Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Justaa co tak zamilkłaś? Iza nie będzie tak źle z teściami. Kidy zaczynacie budowę? Na 1.list będę u mamy i mam nadzieję, że uda nam się spotkać. Aga pewnie już jest na Wyspach. Nie zazdroszczę tych pierwszych dni ale na szczęście rodzina jest już w całości. I to jest najważniejsze. Maja jest też nadal bez ząbka a ja czekam i doczekać się nie mogę. Jutro czeka nas nie lada wyzwanie bo przychodzi do naszych dzieci opiekunka a my z mężem idziemy sobie do kina. Trochę się denerwuję ale co tam. Nie interesuje mnie nawet na co idziemy tak jestem przejęta. Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dziewczyna jest młoda i jest Kuby przedszkolanką więc kwestię zaakceptowania jej przez Kubę mamy z głowy. Gorzej z Mają ale nakarmię ją przed wyjściem i dam wszystkie wskazówki. Tak jakoś dziwnie się czuję. A o to moja kruszynka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f130c0722ceb6a41.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e636f97fea810fd4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar- sama nie wiem czy rozpoczniemy budowę. Wczęsniej już o tym pisałam,że chyba zmieniłam zdanie. \"chyba\" bo nie wiem jak to będzie. Raczej wolałabym mieszkać w zupełnie swoim domu. Dużo by tu o tym pisać. Może jak się spotkamy to pogadamy. Jesteśmu co roku w Janowcu 1 listopada. A Ty długo będziesz w Janowcu? noooo, ciekawe jak tam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa niestety nie pisałam na tamtym topiku. Pisałam na Wiosennych staraniach, założonym przez Sissi. Niestety skasowali nas. Zaczęłyśmy od nowa, ale jakoś już nie było tak. Za dużo nam wycięli, kilka lat. I pomarańczki zaczęły nas atakować. Przeniosłyśmy się na forum, gdzie można pisać dopiero po zalogowaniu się. I cały czas pisałam jako koala-79. Szkoda, że nie spotkałyśmy się wcześniej :) Izawik a Ty gdzie pisałaś? Ruda lala przykro mi że kiedyś spotkało Cię takie nieszczęście. ❤️ Życzę powodzenia przy nauce A. Kar ale masz super z tym kinem. My na razie wynajmujemy mieszkanko, ale już niedługo. W przyszłym roku już na pewno będziemy na swoim, już się nie mogę doczekać :) Dziewczyny moja koleżanka szuka używanego Volanta. Może Wasi znajomi mają do sprzedania? Słodkich snów dla Was i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, chyba wczoraj bylam juz zmeczona, bo widze, ze napisalam tylko 1 zdanie, ktore w dodatku nie trzyma sie kupy. Ale mam nadzieje, ze u agi wszystko oki nacieszaja sie soba nawzajem. Jutro mamy 2 roczice slubu ale mam podly humor i nie przewiduje szczegolnych obchodow Zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny!Mam pytanie czy wasze dzieciaczki trą oczka?Moja mala chyba zabkuje bo ma pogrubione dziselka ale zabkow jeszcze nie widac.Smaruje jej dziaselka dentinoxem.Trze oczka i ciagnie za uszko.zastanawiam sie czy moga to byc objawy zabkowania czy cos innego.Napiszcie jak to jest u Waszych dzieciaczkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! serio?! nie myślałamże ciągnięcie dziecka za uszko to może być zwiastun ząbkowania. moja mała ostatnio w trakcie picia z butelki notorycznie próbuje ciągnąć się za uszko (bardziej lewe). ja jej nie pozwalam! mój chrześniak teź ciągnął się za ucho jak pił z buelki i trwało to ładnych parę lat :( nie chcę źeby moja kasia sie od tego \"uzależniła\" ;D buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala-ja pisałam na topiku\" 07.07 staramy się o dzieciątko-letnie starania\" czy coś takiego. Ale pisałam tam krótko bo Gabrysię \"robiliśmy\" 9 lipca, od razu zaszłam więc wtedy pod koniec lipca założyłam ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekarol [pierwszy raz slysze zeby oznaka trzenia czy chwytania za uczko to oznaka zabkow, moja siostrzenica ma 3 lata i do dzisiaj tak robi i to jest oznaka spania, moj Bartek jak sie chwyta za uszko czy trze oczka to wiem ze czas na usypianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. I znowu mnie nie było. Pewnie wam Aga przekazała,że ja teraz fanka naszej klasy się zrobiłam ;) ?! A prawda jest taka,że mamy wspolny komp ze szwagrem i właśnie ten moj szwagier za dużo sobie ostatnio pozwalał i coś popsuł.Tak więc nie mamy drukarki, co zdeorganizowało prace w firmie męza no i nie mogę zgrywac zdjęć.Na tyle trwa wojna,że dzisiaj oglądaliśmy laptop, i najprawdopodobniej kupimy sobie dla siebie, bez żadnej społki. Wiecie ja tez czytałam gdzies ,ze jak dziecko ciągnie sobie za uszka to jest na ząbki. Hmmm, moja karola ciągle targa a zębów jak nie było , tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po dniu pełnych wrażeń Bylismy na basenie a potem w kinie sami. Film był fajny ale i tak obgryzłam wszystkie paznokcie. Fuuuuuuuuujjjjj Opiekunka się sprawdziła. Kubuś zachwycony bo bawiła się z nim więcej niż ja. A nam się przydało to małe wyjście z domu. Obiecaliśmy sobie raz na tydzień taki wyskok. Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości. Iza będe tylko kilka dni bo najpierw pojedziemy do teściów. Potem 3-4 dni spędzimy w J. W zeszłym roku nie byłam na 1.list a tak to raczej przyjeżdżam. Do końca nie wierzę, że leży tam mój tata i chyba tak już zostanie. A w tym roku minie 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina-a co to był za film,że obgryzłaś paznokcie? W tym roku ten 1 listopada stoi trochę pod znakiem zapytania. Zwłaszcza jeśli chodzi o mnie i Gabrysię. No bo jeżeli za 2 tyg może ją zaatakować ospa to do 1 raczej się nie wyliże. I wtedy ja będę musiała z nią zostać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze ja jednak sie przywitam ponownie jeszcze nie wiem czy na zawsze ... ale kusicie okropnie kobitki kusicie tyle sie u was dzieje , Maluchy rosna jak na drozdzach , widze juz tyyyyyyyyyyyyle zabkow , a u Antka nadal nic ... mimo iz Debowa na oblewanie juz kupiona i czeka heh mam nadzieje ze sie nie gniewacie za bardzo ze tak dlugo sie nie odzwyalam , choc pewnie niektorym bylo to na reke ... ale neiwazne narazie chcialam tylko sie przywitac ucalowac wasze slicznosci ( sledze wasze losy nadal , bo trudno sie od was oderwac - mam na mysli czytanie ) nawet nie wiem czy nadal moge tu pisac heh narazie zycze slodkich snow Maluchom i odpoczynku mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na moment powiedziec dobranoc a tu normalnie widze ze WRESZCIE Sylwia sie odezwalas......ja sie ciesze.....caluski dla Antosia.......... dobranoc mamuski.....chyba ciezka noc sie zapowiada bo Weronisia czesto sie budzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wooow Sylwia co za pytanie czy mozesz tu pisac,pewnie ze mozesz i fajnie ze jestes:)Opisz jak tam tygrys. Co do ciagniecia za uszko to ja tez pierwsze slysze,ale moja sie ciagnie wiec za pare dni powiem jak to jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika ja pisałam na topiku \"Od maja staram się o dziecko\". Szkoda że się rozpadl, bo dziewczyny fajne były :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciągnięcia za uszko, to ja znam tylko teorię, że może to być objawem zapalenia ucha. Ale tego maluszkom nie życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah fajnie, że znów jesteś i że czytałaś nas jak Cię nie było. Iza film był zarąbisty ale i tak co chwilę myślałam co porabiają moje dzieciaczki i stąd brak tych paznokci. Może jednak Gabi nie dostanie ospy od siostry. Kubie też się raz tak upiekło chociaż wszyscy mówili, że na bank i on dostanie więc jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo dziewczyny witaj kohannah-buziaczki dla Ciebie i Tygryska u nas tez nie ma zabkówwww blizniaki spia.. ja pije colee i zastanawiam sie co bede dzis robila w tak okropna pogodee dzieciaki beda marudne na 100% wstawie pozniej pare fotek kupilismy wczoraj z Ł hustawke taka zwykla najzwyklejszaa pod sloncem , 33 zl a ilee radochyy chlopaka sprawila mx3 czekamyy na Ciebie Aga pewnie odpoczywaa po podrozyy pewniee mieli z Jarkiemm upojna noc:) dajmy sie im nacieszycc jupiiiiiiiiiiiiii rodzinka w komplecie:) dziewczyny ile wasze dzieciatka dostaja butelek mleka dzienniee o blizniak dwa sie buzii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja juz po weekendzie. wczoraj miałam 10 godzin zajec i wróciłam do domu skonana... no i wczoraj byla nasza 1 rocznica slubu. dostalam piersionek :) i w sumie tyle... szczerze powiem ze spodziewalam sie czegos wiecej i odrazu uprzedzam komentarze - wcale nie chodzi mi o prezenty. no ale po pierwsze ja bylam wykonczona, po 2 Mania juz spala po 3 filip ma grype wiec wszelkie miłe wyjscia do kina czy gdziekolwiek raczej odpadly... cóz jak pech to pech :( poszlismy spac :P wylicytowalam Mani krzeselko na allegro. mysle ze bedzie fajne bo ma te same funkcie jak to krzesełko \"kwiatek\" ktore wam kiedy pokazywalam ale ma troche inna tapicerke i jest o 100 zl tansze. co prawda uzywane ale podobno w bardzo dobrym stanie- pozatym to krzeselko i tak zaraz upacka sie zukami wiec raczej jestem zadowolona z licytacji. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=249572334 kohannach witaj znów :) jak cie to pociesza to u nas tez zebów brak :( mam nadzieje ze wkoncu sie pojawia... pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kohannah- jasne że możesz pisać i fajnie że jesteś z nami na bieżąco. Mnie bardzo ciekawi jak przebiegł Wasz ślub i jeżeli masz ochotę to przeslij kilka fotek z niego,ok? ja od dzisiaj będę sadzała Gabrysię do jedzenia już w tym bardziej dorosłym krzesełku. Robiłabym to wcześniej ale ono jest drewniane i musiałam poczekać na to żeby Gabrysia bardziej stabilnie siedziała. Wczoraj ją wsadziłam i była bardzo zadowolona :-) Coraz lepiej wychodzi już jej też siedzenie. Nie składa się już do przodu , siedzi pewniej, taka wyprostowana i tylko czasami \"leci\' jeszcze na boki. Teraz to jest jej ulubiona pozycja :-) Wiktorka nie ma już gorączki chociaż jeszcze wczoraj miała prawie 40st Podobno gorączka występuje wtedy gdy ma nastapić kolejny wysyp krostek,więc jest nadzieja :-) Reszta krostek ładnie się goi. Jest jednak kilka (w tym też na twarzy) które mi się nie podobają. Boję się ze mogło dojść do zakażenia bakteryjnego i będzie miałas blizny. Na twarzy częściej się po prostu drapała :-( kar-ja też mam jeszcze nadzieję że Gabrysia na razie uchroni się przed tą chorobą. Wiem że będzie na nią prawdopodbnie chorować ale wolę żeby to było jednak trochę później... Kurczę, już prawie od tygodnia nie byłam na dworze. Nie licząc jednego szybkiego wyjścia do sklepu . Niech już się skończą te choróbska. Nie chcą nam odpuścić :-( Gabrysi zostały jeszcze tylko 2 zastrzyki :-D Znosi to dzielnie, prawie w ogóle nie płacze, tylko przy ukłuciu to naprawdę przez moment. Moje dwie dzielne dziewczyny :-D Zaraz jak skończą się zatrzyk pójdę z Gabrysią na kontrolę do lekarza a potem po kilku dniach pojedziemy w końcu do alregologa, żeby zdążyć przed ewentualną ospą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilkę bo ostatnio na nic nie mam czasu. Karolinka złapała jakiś katar i męczy się od piątku ale dziś już chyba trochę lepiej. Gratuluję nowych ząbków :) U Karolki ząbków wciąż brak :) Patrzę że wspominacie gdzie kto się udzielał przed ciążą. Ja byłam na tym samym topiku co izawik 07.07. letnie starania czy jakoś tak, ale też miałam szczęście że już w lipcu pojawiło się moje maleństwo. Tamten topik chyba przynosił szczęście :) Karolina jeszcze śpi ale już pewnie zaraz się obudzi, bo niestety w ciągu dnia robi sobie tyko 30 minutowe drzemki. Ja teraz jestem na etapie szukania pracy więc jak mam chwilkę czasu to od razu buszuję po stronkach z ogłoszeniami. Muszę już lecieć bo przyało by się jakiś obiad przygotować. Ehh tak to jest jak się siedzi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja dzisiaj od rana walcze:PNajpierw poszlam do goscia co ma mi troche przerobic ogrod bo mial pierwsz raz byc w lipcu potem umowilismy sie na wrzesien teraz jest juz pazdziernik i cisza ,powiedzialam co chcialam powiedziec podobno ma przyjsc dzisiej o 16 wiec pozostaje mi trzymac kciuki zeby wreszcie przyszedl. Wczoraj bylam u znajomych z dziecmi na ich weselu upewnilam sie na 100% ze jestem w ciazy bo duzo zapachow mnie odrzucalo:D i Ania w maju zostanie mamusia:D A wczoraj tez dostalam zaproszenie do Alexa i chyba pojade ale dopiero na ferie jak Konradek bedzie mial wolne.Tylko czy malutka wytrzyma tyle czasu w autobusie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani wszystkiego najlepszego w pierwsza rocznice slubu.Byscie z Filipem przezyli jak najwiecej cudownych chwil ,byscie zawsze mogli na siebie nawzajem liczyc.🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼.🌼🌼🌼🌼🌼.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-muszę się przyznać że jak tak szybko przeleciałam wzrokiem Twoją wypowiedź odnośnie ciąży to w pierwszym przebłysku myslałam że spodziewasz się dziecka :-) dopiero potem jak wnikliwiej przeczytałam to jeszcze raz to wyszedł już zupełnie inny sens ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi izawik bo ja tez strasznie chaotycznie ostatnio pisze ale to dlatego ze ostatnio staram sie jakos wydluzyc sobie dobe ale cos mi to nie wychodzi i cierpie na chroniczny brak czasu ,a do was tez bym chciala cos od czasu do czasu napisac:)Za moj styl pisania przepraszam i postaram sie poprawic:)Teraz mam przerwe na mala czarna,z czekolada i mleczkiem.Mniam Ruda lala pozazdroscilam ze u twojego starszaka sa kamizelki w szkole nabuntowalam mamuski w piatek bylo zebranie rodzicow i w Konradka szkole beda kamizelki z logo szkoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×