Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

NAjlepsze życzonka dla dzisiejszych sześcio- i pięcio-miesięczniaków 🌻 🌻 🌻 👄🌻 🌻 🌻 👄🌻 🌻 🌻 👄🌻 🌻 🌻 👄🌻 🌻 🌻 Zuza, no kurcze biegusiem rób to zdjęcie i nam wysyłaj. Rozpaliłaś moją ciekawość do czerwoności... kar - ja też tak daję Milence winogrona polizać. Dziś piękna pogoda, więc był baaaardzo długi spacerek. Kupiłam trochę grzybków i jutro będę truć rodzinkę, he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn fryzjer jest niesamowity taki przystojny ze hej :) maaaagda kurna ja juz sie zapisalam na nastepna wizyte tak mi sie spodobobal, kiedys sie umawial ze szwagireka mojej siostry i to mialo zostac w rodzinie :( ale gdzies tam napotkal na drodze jkas czeszke i z nia madziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja równiez składam życzonka dla wszystkich dzisiejszych solenizantów 🌼 My bylysmy dziś na usg bioderek bo ta @- pani doktor naopowiadala mi ostatnio ze pierwsze badanie nie wyszło najlepiej i mam powtórzyc. Poszlam dzis cała w panice i co sie okazało? jest rewelacyjnie! :) Jak narazie Mani sluzy bebilon i chyba juz na nim pozostaniemy szczególnie po tej aferze z nutramigenem. Mała padła i śpi- mam nadzieje ze do rana a ja nareszcie mam chwile dla siebie :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam podawac Batkowi zwykle mleko przegotowane 2 ray i rozrobione z woda, bebilon zle sluzyl zamiast znikac plamy niby ze skazy bilkowej bylo ich coraz wiecej,a po mleko na razie Bartek czuje sie suuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka a ty dawalas zwykly bebilon czy bebilon pepti? bo na skaze bialkowa to pepti sie podaje. a ja mam dawac zwykły i jak narazie jest ok. Ale to dopiero 3 dzien. Zobaczymy jak bedzie dalej :) kupilam malej ten zel do mycia bedtime j&j ale nie wiem czy sie sprawdzi. Jak 3 miesiace temu probowalam to miala uczulenie na j&j sprawdze czy juz jej przeszlo a jak nie to ja chetnie ten zel zuzyje bo ślicznie pachnie :) Nie wiecie po jakim czasie przechodza takie alergie u dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, tez kupiłam ten zel i zaraz ide sie nim umyć, bo zapach mi sie berdzo podoba, ale jako takich efektów w przedłuzeniu snu Bartka nie daje;-) Mam nadzieje,ze u Was bedzie lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! serdeczne życzonka dla wszystkich dzisiejszych solenizantów. wielki bukiet 🌻 🌻 🌻🌻 szkoda że ja nie mogę zaglądać do was w czasie pracy :( wiecie co, niby jesstem w pracy te 12h, ale jak jest full roboty tak jak dzisiaj, to czas tak szybko zapiernicza, że hej. może wreszie uda mi się troszkę schudnąć ;) fajnie że jesteście :) wielkie buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita a
sarita a z czego Ty chcesz chudnąć jak Ty taka laseczka jesteś. Jesteś śliczna dziewczyną więc już Ty nie szalej z odchudzaniem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pierwszy raz zgadzam sie z \"pomarańczką\" i tym pozytywnym akcentem sie pozegnami zycze wszystkim miłej i spokojnej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, jesteście bardzo miłe :) ale ja bym chciała ważyć chociaż tyle co przed ciążą, nie mówiąc o wadze sprzed ślubu... dobrej nocy dobre duszyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet buziaków nie potrafię robić...buuuuu... dobrej nocki! przespanej ma się rozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ogladacie big brothera? czy wszystkie przepajacie dzieci w nocy czy dajecie mleczko? ale znajac moje szczescie to nic nie dajecie pociechom bo sie nie domagaja a moja Weronisia pije mleko ok 23 a potem roznie miedzy 4 a 6..... rudamaxi ja tez bym sobie oszamala bigosiku.... zuzanka czekamy z