Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

czesc zuzanka aga25 najmocniej przepraszam!! wlasnie nie wiem o co dziewczynom chodzilo i tez mi sie ta reakcja cala nie spodobala co zaarz opisalam w swoim poscie, dziewczyny bardzo przezywaja to ze zostana matkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! zuzanko - moje Kasia na Nanie zaczęła robić twardsze kupcie, a po przejściu na bebilon pepti nic się nie zmieniło. na sztucznym mleczku mała robiła kupcię co kilka dni, ale jak zaczęliśmy rozszerzać jej dietę robi już codziennie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki Gregia i Dori! Wielkie gratulacje jeszcze raz! Gregia nic sie nie stało 🌼 Ja z sentymenu czytam Wasz topik raz na jakis czas i jak widze jakis ciekawy temat na tapecie to nie potrafie sie powstrzymac i zawsze dorzucam swoje 3 grosze:-) Dorii wszystko bedzie dobrze, ja tez miałam ciezka ciaze i skurcze przedwczesne od 20 tc byłam na tabletkach i 3 razy zaliczyłam patologie ciezy:-( Ale było warto!!! Dzieczwyny gratuluje udanych zakupow! Ja juz wczoraj pisałam, ale widze ze Wam umkneło;-)- nie bede mieszkac w Londynie tylko w Nottingham. Jarek jest tam teraz i tam juz zostanie najprawdopodobniej, mimo,ze miał jechac tylko na tydzien a jest juz 3:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga kolezanko
aga*25*- ja tez jestem z topicu kwietnioweczki 2008,jak sie pierwszy raz wpisalam to tez wlasciwie mnie zignorowano,ale poco robic oto szum???Poco obgadywac odrazu inny topic,poco robisz zamieszanie???Wyglada to tak jak bys chciala sklucic nasz topic,napewno nieudziele sie tu pod swoim nickiem zeby potem niezostac obsranym glupimi postami.Serdeczne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielle...21
gregia-poco sie tak podlizujesz??? Poco obgadujesz inne topicki jak aga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomaranczo, nie obgadałam Was tylko stwierdziłam fakt: 1)kilka dziewczyn sie do Was odezwało i zosrtało zignowrowane 2 )toczycie wojny miedzy soba-wystarczy tylko,ze ktos ma inne zdanie Wydaje mi sie,ze nie o to w tym wszystkim chodzi, ale to na szczescie nie moja sprawa:-)a dodatkowo miałam odwage zrobic to pod swoim stałym nikiem w przciwienstwie do Ciebie! Zycze zdrowia i mniej nerwów, bo w ciazy sa szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele te pomaranczki sa jakies walniete, Aga przeciez nic nie powiedzialas a normalnie zostalas zaatakowana conajmniej jakbys chciala zablokowac im forum Jaki moral z tego? nie warto pomagac. Gregi wspolczucia takich kolezanek, kurcze dziwi mnie to bo pammietam jak u nas na poczatku wchodziliy kwietniowki 2006 i pomagalay nam rozwiac rozne watpliwosci. Widze ze kafeteria to nalot pomaranczek i kobiet ktore sa zazdrosne i zawistne Pewnie teraz mnie skrytykuja mam ich gdzies :) Dziewczyny do raportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka najsmieszniejsze jest stwierdzenie, ze chciałam je skłócic-jaby sie nie zarły non stop:-) Do nas do tej pory zagladaja dziewczyny z radami i mi prztkajmniej jest bardzo przyjemnie, ze ktos posiwieca swoj czas zeby mi jakies watpliwosci wyjasnic. Podgladaczka[ kwiatek] Justaaa, jak impreza? A ja mam chyba grype jelitowa, ni musze Wam opisywac objawów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja mam to sammo, kurde non sto na kibelku siedze Bartek juz spi :) Napisalam na kwoetniowkach 2008 kilka slow pewnie mnie zlinczuja, nie rozumiem ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, odpuscmy sobie juz, bo to nie ma sensu, dziewczyny maja swoj topik i niech sobie robia tam co chca, my mamy swoj ze słodkopierdzaca atmosfera i jest ok, przynajmnij nikt nikogo nie wyzywa. Nawet jak czasami mamy inne zdanie to nie znaczy,ze mamy na