie co chwila mu cyca wywalała:-( Cukinie tez jemy ze skórka. Ruda_lalo włosy po odzywce mam jakby lepsze choc nadal znajduje swoje kłaki gdzieniegdzie, ale mam wrazenie ze jest ich mniej. Dzis wieczorem robie czwarty raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo moje kwietnioweczkii:) przynaje sie szczerze ze jeszcze nie nadazylam z przeczytaniem wszytskiegooo uff ale pomalutku pomalutku jestem do przodu bo przynam sie szczerze ze jestem niezle zacofana u mnie wariacje wczoraj bylismy na szczepieniuu mateuszek wazy 8030 kacperek 7890 ahh jak naraoiłyscie mi ochote z ta cukiniaa faszerowana sama zjesc jej nie mogee ale rodzince zaserwowac moge ja narazie jestem na pieczycwie czarnym i dzemie wisniowym ziemniaczkach indyku marchewcee niestety atopowe zapalenie skóry Mateuszka bardziej sie zaostrza do tego skaza tez daje swoje znakiii sterydy uzylam tylko raz jak mialam naprawdeee dosc jak nie wiedzialam jak mu pomoc drapal sie do krwii znow bylismy u lekarza przepisala protopic ale tez awaryjnie , masc kosztuje 98zl ogolnie mateuszke jest bardzo pogodny bardzo ruchliwyy kacper jest bar4dziej rozwazny , nie do kazdego sie usmiechnie musi sie zastanowic czy warto:P nadal karmie ich piersia dwa razy dokarmialam butelka dziewczyny nie zawsze moge cos skrbnąc a jak juz moge to siadam zadowolona ale zawsze cos mi przeszkodzi wiec.. nie gniewajcie sie zagladam czesciej ale pisze rzadkoo ale to jest naszz temat naszzz kacik i pamaranczki wonnnnnnnn a jak juz przychodziciee to siedzcie cichutko nie jestescie u siebiee wyrazajcie swoje zdaniee i na tym koniec!!!! najpierw Sylwia Teraz Paulka tak byc nie mozeeeeeeeeeee ciekawe jak sie tam miewaa Tygrysekk i mamuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj bartek znowy je wszystko i pije wszystko o 6 dostaje butle o 9 mus jablkowy zrobiony w domu w miedzy czasie pije soczki badz kompot z jablek o 12 je zupke dzisiaj mamy marchew, pietruszke i krolik oczywiscie nie ze sloika tylko zrobiona o 15 mleko o 17 kaszke o 18.3 mleko i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa u mnie jest to samoo zeby ani wodu ani słychu kacperek budzi sie z placzekkk w nocy bradzoo czestoo jej ale zapomnialam napisac wam najwazniejszegoo a wiec wczoraj bylam na szczepieniuu i wyobrazcie sobie sytuacje : mama idzie z kacperkiem do gabinetu pani zaczyna go szczepic zaczepila ja akurat na ten moment wchodze majac mateuszka na rekach i mowie : wiec dwa wklucia w raczke i nozke a ona nie dwa w raczke jedno w udko ja jak to....... chodzi nasza pani doktorr i mowi tylko dwa wklucia a ona a ja zrobilam 3 jak to trzyyy mowi p.doktorr a ona blada łzy w oczach ja sie cala telepiee i z mordaaaa do niej z awanturaa poszłyscmy do gabinetu pani doktor pytalam co teraz bedzie czy nie bedzie nic groznego sie dzialo nie potrafila odpowiedziec............... kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaa KACPER dostal szczepionke ktora powinien dostac majac 1, 5 rokuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, współczuje ze maluszek tak sie meczy. A moj Bartek jest jak połączenie Twoich bliznakow. Ruchliwy jak Mateuszek i nieufny do obcych jak Kacperek:-). Zuzanka ale masz fajnie, ze Bartek tak szybko idzie spac!!! Moj zazwyczaj spi ok 20tej. justaaa tez by mis ei przydała jakas koperta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek jest kapany tak ok 18.15 bo dluzej nie wytrzymuje, zje butle i odkladay go do lozeczka sam zasypia i wstaje ok 6 czasem 7, zdarza mu sie wstac tez ok 12 wtedy podaje mu herbatke i spi dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 no to ładny burdel w tej przychodni maja! Mam nadzieje,ze mimow szystko nie bedzie komplikacji i tak dosc przeszły juz Twoje maluchy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 bedzie dobrze, zostawilam ci wiadomosc na gg w sprawie masci zaraz ide do pracy do tej nowej, Bartus z tatusiem mnie odprowadza jezu ale mi sie niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka to na ktora Ty teraz bedziesz chodziła do parcy? Czy to tylko tak dzis, bo to pierwszy dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sniło mi sie,ze Jarek mnie zdradzał a ja na pocieszenie pojechałam nad moze z moim ex:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nowa prace zaczynam od 1 pazdziernika teraz hodze na przyuczanie tych programow i przejmuje juz powoli papiery od tej kobiety ide na 2 lub 3 godz Aga z regoly sny odczytuje sie na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - o fuck!!! Co za debilka !!! Aga*25 nie przejmuj sie snami, mnie się tak ciągle śni. później budzę się wściekła na mojego A., a ten (bogu ducha winny) nie wie o co chodzi co mnie ugryzło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×