niecierpliwoscia na fotki.... Colliee witaj... Wszystkiego slodziutkiego dla Gabrysi, Karolinki, Igi, Bartka, Antosia kar Weronisia dziekuje za zyczonka.... kapikapi najlepsze zyczonka z okazji rocznicy... czy wszystkie bylyscie z dzieciaczkami na usg bioderek? MaMani to super ze z Mania wszysto w porzadku.... Czy slyszalyscie cos o bebilonie w tv? bo kolezanka mi mowila ze cos mowili a ona daje synkowi bebilon ale nie doslyszala o co chodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka ja nie podaje mleka w nocy, niechce zeby bartek jadl w nocy, zaczelam prze[ajac go herbata a teraz to juz sie wpgole nie nie budzi. Dzisiaj mamy 5 rocznice slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My jak zwykle zaczynamy dzien baaardzio wczesnie bo kolo 5.30 ale konczymy rowniez bardzo wczesnie bo juz przed 19 :] Doroteczko ja ogladam BB ale dostaje ku... jak widze tech bezmózgiego chama -Tomka wrrr Doroteczko chyba żartujesz :D:D moja Maniula wstaje o 22 potem o 1 potem o 4 i okolo 5.30 koniec spanka :P daje jej w nocy mleko. Czasem nad ranem tzn od 4 budzi sie co 10 minut i wtedy daje jej wode z glukoza zeby sobie pociągnela lyczek i usypia ( na 10 minut) :P Także pociesz sie ze nie jestes sama sa tacy co maja tak źle jak ty :P Zuzanko wszystkiego naj naj naj z okzaji rocznicy 🌼. My 7 pazdziernika bedziemy obchodzili pierwsza rocznice slubu :) Ale to zlecialo a ja doskonale pamietam ten dzien :] Sarita ja tez uwazam ze nie masz sie z czego odchudzac. Śliczna jestes! Aga i jak tam po zelu? poskutkowalo coś? Ja manie umyje nim dopiero dzis pierwszy raz bo wczoraj spanikowalam ... po ostatnim kosmetyku j&j tak biedaczke wysypalo... Chciałabym sprawdzic czy juz jej przeszlo bo wiem ze jak byla maluszkiem miala uczulenie na wszystkie proszki i plyny do płukania prócz lovelli a teraz juz jej piore w jelpie a czasem i w zwyklym proszku i płyny do plukania dolewam i malej nic nie jest. wiec moze na j&j tez jej już minęło. Zobaczymy. Pozdrawiam Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu. Widzę, że brałyśmy ślub tego samego dnia, tylko u mnie dziś mija 11 lat :-) Że też ja tyle z tym moim \"chłopem\" wytrzymałam, hihihi. Ja od urodzenia, używam po kąpieli Agatki, oliwki J&J bedtime i jeżeli zapach żelu jest taki jak tej oliwki, to się z Wami zgadzam, śliczny. Ale niestety również w naszym przypadku oliwka nie wpływa na wydłużenie snu u mojego Skarba. Agatka zasypia ostatnio ok. 20:30 i budzi się o 2 i 4-5 na cycusia. O 7 rano jest pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa jakbym widzialaa moich blizniakoww odgryzaja sobie noski ssaja paluszkii sliczni sa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... wszystkiego naj naj naj w kolejną rocznice ślubu!!! Czy to 11 czy 5 najwazniejsze, ze jestescie razem i sie kochacie! Mam nadzieje, ze uczcicie to godnie hehehe ;) Mojej Kamie cos sie dzisiaj pomieszalo i obudzila sie o 1:30... chyba nie mogla puscic baczka, wiec sie przebudzila...no i spała pozniej juz z nami. Sliczna pogoda sie robi, wiec na pewno od razu po pracy smigam na spacerek.. a tym czasem wracam do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa superanckie zdjecia... zazdroszcze, ze mozecie wszystko uwieczniac.. my mamy zepsuty aparat i nie mozemy sie zebrac zeby kupicnowy! a tak duzo trace!