sobie psy wieszac. Emocje opadaja i znow jest ok:-) Ja tylko powtarzam jeszcze raz, ze podzieliłam sie swoimi obserwacjami, a jezeli napisałam cos nieprawdziwego to niech mi ktos powie, w ktorym miejscu i chetnie przyjme do wiadomosci:-) Ale masz fajnie, ze Bartus juz spi, moj narazie umyty wojuje z dziadkiem:-) Kurde powiem Wam,ze przerabane jest bez łóżeczka, jakby moje biedne dzieciatko własnego kata nie miało:-( Nie jetem przyzwyczajona spac z nim a on ze mna i noc była fatalna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ach ciekawa jestem kiedy zaczną się objawy, narazie na szczęście czuję się dobrze. termin mam na 6 maja ale z Izą też miałam termin na maj (3) i urodziłam w kwietniu , więc może będę po raz drugi kwietniówką. ;) dziewczyny nie wiecie gdzie mogę spotkać tzn. znaleźć grubego misia ? tylko nie mówcie mi że w lesie :) czy jest stale na jakimś topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika a patrzylas na marcowki albo maj niewiem le tak mi sie wydawao z tam ja widzialam weronika kurcze pisz nam tu jak sie czujesz i jak przechodzisz ten piekny stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spacerze owszem byliśmy, ale do lasu nie udało się dotrzeć! ;) stale jestem w maju 2007 i sierpniu 2005, w kilku innych też bywam :) weroniko, moje dzieci to dziewczynki-przedszkolaczki: zosia 6 lat, tonia 5, no i chłopcy wojtuś w tym tygodniu skończył 2 lata,macieńki 4 miesiące! radzę sobie całkiem nieźle... ale już nie mogę się jutra doczekać, by córki poszły do przedszkola :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misu to ladna masz gromadke dzieciaczkow, fajnie przynajmniej macie wesola, PODZIWIAM CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Spóźnione życzonka dla naszych wszystkich miesięcznych Jubilatów 🌼 Aż się wierzyć nie chce że niektóre okruszki skończyły juz pół roczku. A jeszcze niedawno czekałyśmy która z nas pierwsza się \"rozdwoi\" :-) A my dziś tymczasem zaliczyłyśmy z Agatą pierwszą wspólną kąpiel w dużej wannie. Ależ miała radochę, machała rączkami i rozchlapywała wodę i bardzo jej się to podobało. A od godzinki już słodko śpi. Pozdrawiam wszystkich i idę szykować moją starszą córeńkę do szkoły. Trzecią klasę czas zacząć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25*-dokladnie unas jest tak samo,chodzi mi oto ze napisalas ze niemusze szukac uwas klutni, jedyne co moge znalesc to pomaranczki ktore tam nabazgrolily,z tego co ja widze to unas tez pomaranczki najbardziej namieszaly,malo tego bo jeszcze mnie w to wszystko wrobiono ze to ja jestem ta pomaranczka,sory ale tez bys sie wkurzyla jakby ci ktos zarzucil wpisy pomaranczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja liczyłam na to że mała w kościele będzie smacznie spała ale się przeliczyłam. całe szczęście że była grzeczniutka:) miała tylko 1 mały kryzys, ale przełamaliśmy go herbatką:) justa, no wklejaj szybko wasze fotki, co poogląda sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja liczyłam na to że mała w kościele będzie smacznie spała ale się przeliczyłam. całe szczęście że była grzeczniutka:) miała tylko 1 mały kryzys, ale przełamaliśmy go herbatką:) justa, no wklejaj szybko wasze fotki, co poogląda sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaa a może Szymonka dopadła trzydniówka? U nas też tak było, że najpierw myślałam że Agata zaraziła się od męża, bo on ma anginę, ale po wizycie u lekarza a potem wysypce ( trzeciego dnia ) okazało się że to trzydniówka. Ona tteż miała pierwszego dnia ciepłą główke i była marudna, a następnego dnia temperatura skoczyła do 38,5 stopni. Na szczęście dziś jest już dobrze, byłyśmy już nawet na krótkim spacerze, bo wysypka zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaa wysypka przy trzydniówce pojawia się na brzuszku, karczku, za uszkami. Mniej jest na nóżkach i rączkach. Pojawia się po trzech dniach gorączki, dlatego jak dzieciątko zaczyna gorączkować to dość trudno zdiagnozować co jest przyczyną i dopiero ta wysypka wyjaśnia \"sprawę\". Agata też ma wokół ust pełno maleńkich krosteczek, ale to chyba dlatego, ze bardzo się ślini i wszystko wkłada do buzi. To jej nowa pasja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo ładne zdjęcia z chrztu. moja Izka chrzescijanką została 24 czerwca. macie książkę kucharską dla niemowląt? jeśli nie to moge wam przesłać na maila. gruby misiu dzięki za odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaaa szczerze? to omijam antykoncepcję z daleka. mam znajomą która studiuje medycynę. powiedziała mi kiedys że gdyby babki wiedziały ile te tabletki złego zdziałały wielu kobietom i co one zawierają to by nigdy w życiu ich nie brały. ja juz pisałam że dzieci lubię więc nawet jak będe miała 10 to bedę się cieszyć. może dla was to śmieszne ale taka jest prawda. nasza anty... to stosunek przerywany ale wiedzieliśmy że jest metoda niepewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika...i ja poprosze candy7@o2.pl ... lub ewazegardlo@o2.pl a my znowu na zeslaniu u moich rodzicow. Moze juz jutro bede miala auto zastepcze i wroce do domku... musze sie wam pochwalic... moja Kama je deserki, az jej sie uszy trzesą.. je tak jakby wiedziala od samego poczatku do czego sluzy lyzeczka. Sarita - sliczne zdjecia..i wy wygladaliscie uroczo!! justaaa - niezly kawaler z twojego Szymka... dzisiaj nie moglam sie oprzec i zjadlam kielbaske z grilla i kawalek karkowi. Ciekawe jak Kama zareaguje. Przez weekend karmilam ja tylko piersia.... a dzisiaj nie zrobila kupki.. teraz zastanawiam sie czy to przez to ze moje mleko jest takie lekkie, czy przez to że caly zeszly tydzien jadla Nan-a.... zobacze jutro.. co ja mowie..moja mama zobaczy! Duze buziaki dla was... lece polozyc sie kolo mojej kruszynki! cmokkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sarita i justaaa-zdjęcia z chrztu bardzo ładne, Szymonek to świetny mały kawaler. Przeuroczo wyglądał w tym garniturku. A Kasia to mała królewna. Fajnie by razem wyglądali ;-) Wy też dziewczyny świetnie wyglądacie. Justaa -wyglądasz jakoś tak dojrzalej. Czyżby macierzyństwo Cię zmieniło? sarita-zapomniałam już jak wyglądasz. Fajna z Ciebie kobietka, nie wiem dlaczego ale jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. Kogoś mi też przypominasz ale jeszcze nie wiem kogo :-) Weronika- ja też poproszę o tą książkę :-) wpisy pomarańczek omijam wielkim łukiem i nie komentuję.... byliśmy dzisiaj na 35 rocznicy ślubu moich teściów. Przy kolacji trzymałam Gabrysię na kolanach i ona tak patrzyła jak jem. Do tego jeszcze mlaskała. No i oczywiście ropoczęły się komentarze i \"dobre rady\" : ona jest głodna , daj jej jeść, zobacz jak bidulka patrzy, daj jej majonezu! albo jajka! Gdy powiedziałam że nie i będę ją żywić wg własnego uznania to stwierdzili że głodzę własne dziecko. Normalnie rozwalają mnie takie komentarze. Pewnie może jeszcze sledzika miałam jej dać... Najlepiej jest u siebie i robienie wszystkiego po swojemu :-) idę zaraz spać bo jutro idziemy na rozpoczęcie roku \"przedszkolnego\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie a ja myslałam, że żyjemy w XXI wieku. Stosunek przerywany??? Weronika dobrze Ci idzie, w wieku 40 lat będziesz mieć około 15 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam aga twojego smsa dostalam o.... 1 w nocy wczoraj byl chyba jakis problem z wysylaniem. Wszystkiego naj naj dol wszystkich Izzzz z okazji imienin :) i dla Viki od rudej maxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×