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zuzanki i Ani samych radosnych i szvczesliwych dni w malzenstwie i byscie dozyli wspolnie z mezami duuuuzych okraglych rocznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku siedze sobie w pracy na przeciw okna a tam piekna pogoda..jak ja sie nie moge doczekac godziny 16!! korci mnie zeby wczesniej niz za 2 tygodnie skoczyc do fryzjera i sciac klaki..matkooo jak ja potrzebuje jakis zmian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ CHYBA CIEPLUTKO NA DWORKU BO SLONECZKO FAJNIE SWIECI...JA CZEKAM AZ MOJA STOKROTKA SIE OBUDZI I LECIMY NA SPACEREK....... JA MYSLALAM ZE TO TYLKO JA DAJE NIUSI MLECZKO W NOCY...CIESZE SIE ZE TAK NIE JEST BO JUZ MYSLALAM ZE ZLE ROBIE....ALE Z TEGO CO WIDZE TO NIEKTORE DZIECI CZESCIEJ NAWER W NOCY DOSTAJA MLECZKO... FAJNIE ZE JESTESCIE.... PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌻 Ładna pogoda nam sie zrobiła,własnie wróciłysmy ze spacerku i Michasia śpi jak zabita:DA ja mam chwilę dla siebie,to piszę,jednocześnie robiac zakupy na allegro i rezerwując bilety;) Co do jedzenia w nocy,to moja córcia na szczęście,nakarmiona wieczorkiem,budzi sie dopiero wczesnym rankiem.Zdarzają się oczywiście \"wpadki\",ale na szczęście rzadko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzis prawie cały czas spedziłam z Bartkiem na dworze, bo u nas pogoda rowniez rewelacyjna! Doroteczka nie martw sie ja tez karmie Bartiego w nocy,ale mnie nie kosztuje to tyle poswiecenia co Ciebie, bo nieraz sobie mysle jaka wygoda jest z cycem.Dlatego pdziwiam Twoja cierpliwosc:-) No ale poki co nie pracujemy to mozna sie poswiecic;-) MaMani ja Bartka juz od jakiegos czasu myje tym zelem ale tak jak wczoraj pisałam chyba nie przynosi efektów;-) Justaaa nie moge otworzyc zdjec:-( Moj bartek dzis był na randce i zaraz moze tez wkleje jakies fotki ze spotkania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka-moja Gabrysia też budzi się raz w nocy i przystawiam ją wtedy do piersi. collie- a co to za bilety? gdzie się wybierasz? ale jestem wścibska ;-) przestraszyłam się dzisiaj bo w przedszkolu panuje ospa. I 2 osoby z grupy Wiktorki już ją mają. Boję się o Gabrysię,bo z Wiktorką jakoś sobie poradzę. Zresztą lepiej jak w okresie przedszkolnym te choroby przejdzie. Ale nie wiem jak jest z takimi małymi dziecmi jak Gabrysia. Trochę się boję. Na razie obserwuję Wiktorkę i nic jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje Pakowanie dobiega konca, jutro rano podpiszemy umowe, odbierzemy klucze i do roboty. Niestety na nowym miejscu zaloza mi internet i telefon dopiero za tydzien w weekend. A moze i lepiej, bo bedzie czas zeby sie urzadzic a nie przesiadywac na kafeterii ;) Trzymajcie kciuki, zeby sie wszystko udalo, a raczej zeby nam wystarczylo sil na jutrzejszy dzien. Moj synus upodobal sobie tak lezenie na brzuchu, ze jak tylko go poloze na pleckach to zaraz fik i sie do nie smieje. Wczoraj go wazylam - 8860 ale nie mam czasu szukac tabelki. W kazdym razie pozdrawiamy z Tomusiem wszystkie dzieciaczki i do zobaczenia niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik-lecę do moich rodziców,którzy mieszkają w Kanadzie.Jeszcze nie widzieli Michalinki......:( Miałam leciec w wakacje,ale teraz bilety tańsze i mój mąż dopiero teraz dostał urlop.Nie będzie nas dwa tygodnie,ale to dopiero w listopadzie:) Moja siostra ma synka w wieku twojej Wiktorki i też mają epidemię ospy w przedszkolu.Mały zachorował niestety,ale przechodzi chorobę dosc lagodnie,jednak nie wiem,jak to jest z niemowlakami,wiec moze lepiej,zeby twoja corcia nie zachorowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani-jaka ta twoja Marysia juz duza i sliczna:) Rosnie mala modelka;) Inne dzieciaczki też pewnie śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczonaka co do rocznicy, Ania caluski dla Ciebie za te 11 lat :) Haha musze sie Wam pochwalic (pewnie alina to czyta) wiec my z ruda lala spotykamy sie w niedziele n basenie z naszymi dzieciaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×